>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nagrody

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nagrody w konkursie:
1 miejsce - 200PLN
2 miejsce - 175PLN
3 miejsce - 150PLN
4 miejsce - 125PLN
5 miejsce - 100PLN
6 miejsce - 50PLN
7 miejsce - 50PLN
8 miejsce - 50PLN
9 miejsce - 50PLN
10 miejsce -50PLN
Pula nagród: 1000PLN
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Konkurs zorganizowaliśmy dla moderatorow w ramach &quot;podziękowania&quot; , za ich wkład, poświęcony czas, aktywnośc itd. Niektórzy modzi sugerują nam, że kompletnie was nie doceniamy...
W tym momencie będzie niesprawiedliwie, jeśli nowy mod będzie odbierał nagrodę komuś kto od kilku lat pracuje dla forum.
Po zakończeniu konkursu postaram się aby wszyscy nagrodzeni byli zadowoleni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Czekam na potwierdzenie telefonu.
Zwycięzca będzie miał do wyboru czy chce telefon czy kasę na Tobet. Jeśli wybierze telefon to 200pln rozdzielimy na miejsca 11-18 po 25zł.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
W przypadku nowych moderatorów otrzymają oni 50% wartości nagrody.
A kto jest nowymi modami ?? Feekus i Grzesio, czy ja i poprzednicy także... Trochę niepoważne to jest, bo każdy kto widzi, co się dzieje na forum może potwierdzić, że jest kilku modów, którzy powinni mieć w miejscu Skąd : Z Powiązek, bo tam się jest za zasługi... I nie mówię tu, żeby dostać 100%, a nie 50%, bo akurat sobie nie mam nic do zarzucenia, ale taki Feekus dla przykładu (nie, nie znamy się wcale), napisał więcej pożytecznych rzeczy w tym roku, niż &quot;starzy&quot;, o których mówię powyżej...
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
to nie ma nic do znaczenia, jest paru userów co sie udziela bardziej noi co z tego
to jest konkurs dla moderatorów, a ze wzgledu ze dolaczyli dzien po starcie konkursu to musza zaplacic frycowe, moglismy w ogole nie dopuszczac (bez urazy), Feekus i Grzesio jakos nie maja z tym problemu i nie potrzebuja adwokata
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Czekam na potwierdzenie telefonu. Zwycięzca będzie miał do wyboru czy chce telefon czy kasę na Tobet. Jeśli wybierze telefon to 200pln rozdzielimy na miejsca 11-18 po 25zł.
Potwierdzam, że telefon jest do wygrania w naszym konkursie.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wyniki:
1. Olo - 9759j.
2. kapszti - 5500j
3. Marcin-Odra - 5308.2j.
4. Konrad - 5168.75j
5. Grzecho - 4000j
6. Benek - 2449j
7. Vader - 1622,99j.
8. Robson United - 1.82j
9. Obserwator - 1j
Moja propozycja podziału nagród:

1. Telefon
2. 125zł
3. ---
4. 125zł
5. 100zl
6. 50zl
7. 50zł
8. 50zł
9. 50zł
10. 30zł*
*Pozostali moderatorzy, którzy przystąpili do konkursu.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jeszcze nie wysłałem listy, na razie mam 15 osób. Rozumiem, że reszta osób nie chce bonusu?
Czekam na dane do jutra.
Obrót prawdopodobnie 6 x 1.60, ale to jeszcze potwierdzę.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Poniedziałek - środa powinny być dopisane. Dam Wam znać kiedy będą i jaki obrót.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Do góry Bottom