>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Nawet we własnym gronie nie możemy normalnie przeprowadzić konkursu bez kombinowania ?
Nie kombinuję, tylko pytam,,, Skoro jest określony budżet i mamy wypracować jak największy zysk, to przy okazji kontrowania wczorajszego kuponu w rzeczywistości, przyszło mi to na myśl... No ale spoko, dzięki za &quot;wyprostowanie&quot;.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
odwieczny problem - nazwa buka jest wymagana? bo sam zapomniałem a chcę uczciwie rozliczyć a widzę nie którzy koledzy też pozapominali a wpisują to in plus?
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Albo się bawimy, tzn. nie kontrujemy itd (patrz wyżej) i podajemy aktualne kursy, albo kombinujemy... watt over 1.55 i hand 13.5 a nie 14.5 , bo chciałem zagrać o 17.50 i już takie kursy były, więc Feekus do poprawki;)
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Ale ja wiem, że takie kursy były, bo się zmieniły, gdy chciałem postawić o 17.50... Chodzi mi o to, żeby podawać aktualne, a nie takie jak były przed spadkami. pozdro i bez napinki;)
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Ale ja wiem, że takie kursy były, bo się zmieniły, gdy chciałem postawić o 17.50... Chodzi mi o to, żeby podawać aktualne, a nie takie jak były przed spadkami. pozdro i bez napinki;)
opisywałem handi które miałem zagrać w 365 i w tym momencie pojawiła się oferta Tobetowa. Dopisałem tylko o Wattym którego dograłem w dziale. Później wkleiłem do KzS i otworzyłem temat w Green Cup, na kalkulatorze policzyłem EWK także miałem w ciągu tych 3 minut zmieniać kurs? Nie bardzo rozumiem ????
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
na jakiej zasadzie zostanie wyłoniony zwycięzca, najwyższy stan konta w dn. 15.06? Czy obrót też się jakoś wlicza, albo podliczony współczynnik ze średniego AKO i stanu konta? Nie widzę w regulaminie takowej informacji.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
na jakiej zasadzie zostanie wyłoniony zwycięzca, najwyższy stan konta w dn. 15.06? Czy obrót też się jakoś wlicza, albo podliczony współczynnik ze średniego AKO i stanu konta? Nie widzę w regulaminie takowej informacji.
Zapewne najwyższy stan konta, a obrót liczył się będzie w przypadku równych stanów kont dwóch lub więcej użytkowników.
Bo w regulaminie jest tylko zapis, że należy przekroczyć obrót 4000.
Pozdro ;)
 
Do góry Bottom