>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niejasności

B 35,1K

bosky

Użytkownik
na początek od razu odpowiem, wiem, jestem leniwy, ale myślę, że tak będzie łatwiej i przejrzyściej dla wszystkich.
Czy jest możliwość dodania tematu w stylu: zmiany w porównaniu z ostatnim typerem, w którym można by poczytać o ewentualnych nowinkach? Wiecie, trochę to chyba ułatwi sprawę ;-)
Z góry ogromne dzięki.
ps: o ile takowe w ogóle nastąpiły oczywiście
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
na początek od razu odpowiem, wiem, jestem leniwy, ale myślę, że tak będzie łatwiej i przejrzyściej dla wszystkich.
Czy jest możliwość dodania tematu w stylu: zmiany w porównaniu z ostatnim typerem, w którym można by poczytać o ewentualnych nowinkach? Wiecie, trochę to chyba ułatwi sprawę ;-)
Z góry ogromne dzięki.
ps: o ile takowe w ogóle nastąpiły oczywiście
to akceptujesz regulamin, a nie wiesz co się w nim znajduje?;)
zmian jako tako nie ma poza podziałem konkursu na II fazy - najlepsza szesnastka typerów weźmie udział w drugiej turze - każdy kto do niej się zakwalifikuje coś już wygra.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Jestem na czarnej, bo usunięto moje pytanie i zero odpowiedzi ?
Twoje pytanie nie dotyczyło stricte konkursu tylko czarnej listy. Gdyby były przeciwwskazania co do Twojego udziału w konkursie zostałoby to wyłapane i byłbyś o tym poinformowany, a jeśli zero informacji na ten temat to znaczy, że nic nie stoi na przeszkodzie. Gdyby pytanie było sformułowane inaczej uzyskałbyś zapewne odpowiedź. Już jutro pierwsza kolejka zatem szykuj się ;)
 
L 3

lewandowski171

Użytkownik
Mam pytanie, bo nigdzie się nie doczytałem. Na jakiej zasadzie rozgrywana jest dana kolejka? Np. jutro jest Złoty Kask w terminarzu. Podajemy 1-3 miejsca, zwycięzce czy jak?
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Nie doczytałeś się, bo nie czytałeś wcale... Jak byk jest napisane, że organizatorzy będą na dane zawody podawać ofertę, z której my mamy wytypować podane zdarzenia...
 
O 0

onlineteam

Użytkownik
Witam ja jestem nowy, nie mam sporo postów ale dajcie mi szanse z dnia na dzień będzie ich więcej i będę na pewno aktywny w innych działach ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Witamy.
A nie łatwiej byłoby skończyć robić cyrk, debili z nas i przelogować się na poprzednie konto?
Bo zawsze mogę zbanować to konto i Twoje główne-poprzednie.
Nie próbuj z nas robić debili ok?
Chciałbym tylko powiedzieć, że do drugiego etapu (top16 z nagrodami) na pewno przejdą te osoby, które poza wynikami przejdą &quot;weryfikację&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
2 kolejka podliczona, w razie błędów piszcie tutaj;) Tabela za chwilę ????

Edit: tabela w odpowiednim temacie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Do góry Bottom