>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Zapisy na zlot

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Witam,
W dniach 6-8 lipca 2012 zlot użytkowników forum.bukmacherskie.com
Miejscowość zlotu:
Boszkowo


Boszkowo leży w samym centrum Wielkopolski. 130 kilometrów od Wrocławia, 70 od Poznania i Zielonej Góry, 331 od Katowic i Warszawy. Z poniższej listy wybierz środek transportu, który preferujesz, a my zaproponujemy Ci dogodny dojazd do Boszkowa. Ośrodek:
http://lok.org.pl/wypoczynek-boszkowo.php
Pokoje są 3 lub 4 osobowe, z aneksem kuchennym oraz z łazienkami
Na terenie ośrodka mamy do dyspozycji świetlice, boisko do gry. Ośrodek posiada swoją plażę piaszczystą oraz umożliwia wypożyczenie sprzętu wodnego np. kajaków itp.

Cena:

100zł za dwie doby.

W tym temacie zapisujemy się na zlot.
Bardzo proszę o wpłacanie zaliczki w wysokości min. 30zł do końca kwietnia.
Oczywiście zapisywać się można do końca czerwca na zlot (o ile będą wolne miejsca).
Głównie chodzi nam o zebranie do końca kwietnia kwoty 400-500zł na wpłacenie zaliczki za zarezerwowane domki. Opłatę musimy zrobić do końca miesiąca. Dlatego jeśli ktoś dysponuje aktualnie gotówką i może wpłacić więcej niż 30zł to będzie dla nas dużym ułatwieniem. Oczywiście w przypadku zdarzenia losowego (np. komuś wypadnie wyjazd, praca etc) zaliczka zostanie zwrócona.Mamy 24 miejsca zarezerwowane. W przypadku większego zainteresowania o przydziale miejsc decyduje wpłacona zaliczka/całość, a nie data zapisania się na zlot.


Wszystkie pytania pisać w tym temacie
http://forum.bukmacherskie.com/f375/dyskusje-o-zlocie-72020-6.html

aktualna lista:
1. Fox71 - wpłacone 50zł
2. Marcin-Odra - wpłacone 100zł
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
1. Fox71 - wpłacone 50zł
2. Marcin-Odra - wpłacone 100zł
3. Suchoparek - wpłacone 100zł
4. Madangel - 40zł
5.ENRIQUESS - 30zł
6. Pawacki: 60zł
7. Adwokat 100pln
8. Benek 50zł
9. Bandeo 100zł
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
ja zapłące dopiero 10 maja, bo wtedy a koncie bd miec gotówkę. Natomiast nie widzę nr konta gdzie pieniądze mam przelać, w razie co poproszę o priv z nr konta.
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Czy koło listy osób można by dodać z jakiego miasta będą wyruszać?Bo dużo osób zadaję pytania kto z kim co i jak a tak w jednej kolumnie było by czytelnie i można spokojnie sie z kimś zgadać ????
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Czy koło listy osób można by dodać z jakiego miasta będą wyruszać?Bo dużo osób zadaję pytania kto z kim co i jak a tak w jednej kolumnie było by czytelnie i można spokojnie sie z kimś zgadać ????
Nie wydaję mi się to konieczne. Można się na PW umówić gdzie się styknąć na trasie dojazdowej. Ja ruszam ze Stolicy :razz:
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Ok, ja wszem i wobec ogłaszam że cud by musiał się stać bym na zlot wpadł. Urlopu na żądanie już nie mam, a piątku na wyjazd wolnego nie dostane. Liczyłem że wtedy krew oddam, ale wyjeżdzając z elbląga o 11, nie dojechałbym w piątek. Patrzyłem już przez pryzmat pks/pkp i samolotu... więc w tym roku się raczej wykruszam.
 
zgredziu 147

zgredziu

Użytkownik
Czekam na kolejne osoby. jeżeli urlop za granicą nie skoliduje mi się z terminem zjazdu chętnie przyjade i wezmę w nim udział i sam coś sprezentuje (JAKIEŚ NAGRODY NA JAKIŚ KONKURS)
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
Pamiętam Elit jak w dawnych czasach typerskich kiedyś wygrałem w jakimś twoim konkursie typerskim medal typera maj 2006 (najlepsze że na dane mojego starego wyryte napisy, bo wtedy jeszcze nie byłem pełnoletni). Wisi u mnie w pokoju hehe. Czy będę na zlocie będę wiedział ostatecznie około 22czerwca...
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
zgredziu 147

zgredziu

Użytkownik
Pamiętam Elit jak w dawnych czasach typerskich kiedyś wygrałem w jakimś twoim konkursie typerskim medal typera maj 2006 (najlepsze że na dane mojego starego wyryte napisy, bo wtedy jeszcze nie byłem pełnoletni). Wisi u mnie w pokoju hehe. Czy będę na zlocie będę wiedział ostatecznie około 22czerwca...
Jeżeli mi czas pozwoli zorganizuje na Zlocie jakiś fajny Konkurs i przywioze albo puchary ,albo nagrody inne jak statueki,albo medale. Na pewno coś wymyśle fajnego z jajem ,żeby bylo gites i fajna zabawa. proszę wszystkich by przywieżli jak mają kupony lub ksera wygranych lub takie gdzie o pici włos byłoby nieźle. Ja do dziś mam taki kupon 5z7 +9 pewniaków do wygrania 20000tys. trafiłem 9pewniaków i 4z7, szok!! przywioze go.
Podaj mi na priv wymiary tabliczki i tekst to ci zrobie dla Ciebe nie dla starego i będzie okey.
 
R 1

rafalr

Użytkownik
Zapisy jeszcze aktualne?
Dopiero co zaczynam obstawiac i wielu rzeczy jeszcze nie ogarniam ,chetnie pogadalbym o tym na zywo.Zlot jest tylko dla &quot;starych&quot; uzytkownikow czy open dla wszystkich.
Jakby mozna byloby jescze jechac to dajcie znac jak z zaliczka ,czy tez trzeba wszystko od razu.
Jedzie moze ktos z Pomorza?
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Zapisy wciąż aktualne. Każdy może przyjechać na zlot. Co do zaliczki kontaktuj się poprzez PW z Marcinem-Odrą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zgredziu 147

zgredziu

Użytkownik
Przykro mi ,ale już wiem ,że w dniach 30.06.2012 -8.07.2012 będe w Jastarni, więc osobiście się na Zlocie nie stawie, ale tak jak obiecałem ufunduje nagrody w jakimś Konkursie, który sam wymyśle i zorganizujecie go sobie w formie zabawy na Zlocie. Życze wam WSPANIAŁEJ ZABAWY i super wspomnień.
Prosze Admina na privie by podał mi gdzie przesłać nagrody.
Elit Typer
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
1. Fox71 - wpłacone 50zł
2. Marcin-Odra - wpłacone 100zł
3. Suchoparek - wpłacone 100zł
4. Madangel - 40zł
5.ENRIQUESS - 30zł
6. Pawacki: 60zł
7. Adwokat 100pln
8. Benek 50zł
9. Bandeo 100zł
10. Bambo 100zł
 
Do góry Bottom