>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

26 kolejka T-Mobile Ekstraklasy 13.04 - 16.04.2012

Status
Zamknięty.
lewandowski 127

lewandowski

Użytkownik


26 kolejka T-Mobile Ekstraklasy 13.04 - 16.04.2012



Przed nami 26 kolejka T-Mobile Ekstraklasy i już tylko 4 kolejki do końca . Już w piątek jako pierwsi wyjdą zawodnicy z Bełchatowa i Jagiellonii gospodarze tego meczu po słabych występach mają już tylko 3 punkty przewagi nad strefą spadkową , Jaga już bezpieczna w tabeli kto wygra ? kto będzie bardziej zdeterminowany do zwycięstwa ? Chyba bardziej będzie zależało gospodarzą , ale jak będzie ? W drugim piątkowym spotkaniu można napisać że szlagier rundy wiosennej obydwie ekipy zgromadziły po 17 punktów zapowiada się ciekawy mecz ! W sobotę zmierzą się ze sobą ekipy Podbeskidzia i Śląska gospodarze po dwóch porażkach z potęgami tej ligi tj ŁKS-em i Cracovią , Śląsk też w nie najlepszej formie niby wygrali ostatnie spotkanie , ale nie zachwycili swoją grą , ale tutaj bardziej na zwycięstwie będzie zależało właśnie gościom którzy są wiceliderem i mają jeszcze szanse na Mistrzostwo Polski . W kolejnym meczu Wisła Kraków podejmie ŁKS czy ekipa M.Probierza pokona jego były klub ? Na pewno bardziej będą zawodnicy z Łodzi bo dla Wisły już ten sezon się zakończył jednym wielkim fiaskiem ! No i w sobotę pojedynek Widzew-a z Legią nie gdyś mecze oby dwóch ekip elektryzowały całą Polskę dziś niestety już jest to zwykły mecz z małymi podtekstami , faworytem wydają się być legioniści którzy wygrali 12 z ostatnich pojedynków pomiędzy tymi zespołami !! Czy stać Widzew na ugranie choćby punktu i przełamanie złej passy ?? W niedzielę Lech będący w dobrej formie podejmie Lechię która nie zachwyca swoi kibiców działaczy itd . i mają raptem dwa punkty przewagi nad ŁKS-em , ale czy stać ich z taką grą na wygranie w Poznaniu ?? No i przed nami w niedzielę jeszcze Derby Śląska w których Ruch podejmie Górnik Zabrze która ekipa będzie panowała na Śląsku ? I w poniedziałek Polonia która na jeszcze aspiracje i szanse na puchary podejmie ostatnią w tabeli Cracovią chyba każdy inny wynik niż wygrana czarnych koszul będzie zaskoczeniem ?!

Jak Wy to widzicie ? Zapraszam do merytorycznej dyskusji na temat powyższych spotkań.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Korona - Zagłębie 1
Wisła i taki kurs ? Przy takiej padlinie ? ŁKS X2 w ciemno
Polonia - Cracovia X
Obydwa zespoły grają niesamowitą padlinę Cracovii należy się spadek zasłużony od xxx lat obstawiam X po niezłej kopaninie .
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Polonia u siebie to mocna drużyna IMO. Co prawda grają bardzo nierówno (nie tylko w tej rundzie, ZAWSZE), ale gdy przyjeżdża do nich słaba drużyna to raczej nie pozostawiają złudzeń kto jest lepszy. Przykład to chociażby Śląsk sprzed 2 kolejek. Nie wiedzieli co się dzieje. Ostatnia porażka z Górnikiem to żadna ujma, w końcu Legia czy Korona (i pewnie inne drużyny, ale nie pamietam) też nie wywiozły stamtąd punktów. Moim zdaniem słabiutka Cracovia nie ma żadnych argumentów w tym meczu. A to, że walczą o utrzymanie nic nie zmienia. Polonia walczy o puchary. I w sumie ma na nie większe szanse.
 
lewandowski 127

lewandowski

Użytkownik
Polonia - Cracovia X

Obydwa zespoły grają niesamowitą padlinę Cracovii należy się spadek zasłużony od xxx lat obstawiam X po niezłej kopaninie .
Okey może i Cracovia gra w tym sezonie straszną padlinę , ale jak można pisać że Polonia tez prezentuje padlinę ??? Polonia która u siebie ma najlepszy bilans w lidze 8-3-1 bramki 20:8 , 27punktów !! To Twoim zdaniem jest padlina ? Polonia która jeszcze ma szanse na puchary i z takim właścicielem jakim jest JW nie może sobie pozwolić na porażkę z taką ekipą jak Cracovia !! Ja tu IMO widzę zdecydowanie 1 nawet w jakimś handicapie ..
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Cracovia w ostatnim meczu zagrała bardzo dobrze z Podbeskidziem, nie wiem czy to goście byli tacy słabi w tym meczu czy Cracovia taka dobra, chyba najlepszy mecz w tym sezonie Pasów.Polonia jest to drużyna która każdego potrafi zasłużenie ograć, jednak tak samo potrafi z każdym dostać po tyłku, tak więc na Live się może coś tam pociśnie na pewno nie przed samym spotkaniem.Na leni w koszulkach Wisły nie ma co stawiać, czekają tylko aż kontrakt wygaśnie.Dojdzie do męskiej rozmowy przed meczem derbowym i wtedy coś można pomyśleć nad typem.
-----------------------------------------------
Ciekawe spotkanie będzie na starcie kolejki Bełchatów-Jagiellonia i na nim się najpierw skoncentruje.Bełchatów ma krok do strefy spadkowej, nie wygrał od pięciu kolejek a najlepsze w tym wszystkim jest to że nie grają żadnej padaki, mają niefart i tyle.Jagiellonia zdobywając 3pkt w ostatnim meczu zapewniła sobie byt w ekstraklasie i nie widzę ich większego ciśnienia na to spotkanie, po za tym trzeba jasno podkreślić że Jagiellonia na wyjeździe to najgorsza drużyna w ekstraklasie, ich słabość w postaci miernej gry na obcym terenie to już tradycja, całkiem inny zespół niż ten u siebie (choć w tym spotkaniu z Wisłą też mnie zawiedli bo nic takiego nie grali w porównaniu do poprzednich dwóch spotkań z Widzewem i Lechem)
1 @2.15
over 1,5 Bełchatów @2.x?
bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 135

mhm

Użytkownik
Cracovia w ostatnim meczu zagrała bardzo dobrze z Podbeskidziem
Kolego, chyba ogladalismy inny mecz albo jestes za Cracovia.
Widziales te akcje, ktore mialo Bielsko? Gdyby mecz nie byl ustawiony to by spokojnie Cohen trafil z 7 metrow. Bylo jeszcze pare akcji. Przyznam ze ogadalem okolo 60% meczu ale w tym czasie Cracovia popelnila tyle bledow w obronie ze smialo gram na Polonie Warszawa. Kolejnego meczu Craxa nie ustawi, Jozek nie bedzie sie bawil w gry typu &quot;wy nam teraz pkt, my wam na jesien&quot;!
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Chyba oglądaliśmy inny mecz bo nie jestem za Cracovią, oglądałem drugą połowię tylko i widziałem jak ciskali PB-B na ich 20m.Widziałem poprzednie mecze a ten to była ambrozja w porównaniu z wcześniejszymi.Na temat ustawiania meczów nie będę się wypowiadał.
A na Polonie może sam zagram, tak jak napisałem wole poczekać 5-10 min i ocenić co w trawie piszczy.
 
furek 75

furek

Użytkownik
Ciekawa kolejka się nam szykuje
Korona - Zagłębie ▶ 1,91
Zagłębie już zapewniło sobie ligowy byt, świetna gra na wiosnę i seria dobrych wyników sprawia, że są na wiosnę jedną z najskuteczniejszych drużyn ligi. Trzy kolejne zwycięstwa i to wyjazdowe z drużynami, z którymi Miedziowi rywalizowali o utrzymanie (Cracovia, ŁKS i Lechia) wywindowało ich w bezpieczną już, wydaje się strefę. Czwarte kolejne zwycięstwo na wyjeździe moim zdaniem nie wchodzi w grę.
Tym bardziej, że podopieczni trenera Ojrzyńskiego będą niezwykle zmotywowani do odniesienia zwycięstwa. Pechowa strata punktów z Lechem jeszcze dodatkowo zmotywuje piłkarzy Korony.
 
spiderro 51

spiderro

Użytkownik
Lech Poznań - Lechia Gdańsk 1 @ 1.67
Lech rozkręcił się na dobre. Co prawda ostatnio zaliczyli remis, ale było to w Kielcach, gdzie tylko raz klub przyjezdny odjechał z kompletem punktów. 1 pkt Kolejorza można więc uznać za dobry wynik. Tym razem Poznaniacy zagrają u siebie. Na własnym boisku są bardzo mocni. Ostatnie spotkania to komplet wygranych nad Cracovią 3:1, z Górnikiem 1:0 i ze Śląskiem 2:0. Warto dodać, iż bilans bramkowy Lecha przed własną publicznością wynosi 21:7. Natomiast Lechia do tej pory strzeliła na wyjeździe zaledwie 9 bramek. Co prawda 2 tygodnie temu pokonali w Bełchatowie GKS, ale ostatnio już nie poradzili sobie w Gdańsku z Zagłębiem. W dodatku Kolejorz to rywal z wyższej półki walczący o przepustkę do europejskich pucharów i trudno będzie urwać choć jeden punkt graczom Pawła Janasa. Stawiam 2:0 dla gospodarzy.
 
ckkuman 21

ckkuman

Użytkownik
Do tych ktorzy chca grac na Korone. Zobaczcie na Historie spotkan tych druzyn i sie zastanowcie 2 razy za nim wezniecie kurs 1.90 ;) nikt nam tak nie lezy w polskiej lidze jak Zaglebie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Korona Kielce - Zagłębie Lubin 1 około 1.90
Zagłębie raczej w 100% ma już zapewnione utrzymanie, a wszystko dzięki bardzo dobrej rundzie rewanżowej. Jednak czy oni grają tak dobrze na wiosnę? Raczej nie, kilka ostatnich meczów to pokaz wybitnie ostrożnej gry. Ich spotkania cechuje raczej bardzo niskie tempo gry. Mogą mieć problemy z nabuzowaną Koroną, która u siebie racze się nie patyczkuje. Zagłębie już dostało ostrzeżenie od ŁKS-u, sędzia podarował karnego i wygrali. Z Lechią zagrali to samo i wyglądało to blado. Atakowali 3 zawodnikami. I taka ekipa jest objawianiem rundy rewanżowej. Sądzę, że Korona grając po prostu swoją piłkę, jest w stanie wygrać pewnie to spotkanie. Nie należy zapominać, że Korona ma szansę na puchary.
Lech Poznań - Lechia Gdańsk 1 około 1.70
Gorzej od Lechii gra teraz tylko i wyłącznie Cracovia. U gości brak jakiegokolwiek stylu, drużyna wygląda jak zlepek piłkarzyków, którzy za wszelką cenę dążą do tego by spuścić tę ekipę do 1 ligi. Przykładowy mecz z Zagłębiem: 40 dośrodkowań, z czego 2 dobre...no Panowie, tragedia. Ludzie przyszli na piękny stadion, a oni grali bez zaangażowania, na stojąco. To powtarza się już od jakiegoś czasu.
Lech gra z meczu na mecz lepiej. W meczu z Koroną wg mnie byli lepsi. Przede wszystkim pokazali większą jakość. Samo poruszanie się z piłką, rozgrywanie itd. Widać, że są tak zawodnicy myślący. Jeśli tylko Rumak nie będzie kombinował to Lech powinien na luzie pchnąć Lechię.
Polonia Warszawa - Cracovia Kraków 1 około 1.60
Na koniec trzeci rodzynek. Dwie ekipy, bez których ta liga byłaby jednak nudna. Pierwsza, z uwagi na JW, druga ze względu na ciekawych zawodników posiadających nieodgadnione umiejętności. Polonia u siebie jest bardzo mocna, było wyżej pisane, iż u siebie to oni potrafią się spiąć i pokazać drugiej ekipie jaka jest ich aktualna forma. Szczerze, znów nie widzę światełka dla Cracovii. Polonia może im zgasić światło dosyć drastycznie, jeśli tylko zawodnicy nie oleją spotkania. Kompletnie nie zwracam uwagi na wygraną zawodników z Krakowa przeciwko Podbeskidziu, bo poziom tego meczu był żenujący. Na Polonię grającą u siebie zawsze spoglądam inaczej. Ostatnio u siebie pokonali zdecydowanie Śląsk i sądzę, że to samo zrobią z Cracovią.
JW bardzo by się zdenerwował gdyby Polonia straciła punkty z najsłabszą drużyną ligi.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
GKS Bełchatów - Jagiellonia
Pod lupę biorę pierwszy mecz 26 kolejki spotkań, który odbędzie się w piątek o godzinie 18:00. Bełchatów na swoim stadionie podejmie przyjezdnych z Białegostoku. Moim zdaniem ten mecz wygrają gospodarze. A teraz kilka zdań argumentujących. Po pierwsze Bełchatów broni się przed spadkiem. Potrzebują punktów. W ostatnim meczu byli bliscy urwania 1 punkt piłkarzom z Wrocławia niestety karny z kapelusza pozbawił ich chociażby jednego punktu. Oglądałem mecz i choć obie drużyny nie zachwycały to Bełchatów zaprezentował się w tym spotkaniu przyzwoicie (jak na drużynę z dołu tabeli). Po drugie Bełchatów w tym sezonie odniósł 6 zwycięstw z czego 5 na swoim stadionie. Ich bilans &quot;home&quot; przedstawia się następująco 5:4:3. Widać więc gdzie GKS zdobywa głównie punkty. Po trzecie z kolei Jagiellonia na wyjazdach gra fatalnie. Wygrali w tym sezonie na wyjeździe tylko 1 mecz. Ich bilans &quot;away&quot; to 1:3:8. Moim zdaniem Bełchatów w tym meczu nie przegra. Pokuszę się nawet o czystą &quot;jedynkę&quot;. Bełchatów nie przegrał na swoim boisku z Jagiellonią od 2001 roku.
Typ: GKS Bełchatów ✅
Kurs:
2.15
-------------------
Co do spotkania Korona - Zagłębie to CKkuman ma rację.W ostatnich 15 spotkaniach Korony z Zagłębiem piłkarze z Kielc wygrali ... &quot;zero&quot; razy.
Bilans 0:8:7
Także jeśli o mnie chodzi grałbym w tym meczu X2 @ 2.10 Bet365 ✅
W meczu Korona - Zagłębie gram jeszcze taki typ:

Korona - Zagłębie
Zagłębie strzeli gola ✅
1.60
Unibet


Jestem zdziwiony ruchem kursów w tym spotkaniu. Moim zdaniem kursy na &quot;Miedziowych&quot; są delikatnie mówiąc nie na miejscu. Kurs na drużyna, która jest obecnie w najwyższej formie punktowej (6 meczy, 16 punktów) ponad 5.00 to lekkie nie porozumienie. No ale cóż trzeba korzystać z prezentu ...
Zacznę od tego, że Zagłębie Lubin w rundzie wiosennej rozegrało 8 meczy i w 7 zdobyło co najmniej jednego gola. Trzy ostatnie mecz Lubinian na wyjazdach to ... 3 zwycięstwa (0:2, 1:2, 0:1). Ekipa z Dolnego Śląska jest w gazie i nie sądzę aby mogła ich zatrzymać Korona Kielce. Co najmniej jedną bramkę powinni strzelić. Dodam jeszcze pewną ciekawostkę. W ostatnich 15 meczach między Koroną, a Zagłębiem dzisiejsi gospodarze nie wygrali ani jednego meczu. Bilans spotkań Korona v Zagłębie to 0:8:7. Jak widać Lubinianie zupełnie nie leżą drużynie z Świętokrzyskiego. Na koniec jeszcze jeden rzut na statystyki i okazuje się, że w tych 15 meczach jakie rozegrali ze sobą kielczanie i lubinianie tylko w jednym Zagłębie nie strzeliło bramki. W pozostałych 14 meczach gracze z Lubina strzelali przynajmniej jednego gola. Mój typ dnia na dzisiaj to: Zagłębie zdobędzie co najmniej jedną bramkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
J 0

jimmy1962

Użytkownik
KORONA KIELCE - ZAGŁĘBIE LUBIN
Moim zdaniem kurs na Korone to swego rodzaju promocja . Piłkarze trenera Ojrzyńskiego graja ostry , twardy a zarazem dobry i efektywny football . Dla mnie gospodarze wydają się murowanym faworytem i prawdopodobnie pokuszę się o zwycięstwo Korony w handicapie . Tym bardziej do gry będzie ich motywować kielecka publiczność .
MÓJ TYP : KORONA WIN
 
bombelkszo 49

bombelkszo

Użytkownik
Moim zdaniem kurs na Korone to swego rodzaju promocja . Piłkarze trenera Ojrzyńskiego graja ostry , twardy a zarazem dobry i efektywny football . Dla mnie gospodarze wydają się murowanym faworytem i prawdopodobnie pokuszę się o zwycięstwo Korony w handicapie . Tym bardziej do gry będzie ich motywować kielecka publiczność .
MÓJ TYP : KORONA WIN
tak z pewnością ich publiczność będzie ich mocno dopingować tylko chyba zapomniałeś dodać faktu że kibice korony od jakiegoś czasu nie prowadzą dopingu także będzie z pewnością gorąco :grin:
 
witek-k 326

witek-k

Forum VIP
Wisła i taki kurs ? Przy takiej padlinie ? ŁKS X2 w ciemno
To czego się spodziewałeś? 2,4 na Wisłę w starciu z ŁKSem? Jak dla mnie 1,6( bwin) na Wisłę to prezent, z którego zamierzam skorzystać. Probierz i jego Biała Gwiazda nie mogą pozwolić sobie na kolejne niepowodzenie( kompromitację?) po odpadnięciu z PP i stratę jakichkolwiek punktów z piłkarzami z Łodzi. Ok, Wisła nie ma patrząc na sytuację w tabeli szans na grę w pucharach, ale to nie oznacza od razu, że położą się na murawie i oddadzą u siebie punkty słabemu ŁKSowi. Różnica klas zdecydowanie na korzyść gospodarzy. Mają piłkarzy, którzy spokojnie mogą dać Wiśle zwycięstwo w starciu z najsłabszym obok Cracovii klubem ekstraklasy w tym sezonie.
 
ckkuman 21

ckkuman

Użytkownik
tak z pewnością ich publiczność będzie ich mocno dopingować tylko chyba zapomniałeś dodać faktu że kibice korony od jakiegoś czasu nie prowadzą dopingu także będzie z pewnością gorąco :grin:
heh dokladnie, chociaz ostatnio slychac bylo jakies podrygi piknikow ale jak widac, Koronie lepiej idzie jak dopingu nie ma ???? a tak swoja droga bombel fajny avatar, tez nie lubie kolportera ;)

Jakbym miał wybierać juz jakies spotkanie to zagralbym Ruch z Gornikiem.
Gry &quot;Niebieskich&quot; szczególnie u siebie nikomu chyba nie trzeba przedstawiac, kto by tam nie jechal dla mnie Ruch zawsze bedzie tam faworytem. Gornik osiagal ostatnio dobre wyniki w swoich spotkaniach, jednak mnie osobiscie ich gra nie powala i nie widze ich szans w starciu z walczącym o mistrzostwo Ruchem ktory jest jednoczesnie chyba najlepiej w tej chwili grająca drożyną ligi.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Na Zagłębie to bym uważał bo ta drużyna ryła brodą o spadek, a zdobyła w ostatnich 6 meczach 16/19 pkt, tak samo jak ktoś wyżej zauważył po bezpośrednim bilansie starć Koronie Zagłębie nie leży.Korona w bardzo ważnym meczu w Zabrzu też pokazała że może nic kompletnie nie zrobić na boisku naruszając w pewnym stopniu ten swój fenomen.Zagłębie niby ma już wakacje ale są w dobrej dysozycji i stać ich na to by w Kielcach nie przegrać grając bez presji.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Widzę żę tutaj wszyscy nakazuja uważać na Zagłębie więc śmaiło dzisiaj wchodzi jedynka na Koronę ????
Korona walczy o puchary.W ostatnim meczu z Lechem zagrała przyzwoicie choć prowadząc 2-0 i remisując 2-2 grając u siebie chluby to raczej nie przynosi.
Dziś nadarza się doskonała okazja do rehabilitacji.Przyjeżdza Zagłębie które jak wyżej wszyscy wspominają Koronie nie leży.Wszystko kiedyś ma swój koniec.Korona piłkarsko reprezentuje się lepiej i po ostatnim remisie 2-2 czas teraz na zwycięstwo które powinno przyblizyć Koronę do europejskich pucharów.
Korona win
Na sucho :
GKS Bełchatów - jagiellonia Białystok ---&gt; x
 
pinio1111 81,1K

pinio1111

Użytkownik
Zagłębie przegrało na wyjeździe mecze z wszystkimi zespołami z góry tabeli oraz z Jagą, Wisłą i Podbeskidziem-owszem. Jest tylko jedno ale-wszystkie te mecze odbyły się jesienią(oprócz Podbeskidzia), więc nie wiem czy doskonałe wyniki wiosną nie są też trochę podyktowane lepszym układem kalendarza rozgrywek na wiosnę?
Oczywiście oglądałem kilka meczy lubinian i niewątpliwie widać zdecydowaną różnice w jakości gry w 2012r. Jest jeden znaczący argument, który oddala mnie od typu na Koronę(oprócz lepszej formy lubinian) i jest nim statystyka meczy między tymi zespołami. Korona nigdy nie wygrała meczu w ekstraklasie z Zagłębiem, a to o czymś świadczy!!!
Myślę że dziś czeka kielczan bardzo ciężki mecz i rezygnuję z kursu 1,9 na gospodarzy. Uważam że znacznie lepszą opcją jest zagranie na to że Korona strzeli bramkę w pierwszej połowie po rewelacyjnym kursie-2,02!
A dlaczego?
Korona na własnym boisku ma statystykę 7-5-1. Owszem dobra, ale nie rewelacyjna. Natomiast na 13 meczy rozegranych u siebie w pierwszej połowie strzeliła minimum 1 bramkę w 9 i to mnie bardziej przekonuje!!!
Nie strzelili tylko przeciwko Polonii-ale za to później zaaplikowali im 3 bramki i mieli swoje szanse w pierwszej części gry, w zremisowanych 0-0 meczach z Cracovią i Wisłą, oraz w przegranym meczu z ŁKS.
Lubin natomiast w 7 z 12 meczy rozegranych na wyjeździe tracił bramkę w 1 połowie.
Wybór należy do was, ale ja zdecydowanie od opcji na zwycięstwo wolę wybrać
Korona strzeli w pierwszej połowie-2,02!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom