>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

10Bet

fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Ale co było tragedią ,moze określ co jest takiego fatalnego żeby wiadomo było na przyszłośc jak by ktoś chciał wpłacać.

poZdrawiam
 
majestic 0

majestic

Forum VIP
gral ktos w tym buku ? jesli tak to najbardziej interesuje mnie to czy nie bylo problemow z rozliczaniem zakladow (czyli nie bylo pomylek) jak dlugo byly one rozliczane i czy nie bylo problemow z wyplata.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Witam . Chciałem troszkę zainwestować w tego buka , lecz czytając różne opinie o tym buku zrezygnowałem . Sam co prawda tam nie grałem , jednak od jakiegoś czasu są tam bardzo duże problemy z wypłatą dla Polaków ( podobno były jakieś machlojki ) . Strasznie dużo wymagają do wypłaty . Nie dość , że skan dowodu , karty z dwóch stron ! ( nawet jak się wpłaca przez MB :O ) , wyciąg z banku . A szkoda , bo szerokość oferty oraz dobre kursy wyróżniają tego buka ...
 
R 0

rafal86-86

Użytkownik
spotkałem się z taką sytuacją w tym buku:

w danym spotkaniu piłki nożnej były następujące kursy:

1st half under/over 1,5
under 1,775
over coś koło 2

następnie na sumę goli 1st half wystawili linię under/over 1,25
i kursy po 1,90 na obydwa zdarzenia

i moje pytanie: czym różnią się te linie 1,5 i 1,25?

bo jeżeli dobrze myślę to one się nie różnią od siebie
 
dawidm 9

dawidm

Użytkownik
różnia się ;]
over 1,25 = połowa stawki to over 1,0 (azjatycki) a połowa over 1,5 (czyli przynajmniej 2 bramki)
over 1,5 = przynajmniej 2 bramki
a swoja droga granie w tym buku świadczy o swego rodzaju sadomasochizmie
no ale co kto lubi
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Kolego i inni którzy chcą tam grać... dajcie sobie spokój.
Między innymi na tego rodzaju zakładach jeden człowiek ich sporo ograł a następnie Ci go okradli.
rafal86-86 mam wrażenie, że jesteś obecny na innych forach. Ten buk to po prostu złodzieje. Poczytaj opinie na SBR.
Jawnie kradną kasę. Nie polecam tam grania!!!
 
czolo_oleksego 54

czolo_oleksego

Użytkownik
Kolego i inni którzy chcą tam grać... dajcie sobie spokój.
Między innymi na tego rodzaju zakładach jeden człowiek ich sporo ograł a następnie Ci go okradli.
rafal86-86 mam wrażenie, że jesteś obecny na innych forach. Ten buk to po prostu złodzieje. Poczytaj opinie na SBR.
Jawnie kradną kasę. Nie polecam tam grania!!!
Zlodzieje hmm... wplacilem przez MB 150 zl wyplacilem ponad 2000zł i nawet dowodu nie chcieli ;&gt; trudno mi ich nazwac zlodziejami ???? szczegolnie ze nie bylo najmniejszego problemu ! nie musialem sie kontaktowac z supportem nic ! wyplata 3 godziny na koncie ;P
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Zlodzieje hmm... wplacilem przez MB 150 zl wyplacilem ponad 2000zł i nawet dowodu nie chcieli ;&gt; trudno mi ich nazwac zlodziejami ???? szczegolnie ze nie bylo najmniejszego problemu ! nie musialem sie kontaktowac z supportem nic ! wyplata 3 godziny na koncie ;P
Myślisz, że każdego okradają? Jakby każdego okradali to wtedy nikt by tam nie grał.
Jeśli chcesz zobaczyć jak okradają ludzi to poczytaj trochę w necie.
Okradają tylko tych, którzy ugrają więcej kaski.
 
N 0

nifares

Użytkownik
Ugrałem w 10bet 800 zł z zainwestowanych 60 zł, zleciłem wypłatę na MB. Po tym co piszą niektórzy o tym buku miałem trochę obaw co będzie z moją kasą, ale jak się okazało zupełnie niepotrzebnie, po 3 dniach miałem kasę na koncie MB ???? . Więc dla mnie ten buk jest :spokodfhgfh:
 
4 0

42500

Użytkownik
A ja polecam tego buka w 100% !!! Masa różnych zakładów, największy chyba w internecie wybór zakładów na żywo!! Wiele ludzi źle się o nim wypowiadało...Że mają gdzieś klientów itp. A ja mogę wypowiedzieć się tylko dobrze. Support za każdym razem odpisywał mi na maile w ciągu 20 minut. Aha i wypłaty...Ugrałem u nich z 50 złotych - 1200 zł ???? I zleciłem wypłatę przez Moneybookers i mi kaska w ciągu 24 godzin doszła✅
WIĘC ŚMIAŁO 10bet POLECAM ????
 
H 0

harry89

Użytkownik
odradzam z całego serca grę w 10bet . w moim przypadku przygoda z nimi wyglądała następująco. wpłaciłem 2500 zł na konto w 10becie, niedługo potem otrzymałem bonus powitalny około 400 zł. jednak warunki które trzeba spełnić żeby ten bonus móc wypłacić są z natury &quot;śmiać się czy płakać?&quot;. otóż należy obrócić kwotą pierwszego depozytu 12 razy (!!!) po kursie minimum 2,0. w moim przypadku byłoby to 2500 * 12 = 30000 zł! i to po dość wysokim kursie! ale spoko, idźmy dalej. wygrałem trochę kasy i zapytałem czy mogę wypłacić kilka stówek bez żadnych dodatkowych strat. co się okazało? otóż jeśli wypłacę choćby złotówkę, od razu tracę 400 zł bonusu. czyli tak naprawdę trzymają gracza w szachu - nie można wypłacić kasy bo przepadnie spory bonus, ale samego bonusu też łatwo nie da się zdobyć. wnerwili mnie porządnie, ale uznałem że mogę spróbować wykonać ten potężny obrót 30 tys. zł. postanowiłem zagrać dubla. wybrałem zdarzenie z kursem 1,935 i dorzuciłem do niego drugie zdarzenie z kursem 1,074 żeby przekroczyć granicę 2,0. i teraz nadchodzi danie główne. jak każdy może policzyć 1,935 * 1,074 = 2,078. tymczasem po umieszczeniu obydwu zdarzeń na kuponie, pojawiła się informacja że łączny kurs obydwu zdarzeń wynosi 1,952! tego już było za wiele. napisałem kolejny raz do ich supportu z pytaniem co to ma znaczyć. odpisali mi, cytuję: &quot;We would like to inform you that in some cases the odds for combo bets are lower than the odds for single bets. This is the reason for the lower odd on your combo bet. Thank you for your understanding.&quot;. niestety, z mojej strony o żadnym &quot;understanding&quot; nie mogło być mowy. o ile mają prawo stawiać lichwiarskie żądania odnośnie wypłaty bonusu (w końcu zaakceptowałem ich regulamin podczas rejestracji), to w tym przypadku można śmiało mówić o zwyczajnym złodziejstwie. jeśli ktoś mimo wszystko zdecyduje się na grę u nich, niech nie będzie zaskoczony kiedy rozliczą wygrany kupon jako przegrany i napiszą że &quot;in some cases&quot; zastrzegają sobie prawo do okradania klientow.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ostatnio skusiłem się, żeby wpłacić do 10bet.com 650 zł i zagrać zakład. Wyjątkowo mieli dobry kurs w porównaniu do rynku na siatkę Pan America.
Wpłaciłem przez MB, zagrałem, wygrałem, wypłata na MB- czyli standardowa operacja jaką robię u większości buków, zwłaszcza u buków mniej renomowanych.
Wypłatę zleciłem w czwartek. Dziś dostałem kasę. Ale za mało...
Napisałem na Chacie o co chodzi. Rozmowa trwała 10 minut... Większość zdań jakie mi pisała Pani Maria to
Marie: Please hold one moment
Co się okazało- czemu nie dostałem całej sumy jaką zleciłem do wypłaty?
Nie zrobiłem obrotu depozytu 5 razy!
Poprosiłem ją aby mi wskazała gdzie mogę zaznajomić się z takim przepisem...
[URL='http://partners.10bet.com/processing/clickthrgh.asp?btag=a_17101b_304']10bet.com [/URL]
1. Multiple withdrawals within the same 30 days period will be charged a 3%-8% fee. 2. 10bet may charge a withdrawal fee of up to 8% if your deposit is not rolled over at least 5 times.
Mnie akurat obowiązywał pkt 2.
Śmiech na sali... wpłaciłem tam i zagrałem bo mieli lepszy kurs. Ale jak mi doliczyli jakąś śmieszną opłatę to już nie wiem czy wyszedłem dobrze na tym.
Buk kopiuje 2/3 oferty z pinnacle. Czasami nawet bezmyślnie błędnie. Resztę kopiują od innych. Ale czasami zdarzy się coś tam wyłapać.
Generalnie przestrzegam innych- wcześniej już pisałem, że to złodzieje. Większą gotówkę to wpłacają tam samobójcy.
Ale nawet kilkaset złotych nie warto tam wpłacać. Chyba, że ktoś ma zamiar każdy zakład tam grać o obracać 5 x depozyt. Oczywiście nie ma mowy, żeby to było związane z promocją.
Jak jest promocja to jakie są warunki - można post wyżej przeczytać.
 
lsc 18

lsc

Użytkownik
Dziwne jest to że skoro jawnie kradną kasę to żadna firma odpowiadająca za prawa osób grających w sieci się tym nie interesuje. Czemu tak jest?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
http://pl.10bet.com/sports/
Nie polecam tego buka nikomu, support wszystkie sprawy odsyła do wyższych swoich instancji i trzeba czekać po kilka dni, problemy z wypłatami oraz ta prowizja 8% to złodziejstwo. Do tego lubią cofać wygrany zakład bez powodu. Strona niby po polsku ale support angielski i do tego na każda odpowiedź trzeba czekać nawet do 15minut.
????
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Nie polecam tego buka nikomu, support wszystkie sprawy odsyła do wyższych swoich instancji i trzeba czekać po kilka dni, problemy z wypłatami oraz ta prowizja 8% to złodziejstwo. Do tego lubią cofać wygrany zakład bez powodu.
????
Zgadza się przekręt jakich mało złodziejska prowizja i komplikacje dla polskich graczy,mimo wygranego zakładu,nie polecam!!!
 
Do góry Bottom