>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Problem z wejsciem na strone bet365

L 27

ljuboja

Użytkownik
Panowie czy ktoś z was też ma taki problem od niedawna około 3 miesięcy nie raz trudno wejsc na bet365.com wchodze w stronę ładuje i sie zatrzymuje i nie można w nic wejsc cały szary obraz raz wejdzie raz nie nic nie pomaga usuniecie ciasteczek sprawdzałem na 3x przegladarkach to samo raz wejdzie raz nie nie wiem czy to wina mojego połączenia z internetem czy to ze strony bet365
 
ajax4 11

ajax4

Użytkownik
Dokładnie mam to samo co zrobić bo to już jest wkurzające gdy jest jakiś mecz do stawiania a nie można wejsc w tym momencie.
Mi odpisali cos takiego:
Informuję, iż strona działa jak najbardziej poprawnie.

Bardzo prosze usun ąć cookies i tymczasowe pliki:
W zależności od przeglądarki, przesyłam instrukcję:

MS Internet Explorer 6.x / 7.x
Należy wybrać menu Narzędzia -&gt; Opcje internetowe -&gt; W zakładce &quot;Ogólne&quot; (domyślna) w polu &quot;Pliki tymczasowe&quot; należy wcisnąć klawisz &quot;Usuń pliki&quot; -&gt; W nowym oknie zaznaczyć &quot;Usuń całą zawartość offline&quot; -&gt;Wszystko potwierdzić klawiszem &quot;OK&quot;. Dodatkowo w ustawieniach dotyczących tymczasowych plików internetowych należy zaznaczyć opcję: &quot;Sprawdzaj czy są nowsze wersje przechowywanych stron: przy każdej wizycie na tej stronie&quot;.
MS Internet Explorer 7.x (wer.angielska)
Należy wybrać menu Tools -&gt; Internet Options -&gt; W zakładce &quot;General&quot; (domyślna) w polu &quot;Brwosing history&quot; należy wcisnąć klawisz &quot;Delete&quot; -&gt; W nowym oknie obok opisu &quot;Temporary Internet Files&quot; wcisnąć klawisz &quot;Delete files&quot; -&gt; Wszystko potwierdzić klawiszem &quot;Yes&quot;, pozamykać otwarte okna klawiszem &quot;Close&quot; i &quot;OK&quot; i ponownie uruchomić przeglądarkę.
Mozilla Firefox
Należy wybrać menu Narzędzia -&gt; Opcje -&gt; W zakładce &quot;Prywatność&quot; w polu &quot;Prywatne dane&quot; należy wcisnąć klawisz &quot;Ustawienia&quot;, aby upenić się, że zaznaczona jest opcja &quot;pamięć podręczna&quot;, a jeśli nie zaznaczyć ją i potwierdzić klawiszem &quot;OK&quot; -&gt; Wcisnąć klawisz &quot;Wyczyść teraz&quot; -&gt; Po wykonaniu operacji zamknąć okno klawiszem &quot;OK&quot; i ponownie uruchomić przeglądarkę.
Opera
Należy wybrać menu Narzędzia -&gt; Preferencje -&gt; W zakładce &quot;Zaawansowane&quot; wybrać na liście po lewej stronie opcję &quot;Historia&quot; -&gt; Obok opisu Podręczna na dysku należy wcisnąć klawisz &quot;Opróżnij teraz&quot; - &gt; potwierdzić klawiszem &quot;OK&quot; i ponownie uruchomić przeglądarkę.
Netscape
W menu EDIT należy wybrać: Preferences -&gt; Advanced -&gt; Cache - klawisz Clear Memory (Disk) Cache.

Jeżeli to nie pomoże prosimy o ponowny kontakt podając nazwę użytkownika oraz 4 cyfrowy numer bezpieczenstwa.

ale dale jest do d....y

SPADAM NA do UNIBET ????
 
S 26

siemek0

Użytkownik
Mi też zdarzaja sie błedy podobne do opisanych powyżej ale dośc rzadko.Czasami mam problem z zalogowaniem wystarczy poczekać z 5 minut i jest ok
 
M 0

maltico

Użytkownik
vtunnel
Dziwne - rzeczywiście strona otwiera sie ale przez vtunnel.com
Przez vtunnel.com nie otwiera się. Sprawdzałem na kilku komputerach w różnych sieciach i nie otwiera się. Chyba jest ktoś na tym forum kto mógłby wiedzieć o co chodzi z Bet365?
 
orinar 18

orinar

Użytkownik
przez servery typu PROXY otwiera sie strona startowa.
Mamy poblokowane numery IP czy moze zaczynaja cenzurowac internet w pl?
 
massiv 9

massiv

Użytkownik
Witam
Mam ten sam problem nie pomaga zmiana przegladarki, reinstall flasha, czyszczenie cookies. Wczoraj udalo sie wejsc przez proxy a przez siec 3G bet365 dziala normalnie.
 
Do góry Bottom