>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

25 kolejka T-Mobile Ekstraklasy 4.04-9.04.2012

Status
Zamknięty.
lewandowski 127

lewandowski

Użytkownik


⚽ 25 kolejka T-Mobile Ekstraklasy 4.04-9.04.2012 ⚽



⚽ ⚽ ⚽ ⚽ ⚽ ⚽ ⚽ ⚽ ⚽ ⚽ ⚽ ⚽ ⚽ ⚽ ⚽ ⚽ ⚽ ⚽ ⚽ ⚽ ⚽ ⚽ ⚽ ⚽ ⚽ ⚽ ⚽

Ekstraklasa nie zwalnia tempa i już za 2 dni kolejne spotkanie ... w którym zmierzą się ze sobą ekipy Cracovii i Podbeskidzia oby dwie ekipy przegrały swoje poprzednie mecze odpowiednia z Lechem i ŁKS-em , Cracovia jest na szarym końcu tabeli i do bezpiecznego miejsca w tabeli traci 7 punktów co przy grze Cracovii w tym sezonie nie wróży najlepiej , Podbeskidzie natomiast bezpieczne utrzymanie graja dla siebie dla kibiców czy Cracovia w końcu wygra ? Kolejne spotkanie to pojedynek pomiędzy Górnikiem , a Polonią W-wa . Górnik zatrzymał w ostatniej kolejce Koronę i wygrał z nią 2:0 , Polonia po gorszych meczach wygrała 3:0 ze Śląskiem !! czyżby zadziałał efekt &quot;nowej miotły bo przecież prezes JW zmienił Zielińskiego na Michniewicza . Górnik prezentuje się całkiem fajnie o tej rundzie i utrzymanie już ma w kieszeni natomiast Poloniści walczą o Mistrzostwo bo 4 punkty straty do lidera to żądna strata ... kto będzie górą w tym spotkaniu ? No i nadchodzi sobota i przy Łazienkowskiej mecz na szczycie lider : Legia będącą moim zdanie w lekkim kryzysie i nie pokazująca nic ciekawego podejmie drugi w tabeli Ruch Chorzów !! Kto ten mecz wygra ? Kolejnym mecz to pojedynek Śląska który w tej rundzie spisuje się fatalnie bilans 1-2-4 wygrana jedynie z Cracovią teraz przyszły dwie porażki z Lechem 2:0 i Polonią 3:0 czy Śląsk odniesie kolejne zwycięstwo ich rywalem będzie Bełchatów który utarł nosa nie jednemu faworytowi jak będzie teraz ? Koeljny mecz to powrót na stare śmieci trenera Probierz i pojedynek Jagiellonii z Wisłą Kraków kto wygra ?:cool:No przyszedł czas na lany poniedziałek , a nim derby Łodzi w których ŁKS podejmie Widzew i tu się nasuwają dwa pytania czy ŁKS po wygranej w Bielsku Białej odniesie kolejne zwycięstwo i zbliży się do bezpiecznego miejsca w tabeli ? Czy może to Widzew który jak widać spoczął już na laurach i po 3 porażkach z rzędu zmobilizuje się na derby i utrze nosa rywalowi za miedzy i przyczynie się do spadku ŁKS-u ?? . Kolejny bardzo ważny mecz w kontekście utrzymania się w lidze pojedynek Lechii Gdańsk z Zagłębiem ? Gospodarze tego meczu w końcu wygrali w rundzie wiosennej pokonując Bełchatów 3:1 , Zagłębie dziś wygrała z Jagą i jest to już trzecie zwycięstwo miedziowych z rzędu czy stać ich na kolejne zwycięstwo ? I na koniec tej kolejki bardzo ciekawe spotkanie Korona która w końcu przegrała swój mecz podejmie Lecha który odniósł 3 kolejne zwycięstwa i już ma tylko 3 punkty straty do Korony i Polonii W-wa ... czyżby Lech miał się włączyć do walki o puchary ??

A jak Wy to widzicie ? Zapraszam do dyskusji !!
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Według mnie warto pokomboniwac cos z under/over 2,5.
Mamy 8 meczy w kolejce.
Na każdy mecz grałbym over 2,5 po stawce powiedzmy 20 zł.
Kursy np w bet365 na overy są kosmiczne bo od 2,20 do 2,70.
W ostatnich dwóch kolejkach było po 5 overów więc w takim przypadku jesteśmy na nie małym plusie.
I myślę też że warto zagrać na Legię w meczu z Ruchem.
Pomimo osłabień myślę że nie bedzie źle.Ruch ma zbyt łatwy terminarz by Legia nie robiła wszystkiego by ten mecz wygrać.Pomimo braku Rzeźniczaka Astiza Jędrzejczyka i Gola Skorża złoży jako tako obronę.Wawrzyniak Choto Żewłakow Kiełbowicz - tak powinien wygladac blok defensywny.Zostaje jedne defensywny pomocnik a więc może Skorża zaryzykuje dwójke napastników???
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Ruch 4,2 ? Przy osłabieniach Legii i powiedzmy szczerze fatalnej grze !!!! DNB spokojnie za grubo a czysta 2 za grosze można pograć .
co do UP postu można zagrać overki tylko trzeba przeanalizować dokładnie ... W Legii underek w Jadze bez napastników i fatalnej Wiśle underek no i nie wiadomo co z derbami Łodzi
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Ruch 4,2 ? Przy osłabieniach Legii i powiedzmy szczerze fatalnej grze !!!! DNB spokojnie za grubo a czysta 2 za grosze można pograć .
Czy &quot;czysta 2&quot; to się jeszcze okaże, jednak kurs na Ruch, zwłaszcza po przede wszystkim ostatnich spotkaniach wydaje się zdecydowanie zbyt wysoki. &quot;3,20 na Ruch byłby odpowiedni&quot; [patrząc chłodnym okiem na to, iż gra na wyjeździe]. Każdy kibic doskonale dostrzeże, iż Legia nie jest w fenomenalnej formie w ostatnich spotkaniach. Owszem, potrafi grać na odpowiednim poziomie, jednak od lidera Ekstraklasy wymaga się znacznie więcej więcej. Cóż ja mogę napisać więcej? Jako kibic stołecznej drużyny nie widzę innego wyniku, jak tylko zwycięstwo Legii, jednak o nie będzie znacznie trudniej, niż potwierdzają to wszelkie komentarze. Do końca ligi nie pozostało tak wiele kolejek, więc lepiej, aby drużyna z Warszawy zmobilizowała się odpowiednio i pokazała, o co tak naprawdę walczy w tym sezonie.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Ruch wiecznie nie będzie wygrywał i gdzieś punkty stracic muszą.Każda druzyna w rundzie ma słabszy okres gry.Wcale sie nie zdziwie jak się mecz skonczy jak ten we Wrocławiu ze Śląskiem ???? Bramki w tym meczu na pewno padną i śmiem twierdzić że strzeli je tylko Legia.Bliżej soboty przyjrzę sie ostatecznym kadrą na ten mecz.
A na dzien dzisiejszy na myśli mam dwa typy.Czysta jedynke i Ruch nie strzeli.....
A to że wszyscy będą tutaj grać na Ruch z Legia to wiedziałem już w sobote po meczu z Widzewem ????
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
Jak pisał rzepek1, Legia bardzo mocno osłabiona, praktycznie bez prawego obrońcy, a i środek pola przerzedzony (za kartki pauzują Rzezniczak, Jedrzejczyk, Gol). Jest chyba plan, ze Wawrzyniak zagra na prawej obronie, a na lewj Kielbik. W srodku obok Vrdoljaka prawdopodobnie zagra młody Łukasik. W Ruchu za kartki zabrabknie Djokicia. Do tego dochodzi brak Skorzy (chyba) na lawce (z tego co slyszalem, za odeslanie na trybuny obligatoryjnie 2 mecze zawieszenia, choc nie wiem czy to prawda). Moj typ to Ruch +0.25 w Envicto (nowy buk, wlasnie go testuje, bonus 50% do 50 euro) - kurs. 2.18.
 
L 2

lesiu17

Użytkownik
Witam serdecznie, ja zastanawiam się nad meczem ŁKS vs Widzew, pewnie będzie gorąco i tak właśnie myślałem, żeby podgrzać atmosferę chciałem obstawić ten mecz. Ma ktoś jakieś ciekawe propozycje ja w sumie myślę, że Widzew ostatnio nie grał rewelacyjnie. Ostatnie 3 porażki z rzędu powinny być już opanowane i RTS powinien zaczynać wygrywać mecze. Z kolei ŁKS według mnie nie utrzyma się w Ekstraklasie i między innymi ten mecz przyczyni się do tego.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Cracovia Krakow - Podbeskidzie Bielsko Biała

Typ: under 2,5
Kurs: 1,50

bet-at-home

Dzisiaj odbędzie się pierwsze spotkanie dwudziestej piątej kolejki naszej T-Mobile Ekstraklasy. Kolejka ta potrwa aż do poniedziałku a wszystko to ze względu na Święta Wielkanocne. O godzinie osiemnastej czterdzieści pięć na stadionie przy ulicy Josefa Kałuży w Krakowie &quot;pasy&quot; podejmą Podbeskidzie Bielsko-Biała. Ciężko wytypować tu faworyta tego pojedynku. Ja zdecydowałem się na zagranie poniżej dwóch i pół bramki w meczu. Cracovia na swoim obiekcie strzeliła zaledwie siedem bramek w dwunastu rozegranych spotkaniach. Kafarski będzie miał dodatkowo problem z ofensywnymi zawodnikami gdyż kilku zabraknie na to spotkanie. Bartłomieja Grzelaka, Łukasza Nawotczyńskiego i Alexandru Suvorova. Pod znakiem zapytania stoi natomiast występ Saidiego Ntibazonkizy. Goście z Bielska na wyjazdach też nie grzeszą skutecznością. W dwunastu spotkaniach strzelili trzynaście bramek. Podbeskidzie raczej już ma zapewnione utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej a z kolei Krakowianie walczą o byt ale strata siedmiu punktów do bezpiecznego miejsca chyba już pogrzebała zespół. Dlatego uważam że trener gospodarzy nastawi zespół przede wszystkim na grę na zero z tyłu i próbę strzelenia choć jednej bramki. Gospodarze tego roku strzelili ledwie cztery bramki rywalom i dzisiaj też będzie ciężko o sukces zatem mała ilość bramek jest wielce prawdopodobna.
 
f-by-ferragamo 41

f-by-ferragamo

Użytkownik
do tej pory, dziwiłem się, że ludzie grają na Pasy przy ich beznadziejnej grze. W tej kwestii niewiele się zmieniło,ale, jest jedno ale , które skłania mnie by zagrać na Cracovię. Podbeskidzie bezpieczne, rozdaje karty i niczym Robin Hood pozabierał bogatym, a teraz będzie &quot;oddawał&quot; biednym? Terminarz ciężki, więc Filipiaki dołożą wszelkich starań, by tu wygrać.
Cracovia 2.55
 
J 19

jajo

Użytkownik
Cracovia - Podbeskidzie
Na rozpoczęciu meczów w Bielsku-Białej rozbrzmiewa melodia z filmu &quot;Janosik&quot;. Drużyna Podbeskidzia jak Janosik już bardzo często zachowywała się w drugiej lidze. Często w końcówce sezonu przegrywała z kandydatami do spadku. Tydzień temu zakładałem, że B-B rozpoczęło już akcję &quot;Ekstraklasa 2013/14&quot;. Założenie się sprawdziło. Polega ono na tym, że Podbeskidzie będzie oddawało teraz punkty drużynom walczącym o utrzymanie, a gdy im się to uda, odbierze swoje za rok. Teraz jest tylko jedno &quot;ale&quot;. Czy aby Cracovii nie potraktowali już jako spadkowicza? Wątpię, gdy dzisiaj zdobędą 3 punkty to jeszcze jakieś szanse mają.
Dla Cracovii to już naprawdę mecz ostatniej szansy. Nasuwa się pytanie &quot;kiedy jak nie dzisiaj?&quot; Nie zgodzę się z portalem &quot;***********&quot; wyśmiewającym teorię trenera Kasperczyka, że w Cracovii nie ma takich złych piłkarzy. Indywidualnie na pewno lepiej wyglądają niż Podbeskidzie. W końcówce z Górnikiem już coś zaczęli walczyć. Podbeskidziu też brakuje indywidualności, które doświadczeniem, czy sprytem mogłyby wykorzystać gapiostwo obrony Cracovii. Gram ten typ, bo może wejść nawet przy czystym meczu, ale głównie zakładam odpuszczenie przez Bielsko.
Cracovia @ 2,65 - 5 dimes
Cracovia 0 @ 1,87 - 12bet
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Legia Warszawa - Ruch Chorzów
-:-​

Najciekawszym meczem tego weekendu zapowiada się pojedynek Legii z Ruchem czyli lidera z wiceliderem. O ile miejsce stołecznej drużyny raczej nie dziwi to już pozycja podopiecznych trenera Fornalika jest niespodzianką. Ruch w tym roku jeszcze nie przegrał to musi świadczyć o ich dyspozycji. Zwycięstwa z Wisłą (także wczoraj w pucharze), Jagą czy Lechem nie zostawiają wątpliwości. Nie zmienia tego również fakt, że wymienione przeze mnie drużyny obecnie mogą pochwalić się tylko marką a nie grą zespołu.
Natomiast Legia ostatnio jakby się zacięła i nie potrafi wygrać już od 3 spotkań. Także styl ich gry uległ pogorszeniu. Czy to jest tylko chwilowy spadek formy czy początek dłuższego kryzysu? O tym przekonamy się podczas meczu z niebieskimi. Nie można również zapomnieć o brakach w składzie, które głownie są efektem kartek zdobytych w meczu z Wisłą.
Cóż, typersko jest ciężko przewidzieć ten mecz. Legioniści nie są znowu w jakimś strasznym kryzysie by nie mogli powalczyć o zwycięstwo. Natomiast Ruch spisuje się bardzo dobrze i na pewno nie przestraszy się nazwy Legia. Dlatego też obstawianie 1x2 sobie odpuszczam. Poszukam tutaj typu na over bramkowy ponieważ spodziewam się otwartego meczu i przełamania ze strony Legionistów ostatniej kiepskiej formy strzeleckiej a i piłkarze z Chorzowa powinni spokojnie zdobyć przynajmniej 1 bramkę

Moja propozycja:

over 2.5 (około 2.30)
 
D 5,8K

davccio

Użytkownik
Spotkanie: Cracovia - Podbeskidzie
Typ: under 2 AH
Kurs: 2.01
Bukmacher: Pinnacle
Patrzac na druzyne Cracovii ciezko wskazac zawodnika który bedzie w stanie strzelic bramke, w sobote bramke z karnego zdobyl Grzelak ale go dzisiaj zabraknie podobnie jak Suvorova czy Saidego wymieniajac tylko zawodników z przednich formacji. VD Biezen nie potrafi trafic z 6 metrow w bramke. Dzisiaj ciezko spodziewac sie aby oba zespoly rzucily sie do frontalnych atakow i podejrzeam iz srzalow bedzie jak na lekarstwo. Podbeskidzie zapewne bedzie gralo z kontry a Cracovia nie umie grac ataku pozycyjnym. Jesli bramki padną to raczej ze stałych fragmentów gry niż z akcji. Oba zespoły mają solidnych bramkarzy i ja osobiscie nie widze w tym meczu wiecej niz 2 bramek.
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Cracovia-Podbeskidzie

Mecz ostatniej, według wielu, szansy Cracovii na utrzymanie sie w ekstraklasie. Osobiście nie daję większych szans tej drużynie na osiągnięcie celu.
Powody:
1. Gra- graja najsłabiej ze wszystkich drużyn. Zdobyli jedynie 3 pkt na wiosnę, remisując z tragicznie spisującą się na wyjazdach Jagielonia, słabą Lechią u siebie i słabym ŁKS-em w Łodzi.
2. Kontuzje- byc może inczej to wszystko by wygladało gdyby nie liczne kontuzje podstawowych graczy, którzy przez większośc tej rundy nie grali.
3. Terminarz- oprócz tego meczu podejmowac jeszcze będą u siebie Widzew oraz Ruch Chorzów- z Widzewem powalczą, ale z Ruchem moga miec problem, ten mecz będzie przedostatnim i byc może Ruch będzie walczył o mistrza więc o punkty będzie niesamowicie ciężko Cracovii.Na wyjeździe grają jeszcze z Polonią, Wisłą i GKS-em. Biorąc pod uwagę 7 pkt straty do bezpiecznego miejsca nie ma raczej szans na utrzymanie.

Co do samego meczu

Presja może źle wpłynąc na Pasy. Bedą starali się atakowac pozycyjnie, ponieważ wątpie żeby to Podbeskidzie atakowało i Cracovia mogła kontrowac. To im nie wychodzi w ogóle. W dzisiejszym meczu braknie w drużynie Cracovii: Suvoroa ,Grzelaka, Bartczaka, Nowotczyńskiego oraz Hoska. Co do Ntibazonkizy- byc może dzisiaj zagra, ale jak sam stwierdził trener Cracovii na konferencji przedmeczowej- &quot;Badania pokazały, że Saidi ma problem i to niemały.&quot;, także nawet jak zagra to raczej nie bedzię mógł pokazac w pełni na co go stac. Do składu wraca natomiast Radomski, ale myslę, że po dłuższej przerwie może braknąc kondycji oraz rytmu meczowego przez co może popełnic pare błędów. Jeżeli chodzi o Podbeskidzie nie doczytałem się większych osłabień. Pytanie tylko brzmi jak ten mecz potraktuje Podbeskidzie? Coś tutaj niektórzy pisali o Janosiku. Dla mnie to śmiech na sali. W meczu z Łodzią punkty stracili nie dlatego, że chcieli wielce obdarowac biedny ŁKS, tylko ze względu na anormalne warunki pogodowe. Oczywistym jest, że w takich warunkach mało kto chce grac w piłkę, liczy sie głównie zaangażowanie, a to było po stronie ŁKS-u, ponieważ im punkty były bardziej potrzebne. Dzisiaj już warunki bedą normalne i po tamtej wpadce piłkarze Podbeskidzia powinni walczyc o punkty, gdyz walczą jeszcze o jak najwyższe miejsce. Mają przeciez szansę na przeskoczenie w tabeli chociażby Wisłę i Lecha co byłoby dla niech wielkim osiągnięciem. U siebie Cracovia gra słabiutko, na wyjeździe Podbeskidzie rewelacyjnie jak na beniaminka. Nie ma tutaj praktycznie żadnych rozsądnych argumentów za Cracovią. Jedyną nadzieją jest cud i modlitwy o jakiś babol sędziego, albo wykorzystanie jakiegoś stałego fragmentu gry. Jednak ja bedę tutaj stawiał na Podbeskidzie licząc, że nawet przy stracie gola strzelą zawsze o jednego więcej. Licze na ich mądrą grę w defensywie, którą nie jednokrotnie pokazywali i wypunktowanie gospodarzy.

Moje wstępne propozyjce:

1. Cracovia - Podbeskidzie 2.90@Bwin
2. Cracovia - Podbeskidzie X2 1.48@Bwin (bardzo ładny kursy do jakiegoś dubelka)
3. Cracovia - Podbeskidzie DNB 1.95@Bwin
 
lewandowski 127

lewandowski

Użytkownik


Legia Warszawa - Ruch Chorzów

W Wielką Sobotę 7 kwietnia o godz. 13.30 na Pepsi Arena przy ul. Łazienkowskiej 3 w meczy na szczycie T-Mobile Ekstraklasy Legia Warszawa zmierzy się z Ruch-em Chorzów , lider podejmie wicelidera . Legia zdobywa te punkty , ale nie ma tej jakości gry w ostatnich meczach w ich wykonaniu do tego dochodzi fakt , że z Ruch-em zagrają osłabieni bo z powodu nadmiaru żółtych kartek nie zagrają : Janusz Gol, Jakub Rzeźniczak i Artur Jędrzejczyk nie wiadomo czy zagra też Astiz w jego miejsce pewnie zagra Choto , ale ten meczu z Wisłą nie zapisze do udanych największa strata to Gol i Rzeźniczak ich brak może być odczuwalny w środku pola zagra pewnie Vrdoljak , ale ten ostatnio formą nie błyszczy za Jędrzejczyka może zagra na prawej stronie Wawrzyniak a na lewej Kiełbowicz co dla napastników Ruchu może być dobrą wiadomością bo Piech jak i Jankowski są w dobrej dyspozycji do tego nie zastąpiony Marek Zieńczuk . Chorzowianie są rewelacją obecnego sezonu, a zwłaszcza wiosennych meczów. W siedmiu ostatnich spotkaniach zdobyli 15 punktów (cztery zwycięstwa, trzy remisy) i w efekcie awansowali na drugie miejsce w tabeli po drodze awansowali do półfinału Pucharu Polskie gdzie w pierwszym meczu wygrali z Wisłą Kraków 3:1 ! . Jako jedyni w tym roku nie przegrali.Do prowadzącej Legii podopieczni trenera Waldemara Fornalika tracą tylko punkt, więc ten mecze może mieć duże znaczenie w walce o mistrzostwo kraju. Ja tam wierze , że Ruch stać przynajmniej na wywalczenie w tym meczu remisu i tak że zagram bo kurs na X2 nie jest zły ...

Podsumowując :

Ruch Chorzów lub remis @ 1.93 | 7/10 | pinnacle

Ruch Chorzów (DNB) @ 3.00 | 4/10 | bet365



edit by Lewandowski : Dokładam jeszcze jeden typ ...

Zgodnie z oczekiwaniami w meczach z Ruchem Chorzów i Widzewem Łódź na ławce trenerskiej Legii Warszawa zabraknie Macieja Skorży. W meczu z Wisłą Kraków szkoleniowiec Legii w bardzo ostrych słowach skrytykował pracę arbitra głównego za co ten odesłał go do szatni. &quot;Trener Legii Warszawa, Maciej Skorża, zgodnie z Regulaminem Dyscyplinarnym musi odbyć karę dyskwalifikacji w dwóch meczach T-Mobile Ekstraklasy&quot; - czytamy w środowym oświadczeniu Komisji Ligi Ekstraklasy.
Oznacza to, że Skorży nie zobaczymy na ławce Legii w sobotnim, niezwykle ważnym meczu z Ruchem Chorzów a także w kolejnym spotkaniu - z Widzewem Łódź.
 
empe92 438

empe92

Użytkownik
Cracovia – Podbeskidzie
Już dziś, ze względu na Wielkanoc, pierwszy mecz 25. kolejki T-Mobile Ekstraklasy, w którym Cracovia zmierzy się z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Dla mnie warto postawić na over 2.5. Jak wiadomo zespół gospodarzy znajduje się w fatalnej sytuacji. Są głównymi faworytami do spadku o klasę niżej, a wieczorny mecz wydaje się być ostatnim dzwonkiem dla druzyny Pasów. Podbeskidzie z kolei ma już zapewnione utrzymanie, co w kontekście tego, że jest to beniaminek, można uznać za duży sukces. Goście zagrają dziś bez specjalnej presji. Będą chcieli wygrać, ale nie będzie im towarzyszył żaden stres. Mam nadzieję, że zagrają dobry mecz, będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i stworzą dużo sytuacji pod bramką Cracovii, co nie wydaje się wielkim problemem. W każdym z ostatnich trzech meczów Cracovia traciła po 3 gole. To doskonale pokazuje jak spisuje się defensywa Pasów. Nie wydaje mi się, aby nagle obrona gospodarzy zagrała skutecznie i nie dopuściła do utraty ani 1 bramki. Jak już wspomniałem, dla Cracovii to ostatnia okazja, aby powalczyć jeszcze o Ekstraklasę. Oczywiście nie wszystko zależy już od nich, ale szczęściu trzeba pomóc. Gospodarze muszę wreszcie zagrać ofensywnie. Remis ich w żadnym stopniu nie urządza, dlatego spodziewam się, że możemy zobaczyć kilka bramek, a kurs na over 2.5 uważam za atrakcyjny.

Over 2.5 @ 2.60 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
M 135

mhm

Użytkownik
Moze zapytaj wprost: byl walek czy nie?
Byl. Bielsko kopalo sobie a Craxa wbijala, glupi faul na karnego moim zdaniem przesadza sprawe walka. Mam wrazenie ze po strzelaniu gola z wrzutki zawodnik bielska pomyslal: &quot;co ja k... narobilem?&quot; :]]
Jak sie Craxa utrzyma to smialo mozna grac na jesien 2012/13 win Bielska w domu.
 
polakko20 170

polakko20

Użytkownik
Pilka nozna, Polska Esktraklasa
godzina 18.45
Górnik Zabrze - Polonia warszawa
over 3,5 gola
5,50
William Hill
analiza:
Przed nami mecz ligi polskiej pomeidzy Gornikiem zabrze a polonią warszawa. PO kursach widac ze bukmacherzy nie faworyzują zadnej z druzyn. Patrząc na rozklad tabeli wydawac sie moze ze mecz bedzie toczyl sie pod dyktando Polonii bo to ona walczy o mistrzostwo kraju. Gornik ma juz pewny byt w lidze a o europejskie puchary juz nie ma szans powalczyc..czyli Zabrzanie nie mają wielkeigo celu na koncowke sezonu. Jednak u siebie Gornik gra bardzo dobrą pilke, na pewno nie odpuszczą Polonistą. Gornik na wiosne jeszcze nie przegral na walsnym boisku..na 4 spotkania az w 3 zdobyli po 2 bramki..wiec widac ze potrafią strzelac gole przy wlasnych trybunach. Jedno jest pewne, Gornik zagra dla kibicow ofensywną pilke, na pewno nie przestraszą sie rywali z warszawy. Polonisci podbudowani wygraną w zeszlej kolejce ze slaskiem wroclaw jadą do Zabrza z jednym celem, ze zdobyceim kompletu punktow. Rowniez beda gral ofensywną pilke. Dlatego zaklad na over 3,5 zdaje sie bardzo prawdopodobny tym bardziej warto grac bo kurs wynosi az 5,50..
 
A 0

andee

Użytkownik
Jagiellonia - Wisła

Jak dla mnie zwycięzcą tego meczu będzie Jagiellonia. Ponieważ Wiślacy mają duży problem w obronie, a poza tym Wisła jeszcze ma szanse na awans do finału Pucharu Polski i sobie trochę odpuszczą mecz. Dlatego typuję wygrana Jagiellonii
Wisła punkty jeszcze połapie m.in. z Cracovią na którą się na pewno sprężą
 
angelus 46

angelus

Użytkownik
Ogladał ktos mecz Cracovii??
Przebudzili się czy Podbeskidzie miało wypadek przy pracy??
Cracovia mogła to spotkanie wygrać o wiele wyżej, ale też Bielszczanie powinni strzelić jedną, może dwie bramki. Taka ta nasza rodzima liga, że praktycznie każdy może wygrać z każdym i o zwycięstwie najczęściej decyduje dyspozycja danego dnia, lub zawodnik, który potrafi coś więcej niż pozostali. Pasy postrzelały, ale w defensywnie nadal padaka. A kolega mhm to powinien z rozpędu w ściankę przyłożyć głową, bo wypisuje jakieś głupoty o wałkach ... W takim razie w zeszłej kolejce PGE Bełchatów odpuścił grającej o utrzymanie Lechii, której stadion nosi nazwę PGE Arena? Takie komentarze są co najmniej śmieszne. Cracovia miała szansę się utrzymać w przypadku lepszego startu w rundzie (3 mecze przy Kałuży), w tym momencie jest GŁÓWNYM kandydatem do spadku i pewnie tak też się sezon skończy. Zawodnicy z Krakowa pewnie urwą jeszcze kilka punktów, ale przecież rywale nie śpią i też grają w piłkę. Ta kolejka udzieli nam już kilku odpowiedzi ... Pożyjemy - zobaczymy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom