>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher na początek, dla początkującego - wybór bukmachera

J 0

jablonka789

Użytkownik
Ok, nie bulwersuj się tak, napisałem, że jestem tu nowy. Chciałbym jeszcze wiedzieć jedną rzecz. Czy bez znaczenia jest w jakim banku mam konto?
Nie ma znaczenia /M.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Chciałbym się spytać co uważacie za lepsze. STS czy fortuna? Który z wyżej wymienionych polecacie? Odnoszę wrażenie, że STS w stosunku do fortuny ma mniejsze kursy na faworytów, a większe na potencjalnych przegranych. Jak uważacie?
Graj więc zgodnie z tym co sam napisałeś i w Fortunie i w STS - w zależności od tego, co aktualnie będzie dla Ciebie korzystniejsze....
 
K 0

kamil112.18

Użytkownik
Szukam buka w którym jest możliwa wpłata przez ukash lub paysafecard max 20zł, oraz takiego co nie muszę podawać konta bankowego przy rejestracji, tylko dopiero później(aktualnie nie mam konta bankowego, a chcę założyć dopiero jak coś wygram)
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
Prawie w kazdym buku jest taka mozliwosc, a konto bankowe i tak praktycznie nie musi Ci byc do niczego potrzebne, bo wyplacasz na to z czego wplaciles, np wplacasz z MB to wyplacic tez mozesz tylko tam, a nie gdzie Ci sie podoba.
 
maps 24

maps

Użytkownik
Widze , że masz bardzo optymistyczne podejście , jeszcze nie zacząłeś grać a już wiesz , że tak będziesz ogrywał buka , że aż ci konto będzie musiał zablokować ???? . Kolo , limity i blokowanie kont to sprawy o których ludzie którzy grają po kilka dych , czy nawet po kilka stów nie muszą myśleć. Strata kilka stów miesięcznie dla buka to jest 0 i nikt sobie dupy tym zawracał nie będzie , jeśli chciałbyś grać po 2000 zł na kupon to co innego , ale Ty chcesz wpłacić 4 dychy na konto i boisz się , że cię zlimitują?.
No w tej kwestii akurat się z Tobą nie zgodzę. Marathon zlimitował mnie do 1% zwykłego limitu po około 15 zakładach (same single i jeden dubel). Średnia stawka ok 30 euro, max 150 euro. Na niektóre zdarzenia, zwłaszcza o/u lub azjany mam więc limit 1 euro!
Pozdr.
 
arus997 0

arus997

Użytkownik
Witam , planuję założyć konto na jakimś bukmacherze internetowym. Jestem w tym trochę zielony ponieważ dotychczas grałem tylko w naziemnych bukmacherach i mam takie następujące pytania:
1. Czy pobierają jakieś opłaty za posiadanie konta na np.bet365?
2. Czy bez karty bankowej da się mieć konto ?
3. Ile minimalnie można WPŁACAĆ na konto danego bukmachera?
4. Ile minimalnie można WYPŁACAĆ ?
5. Trzeba robić skan dowodu czy coś w tym stylu , ponieważ zgubiłem a następny będę miał w marcu.
 
B 1

bandyta.

Użytkownik
Witam , planuję założyć konto na jakimś bukmacherze internetowym. Jestem w tym trochę zielony ponieważ dotychczas grałem tylko w naziemnych bukmacherach i mam takie następujące pytania:
1. Czy pobierają jakieś opłaty za posiadanie konta na np.bet365?
2. Czy bez karty bankowej da się mieć konto ?
3. Ile minimalnie można WPŁACAĆ na konto danego bukmachera?
4. Ile minimalnie można WYPŁACAĆ ?
5. Trzeba robić skan dowodu czy coś w tym stylu , ponieważ zgubiłem a następny będę miał w marcu.
1. Nie
2. Tak
3. W bet365 min. wpłata przez przelew bankowy wynosi 50 zł.
4. Min. 25 zł
5. W bet365 można zweryfikować konto telefonicznie lub listownie.
 
arus997 0

arus997

Użytkownik
1. Nie
2. Tak
3. W bet365 min. wpłata przez przelew bankowy wynosi 50 zł.
4. Min. 25 zł
5. W bet365 można zweryfikować konto telefonicznie lub listownie.
W to jaki sposób przykładowo wygrane pieniądze z depozytu będę wybierał?
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
W to jaki sposób przykładowo wygrane pieniądze z depozytu będę wybierał?
Możesz sobie założyć konto na moneybookers i z tego portfela elektronicznego możesz robić depozyty i wybierać kasę. A najlepiej jakbyś robił depozyty z konta bankowego bo wtedy upoważniony byś był do promocji, 100% od pierwszej wpłaty czy coś podobnego.
Pamiętaj, że konto u bukmachera, konto monneybookers czy konto bankowe musi mieć takie same dane. Wtedy będziesz miał pewność, że z Twoimi pieniędzmi wszystko będzie dobrze ;)
 
arus997 0

arus997

Użytkownik
Chciałbym się jeszcze dowiedzieć czy za tego Moneybookers&#39;a dokonuję się jakiejś opłaty comiesięcznej lub czy jak będe chciał wpłacić/wypłacić pieniądze to biorą jakiś % oraz czy z tym kontem będę mógł odebrać któryś z bonusów z Bet365.
 
urbasag 90

urbasag

Użytkownik
Czy mam możliwośc w jakimś buku wpłat z MB a wypłaty na konto bankowe czy nie da rady nigdzie?
 
K 0

kibol1302

Użytkownik
Polecicie jaiegoś buka co dowodu nie trzeba wysyłać? Ponieważ tydzień temu skończyłem 18. a znając Polskę jeszcze z 2 tyg trzeba bedzie poczekać..
 
bezsennosc 23

bezsennosc

Użytkownik
bet365 bez żadnych wątpliwości. Jeśli chcemy naprawdę grać i wygrywać coś to tylko tam, ktoś wyżej polecił bet-at-home, żałosne - przepraszam - kursy, mało spotkań, oferta live uboga z kursami.
 
jesse 1K

jesse

Użytkownik
Jakiego buka polecie z dobrą ofertą : piłki nożnej, tenisa, NBA i hokeja ? bet365 odpada, bah też. Najlepiej, żeby miał opcje przelewu bankowego z normalną minimalną stawką typu 10-50 zł, a nie jak bet365 500 zł...
 
Do góry Bottom