>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

11 meczy na remis

D 0

depliz

Użytkownik
Witam.
Mój system jest bardzo prosty. Obstawiam 11 oddzielnych spotkań piłki nożnej na remis. Na razie 2 zł przy kursie minimum 3.2. Często trafi się te minimum 4 remisy żeby był zysk mam jednak pytanie odnośnie doboru drużyn. Czy ktoś mógłby mi doradzić czym głównie kierować się przy wyborze, jakie mogą być najważniejsze czynniki które wpłynął na remis w danym meczu, które ligi wybierać itd.
Bardzo dziękuje z góry za porady.
Pozdrawiam ;)
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
równie dobrze mógłbyć grać całą kolejkę np. francuskiej ligue 2 (dziś gra większość). moze dobierać takie kolejki lig, w których poprzednich kilka kolejek rozstrzygnięć było under 33% na remis. Generalnie jednak temat już był i nikt nie ugrał...
 
D 0

depliz

Użytkownik
Postawiłem już trzy serie po 11 meczy i wyszedłem ogólnie na zero, uważam, że to za sprawą losowego obstawiania meczy, nie patrzyłem w ogóle w tabele tylko na kursy to i tak chyba dobrze, że jestem przynajmniej na zero ;).... Problem polega na tym, że aby zarobić trzeba obstawiać wysokie kursy, a wysokie kursy z reguły oznaczaja male prawdopodobieństwo zdarzenia ;) Dzisiaj postawiłem kolejne 11 meczy z tym, że teraz wybrałem mecze bazując bardziej na statystykach, mniej na kursach. Brałem pod uwage głównie:
1) Ilość strzelonych goli drużyny w kilku ostatnich spotkaniach (to chyba jest najbardziej znaczące ponieważ jeśli obie drużyny nie strzelają bramek może paść remis)
2) miejsce w tabeli, szukałem tych środkowych (chociaż to, że nawet oba zespoły znajdują się po środku tabeli wcale nie musi oznaczać, że kolejne spotkanie zremisują, ponieważ jednej zechce się wyrwać ze środka. Staram się nie brać tego bardzo pod uwage, no chyba, że gra drużyna z pierwszego miejsca z drużyną z końca tabeli.
3) Jeśli chodzi o forme drużyny to też nie sądze, aby miało to duże znaczenie, chyba że obie drużyny są w słabej formie.
Ogólnie nie chciałbym kierować się statystykami bo są one bardzo płynnei wcale nie tak łatwo z nich wróżyć. Bardziej przymierzam się do zwiększenia ilości meczy, może i stawki, żeby zwiększyć prawodopodobieństwo wejśćia 4 meczy asekurując się tylko statystykami takimi jak np. ilość strzelonych goli przez drużyny
Co tu jeszcze może być..... ;)
Zapraszam do podpowiedzi i pozdrawiam ;)
 
leooo90 5

leooo90

Użytkownik
na pewno włoskie Ligii plus nisze angielskie oraz cala Francja warto pograć

Nie dawno robiłem bilans właśnie na ilość remisów w danej lidze i powiem Wam ze prawda wygląda inaczej niż można sie spodziewać.

W załączniku jest plik z moimi wyliczeniami i jak w nich widać Seria A jest ostatnia w europie pod wzgledem ilości remisów na ilość meczy mimo ze wydaje sie ze pada tam duzo. Mam nadzieje ze pomoglem chodz troche ????

Pozdrawiam
 
D 0

depliz

Użytkownik
5.0 to troche za dużo, jak by miał wejść to pewnie jeden na 11 meczy ;). a 3.2 do 3.5 jest jakby na granicy prawodopodobieństwa, tak mi się przynajmniej wydaje, biorąc oczywiście pod uwage wyjątki na które zostawiam miejsce wśród tych 7 z 11 ;).
Więcej meczy chyba nie ma sensu obstawiać bo robi się bajzel, a tak można zawsze sobie powybierać a nie na siłe pchać więcej, poza tym nie zawsze można będzie przecież wybrać więcej niż 11 bo poprostu ich nie będzie ;)
A jeśli chodzi o dobór ligi na remis biorąc pod uwagę wcześniejszy sezon to chyba jest to jakaś chora porada przecież wiadomo, że każda z drużyn a przynajmniej większość chce poprawiać forme. Moim zdaniem można by opierać się na kilku ostatnich spotkaniach, które &quot;zostawiają świeży ślad&quot; formy danej drużyny.
Zresztą jesli chodzi o ilość strzelonych goli w danej lidzie to to, że w lidze padło mało goli też nie znaczy, że dana drużyna nie strzeli nawet jednego w nadchodzącym meczu. Więc co może mieć jeszcze wpływa na remis jakieś pomysły ? ;)
 
A 85

aksior

Użytkownik
Pomysł dobry- ale nie grać solo tylko systemem np 7z11 za min. 20 złotych. Przy trafieniu 7 meczów już masz na imprezę na weekend, a przy ośmiu na nowe buty itp. ???? problemem jest tylko wysoka skuteczność dla kursu min. 3,0 a najlepiej 3,3-3,5. Ostatnio kombinuję z grą na &quot;taką sama ilość goli w obu połowach&quot; -kursy wąchają się od 3,0-do 3,4 a skuteczność o wiele większa niż w przypadku usiłowania grą remisami. Bo tam wchodzi wynik i 0:0 ale i np. 2:0 (jednak drużyna musi strelicja gola w pierwszej i gola w drugiej połowie). mecze dobieram na czuja i po krótkiej analizie- i średnio mam skuteczność 6 na 10 spotkań. Dwa razy trafiłem 8z10. jakby mieć dobrą skuteczność to warto pomyśleć nad rozpisem blokowym, aniżeli nad solówami.
 
D 0

depliz

Użytkownik
Trzeba by coś tu zmienić. Dzisiaj 4 raz obstawiłem tą metodą tylko, że dzisiaj 12 meczy zamiast 11, każdy za 2 zł. Remisy wybierałem losowo aby tylko kurs byl 3.2. Przy 12 meczach za 2 zł wciąż musi wejść min. 4 więc szansa o jeden mecz większa, z tym, że zarobić można przy tym minimum tylko 1.6 zł. I po raz 4 jestem na zero, coś nie można się przebić ;). Może rzeczywiście trzeba by zostawić te remisy i spróbować obstawiać np. 11 meczy na wygraną słabszej drużyny przy kursie większym niż 3.2, jak myślicie ?
 
R 23

rutra

Użytkownik
Dziś, a właściwie wczoraj widziałem jak jeden pan podobnie grał. Postawił 11 remisów i system, chyba 4z11.

A ja sobie wymyśliłem takie coś: Stawiam 5 meczy na remis, wszystko na jednym kuponie, bez systemu. Wystarczy, że wejdzie raz na 243 (przy kursie powyżej 3.00) i już jest zysk ???? Jak narazie pierwszy kupon wtopiony, bo Brest przegrał 0:1 z Nancy.
 
D 0

depliz

Użytkownik
Trzeba by coś tu zmienić. Dzisiaj 4 raz obstawiłem tą metodą tylko, że dzisiaj 12 meczy zamiast 11, każdy za 2 zł. Remisy wybierałem losowo aby tylko kurs byl 3.2. Przy 12 meczach za 2 zł wciąż musi wejść min. 4 więc szansa o jeden mecz większa, z tym, że zarobić można przy tym minimum tylko 1.6 zł. I po raz 4 jestem na zero, coś nie można się przebić ;). Może rzeczywiście trzeba by zostawić te remisy i spróbować obstawiać np. 11 meczy na wygraną słabszej drużyny przy kursie większym niż 3.2, jak myślicie ?
Poprawka dzisiaj postawilem tak samo i znowu po raz 5 wyszedlem na zero. :]
 
D 0

depliz

Użytkownik
Po tym tygodniu obstawiania nasuwają sie nastepujace wnioski. Kombinacja 11 spotkań na remis nie za bardzo zdaje egzamin. tzn wychodzi sie na zero z lekka tendencja do zarobku. Niestety tak jak mowil przedmowca aksior slaba jest skutecznosc przy kursie 3.0. w gore. Sadze, ze czasami wieksza bylaby skotecznosc takiego kursu ale nie na remis lecz na jedna z druzyn ;). Ogolenie wybierajac remis przy podobnych stawkach na wygrana obu druzyn bardzo malo wchodzi takich meczy. Max 4 na 11 a to troche za malo bo jeden mecz odpada i juz tracimy zamiast zarobic.
Byc moze czas zaczac obstawiac na wygrana druzyny slabszej wtedy przy kursie np. 4 wystarcza 3 mecze na 11 a przy kursie 5 wystarcza 2 mecze a to juz byloby cos. Albo na to ze padnie bramka w meczu.
 
gajin 150

gajin

Użytkownik
To może ja odgrzeje kotleta.
Jak byście się zabrali (oprócz pomysłów powyżej) za wytypowanie meczu remisowego?
Moje spostrzeżenia:
- najlepiej, żeby obie drużyny były z tej same części tabeli (top 4 miejsca-środek-bottom 4 miejsca) - optymalnie żeby sąsiadowały z sobą w tabeli
- najlepiej, żeby drużyna niżej notowana grała w domu
- obie drużyny w ostatnich 5 meczach powinny mieć po 1-2 remisy
- 20-25% meczy obu drużyn w obecnym sezonie zakończone remisem
- większość meczy obu drużyn z ostatnich 5 spotkań każdej (pomijając remisy) powinna oscylować w granicach różnicy 1 bramki(0:1, 2:1 itp)
Jeśli ktoś ma jakiś ciekawy pomysł, lub uważa, że temat nie jest wart odgrzewania, to zapraszam do komentowania.
 
M 135

mhm

Użytkownik
nie wiem czy nie czesciej jest remis jak gra faworyt po kursie 1,6 niz jak graja rowne druzyny ze srodka tabeli. Na remis nie lubie grac wiec nie kombinowalem w tym zakresie.
 
gajin 150

gajin

Użytkownik
Dostałem od znajomej jakiś kupon na darmowe 5 zł w BAH i pograłem tam na remisy w/g tego co napisałem powyżej.
Efekt: 5 trafień na 9 podejść o_O

Może to tylko przypadek, a może coś więcej. Dodam, że pozostałe mecze kończyły się w większości różnicą 1 bramki.
 
gajin 150

gajin

Użytkownik
Moje spostrzeżenia:

- najlepiej, żeby obie drużyny były z tej same części tabeli (top 4 miejsca-środek-bottom 4 miejsca) - optymalnie żeby sąsiadowały z sobą w tabeli

- najlepiej, żeby drużyna niżej notowana grała w domu

- obie drużyny w ostatnich 5 meczach powinny mieć po 1-2 remisy

- 20-25% meczy obu drużyn w obecnym sezonie zakończone remisem

- większość meczy obu drużyn z ostatnich 5 spotkań każdej (pomijając remisy) powinna oscylować w granicach różnicy 1 bramki(0:1, 2:1 itp)
Na razie to wystarcza. Myślę, że pierwsze wyniki mogą kogoś zachęcić do pomocy w rozwinięciu tego.
 
D 77

dalik

Użytkownik
&quot;Raz na wozie raz pod wozem&quot;.
Jeżeli będziesz dobierał losowo spotkania (lub jak toam sobie ustaliłeś) podejrzewam, że koniec końców będzie jednoznaczny....
Jakby zagrać te drużyny do 3-4 progów progresji, może nawet jako stawkowanie FK...
Czym więcej spotkań rozegranych w jednym czasie większe prawdopodobieństwo padnięcia remisu?
Remisy nigdy nie były głupie.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Dziś, a właściwie wczoraj widziałem jak jeden pan podobnie grał. Postawił 11 remisów i system, chyba 4z11.

A ja sobie wymyśliłem takie coś: Stawiam 5 meczy na remis, wszystko na jednym kuponie, bez systemu. Wystarczy, że wejdzie raz na 243 (przy kursie powyżej 3.00) i już jest zysk ???? Jak narazie pierwszy kupon wtopiony, bo Brest przegrał 0:1 z Nancy.
Jeżeli masz u siebie Fortunę, to tym sposobem możesz grać tam w formule kupon BEZPIECZNY, bo 5 meczów granych na remis spełnia wymóg minimalnego ako 200 i co jakiś czas ( w ramach dłuuugiego oczekiwania na 5z5 ) wejdzie zapewne 4z5, a to da wygraną stawka x10 - podatek obrotowy.
 
Do góry Bottom