>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

23 kolejka T-Mobile Ekstraklasy 23.03-26.03.2012

Status
Zamknięty.
lewandowski 127

lewandowski

Użytkownik


| 23 kolejka T-Mobile Ekstraklasy 23.03-26.03.2012 |



Jak już zdążyliśmy się przyzwyczaić w piątek kolejna kolejka naszej rodzimej ekstraklasy na pierwszy ogień mecz w Białymstoku gdzie Jagiellona będzie podejmować Widzew czy Jaga po wygraniu z Lechem wygra kolejny mecz czy też Widzew który w ostatnich latach lubi grać z Jagą pokona ją po raz kolejny ? . Czy Cracovia w końcu wygra 1 mecz w tej rundzie ? Na pewno w Zabrzu też marzą aby Górnik po 3 remisach wygrał !? ???? W sobotę mecz na dnie tabeli ŁKS podejmie Zagłębie na pewno obydwa zespoły nie zadowolą się remisem . I kolejne pytanie czy Lechia po raz pierwszy wygra w tej rundzie ? może być ciężko bo górale łatwo się nie poddadzą patrz mecz z Ruchem . w sobotę jeszcze Legia podejmie Bełchatów , legioniści wczoraj w PP z Gryfem nie pokazali nic specjalnego długo przegrywając wyrównując w doliczonym czasie gry z Polonią też nie wyglądało to za ciekawie jak teraz będzie ... I w niedziele dwa bardzo ciekawe mecze czy będący w naprawdę złej formie (nie strzelili jeszcze bramki !!) Lech w końcu się przełamie ? Śląsk na pewno będzie chciał wykorzystać słabszą grę Lecha i zdobyć Poznań i nie stracić do Legii punktów ... kolejnym meczem będzie pojedynek pomiędzy Ruch-em , a Wisłą Kraków kto wygra ?? I na koniec w grany poniedziałek Korona po remisie w Gdańsku będzie chciała wrócić do wygrywania zadanie jednak będzie trudno bo przyjeżdża Polonia Warszawa ... kolejka do typowania naprawdę ciężka ...

A jak Wy to widzicie ? Zapraszam do dyskusji !!
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Cracovia - Górnik X lub 2,5 UNDER
Górnik ostatnimi czasy gra fatalnie , craxa również nie ma ktos strzelać w obydwóch zespołach co widać po wynikach . Remis 0:0
Legia - GKS X2
Legia całą rundę wiosenną gra fatalnie liczy się zero z tyłu z przodu tylko fartem coś wpadnie . Gks gra w miarę dobrą piłkę powinni powalczyć na terenie przeciwnika .
Lech - Śląsk 2 PREZENT !!!
Lech gra fatalnie na wiosnę 0 STRZELONYCH goli mówi samo za siebie . Śląsk jak chcę się liczyć w walce o mistrza musi to spotkanie wygrać a o potknięcie Legii nie będzie trudno nawet w tej kolejce .
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Jagiellonia Białystok - Widzew Łódź
[email protected]
over2,[email protected]
unibet

Jagiellonia po czterech miernych kolejkach zagrała ciekawe spotkanie u siebie z Lechem wygrywając 2-0, pomijając dotychczasowe wyniki Kolejorza to dalej drużyna z którą jednak trzeba się trochę namęczyć aby coś ugrać.Jagi na tle ostatnich spotkań to niema co nawet porównywać, myślę że śmiało można określić ten występ progresem, który raczej ciężko będzie przełamać na starcie przeciwnikowi na poziomie Widzewa (mimo że już niejednokrotnie robili psikusy w Białymstoku).Jagiellonia na dzień dzisiejszy też nie ma jakiejś bezpiecznej pozycji w przeciwieństwie do rywala i to i to oni potrzebują zdobywać punkty, a gdzie to mają robić jak nie w spotkaniach na własnym stadionie? Doskonale wiadomo że Jaga rzadko zachwyca na wyjazdach, nawet jak wszystkich zjadła na własnym terenie.Jest to teoretycznie jeden z łatwiejszych meczów, z którym im przyjdzie jeszcze powalczyć w tej rundzie.Reszta walczy o puchary, lub ligowy byt:
23 Mar 12 Jagiellonia - Widzew Lodz
2 Apr 12 Zaglebie Lub. - Jagiellonia
7 Apr 12 Jagiellonia - Wisla Krakow
14 Apr 12 Belchatow - Jagiellonia
21 Apr 12 Jagiellonia - Gornik Zabrze
28 Apr 12 Legia Warsaw - Jagiellonia
3 May 12 Slask Wroclaw - Jagiellonia
6 May 12 Jagiellonia - Lodzki KS
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Ciężka kolejka do typowania, więc jedziemy z ciekawostką na podtrzymanie passy :
Korona Kielce - Polonia Warszawa

Mająca 38pkt (10-8-4 bramki 25:20) i zajmująca 5.miejsce kielecka Korona podejmuje sąsiadkę w tabeli stołeczną Polonię 38pkt (11-5-6 bramki 27:20).
Korona jest liderem tabeli rundy wiosennej, gdyż jako jedna z dwóch drużyn obok Ruchu Chorzów nie zaznała jeszcze goryczy porażki, wygrywając aż 4 z 5 ostatnich spotkań w tym u siebie po 2:0 (2:0) z Jagiellonią i Podbeskidziem.
Na własnym stadionie mają bdb bilans 6-4-1 bramki 14:7 i teraz uwaga :
Korona wszystkie bramki strzelone u siebie strzeliła w 1.połowie:!:
1.połowy w Kielcach to 7-4-0 bramki 14:3.
Ogólnie Korona w 1.połowach strzeliła 19 z 25 swoich bramek i straciła 9 z 20.
Polonia na wyjazdach ma bilans 4-2-5 bramki 10:12. 1.połowy wyjazdowe to 2-7-2 bramki 4:4.
Polonia w 1.połowach strzeliła 9 z 28 (aż 16 w ciągu ostatnich 30 minut meczu) i straciła, podobnie jak Korona 9 z 20.
Reasumując, skoro Korona strzela u siebie tylko w 1.połowie, to
over 0.5 (1.połowa) @ 1.55 Unibet wygląda dość sympatycznie...
Korona strzeli w 1.połowie @ 2.14 Betsson
ew.1/X (Korona strzela w 1.połowach, Polonia w końcówkach @ 17.00 Sportingbet)
 
mati777 6

mati777

Użytkownik
Ruch Chorzów- Wisła Kraków
Typ: Remis Kurs: 3.05
Unibet
Moja pierwsza analiza więc proszę o wyrozumiałość.
W niedzielne popołudnie przy ul. Cichej w Chorzowie odbędzie sie wazny mecz dla układu sił w górnych rejonach tabeli. Będzie to walka o miejsce w Europejskich Pucharach. Ruch u siebie gra bardzo dobrze. W 4 ostatnich meczach u siebie wygrał 3 krotnie ( z Cracovia 2;0 ,Koroną 4;1, Lechem 3;0 ) i raz zremisował w ostatniej kolejce z Podbeskidziem 2;2. Ten ostatni wynik był sporym rozczarowaniem dla kibiców Ruchu i mecz z Wisła potraktują bardzo poważnie. Jednak nie będzie to łatwy mecz dla gospodarzy. &quot;Biała gwiazda&quot; pod dowództwem Michała Probierza przestała przegrywać i jak pokazał ostatni mecz z Bełchatowem (2;2), zespół walczy do końca o miejsce w pucharach. Ponadto obydwie drużyny grają w tygodniu swoje mecze w Pucharze Polski (Wisła już awansowała do pólfinału pokonując po raz drugi Lecha 1;0) a dzisiaj swoje spotkanie rozgrywa Ruch, który będzie chciał postawić &quot;kropkę nad i&quot; w meczu z Ruchem Zdzieszowice.Obydwie ekipy bedą troche podmęczone tymi meczami w PP. Na pewno walki w tym spotkaniu nie zabraknie gdyż będzie ważne dla układu tabeli i w kontekście walki o puchary. Typuje Remis w tym spotkaniu.
 
kwidzyniak 0

kwidzyniak

Użytkownik
Cracovia Kraków - Górnik Zabrze X2

Cracovia w tym roku gra katastrofalnie i drużyna z Krakowa jest głównym kandydatem to spadku w tym sezonie. Cracovia personalnie jest silniejsza od Górnika, ale jak pokazują wyniki i tabela indywidualności to nie wszystko. Natomiast Górnik tak jak Cracovia nie zdobywa dużo goli, ale w odróżnieniu do Krakowian zdobywają punkty.



Lech Poznań - Śląsk Wrocław 2

Lech od dłuższego czasu nie przypomina drużyny, która nie tak dawno grała w LE i tracą punkty w każdym meczu. W tym roku zdobywając 1 punkt z Wisłą i nie strzelając żadnej bramki, pozbawili się walki o europejskie puchary. Śląsk po upokorzeniu przez Legię (porażka 0-4 u siebie) gra coraz lepiej co pokazuje mecz z Cracovią i Arką (dzisiejszy mecz). Chcąc wywrzeć na Legii presję muszą ten mecz wygrać, a z Lechem w takiej dyspozycji jest to bardzo prawdopodobne.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Lech - Śląsk 2 PREZENT !!!
Lech gra fatalnie na wiosnę 0 STRZELONYCH goli mówi samo za siebie . Śląsk jak chcę się liczyć w walce o mistrza musi to spotkanie wygrać a o potknięcie Legii nie będzie trudno nawet w tej kolejce .
Czy ja wiem czy to taki prezent??
No to jak &quot;musi&quot; to Lech też &quot;musi&quot; wkońcu coś strzelić.
Nie będzie tak że dalej pozostaną bez strzelonego gola.
Według mnie warto postawić że Lech strzeli.
A jak już to się im uda to wątpie aby Śląsk było stać na strzelenie dwóch bramek bo ta sztuka w Poznaniu to się udała ostatnio Zagłębiu w grudniu kiedy Lech wygrał 3-2.
Porażka z Wisłą w półfinale pucharu Polski zmusza Lechitów do walki o puchary jedynie przez ligę.Aby kolejny sezon nie oglądać pucharów w telewizji to Lech &quot;musi&quot; to spotkanie wygrać.A mają jeszcze zaległe spotkanie z Górnikiem.
 
D 5,8K

davccio

Użytkownik
Cracovia Górnik
typ under 2.5
kurs 1.53 Tobet
Kurs na to zdarzenie nie powala ale patrzac oboektywnie szanse na strzelenie w tym meczu 3 goli są minimalne ( chociaz czasami Cracovia ma taki dzien w obronie over jest przekraczany w I połowie). W tym meczu ciezko sie spodziewac frontalnych atakow z jednej i z drugiej strony. Jeden z najaktywniejszych graczy ofensywnych A.Kwiek jest zawieszony dyscyplinarnie , takze Gornik głownie bedzie liczył na pojedynczy zryw Nakoulmy. Gra Cracovii również wyglada fatalnie Ntibazonkiza jest graczem dobrym technicznie ale z jego dryblingów niewiele wynika poniewaz gra zbyt indiwidualnie a wiekszosc jego strzalów laduje daleko od bramki , Van Der Bizen strzelił jak na razie 1 gola !. Jesli ktos ma tu strzelic gola to najpewniej padnie on po stałym fragmencie gry.
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Ma ktoś jakieś informacje na temat zaległości finansowych Górnika wobec swoich piłkarzy, bo czytałem gdzieś, że podobno mają dosyć spore zaległości i zawodnicy mieli pisać jakąś skargę do komisji ekstraklasy???
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Czy ja wiem czy to taki prezent??
No to jak &quot;musi&quot; to Lech też &quot;musi&quot; wkońcu coś strzelić.
Nie będzie tak że dalej pozostaną bez strzelonego gola.
Według mnie warto postawić że Lech strzeli.
A jak już to się im uda to wątpie aby Śląsk było stać na strzelenie dwóch bramek bo ta sztuka w Poznaniu to się udała ostatnio Zagłębiu w grudniu kiedy Lech wygrał 3-2.
Porażka z Wisłą w półfinale pucharu Polski zmusza Lechitów do walki o puchary jedynie przez ligę.Aby kolejny sezon nie oglądać pucharów w telewizji to Lech &quot;musi&quot; to spotkanie wygrać.A mają jeszcze zaległe spotkanie z Górnikiem.
Jakie musi ? No kiedyś strzeli , ale przy tak fatalnej murawie i przy tak fatalnej formie dodając do tego trenera amatora to raczej dużych szans nie widzę ... Lech już większych szans nie ma na miejsca pucharowe strata jest 9 punktowa do tego MUSI mieć miejsce w TOP 3 ( zależne od &#39; losowania &quot; PP ) a przy takiej formie Ruchu to raczej tylu puntów nie nadgonią .
 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Czy ja wiem czy to taki prezent??
No to jak &quot;musi&quot; to Lech też &quot;musi&quot; wkońcu coś strzelić.
Nie będzie tak że dalej pozostaną bez strzelonego gola.
Według mnie warto postawić że Lech strzeli.
A jak już to się im uda to wątpie aby Śląsk było stać na strzelenie dwóch bramek bo ta sztuka w Poznaniu to się udała ostatnio Zagłębiu w grudniu kiedy Lech wygrał 3-2.
Porażka z Wisłą w półfinale pucharu Polski zmusza Lechitów do walki o puchary jedynie przez ligę.Aby kolejny sezon nie oglądać pucharów w telewizji to Lech &quot;musi&quot; to spotkanie wygrać.A mają jeszcze zaległe spotkanie z Górnikiem.
Strata 9 punktów do miejsca premiowanego startem w eliminacjach LE to dużo. Jak dla mnie Lech nie ma szans żeby w tym sezonie cokolwiek ugrać. A argument, że Lech musi jest bezsensowny. Śląsk też musi, jeśli nie chce stracić szansy na mistrzostwo. Obie drużyny muszą, więc postawcie na remis. Podejrzewam, że zobaczymy dobry mecz z przewagą Śląska i to WKS wygra.
 
ckkuman 21

ckkuman

Użytkownik
bardzo ciekawie wyglada spotkanie LEgii z GKSem
1.40... śmiech na sali i nie warte nerwów ryzyko
Legia co prawda wygrywa ale czy w ostatnich spotkaniach prezentowali wysoka formę?
mecz z LKSem, mnie osobiście bardzo rozczarował, spodziewałem się gry z polotem a tu dupa zbita, forma Sląska pokazała ze wygrana Legii we Wrocławiu to żaden wyczyn i chyba za szybko Warszawska drożynę postawiono na najwyższym stopniu podium. Mecz z Podbeskidziem, tez do wielkich nie należał, wymęczone zwycięstwo. No i derby o których nie ma co pisac...
A Bełchatów? powiem szczerze ze oglądałem ich spotkanie z Polonia W-wa i z Wisła i naprawdę GKS pozostawił po sobie bardzo dobre wrażenie, a w szczególności ich gra ofensywna.
Generalnie, mecz prze ze mnie nie będzie ruszany, chciałem tylko zwrócić uwagę ludzi przed graniem po tak marnym kursie na Legionistów, gdyż wcale takimi wielkimi faworytami(dla mnie) w tym spotkaniu nie są.
Pozdrawiam
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
gwiazda i dabol
Generalnie nie lubię stwierdzenia &quot;musi&quot; dla tego trochę z ironią go nadużywałem.
Przy odrobinie szczęścia w tym sezonie również 4 miejsce z ligi może być premiowane awansem.Jeśli Lech wygra zaległy mecz to brakować może już tylko 6 punktów.
Nie tak dawno Legia do Śląska ze straty już nawet 5 punktów nadrobiła 4 na plus wcale nie grając najlepiej.
Polska liga tutaj jest wszystko możliwe a Lech wiecznie źle grał nie będzie i osobiście w meczu Lech - Śląsk bardziej wierzę w przełamanie gospodarzy niż wygraną gości którzy &quot;muszą&quot;
 
angelus 46

angelus

Użytkownik
Cracovia Górnik
typ under 2.5
kurs 1.53 Tobet
Kurs na to zdarzenie nie powala ale patrzac oboektywnie szanse na strzelenie w tym meczu 3 goli są minimalne ( chociaz czasami Cracovia ma taki dzien w obronie over jest przekraczany w I połowie). W tym meczu ciezko sie spodziewac frontalnych atakow z jednej i z drugiej strony. Jeden z najaktywniejszych graczy ofensywnych A.Kwiek jest zawieszony dyscyplinarnie , takze Gornik głownie bedzie liczył na pojedynczy zryw Nakoulmy. Gra Cracovii również wyglada fatalnie Ntibazonkiza jest graczem dobrym technicznie ale z jego dryblingów niewiele wynika poniewaz gra zbyt indiwidualnie a wiekszosc jego strzalów laduje daleko od bramki , Van Der Bizen strzelił jak na razie 1 gola !. Jesli ktos ma tu strzelic gola to najpewniej padnie on po stałym fragmencie gry.
Ntibazonkiza najpewniej nie wystąpi bo jest kontuzjowany. Jeśli chodzi o Biezena, ten strzelił dotąd dwie bramki. Jeśli piszesz analizę w ten sposób to chociaż sprawdź, czy to co umieszczasz w swoim poście jest prawdą.
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
Ruch Chorzów - Wisła Kraków 2 @2.80 lub over 2.5 @2.40
Wisła po przyjściu Probierza zaczęła grać troszkę lepiej, pewnie wyeliminowali z pucharu Lecha, ostatnio remis 2-2 na wyjeździe w Bełchatowie czyli na dość ciężkim terenie. Probierz przywrócił do łask Małeckiego który już trenował z drużyną. Ciężko powiedzieć czy wyjdzie to na dobre czy też nie, boisko pokaże. Ruch natomiast notuje świetną serię bez porażki gdyż w lidze nie przegrał od 28 listopada co jak na drużynę o tym składzie i tych możliwościach jest wynikiem wręcz fenomenalnym. Ruch gra ciekawszą (o ile jakąkolwiek drużynę z naszej ligi można posądzić o granie &quot;ciekawej piłki&quot;) piłkę niż sezon temu, ostatni mecz to duża wpadka Niebieskich bo wygrywali u siebie już 2-0 z TSP, a jednak dali wbić sobie dwie bramki. Tutaj upatruję szans na over, a kurs bardzo dobry. Wisła nie jest monolitem w obronie, za to pozostałe formacje mają bardzo dobre, Ruch u siebie także powinien ustrzelić jedną lub dwie ale też stracić. Wiem, że granie overów w naszej ekstraklapie to samobójstwo jednak tutaj widzę pewne szanse, a kurs zachęca do gry, z kolei typ na Wisłę to trochę taki typ na przerwanie serii meczów bez porażki Chorzowskiej drużyny jednak podparty rosnącą formą Białej Gwiazdy która personalnie ma niewątpliwie lepszy skład niż przeciwnicy. pozdrówki
 
K 31

krist0

Użytkownik
Legia - GKS Bełchatów
Na prawdę warto zwrócić uwagę na ten mecz... Legia, lider Ekstraklasy, mimo dobrych wyników, nie zachwyca grą po przerwie zimowe. Już niejedna osoba pisała o wymęczonych zwycięstwach z ŁKSem i Podbeskidziem, z Polonią grali zupełnie bez pomysłu, Ljuboja przechodzi wyraźny spadek formy, ale musi grać, co ciekawie ktoś opisał w kontekście meczu derbowego... Bełchatów za to solidnie rozpoczął nowy rok, w przeciwieństwie do Legii poradził sobie u siebie z Polonią, wygrał też na wyjeździe z Lechem. Co ciekawe, ostatnio na Łazienkowskiej Legia pokonała w lidze Bełchatów w 2008 roku, a w sezonie 08/09 i 10/11 górą byli przyjezdni.
Oczywiście Polonia w Bełchatowie nie była nastawiona na tak twardą i agresywną defensywę, jak w derbach, a pokonanie Lecha w tym sezonie nie jest wielkim osiągnięciem i mimo wszystko faworytem pozostają piłkarze Legii, ale kursy są w mojej opinii zupełnie nieadekwatne do szans drużyn. Mamy zatem magiczne słówko na &quot;v&quot; ????
Legia - Bełchatów 2DNB 8,00 Bet365 ZWROT
 
S 131

strojes666

Użytkownik
Jagiellonia Białystok : Widzew Łódź || over 1,5 || 1,50
23.03.2012, 18.00
Kolejkę 23 T-Mobile Ekstraklasy rozpoczynać będzie spotkanie Jagielloni Białystok z Widzewem Łódź i tu można spodziewać się dobrego meczu.
Obie drużyny może w tym sezonie aż tak bardzo nie zachwycają, chociaż forma Widzewa jest niezła i oni się o spadek już martwić nie muszą, czego nie można powiedzieć o drużynie Jagiellonii.
Widzew w tabeli ligowej jest oczywiście wyżej od Jagi - plasują się na 7 pozycji, na koncie mają 32 punkty i walczą z Wisłą Kraków o miejsce szóste na koniec sezonu bo raczej już ani jedna ani druga drużyna wyżej nie pójdzie.
Jagiellonia zaś przez fatalny początek rundy wiosennej znajduje się na odległym 11 miejscu i ma na koncie tylko 26 punktów co narazie daje tylko pozorny spokój i przewagę nad strefą spadkową, ale jeszcze spokojni być nie mogą.
Dla nich jest to na pewno kolejny bardzo ważny mecz, tak jak ten przed tygodniem z Lechem i tam spisali się bardzo dobrze wygrywając 2:0 a więc odnosząc pierwsze zwycięstwo w tym roku, jednocześnie upokarzając Lecha który w tym roku na koncie ma 1 punkt i brak strzelonej bramki biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki (bo grali jeszcze dwa mecze z Wisłą w Pucharze i oba przegrali po 1:0).
Jaga zaczyna coś grać, budzi się Frankowski, budzi się Rasiak ale przede wszystkim rodzi się nowa gwiazda i nowy Grosicki - Makuszewski.
Miał udział przy obu tamtych bramkach, był za szybki dla graczy Lecha i nie do upilnowania, a przecież jeszcze jakiś czas temu mial odejść z klubu.
Jaga potrzebowała takiego zawodnika który rozegra, który rozedrze obronę rywala i dlatego teraz spodziewam się lepszej gry i lepszych wyników.
Ale na Widzew trzeba uważać, bo w tym roku chłopaki potrafili wygrać 1:2 z Polonią, zremisować 2:2 ze Śląskiem i wygrać 1:0 z GKSem.
Tak więc jest forma.
Odnosząc się do typu to wydaje mi się że sama Jaga może wypełnić ten skromny over, ale okraszony niezłym kursem, a tu w tym spotkaniu spodziewam się naprawdę sporej ilości bramek.
Jaga w tym sezonie już 16 razy przekraczała te granicę, Widzew co prawda tylko 9 razy, ale jednak ostatnio sporo strzelają.
A na Jagiellonię wogóle mają jakiś patent, bo wygrali z nimi cztery ostatnie spotkania i to są wyniki 2:0, 4:1, 1:3 i 4:2 a więc bardzo wysokie, a w sumie we wszystkich z ostatnich 6 spotkań H2H tych ekip przynajmniej te dwie bramki padały.
Skoro w pierwszym spotkaniu w tym sezonie Widzew wygrał 4:2 to rewanż musi być co najmniej tak samo emocjonujący i możemy spodziewać się wielu goli a przynajmniej tych dwóch.​
 
Z 582K
Cracovia - Górnik 1
Mysle ze to jest ostatni dzwonek zeby gospodarze wzieli sie w garsc i zaczeli wygrywac pojedynki,bo inaczej to spadek.Ostatnie przegrane spotkanie wysoko z Slaskiem na wyjezdzie niewrozy niczego dobrego.Ale przeciesz cracovia musi sie wreszczie przelamac i zaczac odnosic zwyciestwa.Stawiam ze gospodarze poradza sobie z przecietnym Gornikiem
 
J 19

jajo

Użytkownik
Ciężka kolejka do typowania w sumie.
Jagiellonia - Widzew
Ciężki temat. O Widzewie ciągle się mówi w kontekście zaległości finansowych, wyprzedaży drużyny, czy strajku zawodników. Mimo to Widzew dość regularnie ciuła punkty, co pozwala mu utrzymywać się w górnej części tabeli. Jeśli zawodnicy będą chcieli przystrajkować, to lepsza okazja nadarza się za tydzień. Mecz przyjaźni, więc kibice nie będą rozeźleni, dodatkowo u siebie, tak żeby wszyscy włodarze widzieli o co chodzi. Jagiellonia Hajty próbuje grać ciekawą piłką, co przy zderzeniu z naszą siermiężną ligą, skończyło się jak walnięciem obuchem w łeb. Hajto w końcu zmądrzał i zrezygnował z Gusica i Nowotki, którzy potrafili stworzyć więcej zagrożenia pod własną bramką niż napastnicy przeciwnika. Czy ofensywnie nastawiona Jaga jest w stanie przełamać zdyscyplinowany taktycznie Widzew? Na pewno. Jeśli zrobi to w miarę szybko, Widzew będzie musiał się odkryć, a wtedy istnieje duża szansa na overa. Wygrana da Jadze spokojną sytuację w tabeli i komfort pracy dla Hajty.
Kierowałbym się w stronę wygranej gospodarzy (2,39) i overa 2 (2,03)
Cracovia - Górnik
Górnik może, Cracovia musi, ale ile razy to już Cracovia nie musiała. Do składu Górnika wracają Kwiek i Skorupski, co zwiększa o około 100% liczbę zawodników, którzy u trójkolorowych potrafią grać w piłkę w stosunku do ostatniego meczu z ŁKS. W Cracovii wrócić mogą Suvorow, Ntibazonkiza i Visniakovs. Dwóm ostatnim robiącym wiatr na skrzydłach, może uda się coś dorzucić swoim napastnikom z tartaku. Mecz strasznie trudny do wytypowania. Bardziej zmotywowana będzie Cracovia, indywidualnie zaryzykuję stwierdzenie, że posiada lepszych piłkarzy. Jednak ostatnimi czasy koszulka w biało-czerwone pasy stanowi swego rodzaju jarzmo, przy którym zapomina się gry w piłkę.
No bet.
ŁKS Łódź - Zagłębie
Obie drużyny notują ostatnimi czasy postęp. Umiejętności poszczególnych piłkarzy w obu drużynach są zbliżone. Natomiast goście posiadają komfort przygotowań w profesjonalnie zarządzanym klubie, gdy po drużynie gospodarzy ciągle widać braki związane z przygotowaniami do sezonu. Łodzianie podchodzą, jednak do każdego meczu szczególnie zdeterminowani. Obie drużyny wiedzą, że nie mogą przegrać. Wydaje się to być tradycyjny pojedynek do pierwszej bramki, która niekoniecznie padnie.
No bet
Lechia - Podbeskidzie
Podbeskidzie ostatnio w niższej formie. Z Chorzowa wywieźli szczęśliwy remis 2:2 oddając jeden celny strzał na bramkę. Lechia w pierwszej połowie meczu z Koroną nie wyglądała źle. W ostatnim tygodniu odbyło się spotkanie między kibicami, zarządem i drużyną Gdańszczan. Ciężko uznać, że rozładowało one napiętą atmosferę w Gdańsku. Lechia jest coraz bardziej zagrożona, a bielszczanie mogą zagrać na dużym luzie, więc ustawią się z tyłu i będą czekać na kontry. Taka pozycyjna gra nie za bardzo leży Lechii, która ma największe w lidze problemy ze zdobywaniem bramek. Mimo wszystko gdańszczanie powinni w końcu wygrać jakieś spotkanie.
Lechia (2,32)
Legia - Bełchatów
Bardzo niskie kursy na Legię, która nie jest w tej rundzie w najwyższej formie. Nie opłaca się jednak moim zdaniem grać na dodatnich handicapów na drużynę z Bełchatowa, gdyż Brunatni preferują ofensywny styl nawet na boiskach faworyzowanych rywali. W tej sytuacji Legia może pokryć handi, a także Bełchatów sprawić niespodziankę. Dobrze wystawiona linia na over, ku któremu bym się kierował.
No bet
Lech - Śląsk
Śląsk jakby już się ogarnął. Wygrane z Cracovią i Arką u siebie były w naprawdę przekonującym stylu. Możliwe, że Orest tak przygotował drużynę, żeby zaskoczyła trochę później, ale wystarczyło jej sił do końca sezonu. Lech osiąga natomiast fatalne wyniki. Nie strzelił już gola od 6 spotkań! Pytanie, czy zawodnicy grali przeciw Bakero a teraz Rumakowi? Jeśli Kolejorz chce awansować w ogóle do pucharów, to jest to już naprawdę ostatni dzwonek. W obu meczach w Krakowie Lechici stworzyli sobie parę sytuacji bramkowych, ale zawsze zabrakło umiejętności albo szczęścia (poprzeczka i słupek) przy wykończeniu. Wg ostatnich wyników powinien wygrać Śląsk, ale zwłaszcza w polskiej lidze często dochodzi do przełamań. Wydaje mi się, że Lech w końcu coś strzeli, a Śląsk posiada piłkarzy potrafiących grać z kontry.
Over 2 (1.94) wydaje się być dobrą propozycją.
Ruch - Wisła
Kolejny ciężki mecz do wytypowania. Wydaje się, że to jedno z tych spotkań do pierwszej bramki. Tak wyglądały do tej pory wszystkie mecze Ruchu z drużynami z czołówki u siebie. Przegrane 0:1 z Legią, Śląskiem i Polonią oraz przekonujące wygrane 3:0 z Lechem i 4:1 z Koroną. Mecz może być taktycznymi szachami pomiędzy Fornalikiem i Probierzem. Ten drugi już ogłosił, że w Wiśle na ten mecz może zabraknąć aż 9 piłkarzy, co pierwszy skwitował stwierdzeniem, że pewnie wszyscy zagrają. Wisła ma lepszych piłkarzy, Ruch lepszą drużynę.
No bet
Korona - Polonia
Kolejny mecz na szczycie. Dla Korony skazywanej przed sezonem na walkę o utrzymanie puchary byłyby niesamowitą nagrodą za zdeterminowaną postawę w każdym spotkaniu. Od Polonii szalony właściciel JW wymaga walki do końca o Mistrzostwo. Mimo zdecydowanej przewagi jakościowej materiału u Polonistów, to Korona jest dla mnie faworytem tego spotkaniu. Punkty z Kielc trzeba wygryźć, a Czarne Koszule to drużyna pozbawiona charakteru, targana konfliktami wewnętrznymi, z trenerem obawiającym się prezesa, a przede wszystkim grająca w tej rundzie bez pomysłu. Długie wybicia do Caniego, który ma coś zgrać głową, tak w skrócie wygląda taktyka ofensywna Polonii. Korona do niesamowitego zaangażowania dokłada jakość w postaci Vukovica i Sobolewskiego (dla mnie najlepszy piłkarz tej rundy) w środkowej linii oraz bardzo groźne stałe fragmenty gry.
Korona DNB 1.7 ew. Korona po 2.49
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Lechia - Podbeskidzie 24.03.2012 godz. 15:45

W Lechii niestety niezbyt dobrze się dzieje, co na pewno nie sprzyja atmosferze w drużynie jak i wynikom. Co prawda przegrali tylko raz z Wisłą 0:2, ale nie wygrali jeszcze na wiosnę żadnego spotkania remisując 4 spotkania 2 razy po 0:0 oraz po jednym razie 1:1 i 2:2. Największe bolączka to zdobywanie bramek, co pokazuje tabela, zaledwie 11 strzelonych bramek. Podbeskidzie natomiast bardzo dobrze spisuje się w rozgrywkach, na wiosne 2 pierwsze spotkania wygrali, potem przyszły 2 porażki i ostatnio remis 2:2 z Ruchem, gdzie pokazali charakter doprowadzając ze stanu 0:2 na 2:2. Kibicom mogą się podobać głównie za walkę i zaangażowanie jakie wkładają w grę. W Lechii tego nie widzę, dlatego kurs jaki proponują bukmacherzy na Górali, myślę że wart ryzyka. Ponadto warto skierowac uwagę ku underowi, lecz kursy nie powalają...

Propozycje:
Lechia - Podbeskidzie 2 @ 3,60 betsafe
Lechia - Podbeskidzie under 2,5 @ 1,50 unibet
Lechia - Podbeskidzie DW 0:1 @ 8,00 unibet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom