>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Ćwierćfinał Ligi Mistrzów 28 marca 2012 | Milan - Barcelona

Status
Zamknięty.
lewandowski 127

lewandowski

Użytkownik

| Ćwierćfinał Ligi Mistrzów 28 marca 2012 |

Milan vs. Barcelona
4.54 - 3.56 - 1.74
Średnie kursy
No i przed nami chyba z najlepiej zapowiadająca się para 1/4 Ligi Mistrzów pojedynek AC Milanu z Barceloną.
Barcelona jest na pewno jednym z poważniejszych faworytów do wygrania tej edycji LM bo raczej szans na Mistrzostwo kraju już nie mają i mogą się skupić tylko na Lidze Mistrzów . Oby dwie ekipy spotkały się ze sobą także w fazie grupowej w 1 meczy na Camp Nou padł remis 2:2 Milan wyrównującą barmę w tym meczu zdobył w doliczonym czasie gry w rewanżu na San Siro było także wiele emocji, ale ostatecznie Barcelona wróciła do domu ze zwycięstwem 3:2.Biorąc pod uwagę te dwa spotkania, śmiało można chyba grać over 2,5 gola @ 1.75 . W 1/8 finału Milan miał dwa oblicza jedno bardzo dobre bo wygrał u siebie z Arsenalem 4:0 nie dając kanonierom żądnych szans , zaś drugie bardzo złe bo w Londynie przegrał 0:3 i był bliski żeby zaprzepaścić rezultat 1 meczu. Barca trafiła na słabszego rywala w 1/8 ich przeciwnikiem był Bayer Leverkusen który nie zagroził ani na moment Barcelonie 3:1 w Niemczech , a na Camp Nou 7:1!! Pięć goli zdobył Lionel Messi i jest to rekord Ligi Mistrzów czy ktoś go pobije ???? ???? Faworytem wydaje się Barcelona jednakże Milan wcale tanio skóry nie sprzeda i powalczy w tej równorzędnej rywalizacji o awans do dalszej fazy rozgrywek kurs na Barcę nie kusi i naprawdę chyba lepiej pograć ten over o którym wspomniałem bo Milan jak i Barcelona grają bardzo ofensywnie ... Zapowiada się bardzo ciekawie a jak będzie ??
Jak Wy to widzicie ? Serdecznie zapraszam do dyskusji .
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Milan:Barcelona typ 2,Kurs:1,70

Dla mnie sprawa jest prosta awansuje Barcelona w ostatnich meczach są na gazie odrobili 4 punkty do Realu Madryt w lidze i wygrywają z kim padnie ,w dobrej formie jest Leo Messi i tylko atut własnego boiska jest po stronie Milanu.Barcelona gdy nażuci własny styl gry od początku będzie nie do zatrzymania nie bez powodu wygrywają jak chcą z Realem ktory wg mnie jest lepszym zespołem od rossonerich. Każdy wie że Barcelonie nie gra się za łatwo przeciwko Włoskim klubom,obydwa zespoły znają się bardzo dobrze wielokrotnie już ze soba grali o wyniku mogą zdecydować gwiazdy i nie mam wątpliwosci że lepszym składem dysponuje zespół Guardioli.
 
mariuszb 8

mariuszb

Użytkownik
nie będę tutaj pisał żadnej długiej analizy ani podawał wyników poprzednich meczy, tylko podam ważna informacje która zdecydowanie wpłynie na niekorzyść Milanu, a mianowicie włoski zespół wyjdzie na San Siro bez Cassano, Pato, a także Thiago Silvy! To bardzo dobra informacje dla katalończyków, Silva nabawił się urazu mięśnia dwugłowego uda i nie zagra przez najbliższe 3-4 tygodnie. Messi będzie miał sporo pola do popisu na połowie rywala.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 2

decoo

Użytkownik
W składzie Milanu zabraknie Thiago Silvy, ale nie można zapomnieć o tym, że w Barcelonie nie zagra chory Abidal oraz kontuzjowany Adriano. Barcelona i Milan ostatnio są formie, lecz myślę, że Barcelona wygra ten mecz różnicą jednej bramki. Messi oraz Xavi są w świetnej formie, za to Pique przez cały sezon gra słabo, a wręcz jak na niego bardzo słabo. Typuję 1-2 dla Barcelony
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 2

donnie-darko

Użytkownik
Nie wiem dlaczego, ale puściłbym pierwsze, że do połowy będzie remis. Walka będzie zacięta, wiadomo o tym - walka toczy się o tytuł mistrza. Milan miał wzloty i upadki, jednak w tym spotkaniu, jest stanowczo na straconej pozycji. Tak jak ktoś wyżej wspomniał, jedynym atutem jest gra u siebie, która moim zdaniem i tak nie przemawia za bardzo. Muszę przyznać, że Barcelona zapewne będzie chciała zrobić wszystko, aby prowadzić po pierwszej połowie już, ale gospodarze będą się pewnie twardo bronić i próbować wykonywać jedynie akcje kontry. Skład Milanu bardzo osłabiony, a Messi, wiadomo, będzie chciał pokazać, że jest najlepszy.

Typ: Barcelona bez dwóch zdań :)
 
mateuszz1111 27

mateuszz1111

Użytkownik
Moim zdaniem dobrym typem na ten mecz jest over. Oba zespoły bardzo mocne są w ofensywnie. Po pierwsze Barca na pewno będzie chciała strzelić tutaj jedną bramkę, żeby być w lepszej sytuacji a meczu na Camp Nou. Milan będzie chciała wykorzytsać atut własnego boiska co było widczone z Arsenalem gdzie pokonali ich aż 4-0. O klase tych drużyn nie ma sensu pisać ponieważ kazdy ją zna. Messi wyborna forma i spodziewam sie, że strzeli tutaj również bramkę. Zaś w zespole jest Zlatan, który również regularnie strzela.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Arsenalem gdzie pokonali ich aż 4-0
Arsenal w tym sezonie LM nie zachwycał dla tego mnie ten wynik nie zdziwił.Barcelona z Milanem grała już w tym sezonie dwa razy i padały wyniki(2:2,2:3) do tego warto dodać że nie byli w najwyższej formie pewni awansu z pewnoscią nie grali na 200%. Tutaj już o stracie bramek w tak dużej ilosci nie ma już mowy Barcelona wyjdzie skoncentrowana od pierwszych minut ,Guardiola jest świetnym motywatorem napewno nastawi swoich chłopców bojowo spodziewam się wyniku (0:2) dla Barcelony lub bramkowego remisu na Camp Nou ich rozniosą jestem tego pewien ,biją tam każdego z kim grają.Jesli wygrywa się (1:3 )z Realem na Bernabeu napewno nie jest sie słabym, dodam tez że San Siro nie jest twierdzą nie do zdobycia i Barca kilka razy tam wygrywała. :grin:
I co jeszcze wynik 2:2 na Camp Nou,był dziełem przypadku ,bramka w pierwszych minutach Pato,i szczęsliwa bramka w koncówce tyle w temacie.
 
L 1

lejek

Użytkownik
Milan jest w 100% inną druzyna na wlasnym obiekcie, anizeli na wyjazdach. Jestem przekonany, ze na San Siro padnie remis bramkowy. Polecam rowniez typ na OVER 3.5. Mimo, iz jestem fanem Barcy, postawiłem na 1X. Kurs na 1X wynosi 2.0, a na Barce 1.7. W obu druzynach cechuje sie przede wszystkim nienajlepsza postawe obrony, swiadczy o tym np. 3 stracone bramki na Camp Nou z cieniutka Granada, no i znakomita ofensywa obu zespolow.
Mój typ to 2-2 po pieknym, ofensywnym spotkaniu, atak za atak. Rewanz 4-1 dla Barcy i pewny awans Dumy Katalonii. Cos mi jednak podpowiada ze Barca wygra, ale mysle, ze to tylko sentyment do tego klubu, ktory jest moim ulubionym w Europie. Zatem jednak stawiam na 1X, polecam ten typ.
 
Z 605,3K
Co do dzisiejszego meczu Milanu z Barcelona to jestem przekonany ze gospodarze nieprzegraja tego spotkania.Napewno goscie z Messim na czele to najlepszy zespol swiata i zanosi sie zedlugo beda jeszcze krolowac,jednak na San Siro to Milan bedzie blizej zwyciestwa,.Ibrahimowic bedzie chcial udowodnic ze wyrzucenie go przez Barcelone bylo bledem i strzeli przynajmniej jedna bramke.Tak wogole to nsklonny jestem stwierdzic zepadnie remis
 
genfranco 25

genfranco

Użytkownik
Milan wyjatkowo sie zmobilizuje na ten mecz, bedzie chcial pokazac sie z mocnej strony. Walka bedzie toczyc sie raczej w srodku pola i druzyny beda sie lekko nadgryzac nawzajem. Pewnym typem dla mnie jest remis ✅, moze nawet bezbramkowy. ✅✅✅


EDIT:
dubelek poszedl Barca X i Bayern u stacjonarnego, zaluje, ze mialem tylko 40 zł w portfelu.
Pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
aptrade 24

aptrade

Użytkownik
czemu prawie wszyscy pewni wygranej Barcelony?grali ze sobą w grupie, Barcelona miała problemy a Milan pokazywał się naprawdę z dobrej strony. Nie ma co się sugerowac, jaka jest forma w lidze itd, bo to inne czynniki. Tu już jest 1/4 LM. Nikt nie będzie kalkulował w takich spotkaniach. Milan zdaje sobie sprawę z powagi przeciwnika, że to obecnie najlepsza ekipa ale co im pozostaje?Nikt nie będzie miał do nich wyrzutów, jak odpadną z takim zespołem. Myślę, że powinni zagrac z nimi jak w grupie, czyli odważnie i liczyc na swoje szanse. Gra tylko w destrukcji pokazała innym drużynom, ile mogą dostac w kołnierz. Milan ma czym straszyc Ibra w ataku plus Robinho, na takie mecze wychodzą z potrojoną determinacją. Uważam, że Milan nie przegra tego spotkania a mecz zakończy się 1:1 lub 2:2. Pozdrawiam
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
Zapowiada się świetne widowisko. W dzisiejszym meczu kalkulacji raczej nie będzie i oba zespoły zagrają ofensywnie. Milan właściwie nie ma innego wyboru. Nie jest to spowodowane tylko tym, że grają u siebie, ale przede wszystkim ogromnymi brakami w obronie. Dwa kluczowe osłabienia to brak Thiago Silvy i Van Bommela. Formacja defensywna Milanu będzie dzisiaj prawdopodobnie wyglądała następująco: Bonera, Nesta, Mexes, Antonini. Nie oszukujmy się, nie powala ona na kolana. Z konieczności zagra pewnie wracający po kontuzji Nesta. Barcelona przezwyciężyła już swój największy problem z pierwszej części tego sezonu - gra na wyjazdach i obecnie na terenie rywali ich wygląda to dobrze. Spotkania w grupie stały na bardzo dobrym poziomie. W meczu na CN szczęśliwy remis Milanu, bo Barcelona przez 88 minut wyraźnie dominowała. Rewanż w Mediolanie to trochę bardziej wyrównane spotkanie, jedna również z wyraźną przewagą Barcelony. Pep zaryzykował wtedy grę z 3 obrońcami, co pozwoliło Milanowi stworzyć kilka dobrych okazji i strzelić 2 gole (szczególnie 2 gol był popisem Boatenga). Niepewny jest występ Robinho, ale znalazł się on wśród powołanych zawodników. Myślę, że Milan z taką siłą ofensywną może dzisiaj coś strzelić, ale po cichu liczę, że Barcelona rozstrzygnie dzisiaj losy awansu. Nie chcę typować 1x2, bo kurs aż tak atrakcyjny nie jest. Również granie handi jest ryzykowne, bo Ibra jest zawodnikiem, który potrafi strzelać piękne gole, a przede wszystkim samemu je wypracować, stworzyć okazję strzlecką z praktycznie niczego. Cieszy mnie fakt, że formacja obronna Barcelony prezentuje się lepiej z każdym meczem, jednak ofensywa Milanu ma umiejętności, żeby gole dla gospodarzy padły. Co do innych formacji, to wyraźna przewaga piłkarzy Barcelony. Obrona, a przede wszystkim pomoc, to różnica klas. Sam dwumecz to dla mnie przedwczesny finał. Szkoda, że oba zespoły spotykają się już w 1/4.

Typy:
Barcelona over 2.5 @ 3.25
over 2.5 @ 1.75
bet365

Przewidywane składy:
Milan (4-3-1-2): Abbiati; Bonera, Nesta, Mexes, Antonini; Nocerino, Ambrosini, Seedorf; Boateng; Ibrahimovic, Robinho.

Barcellona (4-3-3): Victor Valdes; Dani Alves, Piqué, Mascherano, Puyol; Xavi, Busquets, Fabregas; Alexis Sanchez, Messi, Iniesta.
 
l0k0 751

l0k0

Użytkownik
Both to score @ 1.72/Bet365
Wg mnie będzie to kolejny mecz overowy między tymi dwoma drużnami.
Milan jest bardzo silny u siebie. Pokazuje to zarówno w LM jak i w lidze włoskiej. W LM dotychczas uległ u siebie tylko Barcelonie 2:3. Kto oglądał, ten wie, że mieli dużo szczęścia i prawie nie istnieli na boisku. Baca mogła wcisnąć im jeszcze ze 2 gole, a ich bramki padały z bardzo nielicznych akcji. Ale co najważniejsze: Milan potrafi u siebie strzelać! Pokazuje to dobitnie statystyka:
w LM u siebie Milan grał:
-2:0 Pilzno
-2:0 BATE
-2:3 Barcelona
-3:0 Arsenal
Widzimy, że średnia strzelonych na mecz imponująca, bo aż 2.25 gola! I to nie z byle pionkami, bo jakby nie patrzył to 3 gole przeciwko Arsenalowi czy 2 przeciwko Barsie to nie takie hop siup.
Dodatkowo ostatnio w lidze:
-2:1 Roma
-2:0 Lecce
-1:1 Juve
Łącznie w ostatnich 11-tu meczach strzelali przynajmniej jedną bramkę.
W gazie niewątpliwie jest Ibrakadabra (nie lubię go, ale strzela jak porypany). Wrócił do składu Boateng, jest Robinho. Wg mnie Milan powinien strzelić co najmniej jedną bramkę.
Z drugiej strony Barcelona. Drużyna w niewątpliwym gazie w ostatnich tygodniach. W ostatnich 12-tu meczach łącznie mają średnią strzelonych - uwaga - 3.08 gola/mecz!
Ładują wszystkim, jak leci. U siebie i na wyjazdach. W ostatnich 6-ciu wyjazdowych meczach strzelali co najmniej 2 bramki.
W gazie jest Messi ale i Tello: chłopak, który ostatnio co wejdzie to gol. Z Grenadą mógł nawet zaliczyć hat-tricka ale nie wykorzystał sytuacji sam-na-sam. Bramki ostatnio też zdobywa Xavi. Ogólnie forma wielka.
Do tego trzeba dodać absencje Silvy, który był żelaznym zawodnikiem defensywy Milanu.
Wszystkie te argumenty mówią mi jedno: każdy z zespołów strzeli dziś sobie bramkę.
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Typ: Barcelona over 61% posiadania piłki
Kurs: 1,85
Bukmacher:


Bardzo korzystna linia, jeśli chodzi o mecze Barcelony. Co prawda dzisiaj rywalem jest nie byle kto, bo sam Milan, jednak nie zmiania to faktu, że i tak warto zaryzykować. Pod lupę wziąłem ostatnich 12 spotkań z udziałem Mistrzów Europy, z wyłączeniem spotkań w Pucharze Króla, do których statystyk nie miałem dostępu. W tych meczach Barcelona średnio utrzymywała się przy piłce 69% i miała bardzo wysoki współczynnik zarówno grając u siebie, jak i na wyjeździe. W 12 wziętych pod uwagę pojedynkach aż 11-krotnie posiadanie piłki było u Katalończyków bardzo wysokie i wynosiło ponad 61%.

Mallorca: 63%
Granada: 74%
Sevilla: 59%
Santander: 74%
Leverkusen: 70%
Gijón: 80%
Atlético: 68%
Valencia: 64%
Leverkusen: 72%
Osasuna: 67%
Sociedad: 71%
Villarreal: 66%

Średnio: 69%
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
f-by-ferragamo 41

f-by-ferragamo

Użytkownik
Tak, tylko czy któryś z zespołów jest obecnie na poziomie Milanu? Nie bardzo. Większość zespołów stawia typowy autobus i oddaje inicjatywę Barcelonie licząc na cud. Wątpię, aby Milan u siebie postąpił podobnie - choć wiadomo nie spodziewam się szaleńczych ataków...Zatem rywal, jak i ranga tego spotkania zupełnie inna niż ligowa potyczka z słabeuszami, bądź średniakami.
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
Tak, tylko czy któryś z zespołów jest obecnie na poziomie Milanu? Nie bardzo. Większość zespołów stawia typowy autobus i oddaje inicjatywę Barcelonie licząc na cud. Wątpię, aby Milan u siebie postąpił podobnie - choć wiadomo nie spodziewam się szaleńczych ataków...Zatem rywal, jak i ranga tego spotkania zupełnie inna niż ligowa potyczka z słabeuszami, bądź średniakami.
Przytoczę statystyki z następujących meczów (posiadanie piłki przez Barcelonę):
Milan-Barca 64%
Barca-Milan 69%
Real-Barca liga 57%
Real-Barca Cdr 68%
Barca-Real CdR 54%

Wiadomo, że posiadanie piłki głównie zależy od linii pomocy, a w niej jest chyba największa różnica między tymi zespołami (na korzyść Barcelony).
 
grabor8 8

grabor8

Użytkownik
Typ: Barcelona over 61% posiadania piłki
Kurs: 1,85
Bukmacher:

Bardzo korzystna linia, jeśli chodzi o mecze Barcelony. Co prawda dzisiaj rywalem jest nie byle kto, bo sam Milan, jednak nie zmiania to faktu, że i tak warto zaryzykować. Pod lupę wziąłem ostatnich 12 spotkań z udziałem Mistrzów Europy, z wyłączeniem spotkań w Pucharze Króla, do których statystyk nie miałem dostępu. W tych meczach Barcelona średnio utrzymywała się przy piłce 69% i miała bardzo wysoki współczynnik zarówno grając u siebie, jak i na wyjeździe. W 12 wziętych pod uwagę pojedynkach aż 11-krotnie posiadanie piłki było u Katalończyków bardzo wysokie i wynosiło ponad 61%.

Mallorca: 63%
Granada: 74%
Sevilla: 59%
Santander: 74%
Leverkusen: 70%
Gijón: 80%
Atlético: 68%
Valencia: 64%
Leverkusen: 72%
Osasuna: 67%
Sociedad: 71%
Villarreal: 66%

Średnio: 69%
Właśnie szukałem tego zakładu, bo linia faktycznie bardzo niska ,ALE.. nie ma go na Gamebookers, z posiadania piłki jest tylko possesion -22,5 % lub Milan +22,5%. Chyba ,że ja nie widzę, jezeli gdzieś jest proszę o pomoc, byłbym bardzo wdzięczny
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Właśnie szukałem tego zakładu, bo linia faktycznie bardzo niska ,ALE.. nie ma go na Gamebookers, z posiadania piłki jest tylko possesion -22,5 % lub Milan +22,5%. Chyba ,że ja nie widzę, jezeli gdzieś jest proszę o pomoc, byłbym bardzo wdzięczny
To jest dokładnie ten sam zakład, tylko inaczej zapisany.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Właśnie szukałem tego zakładu, bo linia faktycznie bardzo niska ,ALE.. nie ma go na Gamebookers, z posiadania piłki jest tylko possesion -22,5 % lub Milan +22,5%. Chyba ,że ja nie widzę, jezeli gdzieś jest proszę o pomoc, byłbym bardzo wdzięczny
A to czasem nie wychodzi na to samo? Bo jeśli chcesz postawić na over 61% posiadania piłki Barcelony, to zakładasz, że będzie miała powyżej 61%. A w posiadaniu piłki suma musi się równać 100%, a 100-61= 39%, a więc 61-39=22% różnicy na korzyść Barcelony. I w ten oto sposób dochodzimy do wniosku, że jeden i drugi zakład jest tym samym (nawet kursy się zgadzają) ;)

EDIT:
&quot;Sprawca&quot; małego zamieszania w związku z typem na posiadanie piłki mnie uprzedził ;)
 
money 52

money

Użytkownik
na Betsafe jest posiadanie...ale linia wynosi 64,5% a tego przynajmniej ja bym nie grał 65-35...?Milan u siebie powalczy wiec ta linia juz odpada

na unibecie cos mi wpadlo w oko..liczba strzalow w swiatło bramki over 11,5...hmm gole rozumiem ze sie tez liczą?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom