>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Ćwierćfinał Ligi Mistrzów 27 marca 2012 | Benfica - Chelsea

Status
Zamknięty.
lewandowski 127

lewandowski

Użytkownik

| Ćwierćfinał Ligi Mistrzów 27 marca 2012 |

Benfica - Chelsea
2.47 - 3.18 - 2.80
Średnie kursy

Kto by pomyślał , że Chelsea w ogóle znajdzie się w ćwierćfinale.We Włoszech , Anglicy przegrali z Napoli 1:3, i nie ma co ukrywać byli zespołem o wiele słabszym . Miedzy czasie w Chelsea nastąpiła zmiana trenera i swoje stanowisko stracił André Villas-Boas, zastąpił go dotychczasowy asystent, Roberto Di Matteo . Chelsea zaczęła grać lepiej ale to co pokazali w meczy z Napoli musiało budzić szacunek u nie jednego kibica piłki nożnej już w pierwszej połowie Didier Drogba otworzył wynik meczu, na samym początku drugiej części na 2:0 trafił zaś John Terry. Co prawda gola dla Napoli strzelił potem Gokhan Inler, lecz w końcówce rzut karny wykorzystał Frank Lampard. Wynik 3:1 oznaczał dogrywkę, w tej zaś jedyne trafienie zaliczył Branislav Ivanović.I właśnie w taki o to sposób Chelsea zawitała w ćwierćfinałach w których zmierzy się z Benfica która wyszła z grupy na 1 miejscu w 1/8 finału zmierzyli się z Zenitem w 1 meczu w Rosji przegrali 3:2 żeby u siebie wygrać 2:0 i awansować dalej ... bo w dwu meczu była na pewno zespołem lepszym od Zenitu . Prawdziwym objawieniem sezonu jest Nicolás Gaitán, młody Argentyńczyk, już ponoć dogadany z Manchesterem United. W ataku bryluje bramkostrzelny Paragwajczyk Óscar Cardozo . Zapowiada nam się bardzo ciekawe widowisko chyba lekkim faworytem tej pary jest Chelsea na pewno jeśli zagra taki mecz jak z Napoli w 1/8 to kibice mogą być pełni nadziei lecz oczywiście nie przekreślajmy szans na awans Benfiki bo jest to naprawdę ciekawy zespół ... ????
Jak Wy to widzicie ? Serdecznie zapraszam do dyskusji .
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
O 6

olszyn

Użytkownik
ja osobiscie bede gral na awanse.. triple - awans chelsea, barcy i bayernu. Real odpuszczam, bo kurs 1,05 jest w ogole nie warty zabawy. wg mnie chelsea powinna sobie poradzic z benfica, bo jest druzyna po prostu lepsza. zespol z lizbony to przede wszystkim wyszkolenie techniczne, w chelsea jak to w angielskiej druzynie duzy nacisk kladzie sie na gre defensywna oraz sile fizyczna. bylaby to dosc sentymentalna podroz dla AVB, ale jak wiemy nie ma go juz w zespole z londynu. chelsea(jesli nic sie nie stanie jutro z tottenhamem) do tego meczu powinna przystapic w prawie najsilniejszym skladzie - w pelni sil ma byc terry, zdrowi sa torres, lampard, essien, mata, luiz, cech itd. Niestety nie orientowalem sie jeszcze jak wyglada sytuacja kadrowa ich rywala, ale na to jest jeszcze pare dni. reszta potem, bo musze juz uciekac
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
VS.

Benfica Lizbona – Chelsea Londyn Obie strzelą:TAK⛔ 1,86 Unibet


Bardzo ciekawie zapowiada się ten portugalsko-angielski pojedynek. Benfica na własnym stadionie w tym sezonie jeszcze nie przegrała, w lidze natomiast na 12 spotkań przegrała tylko jedno, resztę wygrywając. W 1/8 finału mimo porażki w Petersburgu potrafili odrobić straty wygrywając 2-0. Piłkarze Jorge Jesusa są zespołem, na którego spotkaniach kibice są świadkami bramek zarówno z ich strony, jak i przeciwników. Obrona nie należy do tych, które są murem nie do przejścia, a rywal natomiast do łatwych nie należy.
Chelsea po przegranej w Neapolu 1-3 potrafiła odrobić straty i to właśnie tę ekipę widzimy w ćwierćfinale. W losowaniu nie trafili źle, więc powinni powalczyć o półfinał. Po odejściu Villasa-Boasa zespół przejął Di Matteo i The Blues zaczęli spisywać się lepiej. W spotkaniu z City potrafili postraszyć rywala bramką Cahilla mimo, iż ich gra ofensywna praktycznie nie istniała. Na papierze ofensywa wygląda nieźle, choć w praktyce wychodzi to poniżej oczekiwań. Drogba w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów trafił do bramki rywali 4 razy w 4 spotkaniach. Jest jeszcze Sturridge i Torres, który co prawda zapomniał jak się strzela bramki ale jego praca na boisku dla drużyny może wzbudzać podziw.
Wydaje się, że jutro w Lizbonie czeka nas bardzo wyrównane spotkanie z, mam nadzieję, sporą ilością bramek. Benfica musi wygrać, by na Stamford Brigde mieć jeszcze o co walczyć. Chelsea natomiast jest w stanie nawet odrobić niewielką stratę, więc strzelenie co najmniej jednej bramki powinno być ich celem.

Przewidywane składy:
Benfica: Artur - Pereira, Luisao, Jardel, Emerson - Javi Garcia - Gaitan, Witsel, Bruno Cesar - Cardozo, Rodrigo
Chelsea: Cech - Ivanovic, Luiz, Terry, Cole - Lampard, Essien - Sturridge, Mata, Ramires - Drogba
 
l0k0 751

l0k0

Użytkownik
UNDER 2.5

Ja zaproponuję w tym meczu under 2.5. Dlaczego?

Głównym powodem, dla którego ten typ mi się widzi, to wyniki Benfiki u siebie w dotychczasowych meczach LM, a wyglądają one tak:
-Zenit 2:0
-Otelul 1:0
-Basel 1:1
-Man U 1:1
Jak widzimy, wszystkie mecze od fazy grupowej do 1/8 zakończone u siebie underami 2.5.
Ciężko im też jak widać strzelić gola.

Drugi powód to obecna forma Chelsea, kompletnie różna od tej z poprzednich meczy w LM. Chelsea grała bardzo słabo wyjazdy, tracąc sporo bramek (w tym aż 3 w Napoli, 2 w Leverkusen i 1 w Genku i Walencji. Ale to było za Viasa Boasa. Teraz sytuacja się odmieniła. Di Mateo złapał momentalnie dobry kontakt z zawodnikami, którzy od razu grają dużo lepiej.
Zaowocowało to w obronie brakiem straconej bramki u siebie z Tottenhamem.

Myślę, że pierwszy mecz będzie bez fajerwerków. Nikt nie podejmie większego ryzyka nawet przy niekorzystnym wyniku. Każdy będzie przede wszystkim zabezpieczał tyły licząc na błąd przeciwnika.
Bardzo dobra obrona Benfiki przeciwko Bardzo dobrej obronie Chelsea to dla mnie under.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Benfica Lissabon - Chelsea Fc 0:1

Typ: 2 DNB
Kurs: 2.20



Ciekawi mnie, jak będzie dzisiaj wyglądało to spotkanie. Benfica jak wiemy ostatnio w marnym stylu zremisowała w lidze z Olhanense. Do zwycięstwa wprawdzie mało brakowało ponieważ Benfica miała wiele akcji gdzie chociażby Cardozo, Javi Garcia czy Gaitan próbowali na siłę zmienić losy spotkania. Trzeba jednak zapomnieć o ostatnim meczu z Olhanense i skupić się na bardzo ważnym pojedynku z Chelsea Londyn. Na na Estadio Da Luz w Lizbonie bardzo ciężko się gra wszystkim przyjezdnym ekipom. Na korzyść Benfiki przemawia fakt, że świetnie spisuje się w meczach na własnym stadionie. W meczach portugalskiej Liga Sagres z 12 meczów na Estadio da Luz Orły wygrały aż 11. To piękny bilans, którego niejedna drużyna może im pozazdrościć Lecz uważam, że Benfica Lizbona gdzieś w podświadomości nie jest faworytem dwumeczu z Chelsea Londyn w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Choć martwi mnie jedna sprawa. W fazie grupowej Portugalczycy okazali się lepsi od Manchesteru United. Czyżby trener Benfiki Jorge Jesus posiadał receptę na pokonanie The Blues? A może ma patent na angielskie zespoły?
The Blues wreszcie zaczęli coś grać pod wodzą Di Matteo. Nawet Torres się przełamał Drogba i Lampard wciąż chcą umierać za Chelsea. Mata i Sturridge rozrywają obronę rywali jak potrafią najbardziej. Nawet Bronek Ivanović ładnie szarpie prawą stroną i jest sporym zagrożeniem dla rywali. Essien układa grę w środku. Naprawdę wygląda to dużo lepiej niż za Villasa Boasa.
To prawda. Tym bardziej, że wszystkie te &quot;perełki&quot; zobaczymy dzisiaj w meczu z Benfica. To jest główny powód aby liczyć na korzystny wynik. Była jednak wpadka z Manchesterem City, potem remis z Tottenham. Coś znowu jakby się zacięło... Nie wiem z jakim nastawieniem wyjdą na mecz z Benfica. Lecz presja jest ogromna. Z presją lepiej radzi sobie Chelsea niż Benfica, tego jestem pewien. Jeśli Portugalczycy wygrają pierwszy mecz, to zwiększą swoje szanse na pierwszy od 22 lat półfinał Benfiki w piłkarskiej elicie. Gospodarze postawią wysokie warunki, jednak Chelsea jest na tyle poukładanym zespołem, że nie powinni zaprzepaścić szans awansu już w pierwszym spotkaniu. Benfica ma dwa cele - Liga Mistrzów i Liga Portugalska. Chelsea ma jeden cel - Liga Mistrzów. Czyli wychodzi na to, że większą szansę na sukces mają Anglicy. W najbliższej serii gier zespół z Bragi, trenowany przez Leonardo Jardima, zmierzy się na wyjeździe z Benfiką. A do końca rozgrywek pozostało sześć kolejek. No i teraz kolejne pytanie powstaje - walczymy z Bragą o mistrzostwo w lidze, czy skupiamy się na Chelsea i walczymy w lidze mistrzów? Na coś trzeba się zdecydować, bo jeśli nie zdecydują się to wyjdzie tak - że ani jedno, ani drugie... Chelsea jak wiecie jest jedyną drużyną z Anglii, która występuje w ćwierćfinale. Tak pozostanie, a dzisiaj kibicuje The Blues.
Tak na marginesie w mediach huczy od wiadomości: że właściciel klubu Chelsea - Roman Abramowicz jest gotowy do przeprowadzenia wielkiej rewolucji na Stamford Bridge. Według doniesień brukowców głównym celem rosyjskiego magnata jest sprowadzenie kapitana reprezentanta Portugalii - Cristiano Ronaldo. Ponadto włodarze londyńskiego klubu pragną także pozyskać Gonzalo Higuaina i trenera Jose Mourinho. Rosyjski oligarcha chce sprowadzić także Lavezziego z Cavanim, jednak cena za tych dwóch napastników przeraża Rosjanina.
Frank Lampard i Jose Mourinho być może już niebawem obydwaj w Chelsea... ????

 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Spotkanie: Benfica Lizbona - Chelsea Londyn
Typ: Powyżej 4,5 kartek
Kurs: 1,90
Bukmacher: Bet365
Stawka: 6/10
Rezultat:
Analiza: Szczerze powiedziawszy nawet nie wiedziałem, że to już dziś kolejna faza Ligi Mistrzów. No ale skoro już grają, to wypada coś poszukać. No i znalazłem, bardzo ciekawy zakład. Niby żadna nowość, bo kartki, ale uważam, że typ ma spore szanse powodzenia.
Przeglądając w Weekend zakłady na Serie A, zadawałem sobie pytanie: &quot;Dlaczego żadnego spotkania nie prowadzi pan Paolo Tagliavento?&quot; Odpowiedzi nie uzyskałem aż do dziś... To właśnie on będzie sędziował potyczkę na Estádio do Sport Lisboa e Benfica. Zaczniemy od jego dorobku w tym sezonie, a później przejdziemy do tego na co stać oba zespoły.
Paolo w tym sezonie w Serie A poprowadził 13 spotkań, statystycznie niewiele biorąc pod uwagę np. Anglika - Phila Dowda, który na swoim koncie ma już 24 ligowe spotkania. Włoch w 13 meczach pokazał graczom - 72 żółte kartki i uwaga... 6 czerwonych! Niezły dorobek, przynajmniej według mnie.
Para Benfica Lizbona - Chelsea Londyn gwarantuje nam niezłe widowisko, obie drużyny po ciężkich bojach awansowały do kolejnej fazy. Zespół z Portugalii i dzisiejszy gospodarz wygrał w dwumeczu z Zenitem St. Petersburg 4:3, natomiast Chelsea miała nieco trudniejsze zadanie, jednak ostatecznie udało im się zapewnić grę w następnej rundzie. We Włoszech podopieczni jeszcze Andre Villas-Boasa, przegrali 1:3 jednak u siebie na Stamford Bridge wygrali 4:1 po dogrywce.
Benfice stać u siebie na dobry wynik, jednak muszą grać konsekwentnie i twardo. &quot;The Blues&quot; raczej do Portugalii nie jadą by się bronić, zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie w którym nie zabraknie walki.
Typ na pięć kartek w tym meczu, to według mnie prezent.
W dwumeczach tych drużyn kolejno Benfica - Zenit / Chelsea - Napoli padło 18 kartek. Myślę, że Włoch będzie miał sporo pracy.

potkanie: Benfica Lizbona - Chelsea Londyn
Typ: Ile żółtych kartek otrzyma zespół 1 w 2. połowie? Powyżej 2,5
Kurs: 5,25
Bukmacher: Bwin
Stawka: 3/10
Rezultat:
Uła, niezłe Value według mnie... 3 kartki dla gospodarzy w drugiej połowie? Imo ma szanse i to duże na wejście.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik

Benfica Lissabon - Chelsea Fc
Typ: 2 DNB
Kurs: 2.20
W pełni popieram typ. Jeśli di Matteo pójdzie po rozum do głowy, to Chelsea wywiezie z EdL dobry wynik. Powinien ustawić drużynę jak za starych dobrych czasów czynił to Mourinho (powtarzał to wielokrotnie również w Interze, m.in. przeciwko Barcy w Mediolanie). CFC po zakupie Meirelesa i Maty jest niemal stworzona do takiej gry, brakuje może tylko kogoś a la Xabi Alonso.
Niech to Benfica gra, a Chelsea mądrze broni. Portugalczycy potrafią być bardzo groźni, kiedy pozwoli im się rozwinąć skrzydła (i to dosłownie), ale skutecznie rozbijane ataki pozostawiają Cardozo samemu sobie.
Ja zastanawiam się nad też nad X2, bo sądzę, że remis jest bardzo możliwy. Chelsea jest w tym sezonie jednak bardzo chimeryczna i jedna bramka to chyba max., na co mogą liczyć w Lizbonie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 30

betclic_expert

Użytkownik
Benfica - Chelsea X - 3.25 W Betclic

Moim zdaniem w dzisiejszym meczu padnie remis. Chelsea na wyjazdach gra słabo. W Napoli 3-1, w Manchesterze 2-1. Benfica to bardzo dobry zespół, nie gorszy od Napoli. Na własnym stadionie są mocną drużyną, w lidze na 12 spotkań, aż 11.
Chelsea pod wodzą Di Mateo grają coraz lepiej, aczkolwiek w meczu z Tottenhamem zagrali wg mnie średnio. Fakt, stwarzali sytuacje i to cieszy. Myślę, że Chelsea zagra mądrze i może wywieźć remis z Lizbony. To na pewno usatysfakcjonuje coacha The Blues.
 
lewandowski 127

lewandowski

Użytkownik

Benfica Lizbona przegrała z Chelsea Londyn 0:1 (0:0) w pierwszym meczu ćwierćfinałowym piłkarskiej Ligi Mistrzów. The Blues zagrali świetnie w obronie, a po ładnej akcji Fernando Torresa, Salomon Kalou zapewnił drużynie z Londynu solidną zaliczkę przed rewanżem.

 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom