>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Ćwierćfinał Ligi Mistrzów 27 marca 2012 | APOEL Nikozja - Real Madryt

Status
Zamknięty.
lewandowski 127

lewandowski

Użytkownik

| Ćwierćfinał Ligi Mistrzów 27 marca 2012 |

A.P.O.E.L. Nicosia FC - Real Madryt
10.91 - 5.34 - 1.26
Średnie kursy
I już przed nami ćwierćfinały Ligi Mistrzów Kopciuszek w tej edycji LM , który zaczynał te rozgrywki od 3 rundy eliminacji po drodze pokonując Wisłę Kraków wyszedł z bardzo mocnej grupy w 1/8 wyeliminowali Lyon (1:0 w Lyonie i u siebie 1:0 i po karnych awans Cypryjczyków)i chyba ich czas już się skończył w tej edycji (nie ma co ukrywać zrobili kawał dobrej roboty i zapisali w historii cypryjskiego futbolu) , bo trafiają na jednego z faworytów do wygrania całej Ligi Mistrzów : Real Madryt . Czy APOEL ma jakiekolwiek szanse na awans? Wszystkie argumenty są po stronie graczy z Madrytu bo nie ma co ukrywać pomiędzy tymi zespołami jest przepaść ... Real w tej edycji nie przegrał meczu przeszedł przez fazę grupową jak burza komplet zwycięstw w 1/8 finału wyeliminowali CSKA Moskwa remisując trochę pechowo 1:1 , ale u siebie już bez żądnego problemu wygrali 4:1 i awansowali dalej ...
Jak Wy to widzicie ? Serdecznie zapraszam do dyskusji .
 
P 0

pchelka_22

Użytkownik
W tym meczu może być niespodzianka, Apoel jest bardzo mocny na swoim terenie niesiony dopingiem tysiąca fanów, wyeliminował Lyon, w fazie grupowej wygrana z Zenitem i Porto. Real fakt ze wygrał wszystkie mecze grupowe jednak w ostatnim czasie złapał &quot; zadyszkę&quot; i to może wpłynąć na formę a tym meczu
Mój typ to Apoel - Real 1
 
A 11

algeroth

Użytkownik
W tym meczu może być niespodzianka, Apoel jest bardzo mocny na swoim terenie niesiony dopingiem tysiąca fanów, wyeliminował Lyon, w fazie grupowej wygrana z Zenitem i Porto. Real fakt ze wygrał wszystkie mecze grupowe jednak w ostatnim czasie złapał &quot; zadyszkę&quot; i to może wpłynąć na formę a tym meczu
Mój typ to Apoel - Real 1
Lyon to teraz chlopcy do bicia, nie oszkujmy sie.. Apoel i tak jest mega szczesliwy ze doszedl tak wysoko. Nie oszukujmy sie. tutaj spokojnie czysta dwojka, no chyba ze remis jakis przypadkowy. Ale chyba najfajniejszym typem bedzie +2,5 gola
 
mateuszz1111 27

mateuszz1111

Użytkownik
W tym meczu może być niespodzianka, Apoel jest bardzo mocny na swoim terenie niesiony dopingiem tysiąca fanów, wyeliminował Lyon, w fazie grupowej wygrana z Zenitem i Porto. Real fakt ze wygrał wszystkie mecze grupowe jednak w ostatnim czasie złapał &quot; zadyszkę&quot; i to może wpłynąć na formę a tym meczu
Mój typ to Apoel - Real 1

hmmmmmmm czyżby to żart ???? ? Zgadza się APOEL może tutaj liczyć na doping swoich kibiców. Także na pewno piłkarze będą tutaj zmotywowani ponieważ jest to dla nich jedyna szansa w życiu żeby zagrać przeciwko takim piłkarzom jak Ronaldo, Kaka czy inne gwiazdy Realu. Jednak Królewscy to klasa sama w swoim i warto jest przypomnieć rywalizację z CSKA gdzie to w pierwszym meczu zagrali bardzo dobrze.A co tutaj przeciwnik dużo słabszy i jestem przekonany, że Real zagra na bardzo wysokim poziomie i zapewni sobie znacząco przewagę przed rewanżem. Ponieważ mają na każdej pozycji zdecydowanie mocniejszych piłkarzy, sa bardziej doświadczeni a przede wszystkim głódni sukcesie. Po ostatnich dwóch remisach w lidze bede chcieli zagrac tutaj na maxa. A gospodarze jeżeli pójdą na wymianę ciosów z Realem to bardzo szybko stracą bramki zaś jak bede się bronić to sukcesu na pewno nie osiągną ???? HALA MADRID! :cool:
 
death89 84

death89

Użytkownik
A ja jestem pewien, że Real tego meczu NIE przegra. Czemu? Bo APOEL nie jest żadnym gigantem, a że wyelminował Lyon? Gdyby Francuzi w pierwszym meczu u siebie wykorzystali chociaż połowę sytacji jakie mieli - rewanż byłby jedynie formalnością. Poza tym nie wiem gdzie ta zadyszka Realu? Wczorajsza wygrana 5:1? ???? A 2 remisy - z Malagą (nomen omen zaczęli w końcu grać na miarę zespoly jaki mają), czy Villarrealem - każdy kto oglądał wie, że był to wypadek przy pracy. Bodaj obie bramki podły po wolnych, w odpowiednio: 88min i 82min. Sukcesem dla APOELU bedzie strzelenie bramki Realowi. Mi się widzi pewna wygrana Królewskich, którzy w końcu obnażą słabość Cypryjczyków.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Moim zdaniem jedynym słusznym typem na ten mecz jest typ na under 3.5 bramki kurs w granicach 1.45-1.50. Czemu słuszny real na wyjazdach nie niszczy do tego rewanz będzie u nich ;) a w sobotę w lidze czeka ich ciężki mecz w Pampelunie, skąd dobrych wspomnień nie mają. Real ostatnimi remisami w lidze zrobił sobie nerwowa atmosferę i myślę że warto szukać jakiegoś handi na + dla APOELu lub pobrać oferowany przeze mnie bet. Jednak najlepiej ten mecz odpuścić ;)
 
mateuszz1111 27

mateuszz1111

Użytkownik
Osobiście ciekawym typem OBIE STRZELA- NIE. A dlaczego? Na pewno Real zrobi tutaj wszystko, żeby nie stracić bramki. Warto jest sobie przypomnieć mecz z CSKA gdzie to grali bardzo odpowiedzialnie w defensywie i bramkę stracili w ostatnich minutach. I mam nadzieję, że po ostatnich wpadkach tego zespołu zagrają tutaj przez cały mecz bardzo skoncetrowani, żeby nie popełnić żadnego błedu w obronie ponieważ może on okazać się dla nich bardzo kluczowy. Ramos, Pepe czy w bramce Casilas takich zawodników na pewno nie w zespole gospodarzy. A na pewno będa chcieli zrobić tutaj przyjmność dla kibiców i nie przegrać tego meczu więc nastawią się na defensywę. W meczu z Lyonem mieli bardzo dużo szcześci i spodziewam się, że tutaj ono się zakończy.
 
B 0

banan91

Użytkownik
zgodzę się iż Real jest potęgą i mają lepszy skład od Apoelu ale czy dadzą radę wygrać na Cyprze? myślę że nie i mam nadzieję że Apoel niesiony dopingiem kibiców powalczy o zwycięstwo na swoim terenie co sprawiło by szał w kraju Cypryjskim. Wspomnę tylko iż już nie raz Dawid pokonał Goliata a czy tym razem tak będzie ?? hmmm... ja uważam iż kurs 8.25 w Stsie jest warty spróbowania za drobne ????
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
VS.

APOEL Nikozja – Real Madryt under 3,5✅ (2,5⛔) 1,38 (2,10) Unibet


Ciekawe, czy po wyeliminowaniu Wisły Kraków choć jeden z kibiców APOELu pomyślał, że ich przygoda z Ligą Mistrzów zakończy się dopiero w kwietniu. To, czego dokonała drużyna z Cypru jest największym, obok odpadnięcia Manchesteru United w fazie grupowej, zaskoczeniem tegorocznej edycji. W poprzedniej rundzie wieszczyłem już koniec cypryjskiego snu ale jednak ekipa Ivana Jovanovica wprawiła w zaskoczenie po raz kolejny. W ćwierćfinale czekają jednak na nich Królewscy.
Piłkarze APOELu na własnym stadionie grają bardzo solidny i skuteczny futbol. Czy jednak pozwoli im to na uzyskanie we wtorek korzystnego rezultatu? Mając na uwadze mecze wyjazdowe Realu, gdzie w ostatnim czasie nie potrafią urządzać popisów strzeleckich myślę, że mają szanse na niską przegraną lub na remis. Nie wydaje się, by gracze z Madrytu jutro przycisnęli swoich rywali do muru, mając jeszcze w zapasie rewanż u siebie. Do tego dochodzi w weekend mecz z Osasuną w Pampelunie, która na własnym podwórku potrafi sprawić problemy największym w lidze, szczególnie właśnie Realowi, co pokazują wyniki z poprzednich sezonów. Punkty zaś w lidze są teraz na wagę złota po ostatnich wpadkach. Dlatego przewiduję podobny scenariusz jak w 1/8, gdzie na Bernabeu bez większych problemów odprawili CSKA zapewniając sobie awans. APOEL również nie powinien ułatwić zadania rywalowi. Na zakończenie tej pięknej przygody z Ligą Mistrzów będą chcieli zaprezentować się jak najlepiej przed własną publicznością na tle tak mocnego rywala. Wydaje mi się, że typ under 2,5 jest możliwy, under 3,5 jak najbardziej do przemyślenia.

Przewidywane składy:
APOEL: Chiotis - Poursaitidis, Jorge, Oliveira, Boaventura - Morais, Marcinho - Charalambidis, Trickovski, Solari - Ailton
Real: Casillas - Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo - Khedira, Granero - Ozil, Kaka, Ronaldo - Benzema



HALA BANACHA:jezora:
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Może i Real jest faworytem ale nigdy nie wolno lekceważyć rywala na ich terenie tu przez cały mecz może utrzymywać sie wynik remisowy by w koncówce wygrał A.P.O.E.L napewno oni nie mają nic do stracenia,CSKA to zespoł podobnej klasy co Cypryjczycy a mimo to Real nie wygrał tylko zremisował,ja licze na niespodzianke . Wystarczy że Ronaldo zagra słabszy mecz i królewscy są straceni :] nie oszukujmy się CR7 to w tej chwili 70% ataku Realu bez niego ,Real w lidze byłby za Barceloną i dzielła by ich przepaśc to zawodnik ktory potrafi minąc paru rywali ,dośrodkować ,strzelic zdobyć bramkę . Jak dla mnie mecz nie do ruszania mimo iż faworyta jasno nakreślili bukmacherzy wszystko tu się może zdażyć. ;)
 
mateuszz1111 27

mateuszz1111

Użytkownik
Jednak nie można zapominać tutaj o takim czymś jak doświadczenie, którego piłkarze ekipy gospodarzy nie posiadają ponieważ praktycznie w każdym elemencie są słabsi od swoich rywali. Jedyne co tutaj pozostaje dla APOELu to gra w defensywie a i tam powinni miec poważne problemy ponieważ Kaka bardzo dobrze czuje się z Bezemą. CR jest bramkę stramkę w każdej sytuacji. Jest to pierwszy mecz i Real zrobi wszystko, zeby tego nie przegrac. Moje typy na to spotkanie:

APOEL - Real @ 1.25
OBie strzelą - NIE 1.60
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Bardzo istotna wiadomość dla wszystkich szukających sensacji.
Real brakuje jednego zwycięstwa, aby osiągnąć imponującą łączną liczbę 200 wygranych w Pucharze Europy i Lidze Mistrzów. Żaden inny zespół nie może zbliżyć się do tego osiągnięcia, gdyż Los Merengues są jedynym klubem, który rozegrał 344 mecze w Europie. Królewscy są rekordzistami zarówno w liczbie tryumfów, jak i w liczbie finałów, w których brali udział.
Swój pierwszy mecz rozegrali 8 września 1955 roku z Servette (2:0). W tym samym sezonie wznieśli też pierwszy europejski puchar, pokonując Stade Reims 4:3 w finale.
Los Blancos byli pierwszym zespołem, który wygrał Puchar Europy, a także powtórzył to w kolejnych pięciu edycjach tego turnieju. Łącznie zwyciężyli dziewięć razy, a ponadto obecnie mają na koncie 199 wygranych meczów. Na drugim miejscu w liczbie zwycięskich spotkań są Bayern Monachium (141), FC Barcelona (133), Manchester United (132) oraz AC Milan (119).
 
candida 45

candida

Użytkownik
Real na papierze powinien ich zmiażdżyć, ale według mnie tak nie będzie. APOEL będzie grał bardziej na luzie niż Real, który ostatnio złapał zadyszkę i atmosfera trochę się zgorszyła. Na zwycięstwo APOEL&#39;u nie ma co liczyć, ale remis jest w zasięgu ręki.
Szukanie sensacji na sile! Po stronie Cypryjczykow nie ma value bez wzgledu na to jaki buki zaoferuja nam kurs, poniewaz zwyciestwo APOELu nie wchodzi w gre, wie o tym kazdy zainteresowany CL. Spore zamieszanie w Madrycie, wywolane remisem z Villareal w mojej ocenie wplynie na Real szalenie motywujaco, dla mnie przekaz jest prosty - przestancie gadac i grajcie tego czego od was oczekuje - dlatego Mou zarzadzil &quot;ciesze&quot; choc sam na konferencji tego sie wypiera. Znamy klub z Madrytu, o ile w Chelsea czy Interze Mourinho mogl kalkulowac, o tyle ewentualny remis na Cyprze zostanie przyjety z wielka krytyka w Hiszpani a to zdecydowanie nie jest w tej chwili pozadane przez klub. Nie sadze ze bedzie to kanonada, chyba ze CR7 bedzie chcial gonic Messiego, pozatym spodziewam sie spokojnego i kontrolowanego przez Krolewskich spotkania.

Pisze glownie o motywacji i sposobie podejscia do tego meczu przez Real, nie ma bowiem sensu analizowac jakosci druzyn, personaliow i ostatnich wystepow. Moim zdaniem Real bedzie chcial wygrac i wygra.

Apoel - Real (- 1) Real
Apoel - Real Apoel nie strzeli
 
popijava 87

popijava

Użytkownik
Bardzo istotna wiadomość dla wszystkich szukających sensacji.
Real brakuje jednego zwycięstwa, aby osiągnąć imponującą łączną liczbę 200 wygranych w Pucharze Europy i Lidze Mistrzów. Żaden inny zespół nie może zbliżyć się do tego osiągnięcia, gdyż Los Merengues są jedynym klubem, który rozegrał 344 mecze w Europie. Królewscy są rekordzistami zarówno w liczbie tryumfów, jak i w liczbie finałów, w których brali udział.
Swój pierwszy mecz rozegrali 8 września 1955 roku z Servette (2:0). W tym samym sezonie wznieśli też pierwszy europejski puchar, pokonując Stade Reims 4:3 w finale.
Los Blancos byli pierwszym zespołem, który wygrał Puchar Europy, a także powtórzył to w kolejnych pięciu edycjach tego turnieju. Łącznie zwyciężyli dziewięć razy, a ponadto obecnie mają na koncie 199 wygranych meczów. Na drugim miejscu w liczbie zwycięskich spotkań są Bayern Monachium (141), FC Barcelona (133), Manchester United (132) oraz AC Milan (119).
Bardzo istotna wiadomość dla wszystkich szukających sensacji. Real brakuje jednego zwycięstwa, aby osiągnąć imponującą łączną liczbę 200 wygranych w Pucharze Europy i Lidze Mistrzów.
Ktoś mi tu zarzucił, że historia nie ma wpływu na dzisiejsze wyniki. Widzę, że teraz ktoś powołuje się mecz z 1955 roku, kiedy telewizja nawet jak była, to czarn-obiała, a większosci uczestników forum nie było nawet w planach. Mi brakuje 20 groszy do piwa Warka Strong, więc mecz obejrzę przy herbatce.

Ja nie widzę tu szukania sensacji na siłę. Blancos to może kiedyś miał tradycję i klasę, ale dziś jest to produkt marketingowy stworzony za ogromną kasę. I ta kasa ma się zwrócić. Stąd tyle afer, stąd dążenie do wyniku po trupach. Real wcale nie jest taki mocny, że wszystko będzie wygrywać. Dużo zwycięstw w lidze zawdzięcza sędziom i dlatego trzeba wziąć poprawkę. Wyjazd do CSKA zakończył się połowicznym sukcesem. APOEL nie ma gwiazd, ale to mocny zespół, który na rozkładzie ma kilka mocnych drużyn. U siebie nie położy się przy Realem i nie powie strzelajcie. Jeśli Real wygra to minimalnie. Remis warto grać, a już na pewno handicap +1.5 na APOEL
 
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Jedyne co tutaj pozostaje dla APOELu to gra w defensywie
Nie zgodzę się z tym. Apoel od soboty zaczyna walkę o mistrzostwo Cypru, które jest na pewno bardziej realne niż wygranie LM, ba ! lub samo wyeliminowanie Realu. Kibice są wdzięczni za to co zrobili dla nich piłkarze na arenie europejskiej. Dzisiaj będzie spektakl, widowisko. Przyjeżdzają jedni z najlepszych graczy na świecie. Spodziewam się tutaj otwartej gry ze strony gospodarzy - zagrają w końcu dla kibiców, dla widowiska, dla siebie. U siebie są mocni więc realne jest strzelenie dzisiaj bramki Casillasowi, bo Real bronić się na pewno nie będzie. Nie chcą powtórzyć scenariusza z Moskwy, gdzie przed rewanżem była już mała nerwówka.
Otwarta gra może wnieść kilka scenariuszy. Po bramce, dla którejś z drużyn gra się powinna zaostrzyć. A na boisku będziemy mieli 22 piłkarzy, którzy często są obdarowywani kartkami. Cypr gra twardą piłkę, natomiast Real to bardzo nieobliczalna grupa kilku kartkowiczów.

Moje typy na mecz:
over 4,5 kartek @ 1,8⛔
Real i over 2,5 bramek @ 1,83✅
for fan: Ronaldo 3 lub więcej @ 5,5⛔
bet365
 
S 35

sokker

Użytkownik
APOEL Nikozja - Real Madryt

wielki real madryt przyjeżdża na prowincję i koniec piłkarskiego świata. nie po raz pierwszy w tym sezonie ligi mistrzów. na początku rozgrywek grupowych zawitali w zagrzebiu i myślę że warto przypomnieć sobie tamten mecz w kontekście tej ćwierćfinałowej rywalizacji. real miał bardzo łatwą drogę do tego ćwierćfinału. łatwa grupa i cska w 1/16 które właściwie przypadkiem zremisowało u siebie a w rewanżu nie podjęło żadnej rywalizacji. brak godnego rywala w europie i generalnie w całym sezonie, powoduję, że tak naprawdę prawdziwy potencjał i możliwości realu są wielką niewiadomą. bo nie można uwzględniać spotkań z barceloną, które są po za jakąkolwiek kategorią, w których real nie może pochwalić się od dłuższego czasu sukcesem (oprócz finału CdR). więc realowi przyjdzie dzisiaj grać z najtrudniejszym przeciwnikiem w tej edycji champions league. real jest w dołku i mojego zdania nie zmienił również ostatni mecz ligowy. kto go oglądał to doskonale wie, że real mógłby grać 5 na 11 bez bramkarza i też by ten mecz wygrał. na wyjeździe to już zupełnie inne oblicze los blancos. jak zwykle przydługi wstęp, bo real pewnie ten mecz wygra, chociaż nie spodziewałbym się kanonady.
jak to w przypadku meczu z udziałem królewskich kurs żenująco niski zarówno na 1x2, jak i na bramki więc nie ma sensu zawracać sobie tym głowy. moim zdaniem co innego w tym meczu jest doskonałym typem po nieporównywalnie bardziej zachęcających kursach, mianowicie kartki.
apoel uzbierał do tej pory najwięcej kartek z grona wszystkich ćwierćfinalistów - 26 żółtych kartek, co daję średnią 3,25 kartki na mecz. nie przebierają w środkach. dodatkowy atut na ten mecz to fakt, że aż 16 z tych 26 kartek otrzymali w meczach rozgrywanych na własnym stadionie. zresztą gorąca atmosfera na stadionie w nikozji udzielała się również drużynom gości i generalnie sędzia raczej się nie nudził.
kartki apoelu w meczach u siebie:
- z zenitem - 4 ż (w sumie w meczu 95 pts za kartki)
- z porto - 3 ż (w sumie w meczu 50 pts)
- z szachtarem - 4 ż (w sumie w meczu 70 pts)
- z lyonem - 5 ż + 1 cz (w sumie w meczu 95 pts).
w meczu z lyonem po regulaminowych 90 minutach apoel miał na swoim koncie 3 ż kartki. statystyki realu wypadają przy cypryjczykach raczej blado bo uzbierali w sumie 15 żółtych kartek w ciągu 8 spotkań. nagroda fair play? za mecze na bernabeu być może. natomiast aż 11 z tych 15 kartek uzbierali w meczach wyjazdowych. w zagrzebiu 3 ż + 1 cz, w lyonie 4 ż i w moskwie 3 ż. tylko w meczu o pietruszkę z ajaxem w amsterdamie dostali 1 żółtą kartkę. to moim zdaniem wystarczy na potwierdzenie typów, które proponuję, chociaż nie twierdzę, że wszystkie wejdą ale biorąc pod uwagę statystyki, temperament obu ekip i kurs, nie można nie spróbować. i wisienka na torcie tego całego typowania. tą wisienką dzisiejszego wieczoru jest pan felix brych. ten arbiter ewidentnie lubi pokazać kto rządzi na boisku i lubi żółty kolor. poprowadził w tym seoznie kilka spotkań ligi mistrzów:
- chelsea londyn - napoli - 6 ż
- zenit st. petersburg - apoel nikozja - 6 ż
- otelul galati - manchester united - 6 ż + 2 cz
- fc porto - szachtar donieck - 4 ż + 2 cz.

APOEL Nikozja - Real Madryt:

suma punktów za kartki
over 65 @ 3,80 ⛔
WilliamHill

suma apoel nikozja kartki
over 3 @ 3,50 ⛔
WilliamHill

suma real madryt kartki
over 3 @ 4,60 ⛔
WilliamHill

czerwona kartka w meczu
tak @ 4,75 ⛔
WilliamHill
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
W sumie użytkownik Sokker mnie uprzedził z tymi kartkami,ale jak najbardziej jestem za tym,że dziś obejrzymy ostre i mocno kartkowe spotkanie.APOEL wie,że tylko dziś ma szanse powalczyć z Realem bo w rewanżu czeka ich pogrom na jakieś 95%. Z kolei jak agresywnie grają piłkarze z Madrytu chyba nie trzeba nikomu mówić. Kursy w WH bardzo wysokie w porównaniu z innymi bukmacherami,a Czerwona kartka @4,75 to bardzo wysoki kurs. Ja niestety z konieczności gram u innych,dlatego:

APOEL-Real: over 40,5 punktów karnych@1,90 Unibet⛔

APOEL-Real: Real over 1,5 żółtych @1,78 Bwin
⛔

zero kartek,mecz spacerek dla Realu,te rozgrywki tracą z roku na rok swój urok niestety.Kiedyś taki bezbarwny mecz na tym etapie był nie do pomyślenia.Gratki dla tych co zagrali na posiadanie piłki Realu over 57% bo skończyło się na 70%.Żenada gra APOEL-u,Real grając na 50% wygrał 3-0 z tzw palcem w du..
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Ciekawie wyglądają ruchy kursów na under/over. U większości buków wzrastają kursy na overy, a maleją na undery. Wynika z tego, że gracze stawiają na undery. Ja na pewno postawię w tym meczu na over 2.5 gola. Poczekam jeszcze parę godzin aż kurs wzrośnie jeszcze bardziej.
Jeśli chodzi o argumentację typu to nie ma co się oszukiwać ale Real to obecnie obok Barcelony najlepszy zespół piłkarski na świecie. W lidze miażdżą każdego rywala. Ostatni mecz wygrali 5:1. Nie daję Nikozji w tym meczu żadnych szans. Real, który został skarcony w Moskwie w meczu z CSKA dzisiaj już nie popełni takiego błędu. Moim zdaniem od początku meczu ruszą na rywala aby już w Nikozji zapewnić sobie awans, a rewanż potraktować jak sparing. Stawiam 0:3 dla Realu Madryt.
Over 2.5 gola @ 1.70
✅

 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Kwestia typu na ten mecz jest dla mnie jasna i nie będę nawet dosłownie pisał na kogo warto postawić. Celowo podkreślam słowo &quot;warto&quot;, bo kursy są marne. Lepiej ten mecz po prostu obejrzeć.
Jeśli ktoś uważa, że atmosfera na stadionie w znaczącym stopniu wpłynie na grę gości no to sorry, ale nie wpłynie. Przecież tam są zawodnicy, którzy grali finały LM, czy Mistrzostw Świata, bądź Europy, przy publiczności 4 krotnie liczniejszej. Ponadto, nie można nawet porównać rangą takich wydarzeń. Gwizdy na pewno będą, ale one mogą z jednej strony przeszkadzać, z drugiej mobilizować. Ogólnie Real to nie Wisła i wątpię by narobili w spodenki. W zasadzie, czy to Real, Barcelona, Bayern, Milan, Chelsea przy każdej z ekip pisałbym podobnie. Wg mnie APOEL zaszedł bardzo wysoko jak na swoje możliwości, ale ta droga dobiega końca. Po za tym nie traktujmy wyeliminowania Lyonu jako znaczący wyznacznik, bo wiele osób już na forum się wypowiadało na temat tej drużyny i twierdziło jednoznacznie, że &quot;z Lyonem jedzie każdy jak chce&quot;. Tenże słaby w tym sezonie Lyon mógł w 1 meczu załatwić sprawę awansu. Dla mnie wyznacznik marny.
W zasadzie słabość tej analizy może polegać na tym, że nie oglądałem wszystkich spotkań APOELU i nie mam pełnej wiedzy o ich postawie, a skróty jednak to nie to samo. Mimo to, strzelam że większość z nas ich meczów nie ogląda. Jeśli jest ktoś kto obejrzał wszystkie spotkania APOEL-u w LM to szacunek ????
Po za tym radzę się zastanowić nad typami na ten mecz. Presja na zawodnikach APOEL-u mimo wszystko będzie ogromna. Stąd, powyższe typy na kartki uważam za najlepszą opcję związaną z dzisiejszym spotkaniem.
 
f-by-ferragamo 41

f-by-ferragamo

Użytkownik
ludzie to nigdy nie nauczą się na błędach. nie twierdzę, że Real tego meczu nie wygra czy nie dokona pogromu, ale inwestycja kasy w tego typu opcje po takich kursach to mało atrakcyjna opcja. raz, że mają rewanż u siebie( przykłady z tego sezonu, Bayern w Bazylei, Real w Moskwie, zrobiło się bardziej medialnie, spirala nakreciła, większa niepewność w przypadku rewanżu, więc większe zainteresowanie , a tym samym kasa)), dwa, w lidze zrobiło się gorąco, więc tak jak ktoś tu pisał, że Cypr będzie bardziej myślał o lidze, tak Królewscy też nie muszą tu forsować tempa. Wracjąc do Apoelu, na Cyprze będzie o wiele łatwiej ponownie sięgnąć po mistrza niż znowu tak daleko zajść w LM. Dlatego zwłaszcza u siebie ddzą wszystko i to będzie bardzo ciężki mecz dla Realu. Ktoś przytacza, że Real to nie Wisła i nie narobią w gacie, ale po co przytaczać Białą Gwiazdę, które nie są tu żadnym wyznacznkiem, prędzej przytoczyłbym tu &quot;wpadki&quot; Porto, Lyonu czy Zenitu. Real nie z takimi ogórkami tracił bramki w lidze, więc ciekawą opcją - choć nie wiem jaki kurs- wydaje się być opcja, że niesiony fanatycznym dopigniem Apoel strzeli gola.
chaotycznie, ale jestem w pracy i tak na chwile wpadlem poczytc co slychac i mnie naszlo na mala refleksje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom