>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

ANZELMO

anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
Witam w ramach czasu będą zamieszczał typy tutaj mam nadzieje ze będzie ✅komenty mile widziane pozdrawiam

typ 1

Barcelona - Granada – Suma Barcelona kartki Poniżej 2 @ 1.91 szanse 7/10⛔

Taki becik ode mnie wydaje mi sie bardzo pewny wręcz pewniaczek.Goście na pewno będą w głębokiej defensywie, mało okazji do czegokolwiek. Raczej skupia sie na desperackiej obronie.U siebie Barca dominuje posiadanie zapewne będzie w granicach 80-85% czasu gry a wiec tak naprawdę nie wiem co musiałoby sie wydarzyć, aby Barca złapała 2 kartki co by oznaczało zwrot zakładu. Jakiś głupi faul taktyczny, przy tym posiadaniu Granada za wielu okazji do strzelenia bramki nie będzie miała, rożnych za wielu tagze .Gol i cie Szynki ściągniecie koszulki , nie sadze Barca nie gra za ostro.

williamhill

dziwny mecz...
 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
typ 2

Koszykówka NBA szanse 8/10
22.03.2012 00:05
Toronto Raptors - Chicago Bulls
Typ: 1 kwarta Chicago Bulls -2 ✅
Kurs: 1,952
Buk: Pinnacle


analiza

Goście z reguła maja bardzo mocne otwarcia potem dają pograć rezerwa zresztą nie widać specjalnej różnicy zespól kompletny graja bardzo dobry basket w każdym aspekcie, nawet bez D.Rose.Króciutko dla mnie po-prostu becik wieczoru.Główny kandydat na mistrza jakim jest drużyna popularnych byków za gra dzisiaj wyjazdowe spotkanie z ekipa Toronto.Grali ze sobą raz, bardzo pewna wygrana byków 64-77.Gospodarze zespól przeciętny z bilansem ujemnym 15-31 W ostatnich 10 spotkaniach forma 4-6 Byki natomiast 8-2 deklasując parę niezłych ekip na swej drodze choćby Orlando 85-59 Indianę 92-72
mimo wszystko nie bylo to łatwe spotkanie dla byków ????
 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
mam troszkę problemów osobistą sprzętowych mam nadzieje ze najgorsze za mna...

typ3

Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Data: 01.04.2012 2:35
Spotkanie: Milwaukee Bucks - Memphis
Typ: Milwaukee Bucks
Kurs: 1,7
Bukmacher: williamhill

analiza

Popularne kozły w bardzo dobrej formie 7-3, goście to jak dla mnie drużyna ktora gra w kratka ostatnio- ujemnym bilansem 4-6. Potencjał w zespole gospodarzy jest duży większy niz po stronie miśków.Duzo dały trejdy do drużyny Monta Ellis Ekpe Udoh.Mocna ławka co przekłada sie na bardzo wyrównany skład , grają bardzo ładny ofensywny basket. Team dla mnie na przyszłość, na pewno muszą sie zgrać popracować z sobą mogą byc bardzo groźni w następnym sezonie . Wczoraj w nocy zdemolowali Cavs -bardzo ciekawe kursy warto grac.⛔
 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
czas na powrót jak na razie skromnie i czasem za symboliczne stawki zaczynamy temat od zera czyli gramy wszystko single duble taśmy, czasem jakiś systemik

typ numer1

Boston Celtics - Utah Jazz : Wszystkie punkty zawodnika Ile punktów łącznie zdobędzie zawodnik w czasie meczu (wliczając dogrywkę)? Rajon Rondo powyżej 14.5 1.80 Betsson 5/10

Typ poparty statystyka. Bardziej to taka czutka bo linia w miarę niska i warta zaryzykowania jak na Rajona. Jako ze to początek sezonu ekipa celtow rozegrała jak na razie 7 spotkań.Dla mnie zawodnik kompletny przede wszystkim rozgrywający, ale sam podtrawi świetnie wykończyć akcje dobrym rzutem z gry a przede wszystkim wejściem pod kosz.Troszkę w ostatnich spotkania kuleje skuteczność w rzutach osobistych i w trojkach ale na pewno Rondo jest w dobrej formie Statystyki z ostatnich 3 meczach
Nov 12 @ CHI W 101 - 95 37 10 - 16 0 - 2 0 - 0 1 8 9 10 5 0 5 4 20
Nov 10 @ MIL W 96 - 92 37 4 - 9 0 - 0 2 - 4 1 4 5 10 1 0 4 4 10
Nov 09 vs. PHI L 100 - 106 42 6 - 17 0 - 1 2 - 4 1 1 2 20 2 0 4 1 14
W tym sezonie jak na razie Rondo lekko ponad średnia tej lini czyli 15,4 pkt z fartem.

typ 2
dubelek z fortuna bo mam tam jakiś mały bonu-sik za zarejestrowanie sie onlain w końcu

Minnesota-Charlotte mecz 1 1.36
Dallas-Washington mecz 1 1.25 6/10

typ 3

Koszykowka - NBA - Hou-New:Harden J. Ilosc punktow 22.5 over 1.70
Koszykowka - NBA - Okl-Mem:M.Gasol Ilosc punktow 14.5 under 1,70 3/10

typ4

Koszykowka - NBA - L.A.Clippers-Miami ilosc punktow 202 over 2.60 6/10 kurs smaczny dla mnie obie ekipy sa wstanie rzucić ponad 100 pkt powinno byc mocno ofensywnie
 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
czas na powrót jak na razie skromnie i czasem za symboliczne stawki zaczynamy temat od zera czyli gramy wszystko single duble taśmy, czasem jakiś systemik

typ numer1

Boston Celtics - Utah Jazz : Wszystkie punkty zawodnika Ile punktów łącznie zdobędzie zawodnik w czasie meczu (wliczając dogrywkę)? Rajon Rondo powyżej 14.5 1.80 Betsson 5/10⛔

Typ poparty statystyka. Bardziej to taka czutka bo linia w miarę niska i warta zaryzykowania jak na Rajona. Jako ze to początek sezonu ekipa celtow rozegrała jak na razie 7 spotkań.Dla mnie zawodnik kompletny przede wszystkim rozgrywający, ale sam podtrawi świetnie wykończyć akcje dobrym rzutem z gry a przede wszystkim wejściem pod kosz.Troszkę w ostatnich spotkania kuleje skuteczność w rzutach osobistych i w trojkach ale na pewno Rondo jest w dobrej formie Statystyki z ostatnich 3 meczach
Nov 12 @ CHI W 101 - 95 37 10 - 16 0 - 2 0 - 0 1 8 9 10 5 0 5 4 20
Nov 10 @ MIL W 96 - 92 37 4 - 9 0 - 0 2 - 4 1 4 5 10 1 0 4 4 10
Nov 09 vs. PHI L 100 - 106 42 6 - 17 0 - 1 2 - 4 1 1 2 20 2 0 4 1 14
W tym sezonie jak na razie Rondo lekko ponad średnia tej lini czyli 15,4 pkt z fartem.

typ 2
dubelek z fortuna bo mam tam jakiś mały bonu-sik za zarejestrowanie sie onlain w końcu

Minnesota-Charlotte mecz 1 1.36 ⛔
Dallas-Washington mecz 1 1.25✅ 6/10

typ 3

Koszykowka - NBA - Hou-New:Harden J. Ilosc punktow 22.5 over 1.70 ✅
Koszykowka - NBA - Okl-Mem:M.Gasol Ilosc punktow 14.5 under 1,70✅ 3/10

typ4

Koszykowka - NBA - L.A.Clippers-Miami ilosc punktow 202 over 2.60✅ 6/10 kurs smaczny dla mnie obie ekipy sa wstanie rzucić ponad 100 pkt powinno byc mocno ofensywnie
Kontuzja Rondo i mial byc pewny dubelek a wyszlo....nic moze cos wybierzemy na week bardziej skupiajac sie na oglodaniu;)
 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
typ5

Utah Jazz - Houston Rockets (Omer Asik (Houston Rockets) Points+Rebounds Under 22.5 1.85 ✅
Atlanta Hawks - Orlando Magic (Glen Davis (Orlando magic) Points)Under 16 1.85✅

tobet 4/10
 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
typ6
Brooklyn @ LA Lakers - LIVE Brooklyn Points Under 96 2,625 7/10 Sb✅

typ7
Toronto @ Philadelphia - Live1st Quarter Handicap Philadelphia 76ers -1.5 ⛔1,769
Brooklyn @ LA Lakers - LIVE Total Points Under -208 1,909 5/10 Sb✅

typ8
Los Angeles Lakers - Brooklyn Nets (Brook Lopez (Brooklyn Nets) Points) undr 17,5 1,85 8/10⛔

typ9
Los Angeles Lakers - Brooklyn Nets (Pau Gasol (Los Angeles Lakers) Points+Rebounds) Under 25.5 1.85 8/10⛔

Tobet
 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
TYP 10
Wisła Can-Pack - Kobiety v Spartak Moscow Region - Kobiety 2 1,3 10/10 Bet365
(Drużyna z największą ilością punktów w jednej kwarcie)
TYP11
FC Porto - Dinamo Zagreb (Pierwsza żółta kartka) (1-2) 2 1.55 9/10 Tobet
 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
typ12
Lillehammer - HS 138 - Event 2 - Hvala v Neumayer 2 1,83 7/10⛔
(H2H)
typ 13Augsburg v Borussia M&#39;gladbach Borussia M&#39;gladbach +2.0 1,95 6/10 zwrot
(Handicap azjatycki - Rzuty rożne)
typ14
Miedz Legnica v Dolcan Ząbki 1 2,3 5/10⛔
(Połowa)

typ15
FC Twente v PEC Zwolle 1 1.20 ⛔????
Levante v Barcelona 2 1,25✅
Turyn v Fiorentina under 3 1,325⛔
(Alternatywna azjatycka suma goli) 6/10

Bet365

Do bardzo ciekawego spotkania dojdzie jutro w Legnicy.Oba zespoły sa w bardzo dobrej formie, ostatnio goście maja serie 3 zwycięstw z rzędu graja bardzo przyzwoita pilke. Jak narazi e zajmują miejsce w środku tabeli na wyjazdach bilans ich to 8 ( 2 - 3 - 3 ) 9 : 11 - 9 pkt.Gwiazda i czołowym strzelcem ekipy z Ząbek jest Maciej Tataj.W obu drożynach mamy bardzo ciekawych piłkarzy, mających doświadczenie z ekstraklasy. Obie ekipy na pewno mogą zaliczyć ta rundę do udanych.Gospodarze tego spotkania to jedna z rewelacji tej rundy podopieczni B.Baniaka graja bardzo fajna ofensywna piłką, statystki bardzo zbilansowane u siebie 7 ( 4 - 1 - 2 ) 13 : 8 - 13 pt. na wyjeździe 9 ( 5 - 1 - 3 ) 12 : 8 - 16 pt. seria 5 spotkań bez porażki w tym ostatni remis z Cracovia na jej terenie musi budzić uznanie.W kadrze beniaminka az roi sie od bardzo doświadczonych zawodników.W bardzo wysokiej formie sa Piotr Madejsk 8 asyst 1 bramka - po 6 bramek zaliczyli Łobodziński(4 asysty), Grzegorzewski, 4 gole ma Zakrzewski.Kursy na gospodarzy spadają, ja uważam ze warto pograć na Miedz, ze wygra i będzie już prowadzić po 1 połowie spotkania. Moze nawet over 2,5.Jest to ostatni mecz w tej rundzie. W ekipie gospodarzy panują bojowe nastroje, przypuszczam ze będą chcieli od początku zaatakować, zdominować rywala i tak jak wszyscy mówią:zagrać dla siebie kibiców i zakończyć ZWYCIĘSTWEM ta udana rundę.Po takim kursie warto ryzykować.
Co do reszty typów, myślę ze w skokach to początek sezonu, ale Niemiec jest lepszym skoczkiem. Bardziej doświadczonym ma mocne odbicie, po za słaba technika lodowanie...przy w miarę równych warunkach skoczy parę metrów dalej od młodego Słoweńca.Warto pograć.Gladbach gra fajna ciekawa szybka piłkę, kontry pewnie będą miały miejsce wiec rożnych nie powinno zabraknąć.

ps.slabo///
 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
typ16

Lukasz Koszarek (Asseco Prokom) - Ilość punktów Powyżej 10.5 1,83 4/10 ⛔(Występy zawodnika) równa 10...szkoda

Prokom chyba najslabszy w swojej historii w lidze problemy w eurolidze tagze bez rewelacji linia na Lukasza niska i warta pogrania nawet za pare drobnych.Srednia Koszarka to 10,1 wiec naprawde na styku jak narazie 2 bardzo slabe mecz w eurolidze a tak to na poziomie 12-13pkt na niezlej skutecznosci dobre wejscie pod kosz niezly rzut z poldystatu i dystasu solidnie na lini wiec po rozwiazaniu przez wladze klubu kontraktu z Amerykaninem ktos musi prowadzic ta gre i trzymac wynik.Alba u siebie powinna wygrac ale Prokom moze byc blisko.

i taki dubelek typ17

Granada v Real Zaragoza 1 2,3 ✅
(Wynik końcowy)

Panathinaikos v Union Olimpija 1/1 1,23 4/10 ✅
(Podwójny wynik

bet365
 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
typ18
Real Madryt v Fenerbahce 1 1,22
(Zakład na zwycięstwo)
Kuusamo - Konkurs drużynowy - HS142 - Zdarzenie (Wygra)Austria 1,65 5/10

19 rekreacja tasiemka
Kuusamo - Konkurs drużynowy - HS 142 - Zdarzenie - Austria v Słowenia 1 1,33
(H2H)
Jagiellonia Białystok v GKS Bełchatów 1 1,8
(Wynik końcowy)
Lech Poznań v Śląsk Wrocław 1 1,4
(Remis - Nie ma zakładu)
Żalgiris v Olympiacos 1 1,55
(Zakład na zwycięstwo) 2/10
bet365
 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
TYP 20
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Miami Heat - New York Knicks
TYP (Chris Bosh (Miami Heat) Points) Under 19
Kurs: 1,85
Godz: 07.12.2012 02:05
buk Tobet
Miami Heat - New York Knicks (Chris Bosh (Miami Heat) Points) Under 19 1.85 4/10
Długo sie zastanawiałem nad tym meczem, jak go ugryźć w głowie wiele opcji, padło na zakłady na pkt zawodników. Tym razem underek Bosha myślę ze realny.Miami gra bardzo słabo jak dla mnie zawodzą strasznie, porażka z Washington to po prostu kpina.Oglądem ich parę razy i na prawdę graja dziwnie. Maja mocniejsza ławkę ale jakoś to sie nie przekłada, graja bardzo słabo w defensywie- sporo łatwych pkt tracą.Dzisiaj będą mieli cos do udowodnienia, taki chyba prawdziwy test NY w gazie w formie. Graja bardzo fajny ofensywny basket, nie wiem co z Melo bo wczoraj w koncowce meczu jakiś uraz. W 1 meczu w medison po prostu masakra 84-104 dla NY.Wracając do mojego typku CHRIS TO 3 opcja- sila w ataku żarów średnio w sezonie 19.3. W 3 ostatnich spotkaniach; 20, 8, 18.Myślę ze dzisiaj będzie to mecz walki, jeśli Melo nie zagra może w końcu Maimi zagra na swoim poziomie i odbije to sie na wyniku.Bosh gra na niezłej skuteczności średnio w meczu oddaje ok.13 rzutów trafia 6-7 z gry, za 3 praktycznie nie rzuca. Dobry na Lini wolnych, raczej od walki zbierania- typowy siłowy podkoszowy zawodnik/ Od grania rzucania ważnych pkt ,rzutów sa inni w drużynie, myślę ze Chendler troszkę ograniczy możliwość Bosha w ataku, będzie go pod deska absorbował.
 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
TYP 21 Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Portland Trailblazers-San Antonio Spurs
TYP San Antonio Spurs 1 kwarta remis zwrot
Kurs: 1,57
Godz: 14.12.2012 04:30
buk Pinnacle
Gram 1 kwartę ponieważ rożnie w meczu może być, goście sa zdecydowanym faworytem tego spotkania. Nie ma co porównywać formy obu drużyn, po prostu smugi graja fatalnie, fakt maja sporo problemów kadrowych.Zawsze u siebie była to bardzo groźna drużyna- trudny teren dla najlepszych zespołów nba .Ostrogi maja bardzo fajnie poukładany zespól, graja szybki ofensywny basket. Po wczorajszej porażce w samej koncowce troszkę na własne życzenie ,myślę ze dzisiaj od początku meczu będą dominować.Portland 3 mecz z rzędu. U siebie 1 zwycięstwo i porażka z drużynami zdecydowanie słabszymi nisz SAS, w obu poprzednich spotkania bardzo słabe 1 kwarty przegrane odpowiednio z SAC 30-18 i TOR 20-19.Ostrogi wczoraj bardzo dobra 1 kwarta wygrana 28-22, troszkę słabiej zagrała ławka, ale reasumując kurs w granicach 1,55-1,6 warty pogrania.
 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
TYP 20

Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Miami Heat - New York Knicks
TYP (Chris Bosh (Miami Heat) Points) Under 19 ✅
Kurs: 1,85
Godz: 07.12.2012 02:05
buk Tobet

Miami Heat - New York Knicks (Chris Bosh (Miami Heat) Points) Under 19 1.85 4/10

Długo sie zastanawiałem nad tym meczem, jak go ugryźć w głowie wiele opcji, padło na zakłady na pkt zawodników. Tym razem underek Bosha myślę ze realny.Miami gra bardzo słabo jak dla mnie zawodzą strasznie, porażka z Washington to po prostu kpina.Oglądem ich parę razy i na prawdę graja dziwnie. Maja mocniejsza ławkę ale jakoś to sie nie przekłada, graja bardzo słabo w defensywie- sporo łatwych pkt tracą.Dzisiaj będą mieli cos do udowodnienia, taki chyba prawdziwy test NY w gazie w formie. Graja bardzo fajny ofensywny basket, nie wiem co z Melo bo wczoraj w koncowce meczu jakiś uraz. W 1 meczu w medison po prostu masakra 84-104 dla NY.Wracając do mojego typku CHRIS TO 3 opcja- sila w ataku żarów średnio w sezonie 19.3. W 3 ostatnich spotkaniach; 20, 8, 18.Myślę ze dzisiaj będzie to mecz walki, jeśli Melo nie zagra może w końcu Maimi zagra na swoim poziomie i odbije to sie na wyniku.Bosh gra na niezłej skuteczności średnio w meczu oddaje ok.13 rzutów trafia 6-7 z gry, za 3 praktycznie nie rzuca. Dobry na Lini wolnych, raczej od walki zbierania- typowy siłowy podkoszowy zawodnik/ Od grania rzucania ważnych pkt ,rzutów sa inni w drużynie, myślę ze Chendler troszkę ograniczy możliwość Bosha w ataku, będzie go pod deska absorbował.
12 PKT
 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
typ18
Real Madryt v Fenerbahce 1 1,22✅
(Zakład na zwycięstwo)

Kuusamo - Konkurs drużynowy - HS142 - Zdarzenie (Wygra)Austria 1,65 ⛔5/10



19 rekreacja tasiemka

Kuusamo - Konkurs drużynowy - HS 142 - Zdarzenie - Austria v Słowenia 1 ✅1,33
(H2H)
Jagiellonia Białystok v GKS Bełchatów 1 1,8⛔
(Wynik końcowy)

Lech Poznań v Śląsk Wrocław 1 1,4⛔
(Remis - Nie ma zakładu)

Żalgiris v Olympiacos 1 1,55⛔
(Zakład na zwycięstwo) 2/10

bet365
małe porządki zrobione
 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
TYP 21 Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Portland Trailblazers-San Antonio Spurs
TYP San Antonio Spurs 1 kwarta remis zwrot ⛔
Kurs: 1,57
Godz: 14.12.2012 04:30
buk Pinnacle

Gram 1 kwartę ponieważ rożnie w meczu może być, goście sa zdecydowanym faworytem tego spotkania. Nie ma co porównywać formy obu drużyn, po prostu smugi graja fatalnie, fakt maja sporo problemów kadrowych.Zawsze u siebie była to bardzo groźna drużyna- trudny teren dla najlepszych zespołów nba .Ostrogi maja bardzo fajnie poukładany zespól, graja szybki ofensywny basket. Po wczorajszej porażce w samej koncowce troszkę na własne życzenie ,myślę ze dzisiaj od początku meczu będą dominować.Portland 3 mecz z rzędu. U siebie 1 zwycięstwo i porażka z drużynami zdecydowanie słabszymi nisz SAS, w obu poprzednich spotkania bardzo słabe 1 kwarty przegrane odpowiednio z SAC 30-18 i TOR 20-19.Ostrogi wczoraj bardzo dobra 1 kwarta wygrana 28-22, troszkę słabiej zagrała ławka, ale reasumując kurs w granicach 1,55-1,6 warty pogrania.
ciężkie wyniki ostatnio dobrze ze wczorajsza noc odpuściłem
 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Wiśle HS HS134 09.01 19:30
Which nation will have the highest positioned athlete? NOR/POL
typ Polska
kurs 2,10
Bwin 5/10
Bardzo ciekawy zakład wystawił biwin.Moim skromnym zdaniem typ warty ryzyka, głownie liczę na Stocha ,który powinien powalczyć o podium może nawet zwycięstwo.Nasi zawodnicy sa w dobrej formie, co pokazały kwalifikacje, forma jest praktycznie od turnieju 4 skoczni. Oprócz Kamila bardzo wysoko bywał Maciej Kot -zwycięzca wczorajszych kwali.W konkursie wystartuje 9 naszych zawodników, zapowiada sie bardzo ciekawy wyrównany konkurs. Za naszymi skoczkami przemawia fakt ze jest to im dobrze znany obiekt plus forma,doping dla naszych powinien być dodatkowym atutem.Kwalifikacje przebiegały w disc trudnych zmiennych warunkach, bardzo dużo dobrych skoków z rekordem obiektu młodego Krafta.Norwegowie maja 6 zawodników, jakościowo chyba ciut lepsza ekipa oprócz Andersa JACOBSENA ,który skacze na malince niezłe, ale jest nie równy czasem przegrywa ze swoja psychika; sa BARDAL dla mnie najlepszy z wikingów. Bardzo dobry technicznie świetny skok w kwalifikacjach 131m. HILDE 129,5m -NIEOBLICZALNY. FANNEMEL, STJERNEN i VELTA skaczą bardzo równo.U nas wielka mobilizacja chłopaki chcą sie pokazać z bardzo dobrej strony podkreślając to na każdym kroku.Kwalifikacje Wygrał Maciej Kot, który uzyskał 129 metrów, świetnie skacze Stoch, który opuścił kwale skacząc regularnie podczas treningów ponad 130m. Liczę ze dzisiaj wieczorem Kamilowi dopisze ciut szczęścia i stanie na tym podium, bo ostatnio czegoś brakowało.4 miejsce zajął KUBACKI skacząc 130,5 w dziesiątce byl jeszcze MIETUS 130m.Reszta polaków bardzo przyzwoicie- tylko 2 nie przeszła kwalifikacji in minus na pewno Muranka.
 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
dwa single
Hokej na lodzie - Włochy - Serie A1 10.01.2013 20-30
Fassa-Alleghe
TYP Alleghe
kurs 1,7
Bet365 7/10
Do bardzo ciekawego spotkanie dojdzie w seria A pomiędzy Fassa-Alleghe. Goście walczą o 3 pozycje z ekipa SV Ritten.Moim skromnym zdanie goście wygrają to spotkanie bardzo pewnie a kurs oferowany przez bet jest bardzo dobry- kursy na gości juz spadają i wąchają sie w granicach od 1,5-1,65 w innych firmach.Goście sa w w dobrej formie po serii zwycięstw w dogrywkach , w styczniu pokonali sąsiadów w tabeli HC Valpellice 5 : 1 u siebie oraz lidera na wyjeździe HC Pustertal 0-1.Gospodarze dzisiejszego meczu to przedostatnia drużyna ligi- bardzo slaby zespól w tym sezonie w bezpośrednich spotkaniach jak na razie 3-0 dla moich faworytów pewne zwycięstwa u siebie 6-2 6-0 i na wyjedzie 0-2. Fassa może nie przegrywa wysoko spotkań, z liderem w ostatniej kolejce HC Pustertal 6-3 na ich lodowisku ale bilanse wyglądają bardzo złe zwycięstwa nad SC Pontebba raczej nie ma większego wpływu na obecna formę drużyny. Bardzo słaba obrona i atak u siebie szalu nie ma 17 ( 4 - 2 - 11 ) 37 : 60 - 16 pkt.Goście przede wszystkim dobrze bronią. 2 defensywa ogólnie w lidze i na wyjedzie, niezły atak. Zdecydowanie zespól grający u siebie świetnie, ale co pokazuje zwycięstwo nad liderem( SC Pontebba0-1 najlepsza ofensywa ligi) na wyjedzie tag ze mocni. Bilans w miarę równy jeśli chodzi o wyjazdy 17 ( 5 - 6 - 6 ) 42 : 46 - 24 pkt.Forma jest,po takim kursie warto po grac. Myślę tez można spróbować underka 5,5, po kursach w granicach 2. Goście mało tracą, na wyjazdach 65% spotkań underowych. Kanonady bym sie nie spodziewał w dzisiejszym meczu- skromne zwycięstwo 0-2 1-3 jak najbardziej.Fassa tez ma aż 58% underow u siebie.
Hokej na lodzie - Włochy - Serie A1 10.01.2013 20-30
Fassa-Alleghe
TYP under 5,5
kurs 2,05
Biwin 3/10
 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Wiśle HS HS134 09.01 19:30
Which nation will have the highest positioned athlete? NOR/POL
typ Polska ⛔
kurs 2,10 Bwin 5/10
Bardzo ciekawy zakład wystawił biwin.Moim skromnym zdaniem typ warty ryzyka, głownie liczę na Stocha ,który powinien powalczyć o podium może nawet zwycięstwo.Nasi zawodnicy sa w dobrej formie, co pokazały kwalifikacje, forma jest praktycznie od turnieju 4 skoczni. Oprócz Kamila bardzo wysoko bywał Maciej Kot -zwycięzca wczorajszych kwali.W konkursie wystartuje 9 naszych zawodników, zapowiada sie bardzo ciekawy wyrównany konkurs. Za naszymi skoczkami przemawia fakt ze jest to im dobrze znany obiekt plus forma,doping dla naszych powinien być dodatkowym atutem.Kwalifikacje przebiegały w disc trudnych zmiennych warunkach, bardzo dużo dobrych skoków z rekordem obiektu młodego Krafta.Norwegowie maja 6 zawodników, jakościowo chyba ciut lepsza ekipa oprócz Andersa JACOBSENA ,który skacze na malince niezłe, ale jest nie równy czasem przegrywa ze swoja psychika; sa BARDAL dla mnie najlepszy z wikingów. Bardzo dobry technicznie świetny skok w kwalifikacjach 131m. HILDE 129,5m -NIEOBLICZALNY. FANNEMEL, STJERNEN i VELTA skaczą bardzo równo.U nas wielka mobilizacja chłopaki chcą sie pokazać z bardzo dobrej strony podkreślając to na każdym kroku.Kwalifikacje Wygrał Maciej Kot, który uzyskał 129 metrów, świetnie skacze Stoch, który opuścił kwale skacząc regularnie podczas treningów ponad 130m. Liczę ze dzisiaj wieczorem Kamilowi dopisze ciut szczęścia i stanie na tym podium, bo ostatnio czegoś brakowało.4 miejsce zajął KUBACKI skacząc 130,5 w dziesiątce byl jeszcze MIETUS 130m.Reszta polaków bardzo przyzwoicie- tylko 2 nie przeszła kwalifikacji in minus na pewno Muranka.
szkoda...
 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
dwa single
Hokej na lodzie - Włochy - Serie A1 10.01.2013 20-30
Fassa-Alleghe
TYP Alleghe⛔
kurs 1,7 Bet365 7/10
Do bardzo ciekawego spotkanie dojdzie w seria A pomiędzy Fassa-Alleghe. Goście walczą o 3 pozycje z ekipa SV Ritten.Moim skromnym zdanie goście wygrają to spotkanie bardzo pewnie a kurs oferowany przez bet jest bardzo dobry- kursy na gości juz spadają i wąchają sie w granicach od 1,5-1,65 w innych firmach.Goście sa w w dobrej formie po serii zwycięstw w dogrywkach , w styczniu pokonali sąsiadów w tabeli HC Valpellice 5 : 1 u siebie oraz lidera na wyjeździe HC Pustertal 0-1.Gospodarze dzisiejszego meczu to przedostatnia drużyna ligi- bardzo slaby zespól w tym sezonie w bezpośrednich spotkaniach jak na razie 3-0 dla moich faworytów pewne zwycięstwa u siebie 6-2 6-0 i na wyjedzie 0-2. Fassa może nie przegrywa wysoko spotkań, z liderem w ostatniej kolejce HC Pustertal 6-3 na ich lodowisku ale bilanse wyglądają bardzo złe zwycięstwa nad SC Pontebba raczej nie ma większego wpływu na obecna formę drużyny. Bardzo słaba obrona i atak u siebie szalu nie ma 17 ( 4 - 2 - 11 ) 37 : 60 - 16 pkt.Goście przede wszystkim dobrze bronią. 2 defensywa ogólnie w lidze i na wyjedzie, niezły atak. Zdecydowanie zespól grający u siebie świetnie, ale co pokazuje zwycięstwo nad liderem( SC Pontebba0-1 najlepsza ofensywa ligi) na wyjedzie tag ze mocni. Bilans w miarę równy jeśli chodzi o wyjazdy 17 ( 5 - 6 - 6 ) 42 : 46 - 24 pkt.Forma jest,po takim kursie warto po grac. Myślę tez można spróbować underka 5,5, po kursach w granicach 2. Goście mało tracą, na wyjazdach 65% spotkań underowych. Kanonady bym sie nie spodziewał w dzisiejszym meczu- skromne zwycięstwo 0-2 1-3 jak najbardziej.Fassa tez ma aż 58% underow u siebie.
Hokej na lodzie - Włochy - Serie A1 10.01.2013 20-30
Fassa-Alleghe
TYP under 5,5 ⛔
kurs 2,05
Biwin 3/10
dziwny mecz..masakra????
 
Do góry Bottom