>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Seriale Zagraniczne

mercik 12,5K

mercik

Użytkownik
Jakie seriale oglądaliście i poleciacie lub jakie oglądacie na bieżąco i są warte żeby stracić pare godzin przy nim ????
W moim rankingu:
Supernatural
House
Californication
Spartacus
American Horror Story
Prison Break
 
kha1 40

kha1

Użytkownik
Ostatnio do grona oglądanych i polecanych seriali dodatkowo zaliczę: House of Lies.
Jest mega motyw z dobrym humorem.
 
Baqu 704,5K

Baqu

Forum VIP
proszę nie pisać tylko tytułów, a również własne opinie odnośnie seriali w innym wypadku takie posty będą kasowane, gdyż nic nie wnoszą.
 
alkoterror 1,4K

alkoterror

Użytkownik
Jako fan serialu 24 Godziny z ciekawości obejrzałem pierwszy odcinek serialu Touch Kieferem Sutherlandem zapowiada się nieźle nie bede wam streszczał pierwszego odcinka ???? tutaj macie opis http://www.filmweb.pl/serial/Touch-2012-617138 ku mojemu zdziwieniu Kiefer Sutherland świetnie odnajduje się w roli kochającego ojca :grin: a przy okazji sprawdzcie sobie serial Homeland http://www.filmweb.pl/serial/Homeland-2011-595358 świetna gra aktorska Damiana Lewisa i Claire Danes i nieprzeciętna fabuła robię z niego na prawdę bardzo dobrą produkcje przynajmniej I sezon który ma 12 odcinków w następnym sezonie scenarzyci pewnie będą zaniżać poziom i robić z tego serialu tasiemca no ale coź, chciałbym się mylić.

Be zwatpienia Dexter nakręcono już 5 sezonów a wciąż trzyma klase
moim zdaniem Dexter już tą klase stracił bardzo dawno temu ;D
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Troszkę się w życiu naoglądało, więc dodam od siebie co nieco. Ktoś tutaj wrzucił serial Prison Break, mnie nie pozostaje nic innego jak tylko również z tego miejsca go polecić, ale tylko i wyłącznie pierwszy sezon. Kolejne trzy to już równia pochyła, czwarty sezon przeszedł samego siebie, prawdziwe sci-fi. Lost do któregoś momentu także oglądało się z wielką przyjemnością, wraz z nowymi odcinkami wątków i zagadek przybywało, scenarzyści zaczęli się sami gubić i niestety mieliśmy koniec jaki mieliśmy, ale mimo wszystko chyba warto zobaczyć. Dexter trzyma poziom przez większość serii, chociaż pierwszych dwóch sezonów nie da się chyba doścignąć w żaden sposób. Ponadto dodam, że warto zobaczyć The Wire - Prawo ulicy. Widziałem w zeszłe wakacje i naprawdę cała seria robi wrażenie. Ukazanie relacji pomiędzy ulicą a władzą, troszkę polityki, więcej akcji, świetnie pokazanie jak odbywa się handel dragów na przedmieściach miasta, czy też życie na ulicy. Polecam każdemu, zresztą poczytajcie sobie o nim na necie, towar z górnej półki. Tak z innej beczki to zdecydowanie Entourage. Miazga serial, poza ostatnim sezonem każdy na wysokim poziomie, świetny humor, świetny Ari, świetna obsada, epizody gwiazd typu : James Cameron, LeBron, Kevin Love, Jessica Alba, Snoop Dogg, Matt Damon, Bono, Scorsese, Steve Nash i masa innych, o których zapomniałem. Życie grupy przyjaciół w Hollywood, jeden z nich jest wschodzącą gwiazdą. Całość ubarwia Ari Gold, agent Vinniego, który po prostu miażdży system. Zobacz, a nie pożałujesz ; ) Z tego co widziałem, a co także powinniście zobaczyć przychodzi mi do głowy Breaking Bad (8/10 dla mnie), The Mentalist (6/10, bajka, ale przyjemnie się ogląda), The Killing (5/10, z biedy można), i ponadto nieśmiertelne How i Met Your Mother i The Big Bang Theory (Family Guy, czy South Park wciąż na topie). Pozdro.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Potwierdzam opinię o Entourage-każdy facet powinien obejrzeć ten serial-nie pożałuje,chyba że jest gejem;)

Ja osobiście wolę postać Johnego Dramy,tu próbka jego tekstu.Z moim tłumaczeniem poniżej:
http://www.youtube.com/watch?v=fWZSFdbDoJk

Eric: Nie szukam laski tylko na dymanko.
Drama:czemu nie?
Eric: Bo to jest podłe.
Drama:Nie,nie.Podłe to było gdy kazałem lasce wracać rowerem do domu po tym jak ją zapiąłem w odbyt:cool:
 
alkoterror 1,4K

alkoterror

Użytkownik
Jeszcze jeden serial przypomniał mi się - Method &amp; Red - Methodman i Redman grają samych siebie , serial opowiada o ich życiu ale praktycznie cały czas akcja toczy się u nich w domu lub na podwórku totalny rozpier***:grin::grin::grin:
Serial ma tylko 9 odcinków. http://www.filmweb.pl/serial/Method+%26+Red-2004-134969

a co do The Wire to tak jak pisał Win1988 ogólnie zajebisty serial lecz też jakoś mały znany.
 
X 0

xeroboj

Użytkownik
Ostatnio oglądałem coś co przypadnie do gustu miłośnikom gier/filmów/seriali o tematyce zombie. Serial nazywa się Walking Dead są tylko dwa sezony ale zapowiedziany jest już następny. Poza tym to :

* Terra Nova - Sf
* Falling Skies - Sf
* Stargate ( SG1, Atlantyda, i ten najmniej lubiany Universe)
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Ja osobiście wolę postać Johnego Dramy
Ari i Drama kradną ten serial, chociaż spotkałem się z opiniami, że Dżony obniża poziom, bzdura totalna. Specyficzny aktor, jego mądrości i doświadczenie życiowe kładzie na łopatki. Z paczki 4 przyjaciół zdecydowanie najbardziej pozytywna postać. Turtle na początku też dawał radę, w ostatnich dwóch sezonach schudł masakrycznie i niestety to już nie było to samo. E najrozsądniejszy, ale i chyba najbardziej nudna i drażniąca postać chociaż wiadomo, że ktoś taki w Ekipie musiał być. Co ciekawe, w mojej opini wyrwał najlepszą laskę całej serii - Sloan. Vinnie, jak to gwiazda, dużo uśmiechu, dużo dupek, i kasy, ale dialogów to fajnych nie miał. No i jeszcze Loyd, asystent Ariego, w ogóle co ja będę Wam pisał, trzeba to zobaczyć.
 
wisienka 8

wisienka

Użytkownik
tak jak wyżej Entourage miażdży, w parę dni wszystkie sezony obejrzane. recenzji nie trzeba robić, bo ktoś wyżej ją napisał ;)

polecam osobiście Breaking Bad i Sons of Anarchy. wyśmienite seriale. ten pierwszy od razu mnie zaciekawił, natomiast SoA.. trzeba przebrnąć przez parę odcinków i potem jest naprawdę ostro i ciekawie.

pzdr
 
kha1 40

kha1

Użytkownik
* Terra Nova - Sf
* Falling Skies - Sf
Jeśli chodzi o Terra Nova, to telewizja zrezygnował z jego kręcenia zw na wysokie koszty. Wygląda na to, że to dzieło Spielbergowi się akurat nie udało. Kwestia definitywnego zamknięcia projektu nie jest jednak jeszcze przesądzona.
Odnośnie drugiego tytułu, wciąż nie poznaliśmy daty ew. kontynuacji. Z tego co wiem, to serial miał zakończyć się w ogóle w punkcie, w którym obserwowaliśmy w ostatnim odcinku, ale wysoka oglądalność zmieniła plany twórcy.
Dla zainteresowanych: Na 3 odcinek Gry o Tron trochę poczekamy, bo dwa pierwsze wyemitowano zbyt wcześnie ????
 
Do góry Bottom