>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Rozmówki o MLB

grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
A w 1 składzie All Star Game i tak będzie Bryant za nazwisko ;)
Jednak jest jakaś magia w tym nazwisku, bo Kobe też tak jechał ostatnie kilka lat ;)
To głosuj ;) 35 razy na jeden mejl lub IP (nie pamiętam juz).
Ja swego czasu głosowałem na Lamb&#39;a z ARI
EDIT
OSTATNI DZIEŃ GŁOSOWANIA DZIŚ
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
To głosuj ;) 35 razy na jeden mejl lub IP (nie pamiętam juz).
Ja swego czasu głosowałem na Lamb&#39;a z ARI

EDIT
OSTATNI DZIEŃ GŁOSOWANIA DZIŚ
Nic to już nie da, 8-milionowa metropolia, jaką jest Chicago, zrobiła swoje. Wystarczy spojrzeć, jak wysoko są Heyward i Zobrist. Swoją drogą na 3B wejdzie Arenado i teraz pytanie czy wezmą Turnera czy Lamba, bo jakoś nie widzę aż 4 graczy na tą pozycję. Jak dla mnie Arenado i Lamb to opcja obowiązkowa.
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Jedna z wielu rzeczy, która podoba mi się w MLB to organizacja i pewne poszanowanie zasad i dyscypliny.
Catcher Cubs zaczął krytykować kolegów i już go nie ma w klubie:
http://m.mlb.com/news/article/239259128/cubs-designate-miguel-montero-for-assignment/
Ten sam los, choć z innego powodu spotkał w końcu Bartolo Colon&#39;a:
http://m.mlb.com/news/article/239492246/bartolo-colon-designated-for-assignment/
Z moich &quot;ulubieńców&quot; pozostał tylko Ubaldo Jimenez, który poszedł chyba na jakiś nieczysty układ z mrocznymi siłami, bo wchodząc w mecz z Toronto miał ERA 9.69 w poprzednich trzech grach a z Blue Jays wykręcił następujące numery:
- 8 innings
- 2 hits
- 0 earned runs (!!!!!!) (???????)
- 1 bb
- 8 strike outs.
To ewidenty znak, iż apokalipsa się zbliża, i że Toronto to frajerzy do potęgi.
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
Ten sam los, choć z innego powodu spotkał w końcu Bartolo Colon&#39;a:
W ten sposób nie ma już w lidze nikogo kto GRAŁ w Montreal Expos.
Kilku trenerów/GM nadal jest w grze jak chociażby Dave Dombrowski.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Obejrzałem kilka ostatnich gier Astros i jak dla mnie...
..sprawa tegorocznego World Series jest już rozstrzygnięta.
Mają wprost zabójczo grozny line up. Co za moc!!

Yankees z kolei po świetnym starcie grają teraz jak jakiś Triple A team i nie potrafią odbić poprawnie. Na HR Judge&#39;a daleko się nie zajedzie.
Plus jest taki, że Boston skorzysta na słabosci rywali. Ich pozycja nie wydaje się być zagrożona, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, iż ofensywnie dopiero się rozkręcili, a i w pitchingu są jeszcze pewne rezerwy (Price wraca do formy, Pomeranz ma potencjał na lepsze występy).
Tu mała próbka skilli Benintendi&#39;ego (następca Williamsa i Yaza na LF):
http://m.mlb.com/video/v1574371283
I wczoraj usłyszałem, iż Colon został przywrócony do składu, choć nigdzie na necie nie mogę znalezc potwierdzenia tej info..
Ktoś coś słyszał?
A i kryzys Rockies to jest temat na inną opowieść.
Nie wiem co tam się stało ale wczoraj Bailey oddał im tylko 1 run! Bailey! Niewiarygodne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
A i kryzys Rockies to jest temat na inną opowieść.
Nie wiem co tam się stało ale wczoraj Bailey oddał im tylko 1 run! Bailey! Niewiarygodne.
To samo, co stało się z Yankees, czyli wszystko wraca do normy. Pierwszą część sezonu opierali na genialnej formie miotaczy. Aż dziwne, że wszyscy złapali taką formę. Ofensywa nie jest tak dobra jak rok temu. Tak naprawdę, to tylko Blackmon i Arenado trzymają wysoki poziom, CarGo to tragedia, LeMathieu w poprzednim sezonie zawiesił sobie poprzeczkę tak wysoko, że zapewne nigdy nie dorówna temu poziomowi, Desmond tez nie daje tyle, ile można by się po nim spodziewać, Story to jednosezonowy wystrzał. Skoro już u siebie ofensywa zaczyna szwankować, to nie jest dobrze. Grając połowę meczów na Coors Field, po prostu musisz być w absolutnym topie, jeśli chodzi o zdobyte runy.
ja osobiście mam nadzieję, że się ogarną, bo fajnie byłoby mieć dla odmiany zarówno Colorado jak i Arizonę w postseason.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Do znawców tematu. Jaka wg Was jest przyczyna upadku San Francisco Giants? Ja wiem, że ich roster nie jest na poziomie MLB, większość pałkarzy nie zasługuje, aby grać w tej lidze, ale mamy w tych rozgrywkach kilka innych drużyn bez battingu, a jednak nie są one na tak zerowym poziomie.
Czy może w tym sezonie specjalnie tankują, żeby przebudować skład? Ale w sumie tam nie ma na kim budować, tam trzeba wymieść 80% pałkarzy, zaorać i zbudować cały skład od nowa. Mamy Posey&#39;a, który trzyma poziom, mamy paru graczy solidnych, chociaż w słabszej formie, jak Pence czy Crawford. Panik i Nunez to raczej uzupełnienie składu, bo oni nie będą wygrywać meczów. I na tym koniec. Prospekci to jakaś trzecia liga, może byliby dobrzy dla San Diego, bo tam takich lubią, ale Giants mają aspiracje mistrzowskie.
Od kiedy zacząłem się interesować MLB, to w San Francisco nie było wielkiej mocy w battingu, ale była solidność. Teraz nie ma tam nic, home run to święto, a większość tych kolesi ma problem, żeby zrobić coś więcej niż singla.
Teraz każda drużyna chce z nimi grać, bo musi się bardzo mocno postarać, żeby nie zrobić im sweepa. 3-4 runy często wystarczą do zwycięstwa. Wg mnie to jest teraz zdecydowania najgorsza drużyna w całej MLB, chociaż w sumie to są poza jakimikolwiek klasyfikacjami i nawet powrót MadBum&#39;a nic tu nie zmieni.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Coś mi się zdaje, że Cubsi tą serią z Milwaukee mogą przegrać playoffy w tym roku. Cardinals są w mega formie, Brewers jak widać też, a obie ekipy mają już tylko po dwa mecze straty. Na chwilę obecną ich gra wygląda o niebo lepiej niż to co grają Cubs i któraś z nich pewnie ich przegoni.
Warto łapać kursy na wygraną dywizji przez Cardinals lub Brewers, bo są absurdalnie wysokie i niebawem pewnie mocno spadną.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Coś mi się zdaje, że Cubsi tą serią z Milwaukee mogą przegrać playoffy w tym roku. Cardinals są w mega formie, Brewers jak widać też, a obie ekipy mają już tylko po dwa mecze straty. Na chwilę obecną ich gra wygląda o niebo lepiej niż to co grają Cubs i któraś z nich pewnie ich przegoni.
Warto łapać kursy na wygraną dywizji przez Cardinals lub Brewers, bo są absurdalnie wysokie i niebawem pewnie mocno spadną.
 
bu4g1 159

bu4g1

Użytkownik
Na dzisiaj polecam Texas Rangers. ;-)
BTW.
Jak ktoś już w tym sezonie bedzie obstawiać MLB to poza oczywiście ziemniakami gdzie będzie grać? W zeszłym sezonie grałem na Betonline inie było żadnych problemów, ale jak ostatnio sie zalogowałem to wyskoczył komunikat z MF. Z kolei na stronie mobilnej nie było już problemów. Boję sie wpłacać tam pieniądze, ale chyba będzie trzeba zaryzykować ...
 
wyroczniaoc 16,8K

wyroczniaoc

Użytkownik
Ja chyba na Fortunie. W trakcie poprzedniego sezonu mieli najlepszą ofertę. No i się zastanowię nad Forbetem bo ogólnie mają ciekawą ofertę w innych sportach to może i MLB będzie niezłe
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
I pomyśleć, że ktoś z AL Central Division musi się znaleźć wśród najlepszej czwórki American League... Poziom tej dywizji to jest katastrofa.
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
I pomyśleć, że ktoś z AL Central Division musi się znaleźć wśród najlepszej czwórki American League... Poziom tej dywizji to jest katastrofa.
Przecież Cleveland raczej wyjdzie z pierwszego miejsca...
 
Do góry Bottom