>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MMA Attack 2: Robert Burneika vs. Marcin Najman (27.04.2012)

Status
Zamknięty.
T 0

tomekn

Użytkownik
iał jak . Mało który zawodnik MMA na takiej wysokości z obrotówki rozwalił by arbuza . Koksu jak go dorwie w swoje ręce rzuci o ziemie i roztrzaska na kawałki a wtedy jest niemal pewne że spanikowany Najman się podda .
Gdybyś przeczytał wcześniejsze posty zauważyłbyś że pisałem o sprytnym zmontowaniu tego filmu który ośmiesza zarówno osobę która to robiła jak i Roberta.
Mój typ jak wcześniej pisałem:
Robert Burneika - Marcin Najman 1.8
Jeżeli Najman tylko spokojnie wytrzyma pierwsze 5minut - będzie dobrze :cool:
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Ja już miałem zaznaczony typ z Koksem, ale zobaczyłem wywiad na którym Koksu powiedział że nic nie trenował... Jak myślicie, może być to zasłona dymna przed walką? Zrzucił w ciągu 2-3 miesięcy 7 kg więc może tej walki tak nie olewa jak to próbuję przedstawiać w wywiadach?
http://www.youtube.com/watch?v=2xuGqGGF0qI
 
dani88 30

dani88

Użytkownik
Ja już miałem zaznaczony typ z Koksem, ale zobaczyłem wywiad na którym Koksu powiedział że nic nie trenował... Jak myślicie, może być to zasłona dymna przed walką? Zrzucił w ciągu 2-3 miesięcy 7 kg więc może tej walki tak nie olewa jak to próbuję przedstawiać w wywiadach?
Koks jest sportowcem z prawdziwego zdarzenia,nie sądze aby olał tą walke wiadomo że w tak krótkim czasie nie zrobi powalającej kondycji fizycznej ale napewno ją ćwiczył aby nie paść szybciej niż 2 minuty stąd pewnie pare kilo mniej.Pudzian do pierwszej walki przygotowywał się dłużej i pozbył się 20 kilo więc jest różnica.
 
S 13

shpongled

Użytkownik
Ja już miałem zaznaczony typ z Koksem, ale zobaczyłem wywiad na którym Koksu powiedział że nic nie trenował... Jak myślicie, może być to zasłona dymna przed walką? Zrzucił w ciągu 2-3 miesięcy 7 kg więc może tej walki tak nie olewa jak to próbuję przedstawiać w wywiadach?
http://www.youtube.com/watch?v=2xuGqGGF0qI
No właśnie - w ogóle to śmiesznie analizować taką walkę dziwolągów ale jeśli już...;)
Nie sądzę żeby Koks w ogóle nie trenował ale też nie chce mi się wierzyć, by grubo zapieprzał.
Trza pamiętać że on kokosów wielkich nie zarabia więc taka propozycja to niezły zastrzyk gotówki.
Też oczywiste że on przyszłości w mma żadnej nie ma - choć wiadomo, jak by wygrał, to pewnie dostanie kolejne zaproszenie na walkę z jakimś freakiem.
Ja jedyną szansę jaką przed nim widzę to powtórka z Pudziana - czyli knajpiany atak, powalenie i dobicie cepami.I całkiem możliwe że mu się to uda
Ogólnie nie sądzę by ta walka trwała więcej niż minutę(chyba że będą leżeć i tak przeleżą dłuższy okres)
A Najman jaki jest to każdy widzi, choć ja mu ambicji w tych &#39;walkach&#39; z Saletą nie odbiorę.Starał się, atakował...wyszło jak wyszło:grin:
Gość ma dwa wyjścia, albo wygra i choć na chwilę szydera ucichnie(choć wiadomo że to nic nie zmienia i tak będzie pizdą a nie sportowcem), jak przegra, to juz na stałe zostanie największym nieudacznikiem w historii.
Dlatego myslę że on musiał ostro trenować, tyle że z jego psychą to nic nie wiadomo , znów się może obsrać, potknąć i połamać itp.
Ogólnie stawiam na Najmana(oczywiście &#39;zabawowo&#39;) - Najlepsze w tym wszystkim jest to że zdajemy sobie sprawę, jaki to obciach , oglądać ten &#39;spektakl&#39; a i tak większość będzie oglądała
:grin:
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Ja już miałem zaznaczony typ z Koksem, ale zobaczyłem wywiad na którym Koksu powiedział że nic nie trenował... Jak myślicie, może być to zasłona dymna przed walką? Zrzucił w ciągu 2-3 miesięcy 7 kg więc może tej walki tak nie olewa jak to próbuję przedstawiać w wywiadach?
Chcialem wlasnie to wrzucac... mam kompletny metlik przed ta gala i nie wiem zupelnie co grac... Jak juz mam wybrany typ to zaraz znajduje argument negujacy go...
Grabowskiemu zalatwili Sancheza i to genialna reklama i fajnie byloby miec takie nazwisko na rozkladzie a widac ze Damian to profesjonalista w 100% i moga byc z niego ludzie. Jednak ma walke na poczatku maja w Bellatorze z jakims kelnerem i teraz nie wiem czy przypadkiem nie bedzie walczyl zachowawczo dzisiaj. Z drugiej strony mowi ze olewa Bellatora tak jak oni olewaja go. 1,30 nie zacheca ale jego porazki sobie nie wyobrazam. NO BET
To samo walka Burneiki z Najmanem. Koksu sie chwali ze nic nie trenowal ze filmiki z arbuzem dla jaj. Ale jednak zrzucil te kilogramu i dziwnie sie tlumaczy ze to przez podroz itp jakby chcial cos ukryc. Wiadomo ze jakby pokazal cos czego nikt sie niespodziewal a wiec jakis ciekawy reprtuar na walke i szybki nokaut to wszyscy by sie podjarali i slawa jeszcze wieksza wsrod malolatow. Jednak jesli wszystko co gada to prawda to Najman po tylu upokorzeniach musi w koncu wygrac bo z kim jak nie z kulturysta ktory nie ma pojecia jak sie bic... NO BET niestety ale trzymam kciuki za Koksa bo nie mialem nic do Najmana ale po wazeniu i wywiadach Burneika sprawia wrazenie sympatycznego goscia...
Mialem grac rowniez na Strusia za 2,10 bo kurs przyjemny jednak widzialem jego walke z Kochankiem i innymi i tam wypadal blado. Brazylijczyk ma na koncie walki z Falcao i Marksem wiec taki Polaczek mu nie straszny wiec rezygnuje mimo ze walka jest w Polsce i jak dociagna do decyzji to szanse ma wieksze Polak..
Jotko w wywiadzie widac ze nadaje sie jedynie do walczenia ale spiety i kompletny analfabeta (ma kiepskich LEKARZÓW...). Dostal jednak jakas nagrode za odkrycie roku i nie sadze ze na takiej gali przegra przez decyzje. Bosniak raczej go nie znokautuje ani nie podda wiec decyzja prosta jednak tutaj trzymam kciuki za obcokrajowca bo Jotko jak jest spiety przed kamera to tym bardziej przed milionami w tv i na takiej gali... NO BET ale value na Bosniaka.
Fijałka wydaje sie fajnym typem jednak z Holendrem przegral kiedys w Holandii. Czuje ze rewanz bedzie dla niego i na punkty na bank wygra jesli nie da sie poddac ani znokautowac. Stringer w miare solidny jednak Sztanga ma szanse go pokonac..
Pewniakiem Sobotta o czym pisalem wczesniej, zawodnik majacy na koncie 3 walki w UFC co prawda przegrane ale doswiadczenie zdobyte walczy z kelnerem z Hiszpanii i tu powinno byc gladko.. kurs mizerny wiec jedynie do jakiegos ako.
 
qarter 38

qarter

Użytkownik
konsultantka z bet365 potwierdziła, że do g. 18 powinien się rynek na tą walkę otworzyć
mi właśnie Pan Maciej odpowiedział :
&quot;Nie wiemy jeszcze.
Skierowlaismy prosbe do dzialu zakladow.
prosze sprawdzac oferte&quot;

także ciekawe jak to będzie.
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
a ja wprost przeciwnie, po tym wywiadzie powyżej chętniej zagram na Litwina. Nie gadał wcale tak głupio jak się z niego próbuje frajera zrobić. Na pewno spinkę trochę ma, ale już na 100% ma więcej luzu od Najmana, to mu pomoże. Fajnie, że przynał, że nie stać go na długą walkę. Też daję, że jak nie wygra tego w pierwsze 2-3 minuty to Najman go pokona, ale oczywiscie tych trzech minut nie bedzie.
co do streamów wystarczy wpisac meczyki w google. albo ściagnac iple i liczyc na to, że nie skasuja za transmisję (czasmi LM piłki nożnej jest za free)
 
W 53

wyjazdowiec

Użytkownik
Chcialem wlasnie to wrzucac... mam kompletny metlik przed ta gala i nie wiem zupelnie co grac... Jak juz mam wybrany typ to zaraz znajduje argument negujacy go...
Grabowskiemu zalatwili Sancheza i to genialna reklama i fajnie byloby miec takie nazwisko na rozkladzie a widac ze Damian to profesjonalista w 100% i moga byc z niego ludzie. Jednak ma walke na poczatku maja w Bellatorze z jakims kelnerem i teraz nie wiem czy przypadkiem nie bedzie walczyl zachowawczo dzisiaj. Z drugiej strony mowi ze olewa Bellatora tak jak oni olewaja go. 1,30 nie zacheca ale jego porazki sobie nie wyobrazam. NO BET
To samo walka Burneiki z Najmanem. Koksu sie chwali ze nic nie trenowal ze filmiki z arbuzem dla jaj. Ale jednak zrzucil te kilogramu i dziwnie sie tlumaczy ze to przez podroz itp jakby chcial cos ukryc. Wiadomo ze jakby pokazal cos czego nikt sie niespodziewal a wiec jakis ciekawy reprtuar na walke i szybki nokaut to wszyscy by sie podjarali i slawa jeszcze wieksza wsrod malolatow. Jednak jesli wszystko co gada to prawda to Najman po tylu upokorzeniach musi w koncu wygrac bo z kim jak nie z kulturysta ktory nie ma pojecia jak sie bic... NO BET niestety ale trzymam kciuki za Koksa bo nie mialem nic do Najmana ale po wazeniu i wywiadach Burneika sprawia wrazenie sympatycznego goscia...
Mialem grac rowniez na Strusia za 2,10 bo kurs przyjemny jednak widzialem jego walke z Kochankiem i innymi i tam wypadal blado. Brazylijczyk ma na koncie walki z Falcao i Marksem wiec taki Polaczek mu nie straszny wiec rezygnuje mimo ze walka jest w Polsce i jak dociagna do decyzji to szanse ma wieksze Polak..
Jotko w wywiadzie widac ze nadaje sie jedynie do walczenia ale spiety i kompletny analfabeta (ma kiepskich LEKARZÓW...). Dostal jednak jakas nagrode za odkrycie roku i nie sadze ze na takiej gali przegra przez decyzje. Bosniak raczej go nie znokautuje ani nie podda wiec decyzja prosta jednak tutaj trzymam kciuki za obcokrajowca bo Jotko jak jest spiety przed kamera to tym bardziej przed milionami w tv i na takiej gali... NO BET ale value na Bosniaka.
Fijałka wydaje sie fajnym typem jednak z Holendrem przegral kiedys w Holandii. Czuje ze rewanz bedzie dla niego i na punkty na bank wygra jesli nie da sie poddac ani znokautowac. Stringer w miare solidny jednak Sztanga ma szanse go pokonac..
Pewniakiem Sobotta o czym pisalem wczesniej, zawodnik majacy na koncie 3 walki w UFC co prawda przegrane ale doswiadczenie zdobyte walczy z kelnerem z Hiszpanii i tu powinno byc gladko.. kurs mizerny wiec jedynie do jakiegos ako.
nie mam czasu, więc na szybko:
Grabowski profesjonalistą? On nawet trenera nie ma. Fakt, jest dobry, jak na europejskie warunki. Dzisiaj powinien dac radę, ale kurs zupełnie nieadekwatny.
Koksu-Najman- rozkminy niczym Rutkowski. Koksu nie ma doświadczenia, Najman jest cipką. Mimo wszystko ma jakieś tam doświadczenie w SW, Okniński coś tam mu podpowiedział, stawiam na NAJMANA.
Sztanga przegrał z Holendrem w GDYNI. Dzisiaj powinien ogarnąć sprawę.
Walka Strusa(nie Stusia;) no bet. Wyrównana para.
Na Handzovicia value. A, Sobotta wygra, chociaż hiszpan to nie kelner.
Pozdro.
 
crystalis 56

crystalis

Użytkownik
Zauważcie jak Koksu i Najman są kreowani przez media - Burneika - własny program na TVN, sportowiec z prawdziwego zdarzenia, Najman - życiowy nieudacznik który potrafi tylko robić cyrk. Publiczność i widzowie zdecydowanie za Robertem, więc wszyscy realizatorzy wydarzenia (walka na dobrym poziomie sportowym to raczej nie będzie, tylko coś w stylu Wrestlingu) zadbają o to żeby gala nie okazała się &quot;lipą, bo pajac Najman wygrał&quot;.
 
T 0

tomekn

Użytkownik
Zauważcie jak Koksu i Najman są kreowani przez media - Burneika - własny program na TVN, sportowiec z prawdziwego zdarzenia, Najman - życiowy nieudacznik który potrafi tylko robić cyrk. Publiczność i widzowie zdecydowanie za Robertem, więc wszyscy realizatorzy wydarzenia (walka na dobrym poziomie sportowym to raczej nie będzie, tylko coś w stylu Wrestlingu) zadbają o to żeby gala nie okazała się &quot;lipą, bo pajac Najman wygrał&quot;.
Dokładnie ja osobiście też za Najmanem nie przepadam jednak nie dziwię się że nie podał ręki Robertowi po tym jak przez kilka tygodni ten robił w tv sobie z niego po prostu jaja i show zamiast skupić się na sobie.
Mimo naszych różnic w poglądach chyba jedno będzie niezmienne - uśmiech na twarzy po usłyszeniu pierwszego gongu.

EDIT: Już po walce i co tu dużo mówić z kondycją Roberta tragedia co widać, ale to w jakim momencie Najman poddał walkę i w jakim stylu bez komentarza zasłużone &quot;wypierdalaj&quot; podczas opuszczania hali.
 
piece_of_shit 337

piece_of_shit

Użytkownik
Ludzie! Komentatorzy sami mówili że to była FREAK FIGHT czyli &quot;walka dziwolągów&quot;. Czyli to wszystko było wyreżyserowane jak w amerykańskim wrestlingu. Wielki Idol Polaków - Koksu mający miliony wyświetleń na YT i tyleż fanów wygrywa z najbardziej nielubianym sportowcem w Polsce. To sie sprzedaje i tyle. Koksu nie mógł sie przygotowac do walki bo jest kulturystą i nie mógł zrzucać ciężko wypracowanych mięśni ale wiedział że Najman mu się podstawi. Po drugie w walkach mma są badania antydopingowe a wiadome jest że koksu... jak sama nazwa wskazuje (i widac), bierze regularnie. Po trzecie... spójrzcie... bokser z 15tnim stażem zadaje 3-4 ciosy i poddaje walkę po kilku ciosach przyjętych na blok i dwóch przyjętych na tułów. Jeśli ktoś wierzy że ta walka była na serio to aż brak mi epitetów na jego temat.... chociaż.... co przeciętny telewidz moze wiedzieć.... było szoł? Było! I to się liczy! Ale ja jakoś wolę prawdziwe walki. Aha, a jeśli myślicie że Najman te walkę przegrał to się mylicie. On ją sprzedał i to za kwotę za którą Wy moglibyście kupić mieszkanie w Krakowie
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 135

mhm

Użytkownik
my wszyscy, ktorzy postawilismy na najmana jestesmy idiotami. Tak, ja, ty i my wszyscy. Ja sobie zagralem dubla lech + najman. Jestem debilem. Jak moglem uwierzyc ze ten nieudacznik cokolwiek moze wygrac. Walka 2 rundowa po kursie 6.5? Piekna rezyserka, jak my w ogole mozemy stawiac wyrezyserowane walki?
Coz, nalezy wyciagnac wnioski, zeby 2 raz nie byc debilem i nie stawiac na sprzedawczyka. Myslalem ze tym razem cos wygra bo nie moze wszystkiego przegrac. Otoz moze bo jest sprzedajna k**** bez honoru. Jest szmata. Wyciagnijmy wnioski i nie dajmu bukowi zarabiac na prowizji. Pozdrawiam wszystkich, ktorzy postawili na najmana, czas przejrzec na oczy!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
villa16 32

villa16

Użytkownik
my wszyscy, ktorzy postawilismy na najmana jestesmy idiotami. Tak, ja, ty i my wszyscy. Ja sobie zagralem dubla lech + najman. Jestem debilem. Jak moglem uwierzyc ze ten nieudacznik cokolwiek moze wygrac. Walka 2 rundowa po kursie 6.5? Piekna rezyserka, jak my w ogole mozemy stawiac wyrezyserowane walki?
Coz, nalezy wyciagnac wnioski, zeby 2 raz nie byc debilem i nie stawiac na sprzedawczyka. Myslalem ze tym razem cos wygra bo nie moze wszystkiego przegrac. Otoz moze bo jest sprzedajna k**** bez honoru. Jest szmata. Wyciagnijmy wnioski i nie dajmu bukowi zarabiac na prowizji. Pozdrawiam wszystkich, ktorzy postawili na najmana, czas przejrzec na oczy!
Myślałeś że wygra walkę z gościem który trenuje w usa i gdzie ma dostęp do najlepszych siłowni i wogule klubów fighterskich , ja po przegranej walce z pudzianem wiedziałem że jest strasznym pusiakiem:],a już nie mówię po walce z saletą w której dokonał sam kasacji poprzez swoje kopanie low kickow na wysokosc kolana i w konsekwencji złamania piszczela.
 
T 0

tomekn

Użytkownik
Myślałeś że wygra walkę z gościem który trenuje w usa i gdzie ma dostęp do najlepszych siłowni i wogule klubów fighterskich , ja po przegranej walce z pudzianem wiedziałem że jest strasznym pusiakiem:],a już nie mówię po walce z saletą w której dokonał sam kasacji poprzez swoje kopanie low kickow na wysokosc kolana i w konsekwencji złamania piszczela.
Robiąc analizę i wiedząc że nie trenował do walki argument o jakimś dostępnie odpada. Jak dla mnie walka dla Najmana przebiegła po myśli od początku taktyką przecież było wyczekać i co nie mówić biegał równie szybko do tył jak Robert w przód :grin:
Ale sam moment kiedy poddaje walkę to w świecie walk tej formuły żałosne (walkę wcześniej mieliśmy przykład Fijałki który wytrzymywał grady ciosów i duszeń) tutaj Najman leżąc przypomniał sobie chyba o niskim ubezpieczeniu...
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
O czym wy tu ludzie piszecie że sprzedał ????
Ja rozumiem jakby Koksu bił się z jakimś zawodnikiem co ma dobrze opanowane rzemiosło, a Najman to mierny bokserzyna bez żadnych osiągów dostający od każdego po papie.Ktoś kto jest po prostu słaby w swoim fachu i trafi na kogoś z większym charakterem w dodatku opanowanego jest przegrany i tyle.
To trochę takie dziecinne myślenie że jak się zapiszę na karate czy boks i będę trenował 10 lat to dołożę każdemu kto tego nie robił.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom