>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

MMA Attack 2: Robert Burneika vs. Marcin Najman (27.04.2012)

Status
Zamknięty.
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
Różnica Koksu - Pudzian.

Pudzian trenował codziennie przez dłuższy okres czasu pod okiem trenera mma, zanim stoczył pierwszą walke na ringu.
A ile razy Koksu był u Drysdala? Nie zdziwiłbym sie, gdyby tylko z okazji kręcenia odcinków w TV.
Pudzian ma przyzwoitą koordynacje ruchową oraz miał dobra taktyke na pierwszą walke z Najmanem.
Koksu chyba sobie totalne jaja robi na tych filmikach, bo słabo to wygląda i opowiada z czapy rzeczy jak widzi walke mma.

W dodatku jest niski.

Najman irytuje ale z takim totalnym freakiem jeszcze nie walczył.

Sukcesem będzie tez jak Koksu wyjdzie do tej walki. To jest stres wyjscie na ring dla kogoś &quot;spoza branży&quot; bywa dużą barierą.
Dlatego nie zdziwiłbym się, gdyby Koksu doznał &quot; nieoczekiwanej&quot; kontuzji przed walką.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Może się nie znam na walkach za dobrze, ale wyrażę swoje zdanie.
Z tego co pamiętam to Pudzian przed walką z Najmanem porządnie trenował i zrzucił z masy, aby poprawić kondycje i szybkość. Pudzianowi zależało na walkach w MMA. A Robert? Dostał propozycje za fajną kasę i czemu nie ma skorzystać. Robi show przed walką, naśmiewa się z Najmana. Wrzuca śmieszne filmiki z niby treningów. Nad kondycją nie pracuje...
Robert ma tylko i wyłącznie masę mięśniową. Siła? Może i tak, ale wydaje mi się, że do wyciskania ciężarów. Taka siła nic nie daje w walkach, trzeba się umieć bić i wiedzieć jak uderzyć. Ile razy widziałem na dyskotekach czy imprezach jak koleś typy &quot;bezkarkowieć&quot; dostaje lane od dużo chudszego rywala. Może podaje nieadekwatny przykład i powiecie, że nie ma co tak porównywać.
Salonowiec dobrze pisze i się z nim zgadzam. Marcin trenuje i ma coś do udowodnienia nie tylko kibicom. Na pewno mu zależy na zwycięstwie.
Taktyka chyba będzie podobna jak w walce z Saletą. Rzuci się na Koksa, żeby go przewrócić i później do spróbuje znokautować. Czy Koksu jest wytrzymały? Moim zdaniem nie, brak kondycji, duża masa ciała.
Ja typuje wygraną Najmana.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Przewrócić Koksa? Jeśli już to Koksu spróbuje przewrócić Najmana, ale jeśli mu sie to uda, co chyba nie jest wielką sztuką, to jego siła zniweluje technike(smiesznie to brzmi w przypadku pana N, ale niech będzie) Ja powiem szczerze że nie wyobrażam sobie w jaki sposób Najman miałby zagrozić Bruneice, nie widzę żadnego atutu Najmana, no chyba że Koksu ma szklaną szczęke, ale też nie wydaje mi się żeby N miał jakąś szanse na trafienie Koksa.
Siła w MMA ma znaczenie, szczególnie w parterze.
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
Przewrócić Koksa? Jeśli już to Koksu spróbuje przewrócić Najmana, ale jeśli mu sie to uda, co chyba nie jest wielką sztuką, to jego siła zniweluje technike(smiesznie to brzmi w przypadku pana N, ale niech będzie) Ja powiem szczerze że nie wyobrażam sobie w jaki sposób Najman miałby zagrozić Bruneice, nie widzę żadnego atutu Najmana, no chyba że Koksu ma szklaną szczęke, ale też nie wydaje mi się żeby N miał jakąś szanse na trafienie Koksa.

Siła w MMA ma znaczenie, szczególnie w parterze.
Akurat w parterze siła jest najmniej ważna.
Ważna jest ciosach i przewracaniu.
W sportach uderzanych : boks, k-b podchodzi sie rygorytycznie do kategorii wagowych.
W judo/zapasach też.
Natomiast juz w walce na ziemi często odbywają się zawody OPEN, gdzie startują zawodnicy ze wszystkich kategorii i zdarza się, że ci leccy wygrywają.

Natomiast w walce w stójce , w uderzeniach siła pochodzi od przyspieszenia i masy. Mięsien kulturysty niewiele pomoże, jak cios nie zostanie wyprowadzony dynamicznie i poprawnie technicznie.

W zapasach trzeba wejść do klinczu, skrócić dystans, rzucić się w nogi.
Żeby urwać przysłowiowy łeb jak mawia Koksu, trzeba najpierw ten łeb złapać.
Koksik jest krotki ( krótkie raczki) , niezbyt szybki, i moim zdaniem nie ma pojęcia o walce.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
ma znaczenie ale jak się potrafi można różnice siły zniwelować ( Najman nie potrafi) może z dobrymi grapplerami typu Mir czy Noqueira siła może nie miec znaczenia, ale rozmawiamy o tej konkretnie walce.
Ludzie silniejsi maja duzo duzo latwiej. Siła jest bardzo istotna w walce.
 
B 10

borysek

Użytkownik
Przewrócić Koksa? Jeśli już to Koksu spróbuje przewrócić Najmana, ale jeśli mu sie to uda, co chyba nie jest wielką sztuką, to jego siła zniweluje technike(smiesznie to brzmi w przypadku pana N, ale niech będzie) Ja powiem szczerze że nie wyobrażam sobie w jaki sposób Najman miałby zagrozić Bruneice, nie widzę żadnego atutu Najmana, no chyba że Koksu ma szklaną szczęke, ale też nie wydaje mi się żeby N miał jakąś szanse na trafienie Koksa.
Siła w MMA ma znaczenie, szczególnie w parterze.
Nie zapominaj, że Najman teraz trenuje pod okiem Oknińskiego a wierz mi, że facet umie załatwić odpowiednich sparing-partnerów. Na pewno Najman poprawił parter i stójke, bo ma z kim trenować i to na odpowiednim poziomie i do walki będzie bardzo dobrze przygotowany. Natomiast Burneika ma siłę ale do wyciskania ciężarów, a do MMA potrzebana jest tzw. siła eksplozywna dodam jeszcze że nie zrzucił masy i kondycyjnie jest w czarnej dup...
 
lipex 349

lipex

Użytkownik
Ja po głębszej analizie jestem za Najmanem - i to zdecydowanie. Jeżeli to nie będzie walka ustawiona pod HK, żeby zarobić na jego popularności, to nie ma mowy o innym wyniku niż Najman.
Najman trenuje pod okiem Okińskiego, z którego Koksu zrobił pośmiewisko i ustawił w złym świetle wśród nieogarniętego w MMA społeczeństwie. A to na pewno najlepszy polski trener MMA (na pewno w czołówce jest, tego mu nie można zabrać). Będzie wiedział, jak go przygotować, jak załatwić dobrych sparingpartnerów, jak poprawić błędy. Tym bardziej, że dla Najmana to ostatnia i jedyna szansa na zdobycie większej popularności i utrzymaniu się w ramie celebryty-fightera. Jak to przegra, to już nie będzie dla niego rywali, chyba że jakiś polityk się zdecyduje na wyśmianie Najmana i dojdzie do walki. Jednak Marcin trochę trenował i teraz i wsześniej. Wiadomo, dobry nie był, ale podstawy ma, a to już dużo, bo w przypadku HK jestem pewny, że nawet tych podstaw nie ma, a nie nauczy się tego, tym bardziej że jest kulturystą i to jest jego priorytet - nie MMA. Nie ma bata, trzeba brać, bo to ogromne VALUE!
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
jakiś buk wystawi kursy na tę galę ? bo jedynie jest Najman - Burneika
Ja pytałem kilku buków. Totolotek mi napisał, że nie dostali zgody organizatora na zamieszczenie oferty.... dziwne....
Natomiast odpisali mi dziś Expekt, Betsson i Bet-at-home. Expekt i Betsson twierdzą, że kursy na galę wystawią, a Bet-at-home napisało, że przekażą informację tym, co ustalają ofertę. Tak więc z tego co wiem w min. dwóch bukach powinno być.
 
G 0

gabrys1988

Użytkownik
czy ktoś da jakąś analizę walki innej niż wariata i koksa?
jeśli ktoś ma jakąś ciekawą walkę to niech poleci i napisze sensownie czemu...
żeby nie być tym który tylko wymaga a nic nie daje to też coś dorzucę...
z tego co się ogląda w wywiadach to koksu nie trenował i się nie przygotowywał więc gdyby to była normalna sytuacja to sprawa by była prosta. ale przeciwnik ma naturę raczej nieobliczalną i jak to podkreślił saleta &quot;nie ma charakteru i nawyku zwycięzcy&quot; (czy coś takiego) więc może się przestraszyć koksa jak ten na niego ruszy zbyt zamaszyście. można by było iść w tą teorię że jak walka będzie się toczyła dłużej niż 2 min to raczej na korzyść naszego patrioty ale mimo że koks nie ma koordynacji czy umiejętności to jego łapa waży tyle że jak nawet zupełnie przypadkowo czy niechcący omcknie się o ciało najmana to może być koniec walki.
przewidywanie przebiegu tej walki czy wyniku to trochę taka gra w totka bo może to naprawdę może pójść w którąkolwiek stronę: a)tego się można było spodziewać b) tego się nikt nie spodziewał
może któryś z waszych scenariuszy się sprawdzi ale ja osbiscie trzymam z daleka od tej walki. chociaż gdybym miał postawić tą przysłowiową złotówkę to chyba jednak na naszego najwiekszego patriote testosterona...
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
czy ktoś da jakąś analizę walki innej niż wariata i koksa? jeśli ktoś ma jakąś ciekawą walkę to niech poleci i napisze sensownie czemu... żeby nie być tym który tylko wymaga a nic nie daje to też coś dorzucę... z tego co się ogląda w wywiadach to koksu nie trenował i się nie przygotowywał więc gdyby to była normalna sytuacja to sprawa by była prosta. ale przeciwnik ma naturę raczej nieobliczalną i jak to podkreślił saleta &quot;nie ma charakteru i nawyku zwycięzcy&quot; (czy coś takiego) więc może się przestraszyć koksa jak ten na niego ruszy zbyt zamaszyście. można by było iść w tą teorię że jak walka będzie się toczyła dłużej niż 2 min to raczej na korzyść naszego patrioty ale mimo że koks nie ma koordynacji czy umiejętności to jego łapa waży tyle że jak nawet zupełnie przypadkowo czy niechcący omcknie się o ciało najmana to może być koniec walki. przewidywanie przebiegu tej walki czy wyniku to trochę taka gra w totka bo może to naprawdę może pójść w którąkolwiek stronę: a)tego się można było spodziewać b) tego się nikt nie spodziewał może któryś z waszych scenariuszy się sprawdzi ale ja osbiscie trzymam z daleka od tej walki. chociaż gdybym miał postawić tą przysłowiową złotówkę to chyba jednak na naszego najwiekszego patriote testosterona...
po pierwsze wymagasz od kogos analiz innych walk i krytykujesz pisanie o walce Najman-Koks a sam tylko o niej wypisujesz ? troche niezrozumiale i prymitywne... po drugie jak mozna napisac analize do pozostalych pojedynkow jak nie ma jeszcze oferty i nie wiadomo co jest warte grania a co nie ?
Sukcesem będzie tez jak Koksu wyjdzie do tej walki. To jest stres wyjscie na ring dla kogoś &quot;spoza branży&quot; bywa dużą barierą. Dlatego nie zdziwiłbym się, gdyby Koksu doznał &quot; nieoczekiwanej&quot; kontuzji przed walką.
ja to samo sadze ale... o Najmanie
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Gadacie tak jakby Robert przed pojedynkiem nie trenował tylko objadał się stejkami. Kurs na Burneikę jest tak wysoki, ze chętnie konto założe u nowego buka. Najman to chuchro przy koksu, skruszy się od uderzenia w jego bajceps!
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Widzę że wszyscy tutaj robia Supermana i Batmana z tego Burneiki ????
Bierze ktoś wogóle pod uwage to że Najman go może trafić??
Bierze ktoś to pod uwage że taki Burneika może nie mieć wogóle szczęki??
Myślę że jak ja wrzucił bym kilka filmiów pokazujących jaki to ze mnie nie kozak przed walka to też byście na mnie stawiali ????
Swoją droga ciekawy zakład wystawił betsafe.
Walka potrawa powyżej 120 sekund na TAK jest 2,05.
Wątpie by którys z nich w tych pierwszych 2 minutach to wygrał.Bardziej widzi mi się pod koniec pierwszej rundy.
Przeciez tak jeden jak i drugi powinien wytrzymać to 120 sekund.
 
G 0

gabrys1988

Użytkownik
do soltysiao:
napisałem o tej walce a nie o żadnej innej bo akurat pozostałych zawodników nie znam dobrze więc nie chce nikogo wprowadzać w błąd. mogłem nie pisać o żadnej ale jakiś upierdliwiec podobny do ciebie mógłby mi zarzucić że przychodzę tylko z mordą na pączki... tym bardziej że mam mało wypowiedzi na tym forum
i jeśli jesteś choć na wpół rozumną istotą to powinieneś wiedzieć że jeśli coś nie jest zrozumiałe dla ciebie to nie znaczy że nie jest dla innych...
 
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Gadacie tak jakby Robert przed pojedynkiem nie trenował tylko objadał się stejkami.
Bo tak właśnie jest . Chodzący Koksu naszpikowany anabolikami. Jestem ciekaw jak Burneika się będzie poruszał bo tacy jak on zaraz robią się zieloni na twarzy. Nie ma tu porównania do Pudziana bo on wziął się za siebie przed walką głównie chodzi o wagę i kondycje.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
do soltysiao: napisałem o tej walce a nie o żadnej innej bo akurat pozostałych zawodników nie znam dobrze więc nie chce nikogo wprowadzać w błąd. mogłem nie pisać o żadnej ale jakiś upierdliwiec podobny do ciebie mógłby mi zarzucić że przychodzę tylko z mordą na pączki... tym bardziej że mam mało wypowiedzi na tym forum i jeśli jesteś choć na wpół rozumną istotą to powinieneś wiedzieć że jeśli coś nie jest zrozumiałe dla ciebie to nie znaczy że nie jest dla innych...
To nikomu nie zarzucaj ze nie opisuje innych walk jesli zaden buk nie wystawil jeszcze na nie oferty i nie czepiaj sie ze gadka jest tylko o komercyjnym pojedynku. Po co mam opisywac pojedynek Grabowskiego i zachecac do grania jesli potem sie okaze ze mamy na niego kurs 1,3 co w ogole bedzie nieoplacalne ? Czekaj grzecznie a sie doczekasz czego oczekujesz.
 
tomek-host 29

tomek-host

Użytkownik
kursy na galę ( Tobet )

Sanchez - Graba 2.90 , 1.35
Juan Manuel Suarez - Peter Sobotta 3.40 1.27
Hans Stringer - Michał Fijałka 1.75 1.95
Wendres Carlos da Silva - Piotr Strus 1.65 2.10
Damir Hadzovic - Krzysztof Jotko 3.55 1.25
Paul Reed - Sebastian Grabarek 1.35 2.90
Marcin Najman - Robert Burneika 1.90 1.85

dostrzegłem opłacalne 2 typy : Fijałka i Strus ( myślałem że Strus będzie faworytem ) a Koksu teraz faworytem sie zrobił ????
 
hayto 631

hayto

Użytkownik
Tobet rozdał karty, wstępnie łapie za kombinacje Sztanga + Sobota + Reed po ładnym AKO. Kurs na Sztange dosyć wysoki, co mnie ciekawi.
kubaohio: Gala jest na polsacie, ale jak chcesz link z internetu to polecam stronę http://www.drhtv.com.pl/
 
G 0

gabrys1988

Użytkownik
re do: soltysiao
spokojnie kolego, chyba mnie zle zrozumiales. ja nikomu nic nie zarzucam i sie nie czepiam. spytalem kulturnie czy ktos cos da poza tymi gwiazdami. ogolnie nic nie mam do takich pojedynkow i nawet przyznam ze ciekawosc mnie zżera jak to sie potoczy bo walki najmana zwykle sa &#39;rozrywkowe...&#39; ale osobiscie uwazam ze stawiac na takie coś jakieś większe ilosci dzięgów to spory ryzyk. a to ze nie ma kursow nie znaczy ze nie mozna napisac czy sa jakies &#39;mismatche&#39; gdzie jeden zawodnik powinien wygraz z drugim bez problemow...
pzdr
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Peter Sobota vs Juan Manuel Suarez - 1.27 - 8/10 ✅✅✅- Tobet .
Spora przewaga w grapplingu na korzyść Petera zadecyduje o jego zwycięstwie w tej walce . Będę zdziwiony jak Peter nie wygra tej walki przed czasem przez poddanie .
Hiszpan słaby w stójce i parterze . Nie ta liga i nie te umiejętności .
poddanie 1 runda
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom