>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bet365 - 40 PLN - Darmowy zakład na żywo na mecz: Chelsea v Napoli

w0jtek 199

w0jtek

Użytkownik
W środę 14. marca, Chelsea będzie gościć Napoli i po porażce 1-3 w pierwszym meczu, zrobi wszystko, aby przejść do następnej fazy rozgrywek Ligi Mistrzów. Aby zwiększyć emocje towarzyszące temu spotkaniu, oferujemy fantastyczny zakład za darmo.
Postaw zakład przedmeczowy na mecz: Chelsea v Napoli, a otrzymasz od nas darmowy zakład na żywo z taką samą stawką na ten wielki mecz.
Aby zakwalifikować się do otrzymania darmowego zakładu na żywo, po prostu postaw zakład przed rozpoczęciem meczu, a następnie kiedy mecz już się rozpocznie, postaw kolejny zakład na dowolny z rynków na żywo. Jeżeli Twój PIERWSZY zakład na żywo przegra, to zwrócimy Ci tą stawkę, aż do wartości Twojego największego zakładu przedmeczowego (maksimum 40 PLN).
Jak zawsze, oferujemy mnóstwo rynków do wyboru, w tym ponad 60 rynków na żywo będzie dostępnych w trakcie meczu, takich jak: następny gol, gole w meczu, suma rzutów rożnych, wynik do przerwy, wynik końcowy i wiele innych.
Z bogatym zestawem rynków przedmeczowych i na żywo, oraz z fantastycznym zakładem za darmo, bet365 jest najlepszym miejscem na postawienie zakładów na piłkę nożną.
Baw się dobrze!
Zespół bet365
 
S 0

solo666

Użytkownik
Jakieś dane na temat kursów kwalifikujących do bonusu? Nie widzę żadnych zasad promocji, a chyba nie będą dawać freebetów za zakłady po kursie 1.01 ;)
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
Jakieś dane na temat kursów kwalifikujących do bonusu? Nie widzę żadnych zasad promocji, a chyba nie będą dawać freebetów za zakłady po kursie 1.01 ;)
Dają nawet za zakłady 1.01, ważne żeby postawić przed meczem na cokolwiek
 
C 8

crackp

Użytkownik
Jakieś dane na temat kursów kwalifikujących do bonusu? Nie widzę żadnych zasad promocji, a chyba nie będą dawać freebetów za zakłady po kursie 1.01 ;)
To Ty chcesz wykorzystać freebeta po kursie 1.01?
No to bardzo mądre słuchaj.
Bawić się w zakład przedmeczowy, który możesz wtopić, po to, żeby później zagrać na live po kursie 1.01 i zarobić na tym 40 groszy (40 zł x 1,01 = 40,4 zł) .
Ciekawe.
 
D 2

donnie-darko

Użytkownik
Mam pytanie. Jak przegram to zwrok tak? Tak piszę w e-mailu. A powiedzmy jeśli wygram pierwsze 40 zł? Powiedzmy, że postawię na wygraną Chelsea i wygram, to live też będę mógł normalnie do kwoty 40 zł obstawić?
I na żywo mogę obstawić też tylko ten mecz, tak?
 
czoker 97,3K

czoker

Użytkownik
To Ty chcesz wykorzystać freebeta po kursie 1.01?
No to bardzo mądre słuchaj.
Bawić się w zakład przedmeczowy, który możesz wtopić, po to, żeby później zagrać na live po kursie 1.01 i zarobić na tym 40 groszy (40 zł x 1,01 = 40,4 zł) .
Ciekawe.
Źle zrozumiałeś, a przynamniej tak mi się wydaje. Chodziło mu o to, że przed mecze postawi na przykład over 0,5 gola po kursie 1,03 za 40zł i dzięki temu dostanie free beta w czasie meczu, którego może puścić po każdym kursie.

No i ja również mam pytanie.
PRzykładowo postawię przed meczem over o,5 gola za 40zł.
Czy muszę mieć 80 zł na koncie przed postawieniem zakładu, czy wystarczy 40 i 40 dostanę od nich w czasie meczu?
 
act 8,6K

act

Użytkownik
Wystarczy ze postawisz przed meczem 40 a w trakcie meczu grasz za freebeta ktorego Ci przyznaja
dlaczego wprowadzasz ludzi w błąd?
Jest wyraźnie napisane, że:
&quot;Aby zakwalifikować się do otrzymania darmowego zakładu na żywo, po prostu postaw zakład przed rozpoczęciem meczu, a następnie kiedy mecz już się rozpocznie, postaw kolejny zakład na dowolny z rynków na żywo. Jeżeli Twój PIERWSZY zakład na żywo przegra, to zwrócimy Ci tą stawkę, aż do wartości Twojego największego zakładu przedmeczowego (aż do 40 PLN*).&quot;
Czyli trzeba postawić ze swojej kasy zakład na żywo i jak go przegramy to zwracają nam pieniądze.
 
agent00typer 468

agent00typer

Użytkownik
haha a to dobre speedfan ... nie wiesz to nie pisz głupot.
gracie przed meczem po obojętnie jakim kursie, przykładowo over 0,5 za 40zł. (to jak wtopi to nie dostajemy zwrotu)
mecz się zaczyna i gracie na live po obojętnie jakim kursie, jeśli PIERWSZY zakład na live przegra to zwracają stawe.
Bet365 nie dopisuje do konta dodatkowo 40 zł jak napisał speedfan wyżej, trzeba mieć swoją kase.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Jeśli nie dostaliście maila, to upewnijcie się, czy się kwalifikujecie do promocji, bo może np.
&quot;W celach promocyjnych regularnie oferujemy bonusy i darmowe zakłady zarówno dla bieżących, jak i potencjalnych Klientów.
Te
oferty niosą za sobą koszty i zgodnie z polityką bet365 nie są
oferowane, kiedy mogą znacząco wpłynąć na zyskowność danego konta.
Niestety
Pańskie konto właśnie w taki sposób zostało zidentyfikowane i,
jakkolwiek wciąż może Pan grać w bet365 oraz otrzymywać oferty w
Kasynie, Grach i Pokerze, nie będzie Pan już otrzymywał ofert bet365 w
zakładach sportowych&quot;
Agent00typer dobrze wyjaśnił ocb
 
A 22

asza

Użytkownik
Czyli taki zakład jak najbardziej powinnien przejść?
1. Stawiam przed meczem przypuśćmy na Chelsea 1 po kusie 1.67 za 40zł
2. Następnie podczas Live kontruje x2 po kursie 2.1 i zawsze jestem do przodu? Bo tak to rozumię.
I oni tak poprostu to wypłacą? Czy nie można stawiać zakładów tego typu? Wybaczcie że pytam, ale jestem nowy i nie znam sie do końca na wszystkim.
Edit
Dzięki za szybką odpowiedz;) Leci ✅
Zaraz to sobie rozpisze na papierze jak na tym zarobić:cool:
Edit 2
edit: UWAGA! Pomijam tu kwestię regulaminu i zagrania na &quot;1&quot; i na &quot;x2&quot;.
Sam nigdy tak nie gram bo każdym betem próbuję wygrać...
Nigdy nie słyszałem, żeby ktoś miał problemy przez takie granie ale... warto uważać
Oczywiście zagrałem w 2 bukach na 1, 2 i remis w 3 zakładach. Więc luzik ;) no i 40zł do przodu;)
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Czyli taki zakład jak najbardziej powinnien przejść?
1. Stawiam przed meczem przypuśćmy na Chelsea 1 po kusie 1.67 za 40zł
2. Następnie podczas Live kontruje x2 po kursie 2.1 i zawsze jestem do przodu? Bo tak to rozumię.
I oni tak poprostu to wypłacą? Czy nie można stawiać zakładów tego typu? Wybaczcie że pytam, ale jestem nowy i nie znam sie do końca na wszystkim.
widać ;)
Jak postawisz na Chelsea przed meczem a na x2 w trakcie to:

1. Gdy wygra Chelsea to przedmeczowy zakład rozliczany jest na ✅ a zakład live zostaje zwrócony
2. Gdy wygra Napoli lub będzie remis, zakład live rozliczony jest na ✅ a zakład na wygraną Chelsea na ⛔
Granie na live też musi być na ten mecz, czy można postawić na cokolwiek innego w tym czasie na live?
Tak ciężko przeczytać jedneg, krótkiego maila?
Naprawdę tak ciężko?

Musi być na ten mecz bo tylko przegrany zakład LIVE z tego meczu może być zwrócony.


edit: UWAGA! Pomijam tu kwestię regulaminu i zagrania na &quot;1&quot; i na &quot;x2&quot;.
Sam nigdy tak nie gram bo każdym betem próbuję wygrać...
Nigdy nie słyszałem, żeby ktoś miał problemy przez takie granie ale... warto uważać ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pawczak9 76

pawczak9

Użytkownik
witam mam pytanie dotyczace tej promocji mianowicie zagralem przed meczem zaklad akumulowany wraz z zakladem na ten mecz, nastepnie zagralem na zywo rowniez ako z 2 innymi zdarzeniami za te sama kwote i nie weszlo jedynie to zdarzenie liczylem ze dostane zwrot niestety takowego nie otrzymalem czy ze wzgledu na to ze byl to zaklad ako a musial byc pojedynczy? ja nigdzie nie widze takiego zapisu
 
w0jtek 199

w0jtek

Użytkownik
witam mam pytanie dotyczace tej promocji mianowicie zagralem przed meczem zaklad akumulowany wraz z zakladem na ten mecz, nastepnie zagralem na zywo rowniez ako z 2 innymi zdarzeniami za te sama kwote i nie weszlo jedynie to zdarzenie liczylem ze dostane zwrot niestety takowego nie otrzymalem czy ze wzgledu na to ze byl to zaklad ako a musial byc pojedynczy? ja nigdzie nie widze takiego zapisu
Zakład przedmeczowy jak i ten live musi być pojedynczy. Więc na dobrą sprawę to nawet nie przysługiwał Ci zakład na żywo.
 
Do góry Bottom