>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

limit?

S 0

sezmar

Użytkownik
zarejestowalem sie, wplacilem 300 pln, dostalem 300 bonusa. zagralem 2 kupony liga europejska po 300, na tweente i az alkmaar, wygrane. teraz na wszystko moge postawic niewiele ponad 2 pln, czy to oznacza, ze dostalem limit? niby moge prosic w wieksza stawke, ale wszystko mi odrzucaja...
 
D 0

dawin

Użytkownik
mam to samo , widac zostawiaja tylko sobie graczy którzy dawaja im zarobic , najlepsze jest to ze limi dostalem po 2 zagranych zakldach tak wiec nawet niemoge obrocic bonusem i wyplacic moich pieniedzy , krotko mowiac zlodzieje.
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
mam to samo , widac zostawiaja tylko sobie graczy którzy dawaja im zarobic , najlepsze jest to ze limi dostalem po 2 zagranych zakldach tak wiec nawet niemoge obrocic bonusem i wyplacic moich pieniedzy , krotko mowiac zlodzieje.
Dziękujemy graczom, którzy zakładają po kilkanaście kont dla bonsuów, freebetów itd.
 
czoker 86,8K

czoker

Użytkownik
Dziękujemy graczom, którzy zakładają po kilkanaście kont dla bonsuów, freebetów itd.
A jaką masz odpowiedź dla mnie, założyłem u was swoje pierwsze konto, zagrałem kilka zakładów, wypłaciłem tysiąc złotych. Około 300 zł zostawiłem na koncie, jednak grać już się nie dało - od razu po wypłacie limit rzędu max 10 złotych. Dziękuje za takiego bukmachera
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Limitują chyba wszystkich kogo podejrzewają o surebety czy inne paskudztwa. Ja przegrałem ostatnio ponad 700zł, dzisiaj chcę postawić na ligę skandynawską 300, a tu komunikat, że mogę tylko 20zł. Napisałem do supportu, zobaczymy.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
No i odpowiedzieli mi, że mam nałożony limit. Wystarczyło zagrać kilka meczy z ligi fińskiej i norweskiej po kilkaset zł aby się doczekać limitu. Nie rozumiem tego buka. Cały obrót na koncie od prawie roku to ok 2tyś, ostatnie 2 tygodnie - dosłownie parę zakładów i dostaję limit.
 
C 0

chwascol

Użytkownik
również nie polecam tego bukmachera, założyłem u nich konto bo mieli fajną promocję, gdzie można było wygrać jakiś gadżet od firmy apple. Postawiłem wszystko na jedną kartę bo wiadomo, że trzeba zacząc szybko to ogarniać skoro jest połowa miesiąca a gramy do końca miesiąca. Postawiłem tenis wszystko pięknie ładnie siadło a tutaj co ? Dziś się loguje i limity po 2 zł. Ten bukmacher to jeden złodziej, niby jak mogę teraz odzyskać swoje wygrane pieniądze ? Stawiając 600 zakładów po 2 zł ? Przyznaje potraficie okraść gracza z pieniędzy sposobem !
NIKOMU ALE TO NIKOMU NIE POLECAM TEGO BUKMACHERA !
Podejrzewam, że jest to początek waszego końca !
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
również nie polecam tego bukmachera, założyłem u nich konto bo mieli fajną promocję, gdzie można było wygrać jakiś gadżet od firmy apple. Postawiłem wszystko na jedną kartę bo wiadomo, że trzeba zacząc szybko to ogarniać skoro jest połowa miesiąca a gramy do końca miesiąca. Postawiłem tenis wszystko pięknie ładnie siadło a tutaj co ? Dziś się loguje i limity po 2 zł. Ten bukmacher to jeden złodziej, niby jak mogę teraz odzyskać swoje wygrane pieniądze ? Stawiając 600 zakładów po 2 zł ? Przyznaje potraficie okraść gracza z pieniędzy sposobem ! NIKOMU ALE TO NIKOMU NIE POLECAM TEGO BUKMACHERA ! Podejrzewam, że jest to początek waszego końca !
przeciez oni sa znani z tego ze tak traktuja wyludzaczy bonusow hehe, powiem szczerze ze rewelacyjna metoda i gdybym byl bukmacherem sam bym ja stosowal...
 
Do góry Bottom