>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

RedHotPoker

suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik

Make sure you win the Fashion Stakes at your next home game in one of our exclusive Red Hot Poker t-shirts!
Earn just 25 VIP Points and one of these snazzy t-shirts will be yours. Play your favourite real money games - cash, multi table or single table tournaments and as you play, you&#39;ll earn 1 VIP Point for every 50c of tournament fee or cash rake paid.

Once you&#39;ve earned 25 VIP Points, simply send an email to [email protected] with your username, size and choice of base colour (red, white or black).

[URL='http://www.redhotpoker.com']www.redhotpoker.com[/URL]
 
tomo121 127

tomo121

Użytkownik
Mam identyczna koszulke z Doxxbet poker i naprawde polecam bo to nie jakas zwykla scierka. Az wplace jutro albo dzis nawet, 25 vip to niewiele za taki prezent dla hazardzisty;):grin:
Pkt ugrane, meil napisany. Czekamy na odpowiedz
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
tomo121 127

tomo121

Użytkownik
Meil wyslany 4 dni temu i ani odzewu z ich strony:?
Najciekawsze ze depo 50e przegralem, wiec troche mnie kosztuje ta koszulka:]
Jakiegos pecha mialem, chyba z 4 razy na bubblu. Dosyc malo uczesczany pokeroom. W turkach z pula 2000e z buy-in 10e +1 grac jakies 150 osob wiec nie wiele. Mysle ze jeszcze wplace i sprobuje szczescia;)
 
tomo121 127

tomo121

Użytkownik
Ponad miesiac minal a koszulki jak nie bylo tak nie ma :?
Napisalem teraz meila, a na wczesniejszego z przed miesiaca nie odpowiedzieli nawet.
Moze ktos korzystal z tej promocji i jest w podobnej sytuacji?
 
tomo121 127

tomo121

Użytkownik
Witam
Niestety firma okazala sie niepowazna. Ch... z ta koszulka, ale zeby nawet na meile nie odpowiadac?
Jak dla mnie jedna wielka porazka. Juz tam wiecej nie wplace i nie wiem jak z wyplatami u nich ale radze omijac to dziadostwo z daleka.
Jak dla mnie temat T-shirt do zamkniecia
Pozdrawiam
 
lanski 700

lanski

Użytkownik
Ja także punkty wyrobiłem i mi też nie odpisują wcale na mój mail a dostałem od nich potwierdzenie otrzymania
 
Do góry Bottom