>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3 promocje: zakład bez ryzyka 100zł, bonus powitalny 300% lub rejestracyjny 300zł

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Promocje w Tobet:



Trzy wspaniałe oferty dla nowych użytkowników Tobet.com:
- zakład bez ryzyka do 100PLN
- bonus powitalny 300% do 15PLN
- bonus rejestracyjny 100% do 300PLN
Zarejestruj się w Tobet! &gt; promocyjnego linku &lt;
Zakładając teraz konto w naszym serwisie, nie tylko uzyskasz dostęp do wielkiego świata rozrywki, ale dostaniesz dodatkowo atrakcyjny prezent na dobry początek!
Wszyscy nowi użytkownicy Tobet mogą wybrać jedną z trzech poniższych ofert:

1. zakład bez ryzyka do 100 PLN (użyj kodu: tobetfreebet);
2. bonus powitalny 300% do 15 PLN (użyj kodu: tobetwita);
3. bonus rejestracyjny 100% do 300 PLN (użyj kodu: bonus300).

Zarejestruj się i odbierz swój bonusu
Jeśli wybierzesz pierwszą ofertę, Twój pierwszy zakład postawiony w Tobet będzie zupełnie bezpieczny: w przypadku przegranej zwrócimy Ci stawkę, do kwoty 100 PLN! Bonus powitalny i bonus rejestracyjny to premie gotówkowe w wysokości określonego procentu Twojej pierwszej wpłaty na konto zakładów sportowych. Dzięki temu będziesz na plusie, jeszcze zanim zaczniesz grę!


Nie czekaj, skorzystaj z okazji i załóż konto Tobet. To może być Twoja najlepsza decyzja w tym roku!

Regulamin

Zakład bez ryzyka
* Oferta „Zakład bez ryzyka” obejmuje tylko pierwszy zakład przedmeczowy lub na żywo (LiveBet) postawiony przez danego użytkownika w Tobet.
* Jeżeli użytkownik przegra swój pierwszy zakład postawiony w ramach promocji, w ciągu 24 godzin od zakończenia ostatniego zdarzenia na kuponie otrzyma zwrot stawki na swoje konto. Maksymalna kwota zwrotu wynosi 100 PLN.
* Zwrot przysługuje tylko w przypadku przegrania zakładu na wydarzenie objęte promocją. Zwrot nie przysługuje, jeśli zakład na wydarzenie objęte promocją nie zostanie przegrany, nawet jeśli przegrany zostanie cały kupon.
* Zwrot musi zostać postawiony co najmniej trzy (3) razy po kursie 1,50 lub wyższym, zanim możliwe będzie dokonanie wypłaty lub użycie środków do gry w innych działach Tobet. Wpłata wraz z ewentualnymi wygranymi uzyskanymi ze środków bonusowych również będzie zablokowana do czasu spełnienia ww. warunków obrotu. Informacje o pozostałej do obrócenia kwocie, która wymagana jest do odblokowania środków, można znaleźć na stronie swojego konta w zakładce „Szczegóły dot. zablokowanych środków”.
* Oferta obejmuje wszystkie rodzaje zakładów.
* Oferta dotyczy tylko nowych użytkowników Tobet z obywatelstwem polskim.
* Poza niniejszym regulaminem oferta podlega ogólnym zasadom korzystania z serwisu Tobet.

Bonus powitalny
* Maksymalna kwota bonusu 300% wpłaty wynosi 15 PLN.
* Bonus 300% zostanie przekazany na konto w ciągu 5 minut od dokonania wpłaty.
* Bonus powitalny 300% wpłaty musi zostać postawiony co najmniej cztery (4) razy w dziale zakładów sportowych po kursie 1,80 lub wyższym, zanim możliwe będzie dokonanie wypłaty lub użycie środków do gry w innych działach Tobet. Wpłata wraz z ewentualnymi wygranymi uzyskanymi ze środków bonusowych również będzie zablokowana do czasu spełnienia ww. warunków obrotu. Informacje o pozostałej do obrócenia kwocie, która wymagana jest do odblokowania środków, można znaleźć na stronie swojego konta w zakładce „Szczegóły dot. zablokowanych środków”.
* Bonus powitalny 300% dotyczy tylko pierwszej wpłaty dokonanej przez danego użytkownika.
* Oferta dotyczy tylko nowych użytkowników Tobet z polskim obywatelstwem.
* Tobet zastrzega sobie prawo do wycofania niniejszej oferty w dowolnej chwili
* Do promocji ma również zastosowanie ogólny regulamin bonusów.

Bonus rejestracyjny
* Maksymalna kwota bonusu rejestracyjnego 100% wynosi 300 PLN.
* Bonus rejestracyjny 100% zostanie przekazany na konto w ciągu 5 minut od dokonania wpłaty.
* Bonus rejestracyjny 100% wpłaty musi zostać postawiony co najmniej sześć (6) razy w dziale zakładów sportowych po kursie 1,80 lub wyższym, zanim możliwe będzie dokonanie wypłaty lub użycie środków do gry w innych działach Tobet. Wpłata wraz z ewentualnymi wygranymi uzyskanymi ze środków bonusowych również będzie zablokowana do czasu spełnienia ww. warunków obrotu. Informacje o pozostałej do obrócenia kwocie, która wymagana jest do odblokowania środków, można znaleźć na stronie swojego konta w zakładce „Szczegóły dot. zablokowanych środków”.
* Bonus rejestracyjny 100% dotyczy tylko pierwszej wpłaty dokonanej przez danego użytkownika.
* Oferta dotyczy tylko nowych użytkowników Tobet z polskim obywatelstwem.
* Tobet zastrzega sobie prawo do wycofania niniejszej oferty w dowolnej chwili
* Do promocji ma również zastosowanie ogólny regulamin bonusów.
 
orinar 18

orinar

Użytkownik
Witam, przenosze sie z Betclick do Tobet i chce skorzystac z bonusu zakład bez ryzyka.
Mogłby ktos &quot;obcykany&quot; wytłumaczyc mi tak po ludzku czy jak postawie sobie trebelka po AKO wyzszym niz 1,80 to zastanie to zakwalifikowane i czy jak wygram to bede musial spełniac jakies dodatkowe warunki obrotu wygranym kapitałem?
I jeszcze (choc wiem ze nudze) gdzie dokładnie wpisac KOD PROMOCJI?
Doświadczenie nauczyło mnie zawsze sie dobytac bo w swojej &quot;karierze&quot; straciłem przez glupote ponad 500zl ;/
z gory dziekuje i pozdrawiam.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
post wyżej masz, że mogą być kombinacyjne ;)
co do drugiego pytania musi Ci ktoś inny odpowiedzieć, ja tam nie urzęduje
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
majkel02 42

majkel02

Użytkownik
marqs3lby ma rację, ale dzisiaj i tak raczej bonusu nikt nie dostanie, bo mają jakieś problemy techniczne i wywala, że kod jest błędny :/
 
kontuzje 0

kontuzje

Użytkownik
nie, to akurat bez zmian, na stronie jest taka informacja:

Wszyscy nowi użytkownicy Tobet mogą wybrać jedną z trzech poniższych ofert:
1. zakład bez ryzyka do 100 PLN (użyj kodu: tobetfreebet);
2. bonus powitalny 300% do 15 PLN (użyj kodu: tobetwita);
3. bonus rejestracyjny 50% do 150PLN (użyj kodu: bonus150).

pytam wiec czy czasem nie ma innego kodu aktywnego dla bonusu 100% do 300zł
 
S 0

synth

Użytkownik
Wplacilem sobie 15 PLN i uzylem kodu &quot;tobetwita&quot; i dostalem kolejne 15 PLN . Co to za 300 % ? Chyba , ze czegos nie rozumiem
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Przy 300% to chyba się tyczy wpłaty maximum 5zł. Można dostać 5zł za darmo (1-szy bonus), a jak się wpłaci 5zł to dodają 15zł. Także dostałeś maximum z tego bonusa czyli 15zł.
 
damianres 170

damianres

Użytkownik
czy mogę na konto w Tobet wpłacić pieniądze z konta w mBank poprzez przelewy24 (gdzieś czytałem ze w tobet nie można wpłacać pieniędzy poprzez przelewy24)
 
dmkey 19

dmkey

Użytkownik
rozumiem, że bonus 100% do 300 zł już nie działa? dziś dość przypadkowo zobaczyłem taką informacje na livesports, co mnie ucieszyło ???? zamiast niego jest ten 50% do 150 zł, tak?
 
Do góry Bottom