>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

al_capone 29K

al_capone

Gangster
G 277

geryx

Użytkownik
czy można dodać analizę w późniejszym terminie ( jutro) , bo nie ma jeszcze wszystkich zakładów wystawionych ( np. na strzelców bramek)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Generalnie można, ale to dodatkowa robota dla moderatorów.
Jeżeli oferta oraz czynniki mające wpływ na analizowane zdarzenie są znana przed pierwszym spotkaniem ekstraklasy w piątek to warto się wstrzymać z oddaniem typów w konkursie do czasu napisania analizy.
Co innego, gdy mamy na oku spotkanie niedzielne lub poniedziałkowe. Wówczas analizę możemy napisać po pierwszym piątkowym spotkaniu. To samo dotyczy puszczonego zakładu w Betsson.
Nalezy wówczas napisać w tym temacie, że chcemy dodać analizę/kupon i link do swójego postu.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
1.kolejka podliczona.
Sprawdzić sobie, czy wszystko się zgadza...
Ew.błędy zgłaszać w tym temacie lub na PW, bo dużo tych ✅ i mogliśmy jakiegoś pominąć/dodać ;)
 
ckkuman 21

ckkuman

Użytkownik
co decyduje o kolejnosci w TOP3 ? nie widze siebie w pierwszej trojce mam 29 pkt podobnie jak dawid ????
kolejność dodania postu
Obserwator ;
* W przypadku, gdy zwycięzców w danej kolejce jest więcej (ta sama ilość punktów) o zwycięstwie decyduje czas napisania postu. Kto pierwszy podał typy to wygrywa.
 
F 4

fnucek

Użytkownik
W meczu (03.03.2012) &quot;GKS Bełchatów - Polonia Warszawa&quot; brak plusa za &quot;Pierwszy gol: GKS Bełchatów&quot;. Powinno być 30 punktów.
Pozdrawiam
Obserwator ; zgadza się, poprawione... Przepraszam.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Ten punkt będzie przestrzegany?
Administracja forum zastrzega możliwość niewypłacenia nagrody osobom, których aktywność na forum jest niedostateczna.
Jeśli tak, to nagroda nie będzie przyznan nikomu czy przechodzi na dalsze miejsca?

Obserwator ; pkt będzie respektowany, więc fnucek jest 1.osobą pozbawioną nagrody, która tym samym przechodzi na następną w kolejności osobę
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Tak, punkt będzie przestrzegany. Na pewno użytkownik fnucek nie otrzyma nagrody. Nie podjąłem decyzji w sprawie usera borek149, którego aktywność ogranicza się w ostatnim czasie tylko do konkursów...
 
F 4

fnucek

Użytkownik
Biorę udział w konkursie nie dla nagród, lecz dla samej przyjemności typowania i rywalizacji z innymi typerami. Rozumię, że mimo iż nagród nie będę otrzymywał mogę typować dalej.
BB: Brawo za podejście do konkursu ;-) Oczywiście możesz typować dalej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
B 2K

borek149

Użytkownik
Rzeczewiscie ostatnio moja aktywnosc na forum zmalala ... bylo kilka powodow, a bardziej obowiazkow dodatkowa praca, sesja, rodzina malo doby na wszystko :p teraz troszke mi sie uporzadkowalo takze mam nadzieje ze i moj wplyw na forum bedzie bardziej zauwazalny. Nie bede sie staral na sile kogokolwiek przekonywac o slusznosci doladowania mi konta w betssonie, choc chetnie nagrode bym przyjal ;) zycze powodzenia wszystkim w kolejnych kolejkach.
Jako ze zostalo mi &quot;odebrane&quot; 1 miejsce to zwracam sie z pytaniem. Czy moj udzial w konkursie moge juz tylko traktowac jako zabawe ? czy mam rowniez jeszcze szanse na nagrody pieniezne w przypadku wiekszego merytorycznego wkladu na forum ?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Każdy ma szansę na nagrodę. Warunek to w dostateczna aktywność w działach sportowych i bukmacherskich (hyde park, konkursy nie wliczamy).
Aktywność &quot;na siłę&quot; działa na Waszą niekorzyść, więc nagłe nabijanie postów jedno lub dwu-zdaniowych mija się z celem. Lepiej napisać mniej, a merytorycznych postów, niż więcej nic albo mało wnoszących postów do tematu.
edit: doradzam również dokonywania chociażby minimalnych depozytów do Betsson, wówczas nie będzie problemów z aktywowaniem bonusów w najbliższym kilku kolejkach. Tak w przypadku wygrania vouchera obowiązuje &quot;kwarantanna&quot; 10 dni.
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
za co dokladnie dostaje sie pkt procz kuponu i analizy? ???? 3 - za dokladny wynik, 1 - za wytypowanie 1x2 i cos jeszcze ?
O(M) ; REGULAMIN :!:
 
Do góry Bottom