>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Jak powiększyć okienko z transmisją meczu

popijava 87

popijava

Użytkownik
Oglądanie meczów w naszym ukochanym kraju to katorga. Żyby mieć wszystko, to by trzeba wykupić Polsat, Canal+, N-kę, Eurosport i pewnie coś jeszcze. Koszty ogromne, a i tak wszystkiego nie ma.

Mnie interesuje liga hiszpańska, ale tam już jest wszystko jasne, bo mistrzem będzie Real. Na C+ będą nam teraz wciskać kit, że &quot;wszystko jest jeszcze możliwe&quot;, bo oni tam transmitują tylko mecze Realu i Barcelony. Tylko te mecze są nudne jak flaki z olejem i bez emocji.

Założyłem sobie ostatnio konto w Bet365 i wpłaciłem tam minimalny depozyt, by oglądać mecze. Fajne jest to, że mogę sobie wybrać, co chcę, jakość b. dobra, nie zrywa. Ale jest jeden mankament: to okienko jest bardzo małe. I teraz mam 3 pytania
1. Czy można je jakoś powiększyć?
2. Czy u innego bukmachera jest może większe, ale żeby nie zrywało?
3. Czy u innego bukmachera da, gdzie śmiga to perfekt, można to okienko powiększyć?

Nie interesują mnie strony, gdzie są transmisje, bo tam trzeba instalować sopcasty czy inny badziew, a jakoś jest żadna lub tnie. A oprócz tego w każdym momencie transmisja może zostać zablokowana. Poza tym pełno tam reklam, co strasznie wkurza.
 
T 0

tomeqf

Użytkownik
zawsze możesz powiększyć strone (ctrl+roll up) i sprawdzić czy jakość nadal będzie wystarczająca.
 
Do góry Bottom