>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

system 400 w tydzien

P 2

pixtr090

Użytkownik
siemanko
to jest tak
obstawiamy 20 spotkan ktore sa do kursu 1.250 na jednym kupownie uzyskujemy wtedy kurs okolo 80.00 i stawiamy to za 3zł i zdobywamy 200 zl
oczywiscie trzeba kazdy mecz przeanalizowac ale mysle ze spokojnie mozna dac takie 2 kupony w tygodniu
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
Widać że masz łeb na karku chłopie.
Proponuję jeszcze system 14 meczy z kursem do 1.42, to może być bukmacherskie perpetuum mobile.
Nie dziwota że firm bukmacherskich ciągle przybywa.
 
dani88 30

dani88

Użytkownik
he koszt niby niewielki ale wydaje mi się że niemożliwe jest bo skuteczność i fart to na poziomie 100% podaj sam może wg ciebie typy to będziemy analizować
 
kokers85 3

kokers85

Użytkownik
śmieją się z Ciebie , nie widzisz? ????
PS. &quot;System&quot; do dupy...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
R 23

rutra

Użytkownik
Możnaby było takie coś spróbować. Raz na 79 wejdzie i jest zysk ???? ale trochę dużo meczy.
 
n-e-f-l-a-j-t-e 1

n-e-f-l-a-j-t-e

Użytkownik
siemanko
to jest tak
obstawiamy 20 spotkan ktore sa do kursu 1.250 na jednym kupownie uzyskujemy wtedy kurs okolo 80.00 i stawiamy to za 3zł i zdobywamy 200 zl
oczywiscie trzeba kazdy mecz przeanalizowac ale mysle ze spokojnie mozna dac takie 2 kupony w tygodniu
Wszystko pieknie ladnie w teorii ale jakoś w realu czasem nawet ciężej trafić mecze z mniejszym kursem niż z większym i to żadna nowość nie jest...niejeden stracił tysiące grając po kursie 1.04 itp.
Sprawdź to sobie wirtualnie to zrozumiesz o co chodzi...Pozdro!
 
samuel 234

samuel

Użytkownik
bardzo dobry system.
na pewno jest równie skuteczny jak system 50 spotkan po kursie 1.100 za 2 zł
 
G 0

gambmaster

Użytkownik
Szanse że trafisz 20 spotkań nawet po kursie 1.20 jest minimalne, nawet kurs 1.01 może nie wejść a co dopiero 1.25.
 
P 2

pixtr090

Użytkownik
tu nie chodzi o to ze czasem ci nie wejda z dwa spotkania tylko ze jesli wygrasz to masz duzy +
niedlugo zaczne testy tego systemu i zobaczymy jak to bedzie
 
kokers85 3

kokers85

Użytkownik
tu nie chodzi o to ze czasem ci nie wejda z dwa spotkania tylko ze jesli wygrasz to masz duzy +
Nie wiem jak resztę czytających, ale mnie to powaliło ???? .
PS. Podnieś kursy z 1.25 na jeszcze większe, to uwaga, jak wejdą będziesz miał jeszcze większy plus!! ????
 
L 147

luminat

Użytkownik
Nie wiem jak resztę czytających, ale mnie to powaliło ???? .
PS. Podnieś kursy z 1.25 na jeszcze większe, to uwaga, jak wejdą będziesz miał jeszcze większy plus!! ????
Tak lepiej grać kursy 1.7 w singlach gdzie value jest na poziomie -0.15, grając w ten sposób na pewno kiedyś bukmacher dokładnie ogoli do zera, bo przecież matematyki się nie oszuka. A najbardziej śmieszą mnie teksty o wypłacaniu kasy z bukmachera.... ale o tym że wpłacił 200zł i wypłaca tylko 100zł bo połowę zdążył przegrać to już zapomni wspomnieć ;)
 
dani88 30

dani88

Użytkownik
tu nie chodzi o to ze czasem ci nie wejda z dwa spotkania tylko ze jesli wygrasz to masz duzy +

niedlugo zaczne testy tego systemu i zobaczymy jak to bedzie
Testuj życzymy udanych rezultatów.Też to kiedyś przechodziłem na 20 nie wchodziło z 3-5 albo więcej mimo iż dokładnie analizowałem byłem przekonany co do trafności.Jeśli tobie się powiedzie będziesz geniuszem,może Ci wyjdzie ????
Przypomniało mi się jak w kosza po kursie 1,16 faworyt u siebie przegrał mimo dobrej passy 5 zwycięstw,drugiego miejsca w tabeli,a przegrał dwoma punkcikami,także nie wielea za to wiele takich meczów jest ????
 
bender7 91

bender7

Użytkownik
Przypomniało mi się jak w kosza po kursie 1,16 faworyt u siebie przegrał mimo dobrej passy 5 zwycięstw,drugiego miejsca w tabeli,a przegrał dwoma punkcikami,także nie wielea za to wiele takich meczów jest
Przecież nawet najniższy możliwy kurs czyli 1,01 może nie wejść - przykład, grudniowy mecz Manchester United - Blackburn 2:3, Blackburn strzeli w obydwu połowach tak - 10,00, nie 1,01...
 
Do góry Bottom