>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Nagrody: Oskary, Złote Globy, Emmy, Grammy itd. (temat zbiorczy)

abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
PS Kursy w głównych kategoriach są tak marne, że chyba trzeba szukać szczęścia właśnie w tych zakładach dodatkowych. Do czego to doszło...
Kursy są słabe ale można tworzyć ako. Świetną ofertę wystawił naziemny Milenium, 16 kategorii do typowania. Radzę zapoznać się z ich ofertą ????
nie oglądnąłeś filmów (Zniewolony i Grawitacja), które są głównymi faworytami i typujesz?? skreśliłeś McConaughey&#39;a? życzę powodzenia i już chyba wiem dlaczego nie zarabiasz już na krytyce filmowej
Takiego posta nie można brać na poważnie, jeśli gość typuje niespodziankę w postaci wygranej Kapitana Philipsa w kategorii najlepszy film ;)
Najlepszy scenariusz oryginalny: The Wolf of Wall Street @26⛔⛔ Bet365 niespodzianki nie było
Dla szukających niespodzianki, trochę się zastanawiałem i rzuciła mi się w oczy jedyna kategoria w jakiej można by się doszukiwać innych wyników niż sugerują to buki. Ciężko mi sobie wyobrazić aby Wilk nie dostał żadnej nagrody, a na to się zanosi. W kategorii najlepszy film nie ma szans z Zniewolonym,podobnie z reżyserią, w kategoriach aktorskich jedynie Di Caprio ma jakąś szanse ale nie sądzę, żeby pokonał Matthew McConaugheya i zostaje scenariusz, w którym to ma największe szanse a kurs z kosmosu. Nie zawsze scenariusz szedł w parze z najlepszym filmem,więc nie koniecznie musi wygrać Slave, który jest tak faworyzowany, już na BAHTA ogromną niespodziankę uczynił sceniariusz Philomaty wygrywając tą kategorie. Również na zagranicznym serwisach można poczytać że Wilk ma szanse na najlepszy scenariusz.
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Film, który zdobył najwięcej nagród
Gravity - 12 Years a Slave
Typ: Gravity -3.5 @ 1.75 betsafe ✅ 7-3 ???? wszystko zgodnie z planem
Jak dla mnie bardzo fajny typ. Wprawdzie Zniewolony. 12 Years a Slave pewnie dostanie najważniejszego Oskara za Najlepszy film roku, bo Hollywood lubi takie tematy martyrologiczne (a poza tym to naprawdę świetny film), ale ilościowo nie wytrzyma konkurencji z Grawitacją, która powinna zgarnąć prawie wszystkie Oscary techniczne plus prawie pewny Oscar za Reżyserię dla Alfonso Cuarona (jak najbardziej słuszny). Zresztą policzmy:
Zniewolony. 12 Years a Slave
Najlepszy Film (pewniak)
Najlepszy Scenariusz Adaptowany (pewniak)
Najlepsza Aktorka Drugoplanowa (spore szanse Lupity Nyongo, ale powinno być blisko z Jennifer Lawrence)
Grawitacja
Najlepszy Reżyser (pewniak)
Najlepsza Muzyka Filmowa (pewniak)
Najlepszy Montaż Dźwięku (pewniak)
Najlepszy Dźwięk (pewniak)
Najlepsze Zdjęcia (pewniak)
Najlepszy Montaż (bardzo duże szanse)
Najlepsze Efekty Specjalne (mega pewniak)
Jakby nie liczyć, to wychodzi 7-3 dla Grawitacji i to w najlepszym dla Zniewolonego wariancie, a biorąc pod uwagę, że Oskary techniczne są zwykle mniej „wrażliwe” na famę, mody itd, czyli generalnie na niespodzianki, to ta przewaga wydaje się nawet większa. Moim zdaniem warto spróbować, oczywiście pod warunkiem, że nie postawi się na to całego majątku.
A w ogóle to wszystkie nominowane filmy do Najlepszego filmu roku są świetne, lektura obowiązkowa każdego kinomana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Widzial ktos gdzies kurs na to zaklady PEWNIAK-NIE ZDOBEDZIE ?
Dla przykladu ze Slave nie dostanie za scenariusz albo Leto za aktora itp ? Czy trzeba grac wszystkich osobno ?
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Najlepsza oryginalna piosenka filmowa: U2-Ordinary Love (Mandela: Long Walk to Freedom) @5,25⛔⛔ Bet365 szkoda fatalny wybór Akademii, wygrała Let it go, mega rozczarowanie
Zespół U2 to legenda, znana większości z takiego przeboju jak With or Without you. Tej nocy stanie przed ogromną szansą na Oscara, który byłby ich znakomitym zwieńczeniem kariery. Ordinary Love została napisana specjalnie na potrzeby film &quot;Mandela: Long Walk to Freedom&quot;, świetny film opowiadający o życiu najdłużej żyjącego, zmarłego w zeszłym roku prezydenta RPA, Nelsonie Mandeli. Piosenka ta jak przystało na zespół U2 ma świetny, głęboki tekst z przekazem, a jak wiadomo akademia lubi takie utwory.
Głowni rywale to &quot;Let it go&quot; z filmu &quot;Frozen&quot; oraz rzaczej wszystkim dobrze znany,komercyjny utwór &quot;Happy&quot; (piosenkę z Her nie biorę pod uwagę, gdyż nie ma żadnych szans). Obydwa utwory są do siebie bliźniaczo podobne,oba z kreskówek. Są bardzo przesycone taką... cukierkowością. Teksty banalne, w jednym przez cały czas słychać &quot;Let it go&quot; a w drugim że &quot;jestem cały czas szczęśliwy&quot;.
&quot;Ordinary Love&quot; ma już na swoim koncie Złotego Globa w tej samej kategorii.
Świetny zespół stworzył świetna piosenkę z niebanalnym tekście do świetnego filmu o legendzie Nelsonie Mandeli, to musi przełożyć się na statuetkę.
A więc: Oscar goes to... &quot;Ordinary Love&quot; ;)
 
logicus 139

logicus

Użytkownik
Po obejrzeniu zaległych filmów nie mam żadnych wątpliwości jeśli idzie o ocenę jakościową.
Typy psotnika na większość Oscarów dla Grawitacji moim zdaniem bardzo dobre.
- najlepszy film
Nic nie zmieniam. Najlepszy film roku to &quot;Wilk z WallStreet&quot;, a zaraz po nim &quot;Captain Phillips&quot;.
- najlepszy aktor
DiCaprio. Bez najmniejszych wątpliwości.
- najlepsza aktorka
Blanchet.
- najlepszy aktor drugoplanowy
Leto. (najpewniejszy typ z wszystkich możliwych)
- najlepsza aktorka drugoplanowa
Jennifer Lawrence. Ta Lupita jest śliczna, ale szczerze mówiąc ani ujęcia kamery ani też scenariusz nie pozwoliły jej za bardzo na popis aktorski, zaś przy niektórych scenach podejrzewam, że wrażliwy widz po prostu odwracał głowę. Stąd mój typ na Lawrence, która nie tylko świetnie zagrała, ale jest bardzo lubiana przez wszystkich.
- najlepszy reżyser
Należy się Scorsese jak psu buda chociaż w przypadku wygranej Cuarona nie będzie szczególnie dużej niesprawiedliwości. Co ciekawe w ankiecie filmwebu Scorsese ma 56% typów, a Cuaron 18%. To nic nie znaczy, ale pokazuje, że to nie jest typ z tyłka wyciągnięty.
W przypadku scenariuszy zbyt trudno wytypować. Żaden z nich głowy nie urwał.
Reasumując. Możliwe jest, że Cuaron zgarnie Oscara za reżyserię, Niewolnik za film i McConaughey za aktora. Wiadomo, że w grę wchodzi polityka, różnice kulturowe, a także w stylu życia, przez co komisja ma swoje gusta. Nie chce mi się jednak wierzyć, że &quot;Wilk z WS&quot; zostanie wycyckany do tego stopnia, że nie dostanie jakiejś z tych nagród. Dlatego oczekuję po prostu kilku bukmacherskich wpadek.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
W betsafe jest zakład na ilość widzów. Linia jest ustawiona na 41 milionów. Skąd oni później wezmą dane o oglądalności? Jak myślicie warto zagrać, że będzie powyżej 41 milionów widzów?
 
americano96 209

americano96

Użytkownik
W betsafe jest zakład na ilość widzów. Linia jest ustawiona na 41 milionów. Skąd oni później wezmą dane o oglądalności? Jak myślicie warto zagrać, że będzie powyżej 41 milionów widzów?
Masz przecież info przy tym zakładzie, że liczyć się będą dane ze strony nielsen.com
Czy będzie więcej niż 41mln? Porównanie jak widać do liczby widzów z 2010r. ale wtedy jak wiadomo biły się Avatar z Hurt Lockerem (smaczkiem była rywalizacja reżyserów - Camerona i Bigelow, byłych małżonków). Szczególnie wokół tego pierwszego filmu było wtedy wielkie zamieszanie i być może stąd taka ilość widzów (wówczas największa od 5 lat).
W zeszłym roku galę prowadził Seth MacFarlane, który zebrał bardzo skrajne opinie, a samą galę śledziło 40,3mln osób. Pytanie czy ludzie mają to jeszcze w pamięci i czy podziała na nich osoba Ellen DeGeneres (skądinąd bardzo popularnej w Stanach)? Wg mnie nie zostanie przekroczona ta granica 41mln, bo po prostu nie ma wśród kandydatów do tytułu najlepszego filmu żadnej megaprodukcji, która przyciągnęłaby przed ekrany aż taką publikę. Tak czy siak nie wchodzę w takie zakłady, bo są dość ciężkie do przewidzenia, szczególnie, że dotyczy to gustów Amerykanów...
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Osobiście gram:
Najlepszy aktor:
Di Caprio - 8,00 Betclick 50 zł
Di Caprio - 4,00 Bet365 15 zł

Z powodu domniemanych przecieków ???? . Z drugiej strony facet już grał w tylu filmach, a nigdy nie został wyróżniony Oscarem. Lepiej moim zdaniem zagrać za drobne po kursie 8,00 niż po 1,10-1,20 na Matthew McConaughey. Obawiam się, że wygrać może Chiwetel Ejiofor (z powodu tematyki filmu, a w Stanach problem rasizmu to wielki problem, do tego Obama jest czarny :cool:, mam tu na myśli murzyńskie lobby).
Najlepsza aktorka drugoplanowa:
Lawrence - 2,20 Betclick 50 zł
Lawrence - 2,37 Bet365 50 zł

Wygrała BAFTę i Złote Globy.
Najlepsza piosenka:
Ordinary Love (Mandela: Long Walk to Freedom) - 5,25 Bet365 25 zł
Z powodu Złotego Globa i postu abraxas.
Najlepszy scenariusz adaptowany:
The Wolf Of Wall Street - 17,00 Bet365 15 zł
NIC NIE WESZŁO ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
P 402

plastelina

Użytkownik
bwin
The 86th Annual Academy Awards
How many Oscars will Gravity win?
Pick: Over 0,5 1.05

lokata 5%
Osobiście gram:

Najlepsza aktorka drugoplanowa:
Lawrence - 2,20 Betclick 50 zł
Lawrence - 2,37 Bet365 50 zł

Wygrała BAFTę i Złote Globy.
[
osobiście nie grałem ale w bwinie jest dostępna po świetnym kursie @3.0
ogromna ściema z tym przeciekiem na DiCaprio
http://movies.ndtv.com/hollywood/leonardo-dicaprio-best-actor-did-cnn-just-spoil-the-oscars-nope-keep-calm-483462
tabliczki przygotowywują dla wszystkich nominowanych i co ważne &quot;przeciek&quot; został opublikowany w momencie gdy głosowanie dopiero co się zaczęło
bwin
The 86th Annual Academy Awards
Best Actor
Pick: Matthew McConaughey (The Dallas Buyers Club) 1.33
 
sebolo 207

sebolo

Użytkownik
bwin
The 86th Annual Academy Awards
How many Oscars will Gravity win?
Pick: Over 0,5 1.05

lokata 5%

osobiście nie grałem ale w bwinie jest dostępna po świetnym kursie @3.0
ogromna ściema z tym przeciekiem na DiCaprio
http://movies.ndtv.com/hollywood/leonardo-dicaprio-best-actor-did-cnn-just-spoil-the-oscars-nope-keep-calm-483462
tabliczki przygotowywują dla wszystkich nominowanych i co ważne &quot;przeciek&quot; został opublikowany w momencie gdy głosowanie dopiero co się zaczęło
bwin
The 86th Annual Academy Awards
Best Actor
Pick: Matthew McConaughey (The Dallas Buyers Club) 1.33
Kurs 1.05 to mega lokata ????
Co do Oscarów, to pewnie Matthew to jeden z pewniaków, oraz ta nigeryjka Lupita. Ja osobiście stawiam na Jennifer Lawrence, ale ciężko jej będzie drugi raz z rzędu zdobyć oscara. Poczekamy, zobaczymy. Te przecieki to śmieszna sprawa.
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Pod kątem rozstrzygnięć nudna gala. Żadnej niespodzianki wśród kategorii dotyczących filmów fabularnych. Dobre kursy można było złapać jedynie w filmach dokumentalnych i krótkometrażowych.
Szkoda Lawrence, ale oglądając galę na żywo widać było jaki klimat wytworzono wokół Lupity i można było być pewnym statuetki dla niej.
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Wprawdzie do Ceremonii rozdania Oskarów został jeszcze ponad miesiąc, ale moim zdaniem nie ma na co czekać, przynajmniej w przypadku tego typu, bo kursy będą tylko spadać. Wczoraj udało się zagrać w betsafe @1.90, chyba im się coś zawieruszyło, bo jeszcze wieczorem dawali taki kurs, a dzisiaj już spadło do 1.50, więc podaję taki jaki jest obecnie najwyższy na rynku.
The 87th Academy Awards - 2015
Najlepszy Aktor Pierwszoplanowy
Typ: Michael Keaton (Birdman) @ 1.57 unibet
Moim zdaniem murowany faworyt do Oskara dla najlepszego aktora pierwszoplanowego. I właściwie można by poprzestać na tym, że Keaton zbiera wszystkie możliwe nagrody za swoją kreację włącznie ze Złotym Globem, a to w tej kategorii od ładnych paru lat gwarancja Oskara. Ale przesłanek jest dużo więcej. Przede wszystkim Birdman to świetne kino, film wymykający się jednoznacznym ocenom, kapitalnie balansujący między dramatem a komedią, rola idealnie skrojona pod Keatona, który mógł wykorzystać swój naturalny talent tragikomiczny. Reszta obsady również w najwyższej formie, zwłaszcza Emma Stone i Edward Norton, którzy również są nominowani, ale też Zach Galifianakis, który jest chyba największą niespodzianką. Do tego cały film to realizacyjny popis reżysera Alejandro González Iñárritu, w ogóle nie widać montażowych szwów, oglądając ma się wrażenie, że cały film jest nakręcony w jednym ujęciu, co przy płynnym przechodzeniu z rzeczywistości do urojeń bohatera robi piorunujące wrażenie.
No i przede wszystkim Hollywood uwielbia nagradzać upadłych gwiazdorów wracających po latach do wielkiego grania, żeby choćby przypomnieć ubiegłoroczny triumf w tej kategorii Matthew McConaugheya. A w tym przypadku jest to jeszcze bardziej wzmocnione, w końcu fabuła Birdmana zasadza się na pomyśle, że były gwiazdor grający superbohatera, który 20 lat temu odrzucił propozycję kolejnej części hitowej serii, próbuje udowodnić sobie i wszystkim innym, że potrafi wyreżyserować i zagrać w ambitnej sztuce teatralnej. Rola życia Keatona i to dosłownie i w przenośni, bo fabuła filmu splata się z jego karierą, przecież to on ponad 20 lat temu po sukcesach w Batmanach Burtona zrezygnował z dalszych części i jego kariera na długo mocno wyhamowała. Inni nominowani w tej kategorii nie mają tak efektownych kreacji, a i filmy mniej efektowne i przede wszystkim zarówno Redmayne i Cumberbatch to jeszcze młodzi aktorzy, mają czas.
http://www.youtube.com/watch?v=8wM86-LAItg
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Oglądał ktoś.boyhood? Dla mnie warto się pochylić nad nagrodami dla American sniper i nad świetnym Whiplash kursy rzędu 51 i67? Wygląda ciekawie.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Jakoś nie chce mi się wierzyć , że Boyhood zgarnie większość nagród. Co do najlepszego filmu to mamy interesujące propozycje jednak jakos nie pasuje mi The Grand Budapeszt Hotel na oskara wiec to bym odrzucił. Film o złamaniu kodu enigmy tez bardzo dobry, ale dla mnie Whiplash rozwalił dlatego nie wiem czemu ostatni w zestawieniu w sensie najwyższego kursy. Czeka mnie jeszcze obejrzenie Birdmana i American Sniper.
 
A 5

aras94

Użytkownik
Moje przewidywania:
Boyhood 4 (film, reżyser, montaż, aktorka drugoplanowa)
Birdman 4 (scenariusz, aktor pierwszoplanowy, montaż dźwięku, zdjęcia)
Whiplash 2 (aktor drugoplanowy, dźwięk)
Grand Budapest Hotel 1 (scenagrafia)
Lewiatan 1 (film nieanglojęzyczny)
Still Alice 1 (aktorka pierwszoplanowa)
Gra tajemnic 1 (scenariusz adapt.)
Strażnicy Galaktyki 1 (charakteryzacja)
Teoria wszystkiego 1 (muzyka)
Selma 1 (piosenka)
Interstellar 1 (efekty specjalne)
Wielka szóstka (animowany)
Citizen four 1 (dokument)
Tajemnice lasu 1 (kostiumy)
Snajpera widziałem dzisiaj, film jest dobry ale na pewno nie dostanie Oscara (nie wiem jakim cudem Cooper dostał nominacje za ten film
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Wczoraj rozdano nagrody Amerykańskiej Gildii Producentów i Aktorów, co spowodowało niemałe zamieszanie w kursach na Oscary 2015. W kategorii na najlepszy film zwyciężył Birdman, co sprawiło, że na Boyhooda płacą już ponad 1,5 zamiast 1,2. Zamianę faworyta mamy także w przypadku kategorii aktora pierwszoplanowego, gdzie pierwsze miejsce w rankingu buków ma obecnie Eddie Redmayne za kreację Hawkinga w &quot;Teorii wszystkiego&quot;. W porównaniu do Oscarów na przestrzeni ostatnich lat nagrody Gildii Aktorów z małymi wyjątkami z udziałem Maryl Streep pokrywają się prawie zawsze, co skłania ku Redmayne&#39;owi jako pewniejszemu kandydatowi do nagrody. Poczekałbym jeszcze do BAFTY i będziemy mieli już pełny przegląd na co warto typować.
 
Do góry Bottom