>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

$$$ realne granie , realne wygrane :-) $$$

Status
Zamknięty.
B 2K

borek149

Użytkownik
Witam :]

Mam zamiar zaprezentować moją grę w bukach. &quot;Jedynym&quot; moim celem to być na plusie :razz: Prawda, że łatwo :mrgreen:

Wszystkie moje kupony grane również będą w realu.

Realnie patrząc na bukmacherkę wiadomo, że nie można na niej zarobić kokosów, do tego potrzeba ciężkiej pracy.

Tak więc Typerze, który chcesz w tydzień zarobić na pożądne autko proszę Cię bardzo nie graj moich typów ????
 
B 2K

borek149

Użytkownik
#2

Philadelphia 76ers (H-9.5) - Sacramento Kings 1 1.91
Washington Wizards - Toronto Raptors 2 2.19

Stawka 90,00 PLN
Potencjalna wygrana 376,20 PLN

betsafe
 
B 2K

borek149

Użytkownik
#3

Soeda, GO - Cervenak, Pavol 1 @ 1.18
Jaziri, Malek - Smycek, Tim 1 @ 1.35
Bohli, Stephane - Niland, Conor 1 @1.45
Kuznetsov, Alex - Clezar, Guilherme 1 @ 1.28

Stawka 200,00 PLN
Potencjalna wygrana 591,32 PLN

betsafe
 
B 2K

borek149

Użytkownik
#3

Soeda, GO - Cervenak, Pavol 1 @ 1.18
Jaziri, Malek - Smycek, Tim 1 @ 1.35
Bohli, Stephane - Niland, Conor 1 @1.45
Kuznetsov, Alex - Clezar, Guilherme 1 @ 1.28


Stawka 200,00 PLN
Potencjalna wygrana 591,32 PLN

betsafe
Bilans ⛔ 380,00 PLN
 
B 2K

borek149

Użytkownik
#7

Maxime Teixeira - Florent Serra 2 @ 1.25
Go Soeda - Denys Molchanov 1 @ 1.14
Grega Zemlja - Peter Gojowczyk 1 @ 1.30
Mathieu Rodrigues - Jürgen Zopp 2 @ 1.47
Gianluca Naso - Yuichi Sugita 2 @ 1.20

tobet

Stawka 200,00 PLN
Potencjalna wygrana 654,00 PLN
 
B 2K

borek149

Użytkownik
#7

Maxime Teixeira - Florent Serra 2 @ 1.25
Go Soeda - Denys Molchanov 1 @ 1.14
Grega Zemlja - Peter Gojowczyk 1 @ 1.30
Mathieu Rodrigues - Jürgen Zopp 2 @ 1.47
Gianluca Naso - Yuichi Sugita 2 @ 1.20

tobet

Stawka 200,00 PLN
Potencjalna wygrana 654,00 PLN
Bilans ⛔ 509,00 PLN
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Nie miałem czas ostatnio podawać typów, non stop uczelnia-praca-uczelnia, a szkoda bo temacik by ruszył na ✅ bo troszkę w tym czasie zarobiłem ????

#8


Kamil Stoch - Roman Koudelka 1 @ 1.50
Gregor Schlierenzauer - Thomas Morgenstern 1 @ 1.45
Andreas Kofler - Anders Bardal 1 @ 1.55

Tobet

Stawka 200,00 PLN
Potencjalna wygrana 674,25 PLN
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Troszkę odpocząłem od publicznych ekscesów po kiepskiej serii, dziś czas na powrót wpłacam pieniążki do Tobetu i zaczynam od początku.

IV liga zachodnio-pomorska

31.03 14:00 Energetyk Gryfino - Gryf Kamień Pomorski 1 @ 1.50 Tobet

Spotkanie lidera i głównego kandydata do awansu Energetyka Gryfino z piłkarzami z Kamienia Pomorskiego. Zdecydowanym faworytem spotkania są gospodarze, którzy mają jasno postawiony cel awans. Zespół z Gryfina dysponuje dużo silniejszą kadrą, którą stanowią ograni na tym poziomie rozgrywek piłkarze, trzon drużyny tworzą m.in. Grzegorz Pawłowski znany z występów w Stali Szczecin oraz Pogoni Świebodzin. Bramkostrzelny pomocnik Łukasz Kosakiewicz, nigeryjczyk Paulinus Igbokwe, znany z występów m.in. w Kotwicy Kołobrzeg, Flocie Świnoujście czy Pogoni Szczecin - Rafał Komar, a przede wszystkim najlepszy strzelec drużyny - Kamil Kut_asiewicz. Zespół Energii nie najlepiej rozpoczął runde wiosenną od porażki na wyjeździe w Wolinie z tamtejszą Vinetą. Był yo kubeł zimnej wody wylany na głowy graczy z Gryfina, co można było zauważyć już w następnym spotkaniu gdzie w meczu na szczycie pokonali bezapelacyjnie szczecińską Stal 3:0. W środku tygodnia natomiast rozgromili w rozgrywkach Pucharu Polski zespół z tej samej klasy rozgrywkowej Inę Goleniów aż 6:0, widać, iż zespół wskoczył na prawidłowe obroty i rozpędza się z spotkania na spotkanie. Natomiast gracze z Kamienia Pomorskiego kiepsko się zaprezentowali w obu pierwszych spotkaniach tej rundy. Na początek przyszła wyjazdowa porażka w Szczecinie ze Stalą 1:3, a w zeszła sobotę tylko bezbramkowy remis na własnym boisku z Sarmatą. Goście po meczu mogli się cieszyć z takiego wyniku. Jednak mimo zdobytego jednego punktu na „gorącym” terenie w Kamieniu Pomorskim w ekipie Sarmaty wyczuwało się pewien niedosyt: drużyna z Dobrej przeważała szczególnie w I połowie meczu, wypracowała więcej dogodnych sytuacji do strzelenia bramek, i powinna w tym dniu z Gryfem swobodnie wygrać.
Atutem gospodarzy na pewno jest także fakt, iż to spotkanie będzie rozgrywane na sztucznym boisku, co niewątpliwie będzie sprzymierzeńcem gospodarzy, którzy trenowali na takim obiekcie, a przede wszystkim rozgrywali spotkania o punkty. Jak wiadomo gra na takiej nawierzchni jest zdoła odmienna od prawdziwej trawy.
Polecam granie już teraz, gdyż jestem pewien, że im bliżej spotkania tym kurs na graczy Energetyka będzie spadał.

Energetyk Gryfino - Gryf Kamień Pomorski 1 @ 1.50 Tobet
Stawka - 300 PLN
Potencjalna wygrana 450 PLN
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom