>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

jeden, góra dwa, typ dziennie

M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Zainspirowany stawkowaniem, które nazwałem &quot;systemem trutany&quot; (http://forum.bukmacherskie.com/f15/na-sierpniowe-wakacja-61135-16.html?highlight=trutana) choć nie on jest autorem tego stylu, postanowiłem poprowadzić swoje typy w oddzielnym temacie (choć staram się, jeśli zdążę, grać również typy podane przez trutanę - ich jednak nie będę tu powielał).
Stawkowanie: podstawowe: 5j, a w przypadku typu nietrafnego kolejne: 10j - 15j - 20j - 25j..., przy czym w razie typu trafnego wracam w następnym meczu o jeden poziom niżej.
06.01.2012:
20:45 Wycombe - Huddersfield, 2 (1,85),
stawka: 5j
Mecz już się rozpoczął, mam nadzieję odzyskać - potencjalnie nadszarpnięte spóźnieniem we wpisie - zaufanie kolejnymi wpisami poprzedzającymi wyraźniej rozpoczęcie meczu.
 
ksz034 23

ksz034

Użytkownik
Ja dzisiaj pierwszy raz skorzystalem z Twojego typu, dziekuje. ???? Podasz cos jeszcze dzisiaj czy mozna sie juz klasc spac?;)
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Spać Kolego, spać!!!
A rano do roboty/pracy/szkoły czy gdzie-tam trzeba rześkim wstać.;-)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
blejd777 2

blejd777

Użytkownik
13.01.2012.
20:45 Nocerina - Sassuolo (Serie B - Włochy), 2 Draw No Bet (1,67 - bwin)
stawka: 5j
P.s. Dla odważniejszych czysta dwójka (2), kurs: 2.50 (betclic) / 2,45 (bwin)
Widzę, że spodobał Ci się mój typ na Sassuolo. Mam nadzieję, że sie w nim nie pomyliłem i goście spokojnie wygrają z Noceriną tak jak robiły to inne zespoły z czołówki
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Widzę, że spodobał Ci się mój typ na Sassuolo. Mam nadzieję, że sie w nim nie pomyliłem i goście spokojnie wygrają z Noceriną tak jak robiły to inne zespoły z czołówki
Akurat z Twoich typów faktycznie coś &quot;podkradłem&quot;...ale parę holenderskiej (oczywisty błąd: Jupiler Ligi - miało być: drugiej ligi) do dubla:). niezbyt szczęśliwą:-/. Mimo wszystko dziękuję za wymianę poglądów na PW. Cenię sobie Twoje zdanie!
 
Do góry Bottom