>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Telefony

bodzio9 247

bodzio9

Użytkownik
Noszę się z zamierem kupna tego telefonu. Jesli ktoś go ma, lub miał z nim styczność, proszę o opinie. A może ktoś może polecić coś lepszego w podobnym przedziale cenowym?
Tzn żeby w mixie mozna było wziąć na 3 lata po 30 zł i dopłacać tak około 300 zł do tel. ^^
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
a ja chciałbym podbić. Warto brać ten telefon czy wybrać lepiej coś innego ? W takim abonamencie jaki bym chciał (49zł) ten telefon jest po 1zł.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Patrząc na stosunek ceny do jakości to opłaca się, ale dokładając trochę do &quot;tej złotówki&quot;, można dostać o wiele lepszy telefon, myślę że jeśli jest w tym abonamencie Xperia X10 to do 200zł ją pewnie można mieć i moim zdaniem się o wiele bardziej opłaca dołożyć te 200zł i mieć o wiele lepszy smartfon. Też zależy od tego do czego używasz telefonu, bo jeśli tylko &quot;do dzwonienia&quot; to X8 na pewno Ci wystarczy. Miałem X10 i mogę powiedzieć że jest to naprawdę dobry telefon ze świetnym aparatem 8mpx, w X8 jest np. aparat o wiele słabszy i mniejszy ekran, ale nie dla każdego jest to minusem.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Chodzi mi o to żeby ogarniał dobrze internet no i żeby był sprawny i solidny. 200 zł dołożyć mogę, ale nie chcę machać 500 zł na telefon bo zbieram obecnie na coś innego.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
wydrukowała mi w salonie Playa 5 stron z telefonami i mam coś wybrać, nie mogę nigdzie znaleźć tego w takiej formie :razz:
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Wiesz, X8 ma bodaj ekran o wielkości 3,3 cala i szczerze mówiąc, o wiele lepiej przegląda się Internet na ekranie 3,7-4 cale, więc jeśli potrzebujesz telefonu głównie do Internetu to lepiej poszukaj czegoś z większym ekranem.
 
panmam2 78

panmam2

Użytkownik
HTC Wildfire S ,świetny telefon,szybki,prosty, idealny do fejsa,do neta, duży wyświetlacz.(niby procesor 600 MHz,ale za to ram 512MB)
odradzałbym SE X10 mini pro niby spoko,ale: nie możesz uaktualnić androida, skończyli na wersji 2.1 i bateria która trzyma 1 dzień.Z brakiem nowej wersji tyczy się X8,zresztą ,podobno Sony kończy współprace z Ericssonem.
Jakbyś miał Galaxy S/+ za ~200zł bierz,bardzo fajna zabawa ,szybka i &quot;niezniszczalna&quot;.
szedłbym w HTC najlepiej Desire Z(bardzo szybki,wygodna obsługa i chowana boczna klawiatura qwerty)Wildfire S /Mozart7/HD7 2 ostatnie Win7 ,można wgrać wm 7.5 Mango,świetny system operacyjny
 
koliberek 83

koliberek

Użytkownik
Play z tego co sie ostatnio orientowalem jest na drugim miejscu jezeli chodzi o ceny smarthphone&#39;ow. X8 ogolnie nie ma nic do przyczepienia denerwujace jest to ze podczas slonecznej pogody odczytac cos na wyswietlaczu to dosyc trudna sztuka. W takim abonamencie zobacz po ile jest SE Xperia Neo V mysle ze nie wydasz fortuny a bedziesz zadowolony. Warto tez zwrocic uwage na HTC ale w tym przedziale cenowym chyba tylko bedziesz mogl wybrac Wildfire S ktory nie jest niczym szczegolnym. Play ma dobre ceny Samsungow mozesz wybrac Samsunga Galaxy Ace ktory jest duzo szybszy od HTC, a do tego ma dobry wyswietlacz. Takze podsumowujac te telefony sa naprawde godne uwagi:
1. Samsung Galaxy Ace
2. HTC Wildfire S
3. SE Xperia Neo V - jesli mozesz wydac troche wiecej na telefon
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Play ma dobre ceny Samsungow mozesz wybrac Samsunga Galaxy Ace ktory jest duzo szybszy od HTC, a do tego ma dobry wyswietlacz.
Ace ma dobry wyświetlacz? Zastanawiałem się jakiś czas temu nad zakupem tego telefonu i nie kupiłem go z jednego powodu, wyświetlacz. ????
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Kupiłem tą X8. Dałem za nią złotówkę. Myślałem, czy nie dołożyć te 300 zł i nie kupić tej nowej neo V, ale stwierdziłem, że to bez sensu.
Proponuję też zmianę nazwy tematu gdzie będzie można sobie pogadać o telefonach.
Polecacie jakieś strony gdzie można pobrać ciekawe aplikacje ?
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Kupiłem tą X8. Dałem za nią złotówkę. Myślałem, czy nie dołożyć te 300 zł i nie kupić tej nowej neo V, ale stwierdziłem, że to bez sensu.
Proponuję też zmianę nazwy tematu gdzie będzie można sobie pogadać o telefonach.
Polecacie jakieś strony gdzie można pobrać ciekawe aplikacje ?
Może worldgsm.pl?
co trzeba przynieść, żeby przenieść numer z orange do playa? Ni chuja mi się nie opłaca płacenie 20 gr za smsa, zajebiście ujowe pakiety internetu itd. Wiem, że Kozinho ostatnio przenosił to niech nawinie co i jak. Może jeszcze telefon jakiś Ci wcisnęli ? ????
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
co trzeba przynieść, żeby przenieść numer z orange do playa? Ni chuja mi się nie opłaca płacenie 20 gr za smsa, zajebiście ujowe pakiety internetu itd. Wiem, że Kozinho ostatnio przenosił to niech nawinie co i jak. Może jeszcze telefon jakiś Ci wcisnęli ? ????
Wystarczy tylko dowód osobisty, ale ten numer musisz mieć zarejestrowany.
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Czołem, ludzie. Niech no mnie zaraz jakiś spec poratuje.
Otóż sprawiłem sobie telefon (mam już kilka, ale lubuję się w nabywaniu nowych). Sprawdziłem parametry - w porządku - podobno jest to telefon dla ludzi będących w ciągłym biegu, czyli akurat dla mnie. Kupując go była okazja do porównania z innymi modelami, którymi władam. Zaopatrzyłem się więc w Samsunga Intrepid 3G. Miałem na stanie micro sd 12gb, wpakowałem ją w telefon i można było zacząć zabawę. Telefonik odpala właściwie każdy format, a ja mając chwilę czasu zabrałem się za ściąganie jakiegoś filmu. Wszystko pięknie, ale jak wiadomo, telefony trzeba ładować. Muszę zaznaczyć, że telefon nie był nowy, więc nie trzeba było go formatować (używany ok.miesiąca, w zestawie z instrukcją, słuchawkami i ładowarką, spełniającą jednocześnie zadanie USB). No to podłączam dziada, co by się nażarł, po około trzech godzinach odłączam go od wtyczki, a on mi wyje, że bateria słaba. Spróbowałem inaczej - podłączyłem go, gdy był wyłączony. Zadziałało. Po upływie kolejnych trzech godzin bateria była pełna. Po upływie niemalże tygodnia znowu się rozładował, i kolejny raz nie było sposobu, aby naładować go gdy jest włączony. Poczytałem instrukcje, czego raczej nie mam w zwyczaju, ściągnąłem nawet jakieś ***** w pdfie, i wszędzie było napisane, że aby ładowanie rozpoczęło się, muszą się świecić dwie czerwone lampki - jedna na telefonie, a druga na ładowarce. Kiedy telefon ładuje się będąc wyłączonym, oba warunki są spełnione- czerwono na telefonie i ładowarce. Jeśli jednak jest włączony i się ładuje - czerwona kontrolka świeci się tylko na telefonie, a ta na ładowarce mieni się na zielono (wyczytałem, że zielony kolor oznacza, że przynajmniej 90% baterii jest naładowane). Wszystko czytam po angielsku, bo nie znalazłem ani jednego postu w naszym języku (na żadnym forum nie było nawet wzmianki). Co się może dziać? Wiadomo, jak bardzo mnie to denerwuje, gdy włączam telefon po ładowaniu a tu kilkanaście prób połączeń. ;)
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
Krótka piłka, jaki telefon do 1000zł polecacie? ???? do zabawy raczej, słuchanie muzyki, granie, internet. I gdzie są lepsze pakiety na internet jeśli chodzi o telefon na kartę, w plusie czy orange?
 
Do góry Bottom