>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

NBA & PLK

zabold 26

zabold

Użytkownik
1. Roy Hibbert over 10 rebounds
kurs: 1,96
stawka: 100
buk: betsson


Analiza:
Mecz Indiany Pacers z Toronto Raptors. Moim zdaniem linia wystawiona na Hibberta jest trochę za niska, a kurs taki, że warto spróbować. Dlaczego? Przede wszystkim klasa przeciwnika - na centrze w Toronto gra &quot;najlepiej zbierający w NBA&quot; Andrea Bargnani, który złapie piłkę tylko wtedy, kiedy wpadnie mu ona w ręce i odpuszcza walkę o zbiórki na atakowanej tablicy. W Toronto jest także Amir Johnson(206cm), który zebrał solidne 13 zbiórek z Clevland. Nie może się on jednak równać warunkami z Hibbertem, który mierzy 218cm. Co jeszcze? W pierwszym meczu nowego sezonu przeciwko Pistons Hibbert zebrał 14 piłek ( 4OFF+10DEF)w 33minuty gry przeciwko Detroit. Myślę, że dzisiaj przy grze ok 35 min jest on w stanie powtórzyć statystykę z 1 meczu.

zwrot


2. Phoenix Suns - Philadelphia 76ers
typ: Philadelphia over 99
kurs: 1,92
stawka: 100
buk: betsson


Drugi mecz dla obu drużyn w sezonie. Suns przegrali u siebie z NOH 84-85, natomiast Phila przegrała w Portland 103-107. Gram na over punktowy drużyny gości, ponieważ w Suns nie ma kto bronić - Nash w ataku jest świetny, ale w obronie często odpuszcza szybszym rozgrywającym, Dudley i Frye też nie są mistrzami defensywy. Z pierwszej piątki zostają: będący na razie pod formą Hill, no i Gortat ze złamanym palcem. Uważam, że przy szybko grającej Phili, która gra zdobywa dużo punktów z kontry, obrona Suns po prostu się posypie tak jak to miało miejsce w meczach Preseason z Denver. Mecz z New Orleans trochę zamazuje realną siłę w obronie Suns. Wydawać by się mogło, że 85 punktów straconych to mało, jednak w NOH nie miał kto trafiać. No może oprócz Gordona, któremu i tak nie siedział rzut z dystansu.
Myślę, że dzisiaj w nocy Phila może &quot;zakręcić&quot; się nawet koło 110 punktów, dlatego też polecam ten typ.

✅92
 
zabold 26

zabold

Użytkownik
3. Rajon Rondo over 25,5 punkty +asysty
kurs: 1,85
stawka: 100
buk: Betsson

Analiza:
Rondo wszedł w sezon jak burza - 2 pierwsze mecze i mega cyfry: z Knicks 13 asyst i 31 punktów, wczoraj z Heat 12 asyst i 22 punkty, średnio w obu meczach ponad 50% asyst całego zespołu to jego zasługa. W obu meczach spędził na parkiecie ponad 40 minut, więc długi czas gry. Dzisiaj przeciwnik trochę łatwiejszy, więc nie powinno być gorzej. Rondo w obu meczach często dostawał się na linię rzutów osobistych (odpowiednio 11 i 12 razy), gra jak na razie na bardzo dużej skuteczności. Ma także do kogo podawać, czy to na obwód - wczoraj 5 z 6 trójek Allena było po asystach Rondo, czy też pod kosz do Garnetta czy Bassa. Jak do tej pory Rondo spokojnie pokrywał wystawioną przez buka linię i myślę, że dzisiaj może być podobnie - zwłaszcza, że Boston musi wygrać tak jak wczoraj LA, żeby nie zacząć sezonu od fatalnego 0-3.


4. NOH - Boston Celtics
typ: Boston
kurs: 1,7
stawka: 100
buk: Betsson


Trudno przejść obojętnie obok takiego kursu na Boston. Początek sezonu i przegrane w obu meczach wyjazdowych - z Knicks i Heat, brak kontuzjowanego Paula Pierce oraz mecz back-to-back. Trochę się tego nazbierało, jednak Boston to jedna z najbardziej doświadczonych drużyn w lidze, a dzisiaj mierzą się z drużyną, która dopiero co otrząsa się z głośnego transferu Paula. Z wymiany pojawili się w Hornets: nowy lider (Gordon) oraz Aminu i Kaman. Dzisiaj po zawieszeniu do gry wraca rozgrywający Jarett Jack. Drużyna dopiero buduje swoją tożsamość, a wygrany mecz z Suns moim zdaniem świadczy o słabości drużyny z Phoenix, a nie o mocy NOH. Dzisiaj mecz z Bostonem, w którym znakomicie gra Rondo, świetną skuteczność prezentuje Allen, Garnett robi swoje, a do tego z ławki wchodzi wprowadzający ożywienie Brandon Bass pozyskany z Orlando. Przy takim kursie na Celtów grzech nie spróbować, mimo tego że drużyna nie weszła dobrze w sezon.

niestety boston dzisiaj bardzo słabo, tak samo jak rondo, który w 4 kwarcie praktycznie nic nie zagrał
⛔200
 
zabold 26

zabold

Użytkownik
5. Zastal Zielona Góra - AZS Koszalin
typ: under 162
kurs: 1,85
stawka: 200
buk: Betsson


W Zastalu mamy nowego trenera - Mihajlo Uvalina, który wreszcie zastąpił nie radzącego sobie na ławce Jankowskiego. Już pierwsze słowa po objęciu funkcji pokazują, jaki charakter ma mieć drużyna:&quot; będziemy walczyć od pierwszej do ostatniej sekundy we wszystkich meczach&quot;, &quot;Na pewno będziemy grać mocniejszą obroną niż to było dotychczas&quot;. Motywy zmiany szkoleniowca tłumaczy także prezes Zastalu: &quot;Decyzja o zmianie trenera zapadła we wtorek wieczorem. Głównym akcentem do podjęcia takiej decyzji było to, że według naszej oceny ten zespół źle funkcjonował w grze obronnej.&quot;
Jak widać drużyna z Zielonej Góry ma się prezentować przede wszystkim lepiej w obronie. Trener pojawił się dopiero we wtorek, więc z zespołem przeprowadził pewnie 1 zajęcia, jednak tak doświadczony szkoleniowiec na pewno wie, jak reagować podczas meczu i będzie chciał zaszczepić wolę walki koszykarzom zastalu. Myślę, że u Jankowskiego właśnie tego najbardziej brakowało. Ktoś może powiedzieć, że to tylko zmiana trenera, jednak czasem taki impuls jest kluczowy, żeby drużyna zaczęła lepiej grać. Zastal w ostatnich 3 spotkaniach tracił 74,75,78 punktów tak więc nie było nawet źle.
Z drugiej strony mamy AZS, który gra dobrą zespołową obronę. Co prawda ze Śląskiem stracili aż 103 punkty, jednak część drużyny zmagała się z grypą żołądkową. Drużynę prowadzi Andrej Urlep, który też skupia się na dobrej, drużynowej obronie. Świadczą o tym wcześniejsze wyniki: AZS stracił 69 punktów z PBG, 71 z Politechniką i 70 z Kotwicą. Myślę, że dzisiaj na parkiecie możemy być świadkami zażartej walki o każdą piłkę i nie odpuszczania przy każdym rzucie, dlatego gram under.

✅170
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
zabold 26

zabold

Użytkownik
Na dzisiejszą nockę taki zestaw:

6.Luol Deng - Carlos Boozer
typ: 1 (punkty + zbiórki)
kurs: 1,80
buk: betsson

stawka: 200

Bardzo podoba mi się ten typ - Deng w formie, 2 pierwsze mecze to 21punktów i 7 zbiórek z LAL i 22punkty i 10zbiórek z GSW. Do tego gra full czasu:eek:dpowiednio 41 i 38min. Boozer natomiast wiadomo, dość himerycznie: z LAL 15PTS + 6REB, z GSW 6PTS i 3REB. Gra do tego dużo mniej: 32 i 26min, ponieważ musi dzielić się czasem na PF z Tajem Gibsonem. Do tego Boozer będzie miał dzisiaj ciężki match up w postaci Chucka Hayesa i J.J. Hicksona, pod koszem także twardo grający Cousins, a jak wiadomo Boozer czasem lubi wymiękać.
⛔200

7. Gerald Wallace over 17 points
kurs: 1,85
stawka: 100
buk: betsson

⛔100
Wallace jest w doskonałej formie strzeleckiej, statsy łączne z meczów z SAC i PHI to 16-24FG i 12-14FT. To mnie przekonuje do grania tego typu, a także fakt, że dzisiaj możemy spodziewać się szybkiego meczu z dużą ilością punktów. Co jeszcze? Portland gra u siebie,miało dzień przerwy, Denver jest back-to-back, a każdy kolejny trening powoduje lepsze zgranie Geralda z zespołem.


8. Pau Gasol under 28 (PTS+REB)
kurs: 1,85
stawka: 100
buk: betsson

✅85

łącznie:⛔215
 
zabold 26

zabold

Użytkownik
Powtarzam 2 typy sprzed 2 dni, argumentacja taka sama:
9. Roy Hibbert over 8,5 rebounds
kurs: 1,75
stawka: 100
buk: Betsson

✅75
10. Rajon Rondo over 25,5 punkty +asysty
kurs: 1,85
stawka: 100
buk: Betsson

⛔100
Do tego:
11. Dwight Howard under 35 punkty +zbiórki
kurs: 1,85
stawka: 200
buk: Betsson

Tu gram trochę grubiej, bo myślę, że Howard może mieć problemy z aż tak wysoką linią. Wczoraj z Nets 24 zbiórki! i 16 punktów, tak więc suma to 40. We wcześniejszych spotkaniach notował sumy: 26,28. Takie spotkanie jak wczoraj z Nets, raczej będzie ciężko powtórzyć ( jeżeli chodzi o zbiórki), do tego mecz back-to-back dla Orlando, a Howard w zeszłym sezonie notował gorsze wyniki grając dzień po dniu i w zbiórkach, i w punktach. Jak na razie Dwight notuje straszną skuteczność z linii rzutów osobistych: 36%. Myślę, że dzisiaj Bobki będą się starały go zatrzymać po prostu przez faule i to może być strategia, która się opłaci - tak Charlotte jak i mi.
⛔200
12. Jason Kidd - Jose Calderon
typ: 2 (-1,5 punkta)
kurs: 1,85
stawka: 100
buk: Betsson

✅85
Wczoraj Kidd z OKC zagrał aż 35min-zdobył jedynie 3 punkty. We wcześniejszych meczach było trochę lepiej: z Denver 12 punktów w 24min, z Miami 9 w 27min. Dzisiaj bak-to-back z Toronto i myślę, że dzisiaj Kidd nie zagra więcej niż 30min. 38 lat robi swoje - Kidd skupia się na rozegraniu, nie penetruje pod kosz, a rzuty oddaje z czystych pozycji wykreowanych przez partnerów. Z drugiej strony Jose Calderon, który w meczu z Clevland zdobył 15 punktów, a z Indianą 7, grając w obu meczach po 30min. Liczę, że dzisiaj rzuci 12-15 punktów i to moim zdaniem powinno już wystarczyć na Kidda.
13.Zach Randolph - Luis Scola
typ: 1 (-1,5 punkta)
kurs: 1,85
stawka: 100
buk: Betsson

✅85
Łącznie: 9-13: ⛔55
 
zabold 26

zabold

Użytkownik
16. Denver Nuggets - Los Angeles Lakers
typ: 2 (+4,5 PTS)
kurs: 1,85
stawka: 300
buk: Betsson

Nie da się przejść obojętnie obok takiego kursu. Lakers wczoraj bardzo się męczyli, a dzisiaj kolejne spotkanie - tym razem w Denver. Bynum wczoraj wrócił do składu i od razu wielkie double-double (29pts+13reb). Jego powrót po zawieszeniu otwiera nowe możliwości przed trenerem Brownem - w końcu na boisku mamy 3 All-Starów ( Kobe, Pau i Andrzej), z których każdy może zagrać mega mecz. Wczoraj Kobe miał kłopoty z faulami, a i tak prawie triple-double zaliczył, Gasol swoje punkty zdobył, ale to Bynum wczoraj ciągnął drużynę do przodu. Dzisiaj czuję, że Kobe z Gasolem zrobią swoje- przede wszystkim Gasol będzie się mógł skupić na zdobywaniu punktów, a nie walce na tablicach, co średnio mu wychodzi. Bryantowi brakuje 4 punktów do przekroczenia granicy 28000 punktów ( jako 6 gracz w historii ), więc motywacja na pewno duża. Myślę, że dzisiaj Lakersom będą też lepiej siedziały trójki - wczoraj 2/24, a Kobe z Fisherem bardziej będą uważali, żeby nie wpaść w foul trouble. Lakres mimo bardzo słabego meczu wygrali, dlatego takie handi biorę z pocałowaniem ręki i stawiam grubo.

Lakers ostatnie 2min 30s przegrali 0-11. Kobe 6-28 (21%) a reszta drużyna 29/60 - niestety mecz przegrany w dużej mierze przez Bryanta
⛔300

17.
Rajon Rondo over 27 punkty +asysty+ zbiórki
kurs: 1,85
stawka: 200
buk: Betsson

Gram jeszcze raz na Rondo - po prostu wierzę, że dzisiaj ze słabymi Wizards pokaże na co go stać - linia 27 może być pokryta przez same punkty i asysty, a Rondo jest też jednym z lepiej zbierających PG w lidze. Z Detroit zagrał bardzo słabo i krótko ( tylko 27min, 9pts,5as,3reb=17) i myślę, że dzisiaj będzie chciał pokazać, że stać go na dobry występ - w końcu nie traci się formy w niespełna tydzień.
Rondo dzisiaj tak jak myślałem - triple-double, w ostatniej kwarcie chyba z 6 zbiórek.
✅170

Niestety z tego postu ⛔130 , a mogło być świetnie
 
zabold 26

zabold

Użytkownik
18. Sacramento Kings - New Orleans Hornets
typ: 1
kurs: 1,67
stawka: 200
buk: Betsson

Widziałem Kings w meczu z Lakersami a NOH w meczu z Bostonem i 2x Phoenix. Dużo lepsze wrażenie pozostawili na mnie gracze z Sacramento i dzisiaj właśnie gram na nich. Bilans ich gier (1-3) jest gorszy od NOH (2-2) i chyba dzisiaj buki dlatego wystawiły taki wysoki kurs - mi on bardzo odpowiada i myślę, że może trochę spaść do rozpoczęcia spotkania, tym bardziej, że prawdopodobnie nie będzie Gordona.
✅134
 
zabold 26

zabold

Użytkownik
19.Łks Sphinx Łódź - PBG Basket Poznań
Typ: under 148,5
stawka: 100
buk:betsson


Dzisiaj pojedynek &quot;gigantów&quot; TBL – Łks podejmuje PBG. Dzisiaj któraś z drużyn w końcu odniesie zwycięstwo. Stawiam na under, ponieważ nie widzę potencjału w ofensywie u obu drużyn. Ostatnie mecze PBG to zdobycze punktowe na poziomie: 55,66,69,75 oraz 90 z rozbitym wtedy po odejściu Lawala Zastalem. Łks też bardzo słabo: 58,53,61,71,68. Dzisiaj bardzo ważny mecz dla obu drużyn i nie sądzę, żeby któraś z drużyn szalała na parkiecie w ataku.
✅85
20. Siarka Jezioro Tarnobrzeg - Zastal Zielona Góra
Typ: under 163,5
stawka: 100
buk: betsson

Po raz kolejny stawiam na under Zastalu, bo wierzę w nowego szkoleniowca. Z Koszalinem u siebie udało się wygrać, po tym jak Zastal zaczął 4 kwartę od 0-14. Potencjał w tej drużynie naprawdę jest i mam nadzieję, że będzie on pokazywany z meczu na mecz. Liczę na to, że Siarka po laniu w Zielonej Górze, gdzie momentami przegrywała nawet 30 punktami, dzisiaj będzie lepiej broniła. Niedawno w Zielonej Górze padł wynik 90-75 dla Zastalu, tak więc bardzo blisko dzisiejszej linii zaproponowanej przez buka.
⛔100
Łącznie: ⛔15
 
zabold 26

zabold

Użytkownik
21.Phoenix Suns - Golden State Warriors
Typ: 2
kurs: 2,45
stawka: 100
buk:Betsson

22. Phoenix Suns - Golden State Warriors
Typ: Phoenix under 99
kurs: 1,85
stawka: 200
buk: Betsson
⛔300
 
zabold 26

zabold

Użytkownik
23. Minnesota Timberwolves - San Antonio Spurs
Typ: 2
kurs: 1,47
stawka: 500
buk: Betsson
-500

24. LeBron James over 27,5 kurs: 1,85
DEN - MIL ( pierwsza połowa handi 0-2,5) typ: 2 kurs: 1,86

Roy Hibbert, David West, Kris Humphries - najwięcej zbiórek typ: Roy Hibbert kurs:3,0
AKO: 10,32
stawka: 50
buk: betsson
✅122,05
Łącznie (23-24): ⛔377,95
 
zabold 26

zabold

Użytkownik
Trochę niepotrzebnie zaszalałem, niestety trzeba odrabiać powoli teraz

25. Zastal Zielona Góra - AZS Politechnika Warszawa
Typ: 2 ( +14,5)
kurs: 1,85
stawka: 150


Zastal dzisiaj gra z Politechniką - do ostatniej chwili nie wiadomo było, czy mecz się odbędzie, czy nie ze względu na złą sytuacją finansową AZS. Zastal po zmianie szkoleniowca odniósł już 2 zwycięstwa: u siebie z Koszalinem 83-77 i na wyjeździe z Siarką 96-82. Widać, że Chanas i Sroka pewniej się czują przy trenerze Uvalinie, Hodge to klasa sama w sobie, pod koszem trochę zawodzi Archibeque, ale suma sumarum jest nieźle.
Mam nadzieję, że trener dzisiaj da pograć więcej rezerwowym: Chodkiewiczowi, Rajewiczowi czy nawet Matczakowi. Sezon jest w pełni, mecze grane co 3 dni i trzeba grać szerokim składem. Zastal gra u siebie w miarę dobrze, jedyną wpadką była przegrana z Łks. Warto zauważyć, że linię handicapu ustawioną tak wysoko Zastal pokrył w Zielonej Górze tylko raz ( z Siarką 90:75).
AZS z kolei po 5 kolejnych meczach u siebie w końcu rozegra wyjazdowe spotkanie. Bilans tych meczów to:
- wygrane z PBG 77:55 i Polpharmą 92:72,
- przegrane z Kotwicą 64:80, Koszalinem 71:94 oraz Energą Czarnymi 66:75.
Bolączką w tych meczach były 3 kwarty ( z Kotwicą przegrana 13 punktami, z Koszalinem 15), które decydowały o wysokich przegranych AZS. Czuję, że dzisiaj AZS będzie chciał tego za wszelką cenę uniknąć i może się im to udać. Zespół złożony jest z naszych młodych talentów: Pamuły, Ponitki, Michalaka, Pełki wspieranych przez doświadczonego Leszka Karwowskiego. Taka mieszanka zawodników może w każdej chwili wybuchnąć i rozegrać świetne spotkanie. Liczę, że dzisiaj reprezentanci młodzieżówki pokażą trochę solidnego basketu i będą trzymać wynik w okolicy 10 punktów.


26. Śląsk Wrocław - Łks Łódź
over 154,5 / Betsson
kurs: 1,85
stawka: 150

Kierowany przez Skibniewskiego Śląsk gra szybką koszykówkę, zdobywają dużo punktów, raczej bez skupiania się na defensywie. Na początku wyglądało to bardzo średnio, ale drużyna zgrywa się z tygodnia na tydzień. O sile ofensywy świadczą ostatnie wyniki: 91:83 z Siarką, 103: 78 z Koszalinem, 87-88 z Turowem. C W każdym z tych spotkań wysokie overy. zuję, że dzisiaj może we Wrocławiu pęknąć 100 pkt. Z kolei Łks, jak pisałem wcześniej, nie ma siły w ataku. Ostatnio zatrzymują się w okolicach 50-60 punktów. Stawiam jednak na over, ponieważ gra będzie szybko prowadzona przez Śląsk i możliwe jest, że Łks rzuci 65-70 punktów.

⛔300
 
zabold 26

zabold

Użytkownik
27. PHX - PTB
over 195 / Betsson
kurs: 1,85
stawka: 600

28. PHX-PTB 2 (1,7)
OKC-HOU 1 (1,22)
AKO: 2,07
stawka: 400
buk: betsson



jednak pozostanę kibicem, łącznie 1-28: jakieś ⛔2200
 
Do góry Bottom