>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Szachy

leci-kasa 8

leci-kasa

Użytkownik
Cześć
Czy znacie może jakies platformy bukmacherskie (moga byc egzotyczne) gdzie można obstawiać szachy. Oczywiście chodzi mi o nieco więcej wydarzeń niż Mistrzostwa Świata.
Zauważyłem, że bukmacherzy chyba zapomnieli o szachistach, a szkoda...
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
od czasu do czasu pojawia się coś na betsafe, ale to bardzo nieregularnie. Trzeba regularnie wchodzić na stronę tego bukmachera i liczyć na to, że coś wystawią (w ciągu ostatnich 3 miesięcy był turniej londyński, był jakiś rosyjski, były drużynowe mś)
 
leci-kasa 8

leci-kasa

Użytkownik
Dzięki za info. na bWin tez są jakieś turnieje ale te raczej największe (teraz wystawili mistrzostwa świata 2012 ale jak na razie bardzo ubogo)
Troche szkoda, że tak mało zdarzeń u buków bo ludzi interesujących sie zakładami i szachami z pewnością nie brakuje ????
 
P 5

piostar

Użytkownik
Witam.
W roku 2010 była spora oferta na Pinnacle, niestety w poprzednim roku czy początek tego zupełnie spasowali w szachach. W styczniu mieliśmy duży turniej w Wijk aam Zee, niestety Pinnacle pozostało nieme. Z miarę dostępnych buków dali ten turniej w Doxxbecie bez szaleństw ze stawkami. Obecnie widzę ofertę na majowy mecz o Mistrzostwo Świata pomiędzy Anandem i Gelfandem w w/w Doxxbecie, Panbecie tutaj limit około 750zł oraz Vivarobet (tutaj nie mam konta, nie znam bliżej).
Podejrzewam, że bliżej meczu coś się pojawi. I faktycznie w Betsafe też widziałem coś na szachy.
 
astana 439

astana

Użytkownik
Polecam buka Panbet,ewentualnie inne rosyjskie klony,przy okazji swego czasu,tj.20 lat temu miałem ranking prawie 2300,ale teraz nie trenuję i mało gram,ranking aktualny 2111.Pozdrawiam.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Marathonbet oferuje szachy i to nawet live co ciekawe ta oferta live teraz podczas turnieju w Londynie zawiera znacznie pozawyżane kursy w stosunku do aktualnej sytuacji na szachownicy.Szkoda że limity na live są niskie max 300 euro potem jak ludzie ludzie masowo stawiają to do 40 euro limit nawet spada.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Tak z czystej ciekawości pytam jak stawiacie mecz o Mistrzostwo Świata
Magnus Carlsen (NOR) 1.45-Viswanathan Anand 2.5 (IND)(kursy z bah)
Czy stawianie na Carlsena to dobra lokata bo mecz dopiero w Listopadzie a kursy na niego spadają.
 
T 3

typ_er

Użytkownik
Jeśli kursy mocno spadają, to można postawić teraz, a po kilku miesiącach postawić na przeciwnika mając tym sposobem pewny zysk niezależnie od wyniku spotkania.

Np.
Na 1 kurs wynosi 1.7 i stawiam 100 jednostek (wygrać mogę 170, czyli 70 jestem do przodu). Natomiast 60j stawiam na przeciwnika jak kurs wyniesie jakieś 2.8 (bo jeśli przewidujesz, że na 1 kurs będzie spadał, to na 2 powninien wzrastać).
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Chess. 2013 World Cup. Norway. Round of 64. 2-Games
Aronian, Levon - Lysyj, Igor Typ: Aronian stawka 70 Euro Marathonbet
Wynik 3-1 ale po dogrywce niestety zakład przegrany ale Aronian miał swoją szansę, remisował czarnymi pierwszą partię następnego dnia grając białymi uzyskał pewną przewagę ale jej nie zrealizował i po dwóch partiach wynik 1-1.
Dzisiaj o godzi 15:00 w Norweskim Tromso rozpocznie się druga runda Chess World Cup 2013. Aronian zaczął bardzo dobrze ten turniej wygrywając 2-0 z o wiele słabszym niższym o kilka klas szachistą Mikhailem Markovem w drugiej rundzie trafił już na mocniejszego przeciwnika zajmującego aktualnie 109 miejsce w rankingu światowym Igora Lysyjego który odprawił w pierwszej rundzie Istratescu Andrei 1.5-0.5. Co prawda do objęcia fotela lidera światowego rankingu Aronianowi brakuje 49 i jest to mało realne aby wskoczył w najbliższym czasie na fotel lidera. Na 3 pozycji światowego rankingu jest Caruana Fabiano który z rankingiem 2796 ma tylko 17 pkt straty w stosuku do Aroniana i depcze mu po piętach dlatego Aronian nie może sobie pozwolić na stratę punktów w meczu z Lysyjem który jest notowany 165 pkt mniej niż Aronian. Obaj zawodnicy rozegrają dzisiaj co najmniej 2 partie jedna białymi druga czarnymi w przypadku remisu po dwumeczu gra się kolejne 2 i potem tak do skutku do puki któryś z graczy nie wygra 2 partii albo wygra jedną i jedną zremisuje.
Myślę że Aronian w pierwszych 2 partiach postara się wygrać białymi i co najmniej zremisować czarnymi i przejść szybko do kolejnej rundy. Przegrana dla niego by oznaczała duże starty punktów rankingowych ze względu że gra z zawodnikiem który ma ponad 150 punktów mniej.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Kramnik, Wladimir - Andreikin, Dmitry 4-Games Typ 1 Kurs: 2 stawka 100 euro
30.08.2013 15:00 bukmacher Marathonbet
Wynik całego meczu 2.5-1.5 ✅✅✅
Rozumiem jakby podobne kursy na Kramnika były na mecz który składa się z 2 partii ale tutaj mamy do czynienia z meczem 4 partyjnym Kramnikowy starczy jedna wygrana i 3 remisy które gładko powinien wyciągnąć za 3 partii. Obaj gracze grają po 2 partie białymi jak i czarnymi ze zmianą koloru co partię. Według mnie Andreikin będzie starał się ugrać 4 remisy i spróbować wygrać w dogrywce przy mniejszym tempie gry w którym jest dobry co potwierdził w czterech ostatnich meczach wygrywając w dogrywce ale tym razem z Kramnikiem nie uda mu się dotrwać do dogrywki. Kramnik natomiast w tym turnieju spisuje się bardzo dobrze większość meczy wygrał po 2 partiach bez dogrywek widać że się stara każdy mecz jak najszybciej zakończyć. Cztery partie w tym meczu według mnie są wystarczającą ilością aby Kramnik udowodnił swoją formę i przewagę nad Andreikinem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Kramnik, Wladimir - Andreikin, Partia nr 4 ostatnia w meczu Typ X Kurs: 1.51 stawka 98 euro bukmacher marathonbet
02.09.2013 15:00 bukmacher Marathonbet
Wynik czwartej partii 0.5-0.5 ✅✅✅
Mimo ze Kramnik osiągnął pewną przewagę w czwartej partii zaproponował przeciwnikowi remis który został szybko przyjęty. Dzięki remisowi w ostatniej partii został zwycięzcą tegorocznego
Chess world cup 2013.
Jutro zostanie rozegrana ostatnia partia tego meczu aktualny wynik 2:1 dla Kramnika.
Andreikin ma ostatnią szansę musi wygrać białymi aby doprowadzić do remisu w całym meczu i dogrywki w której ewentualnie miałby szanse na wygranie finału. Według mnie Andreikin ma nikłe szanse na wygranie jutrzejszej partii pomimo że gra białymi natomiast Kramnik też nie będzie się wysilać aby czarnymi wygrać mu już remis wystarczy do wygranej całego meczu który osiągnie sukcesywną wymianą figur oraz utrzymaniem wyrównanej pozycji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Anand, Viswanathan - Carlsen, Magnus Chess. 2013 World Championship Match. 12-Games. Chennai. Men. 06.11.2013
Typ 2 kurs 1.49 bukmacher marathonbet stawka 102 euro
Dzisiaj proponuję powyższy mecz co prawda zakłada długoterminowy i limit niezawielki.
W meczu będzie rozgrywane 12 partii każdy z graczy zagra po 6 partii białymi i po 6 czarnymi ze zmianą kolorów co partię w przypadku wyniku 6-6 zostanie rozegrana dogrywka z mniejszym tempem gry i będzie trwała dopóki któryś z graczy nie osiągnie co najmniej 1.5 pkt z 2 partii.
Według mnie bardzo mało prawdopodobne jest to aby doszło do wyniku 6-6 nie mówiąc już o wygranej Ananda w pierwszych 12 partiach. Carlsen jest aktualnie pierwszy w rankingu światowym a Anand 6 dzieli ich 100 pkt rankingowych. Poniższe statystyki mówią same za siebie:
http://ratings.fide.com/chess_statistics.phtml?event=1503014
http://ratings.fide.com/chess_statistics.phtml?event=5000017
Dobrze widać w statystykach że Carlsen grając białymi jest groźny ma większą ilość wygranych białymi niż remisów i w grze białymi powinien szukać wygranych partii a resztę remisować. Wątpię w to aby któryś z graczy wygrał co najmniej jedną partię czarnymi w tym meczu. Co ciekawe dodam że w meczach Carlsena bukmacherzy na wygraną jego białymi dają często pozażywane kursy wynoszące ponad 2.5 a wedle statystyk na fide wszystkie jego wygrane białymi wynoszą około 47%.
Dla mniej odważnych bojących się postawić czyste 2 w tym meczu polecam zakład Hcap2 (0) 1.285 jest to zakład DNB bo granie x2 po 1.133 jest trochę nieopłacalne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +90
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Hou, Yifan - Ushenina, Anna Chess. 2013 World Championship Match. 10-Games. Taizhou. Women
10.09.2013

Typ 12 kurs 1.153 bukmacher marathonbet stawka 162.5 euro (taki limit na aktualną chwilę)

Mecz zaczyna się już za tydzień więc kursy mogą się gwałtownie zmieniać im blizej spotkania. Według mnie kurs 1.153 na brak remisu po 10 partiach to dobry typ.
Bukmacherzy w roli faworytki stawiają młodą dziewiętnastoletnią chinkę która aktualnie jest druga na świecie wśród kobiet jej przeciwniczka to nr 17 na świecie w tamtym roku otrzymała od fide tytuł gm. Przeglądając statystyki obu pań można dojść do wniosku że remisować to one nie lubią. Obie panie mają prawie tyle samo wygranych co remisów czarnymi co jest dość ciekawe jak wiadomo w szachach białe rozpoczynają i mają przewagę jednego posunięcia nad czarnymi co ma duże znaczenie grze. Obie panie grają ostre warianty różnych debiutów a gra środkowa często jest napięta i nie świadczy o wymianie materiału i szybkiego przejścia do końcówki która by faworyzowała ewentualny remis.
http://ratings.fide.com/chess_statistics.phtml?event=8602980
http://ratings.fide.com/chess_statistics.phtml?event=14110911
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Anand, Viswanathan - Carlsen, Magnus Chess. 2013 World Championship Match. 12-Games. Chennai. Men. 06.11.2013

Typ 2 kurs 1.49 bukmacher marathonbet stawka 102 euro

Dzisiaj proponuję powyższy mecz co prawda zakłada długoterminowy i limit niezawielki.
W meczu będzie rozgrywane 12 partii każdy z graczy zagra po 6 partii białymi i po 6 czarnymi ze zmianą kolorów co partię w przypadku wyniku 6-6 zostanie rozegrana dogrywka z mniejszym tempem gry i będzie trwała dopóki któryś z graczy nie osiągnie co najmniej 1.5 pkt z 2 partii.
Według mnie bardzo mało prawdopodobne jest to aby doszło do wyniku 6-6 nie mówiąc już o wygranej Ananda w pierwszych 12 partiach. Carlsen jest aktualnie pierwszy w rankingu światowym a Anand 6 dzieli ich 100 pkt rankingowych. Poniższe statystyki mówią same za siebie:
http://ratings.fide.com/chess_statistics.phtml?event=1503014
http://ratings.fide.com/chess_statistics.phtml?event=5000017
Dobrze widać w statystykach że Carlsen grając białymi jest groźny ma większą ilość wygranych białymi niż remisów i w grze białymi powinien szukać wygranych partii a resztę remisować. Wątpię w to aby któryś z graczy wygrał co najmniej jedną partię czarnymi w tym meczu. Co ciekawe dodam że w meczach Carlsena bukmacherzy na wygraną jego białymi dają często pozażywane kursy wynoszące ponad 2.5 a wedle statystyk na fide wszystkie jego wygrane białymi wynoszą około 47%.
Dla mniej odważnych bojących się postawić czyste 2 w tym meczu polecam zakład Hcap2 (0) 1.285 jest to zakład DNB bo granie x2 po 1.133 jest trochę nieopłacalne.
Znalazłem w betsafe bardziej opłacalny kurs 1.46 ponieważ zakład ten w przypadku remisu obejmuje ewentualną dogrywkę a w marathonbet po 12 partiach w przypadku 6-6 jest przegrana.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Chess. International Tournament. Saint Louis
THE SINQUEFIELD CUP

Pula nagród 170 000 $
1st 70 000 $
2nd 50 000$
3rd 30 000$
4th $20 000$
Oficjalna strona turnieju http://www.uschesschamps.com/
Zwodnicy grają systemem każdy z każdym 2 razy ze zmianą kolorów.
Wczoraj odbyła się runda pierwsza natomiast na dzisiaj na rundę drugą mam następujące typy
Aronian, Levon - Carlsen, Magnus Typ remis kurs 1.533 bukmacher marathonbet
stawka 100 euro Wynik remis ✅✅✅
Już myślałem że wygrana Carlsena nastąpi w tym meczu po tym jak osiągnął pewną przewagę pozycyjną i ogólnie lepiej stał już po 14 posunięciach ze względu na skoczka na d4. Później Carlsen przejął otwartą linię e co naprawdę doprowadziło do bardzo dobrej sytuacji dla niego ale Aronianowi jakoś udało się uprościć materiał doprowadzając do remisu.
Po wczorajszej pierwszej rundzie zwycięstwo odnotowali Carlsen i Nakamura którzy mają po 1 punkcie. Dzisiejszy mecz Carlsen gra czarnymi z Aronianem drugim najsilniejszym graczem w turnieju. Myślę że partia cały czas będzie wyrównana i dojdzie do remisu.
Statystyki
http://ratings.fide.com/chess_statistics.phtml?event=13300474
http://ratings.fide.com/chess_statistics.phtml?event=1503014
Nakamura, Hikaru - Kamsky, Gata Typ Nakamura Draw no bet jest to zakład oznaczony Hcap1(0) bukmacher marathonbet kurs 1.26 stawka 100 euro wynik 1-0 ✅✅✅
Po 24 posunięciach czarne 2 pionki mniej wcześniej pozbawione możliwości roszady króla nie mają gdzie schować a hetman białych buszuje po szachownicy. Zastanawiam się czy czarne nie popełniły błędów w debiucie. Widać Kamsky w trochę słabej formie jest że tak gra według mnie osłabienie sobie struktur pionowych na obu skrzydłach nie jest to gra profesjonalisty. Szkoda że pełnej jedynki na ten mecz nie dałem.
Wczoraj Nakamura wygrał z Aronianem po dość długiej partii zaczynając turniej bardzo dobrze jak dziś wygra a Carlsen zremisuje obejmie fotel lidera. Turniej odbywa się w klubie szachowym w którym Nakamura trenuje i chce się pokazać z jak najlepszej strony dlatego ma dodatkową motywację aby wygrać.
Statystyki
http://ratings.fide.com/chess_statistics.phtml?event=2016192
http://ratings.fide.com/chess_statistics.phtml?event=2000024
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Kamsky, Gata - Aronian, Levon Typ Aronian Draw no bet jest to zakład oznaczony Hcap2(0)
bukmacher marathonbet kurs 1.533 stawka 100 euro Wynik remis zwrot stawki.
Kamksy po 2 partiach aktualnie ma 0 pkt natomiast Aronian ma 0.5 pkt za wywalczony wczoraj remis z Carlsenem. Czystego grania na czarne po kursie 3.1 nie polecam ponieważ bardzo prawdopodobny jest remis ale według mnie Aronian jednak ma szanse wygrać po tym co wczoraj Kamsky pokazał w meczu z Nakamurą. W przypadku dzisiejszej wygranej Kamskiego Aronian będzie miał ostatnie miejsce w tabeli natomiast w przypadku remisu będzie na 3 miejscu. Jeszcze istnieje taka możliwość że Carlsen dzisiaj przegra a Aronian wygra wtedy obaj by mieli po 1.5 pkt i byli na 2 miejscu w tabeli ale jest to mało prawdopodobne bo nie wierzę w to aby Carlsen chociażby 0.5 nie ugrał z Nakamurą.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Chess. International Tournament. Lake Sevan. Round 4
Swiercz, Dariusz - Grigoryan, Avetik Typ x2 kurs 1.333 stawka 37.5 euro
Bukmacher marathonbet Wynik 1-0 ⛔⛔⛔
Avetik nie zrobił roszady ponieważ goniec białych celował w f8. Według mnie to było główną przyczyną porażki czarnych.
Statystyki:
http://ratings.fide.com/chess_statistics.phtml?event=1126881
http://ratings.fide.com/chess_statistics.phtml?event=13302191
Polski zawodnik aktualnie po 3 rundach ma 0.5 pkt jego przeciwnik 1 pkt po wygranej białymi ze swoim rodakiem Grigoryan Karen H. Mimo że Avetik przegrał już 2 partie czarnymi ja widzę tu co najmniej remis albo jego wygraną. Avetik w sierpniu 2013 brał udział w turnieju 20th Abu Dhabi International Festival w którym uzyskał dobry wynik 6.5/9 pkt mimo że w turnieju grał głównie z trochę słabszymi od siebie graczami.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Chess. International Tournament. Saint Louis. Round 3
Carlsen, Magnus - Nakamura, Hikaru Typ 1 bukmacher marathonbet stawka 100 euro (taki limit)
kurs 1.94 wynik remis ⛔⛔⛔
Carlsen miał lepszą pozycje przez pewien czas ale tego nie wykorzystał.
Aktualnie liderem tabeli jest Nakamura ale po dzisiejszym meczu to się zmieni jak Carlsen wygra. Carlsen musi dzisiaj wygrać ponieważ w 4 i 5 rundzie będzie grać czarnymi a w 6 rundzie czeka na niego Aronian z którym nie będzie łatwo wygrać białymi. Jakby dzisiaj Carlsen przegrał albo zremisował Nakamura dalej będzie liderem tabeli którego trudno będzie dogonić. Kursy na Carlsena już spadły z rana wynosiły ponad 2 widocznie ktoś zagrał za limit stawki.
 
Do góry Bottom