>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Milenium - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
Y 0

yetix

Użytkownik
Niedawno otworzyli tego buka kolo mnie wiec po szkole wstępuje.

Ma bardzo dobre kursy. Najlepsze ze wszystkich!! Nawet po odjęciu podatku wygrana jest większa niż np. w bet-and-win. Dostępne jest wiele lig, także np. polska liga siatkówki kobiet.

Co do kuponów to są dobre bo drukowane każdy osobno a nie np. jak w sts na gotowych druczkach. Nad zespołami jest podane z jakiej dyscypliny i z jakiej ligi/rozgrywek dany mecz pochodzi, po prawej stronie kurs. Jedyny mankament to fakt iż są one drukowane na papierze używanym do drukowania paragonów w sklepach, jednak szerszym, o szerokości 8cm ????

Jednak według mnie to bardzo dobry bukmacher, wygraną można odebrać w każdym punkcie należącym do sieci, a nie jak np. w sts tylko w tym w którym postawiliśmy zakład.

POLECAM!!
 
dziubu 0

dziubu

Forum VIP
Jakieś trzy tygodnie temu otworzyli u mnie kolekture tego buka. Uważam, że jest on o wiele
lepszy od Profa i STSa. Dlaczego? Przede wszystkim chodzi o kursy, które jak napisał to
Yetix są o wyższe od tych w STSie i Profie (sprawdziłem to stawiając przez 2 weekendy
te same mecze w Profie i Milenium) a chyba to sie najbardziej liczy. Dla mnie nie jest ważna
atmosfera czy miła obsługa tylko jak największa wygrana. Kursy w Milenium to niewątpliwie
największa zaleta tego buka.
 
rookie91 0

rookie91

Użytkownik
Milenium jest spox . Najwyższe kursy ze stacjonarnych ( wystarczy przejżeć oferte Sts i milenium ). Kursy wyższe średnio o 0.05 lub 0.1 zł, a to już jest coś :p, przerzuciłem się tam z Sts&#39;u a drugi oprócz kursów powód to to że zawsze mi obstawią ???? , wiecie są takie dekle gdzie nie gdzie że 15latka wezmą za 18latka ( nie mówie że to źle, i w sumie sam do siebie pewnie bym sie też pomylił :wink: ), ale w Sts nie zawsze .

WZBMILENIUM RLZZ ! ????
 
G 0

giaurka

Użytkownik
Ja polecam Milenium!!! W Śremie jest taki punkt. Nie jestem jakąś fanatyczką obstawiania, ale zdarza mi się to robić tak dla zabawy. Z kolei moi znajomi obstawiają często i to wyłącznie w Milenium. Widziałam wygrane kupony na 800, 900 złotych, a nawet 1200 w czasie Mundialu. Z tego co wiem, mają najlepsze kursy, na punktach które znam: w Śremie, Rawiczu, Krotoszynie, Wrześni i Gostyniu są też do kupienia bardzo tanie papierosy i automaty do gry. Obsługa również jest bez zarzutu. Słyszałam, że niedługo w wielkopolsce otwarte zostaną następne punkty Milenium: w Lesznie, Jarocinie i Szamotułach!!!

Pozdrawiam...
 
M 0

michalvrobel

Użytkownik
Hej
Kto wie moze gdzie się sprawdza swoje punkty na stronie wzbmilenium uzbierane w &quot;lidze Mistrzów&quot; Mam pin ale niewiem gdzie go uzyc
 
19krako91 44

19krako91

Użytkownik
A u mnie w Zabrzu widocznie nie miał przebicia bo po ok 6 miesiącach zamknęli go :mrgreen: a zawsze tam chodziłem teraz roznie gdzie mi sie chce ale TipSport też ma wyższe kursy niż renomowane PRof i STS
 
P 0

piotrciuba

Użytkownik
mam pytanie i prosze o bardzo szybka odpowiedz
czy dzisiaj 2 dzien swiat jest otwarty milenium??
bo o 12:45 mam autobus do miasta i nie bede jechal jesli jest zamkniety wiec prosze o jak najszybszy kontakt na gg 7945472 albo tutaj
 
K 0

karbi

Użytkownik
Polecam tego buka. Zawsze tam typuje (może dlatego że mam blisko....) i nie moge powiedzieć złego słowa. :spokodfhgfh: :spokodfhgfh: :spokodfhgfh: ???? ????
 
gwizd3k 39

gwizd3k

Użytkownik
z tego co mi sie wydaje to jezeli jest skretch to odejmuja kurs od kuponu ale nie jestem pewnien ... Mozliwe ze uznją to za przegraną gracza który poddał mecz...

Nie wiem zapytam sie znajomych pań z kolektury i napisze chyba ze ktoś będzie szybszy ???? pozdrawiam
 
sibrejk 3

sibrejk

Użytkownik
chodzę do milenium 2 lata, ale mi się wydaje, że w systemach zaniżają wygrane. Zrobiłem sobie taki sam kupon na stronie milenium i toto-mixu systemem 1/2 i w toto wyszła wyższa wygrana.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom