>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

problemy w tobet - zero kontaktu z suportem

Status
Zamknięty.
H 0

hans0007

Użytkownik
jestem lekko w szoku!wplacilem pieniadze przez moonebokers 350 zl juz jakies 2 godziny temu.tranzakcja przebiegla pomyslnie a na koncie tobet nadal jest stan konta 0zl.pisze do nich meila i od 2 godzin nie mam zadnej odpowiedzi.a podobno kontaktuja sie w przeciagu 15 min.nie ma zadnego numeru telefonu tylko ten meil.dzis zalozylem konto w tobet i juz zaluje bo to co tu sie dzieje spotyka mnie pierwszy raz i na dodatek nie ma nawet gdzie zadzwonic tylko trzeba pisac meile na ktore nikt nie odpowiada.jestem w szoku i nie polebam tego buka.mam nadzieje ze sprawa sie wkoncu wyjasni.mial ktos takie problemy z nimi??:;/:
 
A 0

adamo85

Użytkownik
O stary twoje problemy dopiero się zaczną przy próbie wypłaty pieniędzy!!
Ja skorzystałem z bonusu (zakład bez ryzyka do 100pln) wygrałem a teraz jak próbuje zrobić wypłatę to żądają dokumentów na potwierdzenie miejsca zamieszkania itp itd Wysyłasz im dokumenty oni piszą że mają na sprawdzenie trzy dni następnie je odrzucają bez podania przyczyny na meila jak już odpiszą to po paru godzinach w treści którego będzie napisane że nie mają teraz obsługi w języku polskim.
Konto mam tam wiele miesięcy ale teraz coś złego tam się dzieje może bankrutują nie wiem ale to jest jakaś masakra
 
H 0

hans0007

Użytkownik
to niezle sie wpakowalem a przedtem patrzalem na opinie i tobet nawet wszyscy dobrze ocenili.dobrze ze wplacilem tylko 350zl bo juz chcialem 2tys.trzeba ludzi na forach informowac o takich rzeczach bo gnoje tylko zarobia i sie zwina z kasa.????
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Ogarnijcie się Panowie, po 1.to nie miejsce na takie &quot;płacze&quot;, a po 2.skoro chciales niby wpłacać 2 tysiące, to wnioskuję, że jesteś dorosły, więc nie płacz tylko poczekaj, aż support będzie i Ci wyjaśni ocb...
Adamo to co piszesz jest niesamowite...
DO ZAMKNIĘCIA
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom