>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
W tym temacie możemy zgłaszać ewentualne błędy, jednakże zanim napiszesz tutaj post, dwukrotnie przeczytaj

Niejasności składamy w sposób kulturalny
podając przy każdej niejasności post do którego pytanie dotyczy, brak linku przy pytaniu będzie skutkowało ignorowaniem zadanego pytania.
========================================


Darmowe 1EUR, bonus 300% normy lub 50% do 40EUR!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Mam już partnera,a zgłosiłem się w wątku dla osób bez par.Chciałem wkleić linka do postu ale już usunięty..
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
4. Drużyny zgłaszamy w temacie Zgłoszenia par do konkursu. Użytkownicy, którzy nie mają własnej drużyny, zgłaszają się w Zgłoszenia dla osób bez par. Jeżeli po zapisaniu się w temacie dla osób bez par dany użytkownik znalazł partnera musi niezwłocznie powiadomić o tym w temacie &quot;Pytania, propozycje..&quot; (podając przy tej informacji link do swojego postu z zapisem dla osób bez par) jeśli tego nie uczyni zostanie zdyskwalifikowany z konkursu. Dla osób nadal pozostających bez par moderatorzy tworzą z tych osób drużyny. Decyzje moderatorów są ostateczne i nie podlegają dyskusji.
Przypominam o tym punkcie regulaminu, nie mamy zamiaru sprawdzać każdego użytkownika czy nie zapisał się w obu tematach. Będą dyskwalifikację drużyn.
Pozdrawiam ;)
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Wylosowane pary:
Para 1 BerciQ89 i Spiderro
Para 2 alienv i Bodzio9
Para 3 lolnik i borek149
Para 4 salva i Tomek18
Para 5 sumada90 i Doberman
Para 6 kiman i Kancia
Para 7 Benek88 i robo64
Para 8 strojes666 i zwyciestwo1960
Para 9 bobo i spec19883
Para 10 LordJuvent i finalitat
Para 11 zizou303 i conti73
Para 12 slavoo26 i mellasa
Para 13 johnnygangsta i LakiACM
Wszystkie wylosowane pary muszą zgłosić swoje drużyny w tym temacie Zgłoszenia par do konkursu. Podając swoją nazwę i ewentualne logo drużyny. Ci którzy tego nie uczynią nie będą mieli możliwości przystąpienia do konkursu. Temat dla osób bez par został zamknięty, jedyną możliwością przystąpienia do konkursu jest posiadanie drużyny w ten sposób można jeszcze się zgłaszać do rozpoczęcia pierwszych zawodów.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
nie mam żadnego odzewu od robo64. jak jest ktos w podobnej sytuacji to mozemy nowy team zrobić
Wyrażam zgodę na to co pisałeś mi na PW.
Więc możesz utworzyć zespół z conti73.
Zmiany są następujące:
Para 7 Benek88 i conti73
Para 11 zizou303 i robo64
Zgłoś drużynę w odpowiednim temacie.
Brak logowania ostatnio na forum u obu użytkowników z pary 11, więc chyba jednak nie mają chęci na przystąpienie do konkursu.
 
robo64 692

robo64

Użytkownik
nie mam żadnego odzewu od robo64. jak jest ktos w podobnej sytuacji to mozemy nowy team zrobić
Benek 88 nie dawałem odzewu bo nie mogę wysyłać wiadomości prywatnych bo nie mam 10 postów to z kim jestem w parze wreszcie bo się pogubiłem ? Obojętnie z kim będę w parze niech druga osoba z mojej pary wymyśli nazwę i niech nas zapiszę.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Benek 88 nie dawałem odzewu bo nie mogę wysyłać wiadomości prywatnych bo nie mam 10 postów to z kim jestem w parze wreszcie bo się pogubiłem ? Obojętnie z kim będę w parze niech druga osoba z mojej pary wymyśli nazwę i niech nas zapiszę.
No tak 2 lata na forum to za mało by napisać chociaż 10 postów...
Para 11 zizou303 i robo64
 
czort 31

czort

Użytkownik
11. W każdej kolejce drużyna może podać maksymalnie 3 typy z danej dyscypliny. Jednak w każdej kolejce należy podać minimum 3 typy w sumie, ze wszystkich dyscyplin. Zaś maksymalna liczba typów ze wszystkich dyscyplin wynosi 5.
Czyli nie ma znaczenia czy postawimy 3 typy w Oberschofie czy w Garnisch czy podzielimy je na 2 do 1 lub 1 do 2?
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Nie ma znaczenia, tylko należy pamiętać jedne zawody jeden post. Czyli jak podasz 2 typy na Oberstdorf to nie możesz dołożyć 3 typu z Oberstdorfu w innym poście.
 
czort 31

czort

Użytkownik
Nie ma znaczenia, tylko należy pamiętać jedne zawody jeden post. Czyli jak podasz 2 typy na Oberstdorf to nie możesz dołożyć 3 typu z Oberstdorfu w innym poście.
1 kolejka, 30 grudnia - 1 stycznia
Skoki narciarskie: Oberstdorf
Skoki narciarskie: Garmisch - Partenkirchen
Czyli w zasadzie nie mogę, ponieważ przed końcem zawodów w Oberstdorfie nie pojawią się kursy na Garmisch.
Jeśli nie możemy podać dwóch postów do jednej kolejki to po prostu musimy podać wszystkie typy na jedne wybrane przez nas zawody.
A ok, czyli jak postawię np. dwa typy na Oberstdorf to nie mogę póżniej dodać trzeciego ale mogę dodać trzeci w Garmisch w osobnym poście?
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Jak rozumiem jedne zawody jeden post czyli tylko jeden z partnerów może podać typy na te zawody. A czy może podać dla przykładu jeden z graczy dajmy na to, jak teraz mamy w pierwszej kolejce na zawody w Oberstdorf HS142 dwa typy a otem jego partner podaje jeden typ na GA-PA HS142. I czy może być taka sytuacja że jeden gracz podaje wszystkie typy występujące w konkursie czy jest jakaś minimalna liczba na gracza. Dzięki.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Na tym etapie konkursu nie ma już poszczególnych graczy, jesteście drużyną i kto podaje typy nikogo nie obchodzi, może podawać jedna osoba, możecie na zmianę obojętnie. ;)
 
dig 106

dig

Użytkownik
Przepraszam, mógłbyś dawid edytować naszego posta i zmienić z :
Nazwa drużyny: Białe Rękawiczki


Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Oberstdorf HS137
30.12 | 15:00

#1
Andreas Kofler - Thomas Morgenstern 1 @ 1,55
#2
Anders Bardal TOP3 @ 1,60
#3
Kamil Stoch - Martin Koch 2 @ 1,50

Bukmacher : Tobet

na :

Nazwa drużyny: Białe Rękawiczki


Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Oberstdorf HS137
30.12 | 15:00

#1
Andreas Kofler - Thomas Morgenstern 1 @ 1,55
#2
Anders Bardal TOP3 @ 1,60
#3
First round : Kamil Stoch - Kofler 2 @ 1,30

Bukmacher : Tobet
 
Do góry Bottom