>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Najlepszy Typer roku 2011

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wybieramy najlepszego typera roku 2011.

W głosowaniu może wziąć każdy użytkownik zarejestrowany nie później niż dnia 15 grudnia 2011 roku.
Najlepsza trójka otrzyma nagrody:
1 miejsce: 300zł + koszulka FB + smycz Unibet + talia kart
2 miejsce: 200zł + koszulka BAH + smycz Unibet + talia kart
3 miejsce: 100zł + koszulka Betsson + smycz Unibet + talia kart


Walczymy fair play. Wszystkie próby oszustwa będą surowo karane.
Głosowanie jest dobrowolne. Zachęcanie użytkownika do głosowania na daną osobą również będzie karane. Można oddać głos tylko na jedną osobę.
W przypadku, gdyby moderator/typer zajął miejsce w TOP3 w obu ankietach, może wybrać tylko jedną nagrodę. Wówczas osoba z miejsca niżej otrzyma bonus.

Administracja forum
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Cóż, zagłosuję na zapewne mało popularną opcję, a będzie to kolega jelszan81, który podobnie jak ja, specjalizuje się w niszowym sporcie (on bardziej). Co do reszty, to uważam, że zdecydowana większość jest w tym gronie zasłużenie, i na pewno walka o zwycięstwo będzie ciekawa do końca.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ja również zagłosowałem na Jelszana. Wybitny znawca tenisa stołowego. Zapewne popularni będą inni typerzy - bardziej znanych dyscyplin - ale mam nadzieję, że nie tylko my adqs docenimy pasje jelszana.
Powodzenia :!:
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Nie ma Koziego, nie ma Dejwiego Watta a ich najbardziej doceniam za wkład w rozwój działu i mega wiedzę na temat kolarstwa ????
Z ostatecznym wyborem wstrzymam się jeszcze przez najbliższe dni chociaż mam jeszcze dwie kandydatury spośród nominowanych, ale na razie nie podejmuję żadnej decyzji.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Ja głosowałem na Robson_26, gdyż typuje mi dyscyplinę bliską, a chodzi tutaj o żużel. Jego bety dobre i widać, że praktycznie miesiąc w miesiąc był na plusie i oby tak dalej w kolejnych sezonach/latach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Fanatyk_1984 - dlaczego on? Bo jest najlepszy na tym forum. Chłop z czego nie zapoda typ można prawie zawsze przed meczem księgować na ✅. Pomimo, że nie pisze analiz wiemy, że to dobry typ i nie został wybrany tak o sobie. Nie głosuje na typera z mojej ulubionej dziedziny bądź najbliższych moich ulubionych. W bukmacherce liczy się skuteczność, a Fanatyk ma zabójczą!;)
 
agent00typer 468

agent00typer

Użytkownik
W tym roku było tylko dwóch dobrych typerów (nie obrażając innych):
- MacieqLeo i filip_r2. Zagłosowałbym na Maćka, gdyby tylko tu był, a tak głos idzie na filipa, pomimo, iż nie podaje juz typów.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
głos zdecydowanie na dawid.400, pomimo że miewał też słabsze momenty to potrafil się przyznac do ujemnego yieldu, w przeciwieństwie co do niektórych &quot;vipów&quot;. Sumiennie prowadzony temat, dobre typy, jedyny duży minus to nieudana progresja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
adqs
to co zrobił z handballem na forum to przechodzi pojęcie ???? ma takiego pozytywnego &quot;świra&quot; na tym punkcie , że jego &quot;Łan hendryt persent Handbol Piks&quot; wniosło dużo świeżości do działu VIP , a i nie raz podbierałem pewki ;)
a i jeszcze miałem dodać że na ogół nie gram cudzych typów. ale ręczną od adqsa czy siatkę od filipa zawsze chętnie brałem. filip spasował póki co więc wybór był oczywisty
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
adqs - bo vipów nie oglądam, z typów innych niemal nie korzystam wcale, ale akurat jego &quot;skrobanki&quot; o polskim handballu czytam zawsze...

a poza tym gdzie jest Henryk Guru Sałata... ech bajkopisarze i ich śmieszne stawki &quot;wynikające z założenia&quot;...
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
adqs

Akurat tu problemów nie mam. Facet wnosi ogrom do działu piłki ręcznej, typy poparte rzeczową analizą, ma pojęcie i nie liczy na zbędny fart. W zasadzie ciężko jest wytypować &quot;najlepszego typera&quot;. Wiadomo, że każdy jest indywidualnością. Trzeba patrzeć na to co typuje i w jaki sposób. Większość osób zagłosuje na tą osobę, która będzie ogarniała największe zyski. Ja adqs-a nie raz poradziłem się co sądzi o danym typie z ręcznej i zawsze raczył odpowiadać merytorycznie. Tak jak powiedziałem, wybór jest trudny, bo nie wiadomo jakimi kryteriami się kierować.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Mój głos to addicted bo jest na górze listy a faworyta nie miałem bo do żadnego tematu nie zaglądam
(.......) To po co głosujesz w ogóle?
Mój typ na Fanatyka. Bardzo dobra skuteczność, nie raz skorzystałem z typu i bardzo rzadko się zawiodłem. A chyba o to w tym wszystkim wchodzi. Szacun
Bo moge, bo ma ochote itd...
W głosowaniu może wziąć każdy użytkownik zarejestrowany nie później niż dnia 15 grudnia 2011 roku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Głos wędruje na adqs nawet mimo tego, że zdarza mu się stawiać przeciwko Chrobremu ;)
Ponadto szacunek należy się filip_r2 za długowieczność i pierwszą połowe roku.
jelszan81 bo jest niesamowity w typowaniu pingla!
Lutek89 też zasłużył na uwagę, ale on w dziale V.I.P jest dopiero od niedawna jednak typy ma świetne.. jeden z głównych kandydatów do wygrania za rok ;)
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
Mój głos to addicted bo jest na górze listy a faworyta nie miałem bo do żadnego tematu nie zaglądam
(.......) To po co głosujesz w ogóle?
Mój typ na Fanatyka. Bardzo dobra skuteczność, nie raz skorzystałem z typu i bardzo rzadko się zawiodłem. A chyba o to w tym wszystkim wchodzi. Szacun
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Osobiście cenie sobie regularność i umiejętność nie schodzenia poniżej określonego zawsze wysokiego poziomu. Nawiązując do NHL takim odpowiednikiem tego o czym piszę byli by Detroit Red Wings. Od 21 lat niezmiennie awansują do fazy play-off co wcale łatwe nie jest.
Takimi forumowymi &quot;Czerwonymi Skrzydłami&quot; są dla mnie filip_r2, lukascash, Hellraiser. W przypływach optymizmu mogę do tego zacnego grona dołączyć siebie. Wymieniona trójka na przestrzeni roku prezentowała solidny poziom bez zbytnich spadków/wahań formy. Wszystkie nowe persony przynajmniej u mnie na szacunek czy wyróżnienie muszą zapracować dłużej. Głos na Hella.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
howardwebb 47

howardwebb

Użytkownik
szkoda, że można oddać głos tylko na jednego:?
Dylemat pomiędzy adqs , lukascash oraz fanatykiem. Wybrałem tego drugiego, a to dlatego, że pozytywnie zaraził mnie NFL. ????
 
Do góry Bottom