>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Kto zostanie królem strzelców Mistrzostw Europy 2012

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Kto Waszym zdaniem ma największe szansę na koronę króla strzelców Mistrzostw Europy 2012?
Zapraszam do konstruktywnej dyskusji na ten temat.

Poniżej oferta kilku firm bukmacherskich na to zdarzenie.
Oferta Unibet

Oferta Betsson

Oferta Bwin
 
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
W typowaniu króla strzelców problemem jest ze praktycznie wszyscy faworyci do tego tytułu spotkają się w jednej grupie. Gomez, Klose, Huntelaar, Van Persie i C.Ronaldo (faworyt tochę na siłę) będą grali ze sobą na wzajem i ciężko będzie w tych meczach o dużą ilość bramek. Zostaje jeszcze z faworytów D. Villa ale ja osobiście na niego nie stawiam.
Do zdobycia korony króla strzelców zapewne starczy 4, max 5 bramek.
Jak w każdym turnieju tak i tutaj ciężko jest wskazać tego jednego... Wydaje mi się że będzie to jednak ktoś z dalszej pozycji, może Benzema albo Fabregas.
A może Robert Lewandowski?? Z resztą ciekawe czemu go nie ma na liście.
Zobaczymy. :&gt;
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Dużo zależy od sukcesu danego zespołu. Miroslav Klose, Darren Bent, Mario Mandzukic, Kevin Gameiro - aż dziwne że nie wszyscy z nich są na listach. Pewnie ta czwórka będzie przeze mnie obstawiona za niewielkie kwoty..
 
charlson 226

charlson

Użytkownik
Jeżeli swoją formę utrzyma Mario Balotelli, to według mnie powalczy o to miano, gość praktycznie strzela gola na mecz, a Włosi nie mają jakoś mocnej grupy ???? Kurs 25 dla mnie do brania. Moim zdaniem na EURO może mieć życiówke ????
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Wiadomo zależy jak daleko dojdzie dany zespól, tak jak napisał vrazzo. Według mnie najdalej dojdą Niemcy i Holendrzy, dlatego też jeśli miałbym stawiać na Króla Strzelców, byłby to bet:
Robin van Persie @ 11.00
Znakomita obecna forma 28-letniego napastnika Arsenalu, jeśli nic mu się nie stanie (odpukać) i utrzyma obecną formę, wszystko wskazuje na to, że to on, może zostać Królem Strzelców.
Lukas Podolski @ 23.00
Typ raczej z szansą wejścia, ponieważ. Jak wiemy, obecnie Niemcy grają najlepszy futbol i to trzeba przyznać, jeśli tylko &quot;Poldi&quot; dostanie szanse na grę w spotkaniach, może zawojować. W Koln strzela jak na zawołanie.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Jeżeli swoją formę utrzyma Mario Balotelli, to według mnie powalczy o to miano, gość praktycznie strzela gola na mecz, a Włosi nie mają jakoś mocnej grupy ???? Kurs 25 dla mnie do brania. Moim zdaniem na EURO może mieć życiówke ????
Jeśli piłkarze utrzymają formy jaką mają obecnie to nie widzę nikogo innego jak Robin Van Persie. Chłop strzela bramki z czego się da , niesamowite statystyki od powrotu po kontuzji , żaden rywal mu nie straszny. Fakt , Oranje mają ciężką grupę ale RVP na co dzień też gra przeciwko nie byle jakim bramkarzom więc to jest mój faworyt.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik

Piłkarz FC Barcelona doznał złamania kości piszczelowej w lewej nodze i w najbliższych godzinach uda się w podróż powrotną do Barcelony, gdzie poddany zostanie zabiegowi chirurgicznemu. Szacowany czas absencji napastnika reprezentacji Hiszpanii wynosi od czterech do pięciu miesięcy – informuje w swoim komunikacie oficjalna strona klubu.
Czyli około kwietnia powinien się wykurować. A wiecie jak się dochodzi po kontuzjach do formy.
Gomez faworytem.
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
Jeżeli swoją formę utrzyma Mario Balotelli, to według mnie powalczy o to miano, gość praktycznie strzela gola na mecz, a Włosi nie mają jakoś mocnej grupy ???? Kurs 25 dla mnie do brania. Moim zdaniem na EURO może mieć życiówke ????
Być może i tak, ale styl gry Włoch jest zgoła inny niż styl gry MC, a do tego Mario piłkarz znakomity, ale i bardzo niefrasobliwy, może zagrać turniej życia, ale bardziej prawdopodobne jest, że coś na boisku &#39;odwali&#39; , bo czasem wydaje się, że myślenie nie jest jego mocną stroną. No ale wiadomo, to jest na razie gdybanie, a na końcowy sukces składają się przeróżne czynniki. Jednakże ja bym celował w Gomeza, duży potencjał Niemców w ataku i Mario, który jest bardzo dobrym snajperem.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Co do Villi to nie wiadomo czy przerwa wpłynie źle na formę. Wróci pewnie wcześniej niż te pięć miesięcy - pamiętamy przecież kiedy Beckhama, bodajże w 2002, postawiono na nogi w ekspresowym tempie też po złamaniu nogi. Villa w tym sezonie był od początku w bardzo słabej formie więc przerwa może wpłynąć na niego pozytywnie. Pytanie tylko, czy w ogóle będzie miał szanse dłuzej pograć na EURO, kiedy w Hiszpanii taka rywalizacja w pomocy i pewnie del Bosque zagra jednym napastnikiem, a w kolejce są jeszcze Torres, Llorente czy nawet Soldado.
 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Ja zagram na Gomeza i Gomisa. Gomez wiadomo, jeden z faworytów. Gomis natomiast nie jest traktowany przez bukmacherów jako potencjalny król strzelców. Ja myślę, że jeśli Francji ten turniej się uda (nie mówię, że od razu muszą zostać mistrzami Europy), to właśnie Gomis będzie ich najlepszym snajperem. To moja opinia, a jak Wy widzicie szanse na to, żeby Francuz otrzymał to wyróżnienie ?
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Gameiro, Remy, Giroud. Przynajmniej trzech, którzy prędzej mogą to zrobić w Les Bleus prędzej niż Gomis.. Właściwie nie wiem, czemu Bafe jest na liście, a innych francuskich snajperów nie ma..
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Chciałbym, żeby był to turniej Poldiego, dlatego też z sympatii i szacunku stawiam właśnie na niego. Niech beton z PZPN-u patrzy co stracił.
Rozum podpowiada, że... Torres. Dobry zawodnik na turnieje.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Rozum podpowiada, że... Torres. Dobry zawodnik na turnieje.
Tu bym się zbytnio nie zgodził. Torresowi wyszło EURO w 2008 i chyba tyle. Na Ostatnim mundialu nie strzelił żadnego gola , w Niemczech strzelił 3 , z czego 2 Tunezji w grupie. Torres nie gra w klubie , a jak gra to marnuje setki aż miło. Villa raczej na Euro z formą może nei zdążyć , jeśli chodzi o Hiszpanów to prędzej Cesc co świetnie radzi sobie w Barcelonie , a może Soldado formę utrzyma i dostanie szansę w reprezentacji ?
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Moim faworytem jest Gomez, Niemcy grają bardzo ofensywnie, Gomez gra ostatnio po prostu świetnie, Niemcy są też moim faworytem do wygranie całego EURO więc okazji na pewno na strzelenie goli będzie miał sporo.
Betsson i Unibet mają powalająca kursy... Na Bet365 jest i na Gomez&#39;a i Villa jest kurs 9,00 i wygrana (0,25) jest za miejsca 1-4.
 
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
Ciężko jest trafic w to kto tym najlepszym strzelcem bedzie bo musi na to złożyć sie kilka czynników.
Forma indywidualna i drużyn to podstawa.Ważne też żeby grać w zespole ofensywnym i najlepiej w jak najłatwiejszej grupie,
Po szybkiej analizie wydaje mi się że może być to ktoś z reprezentacji Niemiec lub Hiszpanii.
A teraz patrząc na kursy pokusił bym sie o postawienie na Cesca Fabregasa.Pod nieobecność(prawdopodobnie) Villi i przy słabej formie Torresa to on powinien stanowić siłę ataku.
 
aptrade 24

aptrade

Użytkownik
Moim zdaniem, typowanie teraz kto zostanie królem strzelców jest czystym absurdem, widac to z resztą na przykładzie Villi. Z tymi typami trzeba się wstrzymac do pierwszego meczu turnieju. Pozdrawiam
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Kto wygra Euro 2012? To w głównej mierze będzie zależało od najlepszych napastników drużyn uczestniczących w rozgrywanym w Polsce i na Ukrainie turnieju. Przedstawiamy RANKING NAJLEPSZYCH NAPASTNIKÓW EURO 2012. Z każdego zespołu wybraliśmy jednego piłkarza. Bezkonkurencyjny okazał się Hiszpan David Villa (30 l.). Nasz Robert Lewandowski (23 l.) uplasował się dopiero na 13.pozycji.
GRUPA A
1. CZECHY - Milan Baros (30 l.)
Gracz tureckiego Galatasaray Stambuł. W rozgrywkach 2008/2009 ustanowił rekord zdobytych bramek w sezonie ligi tureckiej, trafiając do siatki 20 razy. Król strzelców Euro 2004 (5 goli). Grał w takich klubach jak FC Liverpool, Aston Villa, czy Olympique Lyon. W drużynie narodowej umieszczał piłkę w bramce rywali 39 razy, w 85 spotkaniach. Średnio: 0.459 gola / mecz.
2. ROSJA - Roman Pawluczenko (30 l.)
Napastnik angielskiego Tottenhamu Hotspur. Wcześniej strzelał gole w barwach Spartaka Moskwa. Od sezonu 2008/2009 Premier League trafiał do siatki rywali 21 razy w 76 spotkaniach. W reprezentacji Rosji wpisywał się na listę strzelców 20-krotnie, ubierając narodowe barwy 45 razy. Średnio: 0.444 gola / mecz.
3. POLSKA - Robert Lewandowski (23 l.)
Dwa lata (2008-2010) gry w Lechu sprawiły, że zasłużył na miano jednego z najlepszych polskich snajperów. Król strzelców Ekstraklasy 2009/2010 (18 goli). Od czerwca 2010 roku dołączył do Jakuba Błaszczykowskiego i Łukasza Piszczka w Borussi Dortmund. W 50 spotkaniach Bundesligi zdobył 20 bramek. W reprezentacji trafiał 13-krotnie w 40 starciach. Średnio w kadrze: 0.325 gola / mecz.

4. GRECJA - Angelos Charisteas (31 l.)
Zawodnik beniaminka greckiej ekstraklasy - Panetolikosu. W karierze występował m.in. w Ajaksie Amsterdam, Werderze Brema, Bayerze Leverkusen i w Schalke 04 Gelsenkirchen. Mistrz Europy z 2004 roku - strzelec zwycięskiego gola w finałowym meczu z Portugalią. Autor 25 trafień dla greckiej kadry (w 88 występach). Średnio: 0.284 gola / mecz.

GRUPA B

1. NIEMCY - Miroslav Klose (33 l.)
Zawodnik Lazio Rzym. Urodzony w Opolu piłkarz był królem strzelców mistrzostw świata w 2006 roku w Niemczech (5 bramek). Łącznie w mistrzostwach świata (2002, 2006, 2010) trafiał do siatki 14 razy i zajmuje 2.miejsce na liście snajperów wszech czasów tej imprezy, razem z Gerdem Muellerem. W kadrze popisał się 63 golami w 113 spotkaniach. Średnio: 0.557 gola / mecz.
2. HOLANDIA - Robin Van Persie (28 l.)
Snajper Arsenalu Londyn, a od 16 sierpnia 2011 roku także kapitan zespołu. Porównywany do legendy holenderskiej piłki - Marco van Bastena. Najlepszy strzelec „Kanonierów” w sezonach 2006/07, 2008/09 i 2010/11. Łącznie przysłużył się Arsenalowi 114 bramkami w 252 meczach, w tym 81 w Premier League (w 171 spotkaniach). W kadrze zdobył 25 goli w 61 starciach. Średnio: 0.409 gola / mecz.
3. PORTUGALIA - Cristiano Ronaldo (26 l.)
Snajper Realu Madryt i kapitan reprezentacji Portugalii. Przechodząc z Manchesteru United do ekipy „Królewskich” za 94 miliony euro był bohaterem największej transakcji w historii futbolu. Rocznie zarabia 11 milionów funtów, co również stanowi rekordową pensję. Dla Realu skutecznie uderzał aż 86 razy w… 79 meczach ligowych! Dla kadry: 32-krotnie w 87 starciach. Średnio: 0.368 gola / mecz.
4. DANIA - Dennis Rommedahl (31 l.)
Gra w Broendby Kopenhaga. Wcześniej występował m.in. w holenderskim Ajaksie Amsterdam i w greckim Olympiakosie Pireus. Piłkarz Roku w Danii 2007 i 2010. Reprezentacyjny weteran: strzelał celnie 21 razy w 113 meczach. Średnio: 0.186 gola / mecz.
GRUPA C
1. HISZPANIA - David Villa (30 l.)
Piłkarz FC Barcelony od 2010 roku - przeniósł się tam za 40 milinów euro. W Katalonii osiągnął swoje największe sukcesy: wygrał m.in. Ligę Mistrzów i rozgrywki Primera Division. Król strzelców Euro 2008 i wicekról mistrzostw świata 2010. Najskuteczniejszy snajper w historii reprezentacji Hiszpanii. W kadrze trafiał 51 razy w 82 starciach. Średnio: 0.622 gola / mecz.
2. CHORWACJA - Eduardo da Silva (28 l.)
Znany po prostu jako „Eduaro” albo „Dudu”. Chorwacki piłkarz pochodzenia brazylijskiego. Zawodnik ukraińskiego Szachtara Donieck. Drugi napastnik w historii chorwackiej kadry, po Davorze Sukerze. Strzelił 22 gole w 44 reprezentacyjnych spotkaniach. Średnio: 0.5 gola / mecz.
3. IRLANDIA - Robbie Keane (31 l.)
Gracz Los Angeles Galaxy i kapitan irlandzkiej kadry. Najlepszych snajper wszech czasów reprezentacji. Występował m.in. w Interze Mediolan, Tottenhamie Hotspur, Liverpoolu i Celticu Glasgow. W barwach narodowych ustrzelił 53 gole w 114 meczach. Średnio: 0.465 gola / mecz.
4. WŁOCHY - Alberto Gilardino (29 l.)
Napastnik włoskiej Fiorentiny. Mistrz świata z 2006 roku. Od sezonu 2008 jest autorem 48 goli w 117 meczach Serie A. W reprezentacji: 17 bramek w 47 występach. Średnio: 0.362 gola / mecz.
GRUPA D
1. UKRAINA - Andrij Szewczenko (35 l.)
Snajper ukraińskiego Dynama Kijów. Wcześniej grał m.in. w AC Milan oraz w Chelsea Londyn. Drugi strzelec w historii AC Milan, zdobywca Złotej Piłki „France Football” 2004. Żywa legenda reprezentacji Ukrainy, z bilansem 46 bramek w 108 spotkaniach. Średnio: 0.426 gola / mecz.
2. ANGLIA - Wayne Rooney (26 l.)
Gracz Manchesteru United. Król strzelców Euro 2004 (4 bramki). Znany z brutalnych i chamskich zachowań na boisku. Trzeci najlepiej zarabiający piłkarz świata, z rocznym dochodem prawie 21 milionów euro (wliczając kontrakty reklamowe). Autor 114 trafień w 232 meczach „Czerwonych Diabłów”. Bilans w kadrze: 28 bramek w 73 spotkaniach. Średnio: 0.384 gola / mecz.
3. SZWECJA - Zlatan Ibrahimović (30 l.)
Piłkarz AC Milan i kapitan szwedzkiej kadry. Latem 2009 roku przeszedł z Interu Mediolan do FC Barcelony za 69 milionów euro, co było drugim wynikiem w historii futbolu. W reprezentacji Szwecji trafiał do siatki 28 razy w 74 starciach. Średnio: 0.378 gola / mecz.
4. FRANCJA - Karim Benzema (24 l.)
Zawodnik Realu Madryt. Francuski Piłkarz Roku 2011. Autor 31 goli dla Realu w 74 meczach i 13 bramek dla kadry w 42 występach. Średnio: 0.309 gola / mecz.
Najlepsza „piątka&quot; według gwizdek24.se.pl:
1. HISZPANIA - David Villa (30 l.): 0.622 gola / mecz.
2. NIEMCY - Miroslav Klose (33 l.): 0.557.
3. CHORWACJA - Eduardo da Silva (28 l.): 0.500.
4. IRLANDIA - Robbie Keane (31 l.): 0.465.
5. CZECHY - Milan Baros (30 l.): 0.459.
13. POLSKA - Robert Lewandowski (23 l.): 0.325.
A to moi faworyci na Euro 2012:

 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Do góry Bottom