>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Kto wygra Mistrzostwa Europy 2012

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Kto Waszym zdaniem wygra Mistrzostwa Europy? Czy Hiszpanie obronią tytuł Mistrzowski? W 2008 wygrali EURO 2008 w Austrii i Szwajcarii.
Czekamy na Wasze opinie i zapraszamy do konstruktywnej dyskusji.
Poniżej oferta zakładów na zwycięstwo EURO 2012
Oferta Betclic:

Oferta Unibet:


Oferta bwin:
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
To może ja zacznę ;)
Trochę podskoczyły notowania Polaków po losowaniu ???? wiadomo , że z chęcią bym na nich zagłosował ale nie ma co z siebie durnia robić.
Zagłosowałem na Niemców. Jest to drużyna która na turnieje zawsze znajduje się w bdb formie. Kilkanaście ostatnich lat na wielkich imprezach i zawsze jakieś sukcesy były. Z grupy wyjdą raczej na pewno , później jakieś mecz pewnie też w PL będą grać to prawie tak jak i u siebie bo kibice na pewno z Niemiec przyjadą ????
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Zastanawiam się między Hiszpanią a Niemcami, oba zespoły na poziomie bardzo wysokim, chociaż forma Hiszpanów w ostatnim czasie nie zachwyca mówiąc szczerze, jakieś frajerskie porażki w meczach towarzyskich, niby o nic, ale czy ktoś chce przegrywać, czy kogoś to cieszy? Nie wiem, a Hiszpanie na pewno nie mają za specjalnie wielu nowych zawodników, których by w tych sparingach testowali.
Niemcy jak przychodzi co do czego, to naprawdę potrafią się spiąć, bardzo dobra ekipa w każdej formacji i co ważne, umiejętnie dokładane są kolejne elementy, co raz to jakiś nowy gracz w tej ekipie, i zwykle odgrywa dużą rolę, jak np. Kroos czy Trasch, którzy w kadrze grają od niedawna. Dojczland dodatkowo gra ciekawy futbol i w raz z Espanią to są dwaj faworyci, którzy przed szereg wychodzą wyraźnie.
Nie zagłosowałem jeszcze.
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
A ja marzę żeby ME wygrała Holandia...Nie jest to nierealne o ile najlepsi gracze z tego kraju znajdą się w wysokiej formie. Niestety głównym faworytem do zwycięstwa są Niemcy, chociaż odkąd przestali grać swój b.d. znany kibicom antyfutbol to nawet zaczęła mi się podobać ta drużyna. Hiszpania mocno wypalona i brak u nich pomysłu, no ale można ich porównywac do Barcelony, i zauważyć że jak grają o nic, to grają nic. A jak grają o coś-to grają naprawdę dobrze i są groźni zawsze i dla każdego. Zobaczymy jak to sie potoczy, na razie Niemcy, ale mistrzostwa zapowiadają się naprawdę ciekawe. Pozdrawiam
 
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
Ja również głos na Niemców.
Nie lubie tego kraju jednak piłka jaka ostatnio grają jest fajna.Ładnie się to ogląda.Ponadto są skuteczni w ataku i mocni w obronie.
Do tego Niemcy zawsze na turniejach prezentują sie znakomicie-taktycznie i kondycyjnie również.
Hiszpania chyba niczego wielkiego w naszym Euro nie zwojują.
Nie wiem czego ale coś mi ci Włosi przychodzą na myśl w kwestii walki o finał.NIe lubie ich stylu no i nie grają jakiejś świetnej piłki ale mam co do nich jakieś dziwne przeczucie
 
chajtgr 54

chajtgr

Użytkownik
Ja zagłosowałem na Hiszpanię.Co prawda ostatnio grywają słabo tak jak już niektórzy powiedzieli .Wydaję się ,że ci piłkarze nie będą mieli motywacji ale będą mieli takich piłkarzy ,ktorych nie mają na pewno inne reprezentacje(Xavi,Iniesta)Trzon kadry będzie się opierał na zgranych ze sobą piłkarzach Realu i Barcelony . Do tego paru grających na wyspach (Mata,Silva,Torres) i pojedynczych piłkarzach innych hiszpańskich klubów.Ich najgroźniejszym rywalem wydają się być Niemcy ,którzy grają bardzo efektowny futbol i mający pokolenie niezwykle zdolnych piłkarzy jak Gomez Ozil Schweinsteiger,Kroos czy Gotze ,którzy mogą zostać gwiazdami tych mistrzostw. Szanse na conajmniej pólfinał daje Holendrom i Anglikom ,którzy może w końcu przełamią słabą serię na imprezach najwyższej rangi.Mniejsze szanse daje Włochom ,którzy przechodzą zmianę pokoleniową,Francuzom,którzy wciąż nie zachwycają i Portugalczykom ,którzy trafili do bardzo ciężkiej grupy...
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Na tą chwilę najpoważniejszym kandydatem wydają się być Niemcy - od kilku lat praktycznie zawsze są w pierwszej trójce wielkiej imprezy, ale brakuje tej KROPKI NAD I. Podczas EURO 2008 Hiszpanie byli w takim gazie, że drugie miejsce naszych zachodnich sąsiadów to był max co mogli zrobić. W 2010 r. w półfinale MŚ buki dawały mniej więcej po równo szanse ESP oraz GER i wtedy Niemcy zagrali według mnie najgorszy mecz na turnieju. Teraz wydaje się, że ta reprezentacja jest w świetnej formie. Ale uwaga - ma trudną grupę, czy to pomoże czy przeszkodzi w późniejszej fazie turnieju? Zobaczymy. Jest jeszcze dużo czasu do EURO 2012, dlatego też na razie nie oddałem głosu w sondzie, ale gdybym musiał to zrobić to kliknął bym na Niemcy.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Sprawa jest bardzo prosta. Wygrać mogą tylko dwa zespoły; Niemcy lub Hiszpania. Moim zdaniem nie ma innej opcji, Holandia,Włochy tuż zza ale jak spotkają się z Niemcami lub Hiszpanami polegną. Zagram za 10j na Niemcy i Hiszpanie jako single i będę spokojny o pewny zysk ????
Jak będę kibicował Niemcom, wiadomo większy kurs, więc będzie większa wygrana. Ale naprawdę mają niewiarygodną ekipę, taka młodzież... będą dominować na długie lata.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Sprawa jest bardzo prosta. Wygrać mogą tylko dwa zespoły; Niemcy lub Hiszpania. Moim zdaniem nie ma innej opcji, Holandia,Włochy tuż zza ale jak spotkają się z Niemcami lub Hiszpanami polegną. Zagram za 10j na Niemcy i Hiszpanie jako single i będę spokojny o pewny zysk ????

/QUOTE]

Sorry , ale bredzisz. Hiszpania nawet w swojej szczytowej formie na MŚ miała mase szczęśia że udało jej się z Holandią wygrać , teraz gdy nie zachwyca już tak jak dwa lata temu może jej być dużo trudniej. Stawiać że Hiszpanie wygrają cały turniej po kursie 3.00 to czysty debilizm .
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Musisz każdemu jechać? Zastanów się czasem jak coś napiszesz proszę Cię.
Ja nie uważam, że to czysty debilizm stawiać na wygraną Hiszpanów, bo są jednak głównym faworytem. Kolega napisał coś złego? Uwierz, że znajdzie się tutaj wielu takich samych typerów jak on, którzy za grubą kasę pograją Hiszpanów.
Pisać o ich składzie, o dokonaniach nie mam zamiaru bo każdy zna tę ekipę. Nawet na pół roku przed Euro są faworytem i na pewno nim pozostaną.
Czy mieli szczęście z Holendrami? Mam nadzieję, że nie masz tutaj na myśli obrony Casillasa.
Mieli umiejętności i wygrali duży turniej.
Dla mnie ich głównym przeciwnikiem będą Niemcy i Włosi. Jednak więcej w tym temacie napiszę na tydzień przed pierwszym meczem.
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Hiszpanie dostali wielki prezent od losu. Gdy Francuzi, Anglicy, Niemcy będą męczyć się ze sobą w ćwierćfinałach, oni, jeśli wyjdą z grupy, podejmą którąś z ekip z Grupy A. 4 lata temu w półfinale z Rosjanami wygrali przecież bardzo łatwo, z powodu wielkiego zmęczenia Arshavina i spółki po meczu z Holandią. Niemniej jednak dla mnie faworytów jest dwóch:
1) Anglicy. Nie tak dawno pokonali występujących w swoim najsilniejszym składzie Hiszpanów. OK, może się to zdarzyć każdemu, ale oni grali bez swoich gwiazd. Rooney, Ashley Young, Wilshere, Gerrard, Terry. Żaden z nich nie zagrał na Wembley. Mimo tego obrona prezentowała się świetnie, udało się także przeprowadzić akcję, zakończoną bramką. Zespół świetnie potrafi wykorzystać niektóre umiejętności swoich graczy, co pokazali w tamtym spotkaniu choćby Bent i Milner przy golu, a z drugiej strony boiska Lescott, Jagielka czy Johnson. Bardzo szeroka kadra, wielkie zaplecze, właściwie większość Anglików występujących w Premier League nadawałoby się do wyjazdu na taką imprezę i walczenia o zwycięstwo w niej.
2) Francuzi odbudowują swoją ekipę, stawiają na graczy z Ligue 1, i bardzo dobrze. Gameiro, Remy, Giroud, Gomis to ogromna jakość z przodu, liga generuje ponadto gwiazdy na innych pozycjach, jak M&#39;Vila, niezastąpiony Alou Diarra, Gourcuff. Siła ekipy jest ogromna, gra coraz lepsza, a Blanc wie, jak odnieść wielki sukces. Grupa najłatwiejsza nie jest, w ćwierćfinale także będzie bardzo ciężko, ale nie ma co narzekać, i tak żeby być mistrzem, trzeba pokonać najsilniejsze ekipy.
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
Formy Hiszpanii nie ma co oceniać na podstawie meczy o nic, tak samo jak formy Barcelony czy Realu po meczach ze słabiakami. Więc ja odnośnie tej ekipy będę się wypowiadał przed samymi mistrzostwami. Na pewno są w gronie faworytów i są w stanie ograć każdego, tak samo jak Niemcy czy Holendrzy. Włosi i Anglicy raczej nie będą się liczyć w walce o najwyższe cele...Włosi za mocno przebudowany zespół żeby odnieść sukces odrazu na pierwszej dużej imprezie a Anglicy wiadomo, niby zawsze w gronie faworytów a nigdy nic z tego nie wychodzi.
 
O 0

olejk

Użytkownik
ja zagłosowałem na Holandię która w kwalifikacjach spisała się bardzo dobrze! Oczywiste jest że niemcy będą stawiać i bardzo prawdopodobnie dyktować warunki ale liczę że podwinie im się noga. Co do hiszpanów to lata dominacji już minęły...Ciekawy jestem Włochów jak nowy zespół poradzi sobie na dużej imprezie, bo mogą zakoczyć
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
Ode mnie głos również w stronę Niemców, bardzo silna kadra, przede wszystkim zawodnicy młodzi, piekielnie utalentowani. Hiszpanie wg mnie to nie ta sama klasa co za Aragonesa, oczywiście są faworytami, ale może im nie być tak łatwo jak ponad 3 lata wstecz, na ich korzyść na pewno będzie przemawiać doświadczenie, zgranie, naprawdę zapowiada się ciekawa walka. Anglia nic wielkiego nie ma szans ugrać, od ww. zespołów, czy też Włoch, Holandii wg mnie odstają, zresztą kiedy oni zagrali jakiś dobry turniej ostatnio? Holendrzy będą groźni jak zawsze, wielu pewnie pamięta ich świetne mecze w grupie na poprzednim Euro i była to w moim odczucia drużyna grająca najładniejszą piłkę na tamtym turnieju. Co do innych drużyn, to nie spodziewalbym się zbytnich niespodzianek, Rosja pewnie chciałaby nawiązać do EURO &#39;08, ale argumentów brak, Portugalia kompletnie mi się nie widzi w kontekście sukcesu. Może Włosi...?

Jednakże do EURO dużoooo czasu, wiele się może zdarzyć, ale na ten moment:

Niemcy
Hiszpania
Holandia/Włochy
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
DavidBarca czy jak się tam zwiesz. Jesteś tak samo żałosny jak ta twoja Barcelona. Hiszpania jest głównym faworytem do win i tego nie zmienisz. Moim zdaniem na 99% wygra albo Hiszpania albo Niemy i grając te zespoły singlami to pewny zysk i tyle. Ale Ty chyba nie kumasz tego ????
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
DavidBarca czy jak się tam zwiesz. Jesteś tak samo żałosny jak ta twoja Barcelona. Hiszpania jest głównym faworytem do win i tego nie zmienisz. Moim zdaniem na 99% wygra albo Hiszpania albo Niemy i grając te zespoły singlami to pewny zysk i tyle. Ale Ty chyba nie kumasz tego ????
Że jego obrażasz to jeszcze zrozumiem, ale co do tego ma Barcelona? I jak najlepszy klub na świecie może być żałosny? Żal to czytać takie przepychanki jak z piaskownicy:/ Na tą chwile mamy trzech faworytów i nic tego nie zmieni, a ME to turniej w ktorym dużo może się zdarzyć i niespodzianki być mogą. Ale zgadzam się z Tobą że poza Niemcami i Hiszpanią nie ma zespołów o tak wysokiej formie, może poza Holandią. Ale są też drużyny które jak trafią z formą to mogą powalczyć. Pamiętamy przecież Czechy i Grecje jakie emocje i niespodzianki sprawiali w 2004...
E: Już rozumiem czemu żałosna Barcelona-kibic United i niestety kolejny z kompleksami.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Ja bym naprawdę nie lekceważył Portugalii. Wiem, że na tą reprezentacje patrzy się jak na nieudolny zespół pod Ronaldo, ale pamiętajmy ze Holandia przez eliminacje zawsze ciśnie wszystkich i wszędzie. W 2008 nie było inaczej, a jak się skończyło?
Portugalczycy dojrzeją, przykładowo Nani czy Ronaldo to już nie dzieciaki a ludzie poniekąd odpowiedzialni. Nie brakuje tam środka pola, doświadczenia w obronie czy na pozycji napastnika - ogółem reprezentacja do ułożenia.
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
Patrząc na grupy to jeśli Portugalia w ogóle da radę wyjść ze swojej to będzie cud...Ronaldo nie nadaje się na ważne mecze, nie wiem czy warto go zabierać na taką imprezę:p. Portugalia mi się kojarzy mocno z Argentyną w ostatnich czasach-gwizdy,gwiazdeczki, czołowi gracze najmocniejszych lig, a w reprezentacji tak nieudolni i źle poukładani że szkoda gadać.
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Nie napiszę jak patriota, że stawiam na Polaków... Wiadomo jakaś tam wiara jest w naszych &quot;kopaczy&quot; obyśmy mieli z nich jak najwięcej radości. Ale do rzeczy... Stawiam na Holendrów, według mnie grają bardzo dobrze, mają dobrą ekipę i podobnie jak na MŚ w RPA, jedynymi ekipami, które mogą im się przeciwstawić są Niemcy i Hiszpania. Uważam, że przebieg tych Mistrzostw Europy, będzie bardzo podobny do Mistrzostw Świata, z zeszłego roku. Tyle tylko, że w finale zobaczymy Holandię i to ona będzie cieszyć się z ostatecznego triumfu.
 
Do góry Bottom