>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Kto czarnym koniem Mistrzostw Europy 2012 - Polska-Ukraina

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Kto waszym zdaniem możne zostać czarnym koniem EURO 2012, które rozgrywane są na boiskach Polski i Ukrainy? Czy gospodarze mogą zawojować na tych Mistrzostwach?
Kto namiesza na Mistrzostwach Europy?
Czekamy na Wasze opinie i przemyślenia.
 
niedbal 21

niedbal

Użytkownik
Zdecydowanie ekipa Chorwacji z w/w. Drużyna ta jest po prostu nie doceniana, a ma naprawdę silny skład i po cichu liczę, że na euro beda w top4
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Polska z grupy nie wyjdzie a wy tu głosujecie na Biedronki Dyzmy
Wystarczy kontuzja Szczesnego albo Lewego i już leżymy . Potem będzie lizanie dupy Borucowi żeby wrócił ???? taki czarny scenariusz .
Co do konia to wiadomo Chorwacja ma potencjał spory
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Polska z grupy nie wyjdzie a wy tu głosujecie na Biedronki Dyzmy
Tu akurat i ja zagłosowałem na Polskę. Głównie ze względu na możliwie najłatwiejszą grupę. Gospodarzom się pomaga jak tylko można i nie ukrywam , że liczę iż będzie podobnie. Po wyjściu z grupy jakiś fartowny ćwierćfinał i okazać się może , że ni stąd ni z tamtąd będzie półfinał co za tym idzie mieli byśmy czarnego konia ????
Potem będzie lizanie dupy Borucowi żeby wrócił taki czarny scenariusz .
żadnego lizania by nie było. Smuda ma kontrakt który kończy się po EURO. Nowy selekcjoner raczej nie musiałby się zbytnio produkować , aby namówić Boruca do gry w kadrze.
 
micolinho 16

micolinho

Użytkownik
żadnego lizania by nie było. Smuda ma kontrakt który kończy się po EURO. Nowy selekcjoner raczej nie musiałby się zbytnio produkować , aby namówić Boruca do gry w kadrze.[/quote]


Koledze bardziej choidzlo o kontuzje Szczesnego przed EURO i wtedy takowy problem by sie pojawił, chociaż na moje to głupie gdybanie - tak samo moze mnie jutro samochod potracic na ulicy ;]. Uważam, że nasza drużyne stać na niespodzianke. Dodatkowo mamy stosunkowo łatwą grupe, chociaż uważam, że z tego losowania, kazda reprezentacja jest zadowolona i kazda liczy ze sobie poradzi.Niemniej jednak mam nadzieje, że wyjdziemy z grupy.. a co dalej to juz zobaczymy. Porazka byloby jako gospodarz nie awansowac z rywalami w naszym zasiegu. TAKZE DO BOJU ORLY MOJE KOCHANE ????
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Tu akurat i ja zagłosowałem na Polskę. Głównie ze względu na możliwie najłatwiejszą grupę. Gospodarzom się pomaga jak tylko można i nie ukrywam , że liczę iż będzie podobnie. Po wyjściu z grupy jakiś fartowny ćwierćfinał i okazać się może , że ni stąd ni z tamtąd będzie półfinał co za tym idzie mieli byśmy czarnego konia ????

żadnego lizania by nie było. Smuda ma kontrakt który kończy się po EURO. Nowy selekcjoner raczej nie musiałby się zbytnio produkować , aby namówić Boruca do gry w kadrze.
Chodzilo mi bardziej jakby Szczesny doznał kontuzji a reszta bramkarzy miała by stan dzisiejszy czyli średni tytoń ława , Fabiański ława i kim by grał ?
No niby najłatwiejsza grupa na papierze chociaż tam nie powołują ciamajd jak Obraniak który nie gra w klubie czy nie mają problemów z obroną jak my a nie widać jakoś żeby Dyzma miał pomysł kogo tam wstawić .
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Mój głos oddałem na Rosję... Dlaczego? Bo według mnie ta ekipa jest niedoceniana głównie przez pryzmat spotkań towarzyskich i międzynarodowych o &quot;małą stawkę&quot; (Tak. Biorę tutaj pod uwagę nawet kwalifikacje do Euro.)
Wszyscy pamiętamy jak na ME w 2008 roku, które odbywały się w Austrii i Szwajcarii, Rosja wyszła z dość ciężkiej grupy (Hiszpania, Grecja, Szwecja) w 1/8 pokonała Holendrów, którzy byli głównymi faworytami do zdobycia Mistrzostwa... A następnie walczyła jak równy z równym z Hiszpanami, pomimo porażki 0:3. Myślę, że Rosja zepnie poślady i to oni będą Czarnym Koniem tej imprezy.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Chodzilo mi bardziej jakby Szczesny doznał kontuzji a reszta bramkarzy miała by stan dzisiejszy czyli średni tytoń ława , Fabiański ława i kim by grał ?
No trochę nie ogarnąłem ????
Z tymi średnimi bramkarzami może bym nie przesadzał , bo wszystkich ich umiejętności dobrze znamy , Kuszczak , Fabiański , Tytoń , czy Sandomierski. Raczej przy ich nazwisku pojawiałby się znak zapytania jak sobie poradzą w danym meczu jako rezerwowy.
Mój głos oddałem na Rosję
a ja Rosji do tej sondy nawet bym nie dodawał. Wystarczy spojrzeć na ranking Fifa czy rankingi UEFA. Na ostatnim Euro półfinał. Grupa łatwa ... Ja bym ich raczej przesunął do grupy faworytów , a nie czarnych koni ????
 
airborne 105

airborne

Użytkownik
Obstawiam DANIE...niby są w grupie śmierci, ale to solidna ekipa co już pokazała w eliminacjach.....wyjdą z II miejsca mam takie przeczucie ???? ....
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
No trochę nie ogarnąłem ????
Z tymi średnimi bramkarzami może bym nie przesadzał , bo wszystkich ich umiejętności dobrze znamy , Kuszczak , Fabiański , Tytoń , czy Sandomierski. Raczej przy ich nazwisku pojawiałby się znak zapytania jak sobie poradzą w danym meczu jako rezerwowy.

a ja Rosji do tej sondy nawet bym nie dodawał. Wystarczy spojrzeć na ranking Fifa czy rankingi UEFA. Na ostatnim Euro półfinał. Grupa łatwa ... Ja bym ich raczej przesunął do grupy faworytów , a nie czarnych koni ????
Zauważ ile oni grają w klubach
Fabiański nic lub rezerwy
Kuszczak rezerwy
Tyton lotto
Sandomierski nic lub rezerwy
BORUC &gt; ALL
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Zauważ ile oni grają w klubach
To teraz trochę Ty nie zaczaiłeś ????
Ja wiem , że oni nie grają , wiem też że są to dobrzy bramkarze. W kadrze są/byli by rezerwowymi i nie wiadomo , jak w sytuacji nagłej by sobie poradzili. Gdzie od razu przyszłoby im grać mecz grupowy
Ale już nie dyskutujmy o naszych bramkarzach bo to trochę nie od tego temat.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Szwedzi mogą nieźle namieszać. Zgrani, prezentują solidny futbol no i mają Zlatana. W grupie jest jeszcze Francja i Anglia, ale wiadomo że te zespoły grają w kratkę, dlatego upatrywałbym w tym szans Szwedów.
 
kasztan511 45

kasztan511

Użytkownik
Dałem w ankiecie na Polskę ???? ale to tylko patriotycznie. Mam nadzieję, że przynajmniej plan minimum będzie wykonany, czyli wyjście z grupy. A co do czarnego konia hmmm myślę, że może Dania ???? Chociaż są w grupie śmierci, to myślę, że dadzą radę. Wychodząc z tej grupy eliminując Holandię i Niemcy, prawdopodobnie już zostali by nazwani CZARNYM KONIEM. ????
 
aptrade 24

aptrade

Użytkownik
Dla niektórych zabrzmi to absurdalnie ale jak dla mnie czarnym koniem jest UKRAINA...ponieważ widziałem ich 3 ostatnie mecze towarzyskie, grają naprawdę z wielką determinacją, każdy mecz wyglądał jak o 3 punkty a nawet więcej, w przeciwieństwie do naszych kopaczy. To pokazuje ich siłę, zaangażowanie, ambicję, jak dla nich bardzo ważny jest ten turniej. Dodatkowym atutem jest jeszcze gra u siebie. Grupa Ukrainy niełatwa ale zobaczmy-Anglia, grająca ostatnio bardzo słabo, dodatkowo brak Rooneya w pierwszych meczach, Francja dopiero wychodzi z kryzysu, wielkie męczarnie z Bośnią w eleminacjach, Szwecja nieobliczalny zespół, mogą napsuc krwii faworytom. Ukraina z wolą ambicji może wyjśc z pierwszego miejsca, co by znacznie ułatwiło im zadanie.
Reasumując, Ukraincy na pewno nie są faworytami ale patrząc na ich serce do gry i wiarę w zwycięstwo, są w stanie zajśc nawet do półfinału.
Jak będzie, zobaczymy.
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Z 582K
Dlamnie czarnym konioem moze byc zespol dunski.Pilkarze tej druzyny ostatnio prezentowali sie bardzo dobrze a ze graja twardo i sa wmiare dobrzy technicznie to moga osiagnac sukces wtych mistrzostwach.Teoretycznie maja bardzo silna grupe i malo kto daje im szanse na wyjscie z niej,ale jak sobie dobrze przypomninam to wtedy kiedy zdobyli mistrzostwo Europy to tez nikt im szans niedawal.Mysle ze dojscie do polfinalow byloby ich duzym sukcesem i stawiam ze moga tego dokonac
 
tombas222 47

tombas222

Użytkownik
Rosja. A dlaczego? Faktem jest, że trafili do najłatwiejszej grupy i jest duże prawdopodobieństwo, że ją wygrają. Wtedy trafiliby na drugą drużynę grupy B i myślę, że byliby to Holendrzy. I w starciu z nimi na pewno Rosjanie nie byliby bez szans. Drużyna ta ma potencjał i jest głodna sukcesu. Jeśli przed samym Euro kluczowi gracze nie stracą formy bądź nie złapią jakichś poważnych kontuzji, to ekipa rosyjska może być jedną z drużyn, które wystąpią w półfinale Mistrzostw Europy.
 
audi-rs6 50

audi-rs6

Użytkownik
W sumie myśle tak samo jak ty. Rosja może zajść daleko. Tu wystarczą 4 wygrane i już półfinał. Też możliwe, że trafią na Holandie. Holandia na MŚ fuksem grała w finale, to miejsce powinno należeć do Brazylii ale już nie będę wracać do przeszłości. Polska wyjdzie z drugiego i trafimy na Niemców, których w koncu pokonamy ? ???? Nic nie wiadomo. Do Euro szmat czasu i dużo się jeszcze może zmienić
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Ja zagłosowałem na Irlandię, może i nie są w łatwej grupie ale moim zdaniem mają lepszy zespół od Chorwacji, a Włochów mogą pokonać. Jest to zespół bez wielkich nazwisk ale solidny i na pewno zgrany ze świetnym trenerem który ten zespół poukładał. Irlandia może i nie grała na poprzednim EURO, ale Trapattoni trenerem Irlandczyków jest dopiero od maja 2008 roku czyli objął posadę po kwalifikacjach do EURO. Na MŚ też nie grali, ale to chyba wiadomo z jakich względów, mam nadzieje i wierzę że w grupie wyeliminują Chorwatów i Makaronów, a później? W grupie D nie ma ani Holendrów, ani Niemców więc może jakiś półfinał? Ja w to po cichu wierzę. ????
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Ja również zagłosowałem na piłkarzy z wyspy św. Patryka :]
Po pierwsze od kilku lat prezentują bardzo solidny poziom. W eliminacjach przegrali tylko jeden mecz (z Rosją 2:3). Po drugie Reprezentanci Irlandii na co dzień grają w czołowych klubach na wyspach brytyjskich (Fulham, Manchester United, Everton, West Bromwich, Stoke, Newcastle). W swoim składzie mają takich graczy jak: McGeady, Gibson, Keane, Duff, O&#39;Shea. Grupę mają dosyć wyrównaną. Mogą wygrać zarówno z Chorwatami jak i Włochami (w eliminacjach do MŚ 2010 dwa razy zremisowali z Włochami 1:1 i 2:2). Z Hiszpanią mogą powalczyć. Po trzecie mają bardzo doświadczonego trenera, który na pewno doskonale przygotuje swoich piłkarzy do turnieju.
Stawiam na to, że Irlandia wyjdzie z grupy.
 
huber55 46

huber55

Użytkownik
Swój głos oddałem na Irlandię, tak jak kolega wcześniej wspomniał już od kilku lat prezentują solidny futbol. Grają ładną piłkę, trener Giovanni Trapattoni wprowadził spokój do drużyny i zbudował solidną ekipę. W barażach do MŚ 2010 przegrali po kontrowersyjnym Henry&#39;ego i ostatecznie nie pojechali na mistrzostwa, a szkoda może już wtedy udałoby im się osiągnąć coś bo już wtedy prezentowali się bardzo dobrze. Myślę, że na Euro 2012 to właśnie oni będą tym czarnym koniem i awansują ze swojej grupy do kolejnej rundy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom