>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Grupa D - Ukraina, Szwecja, Francja, Anglia - terminarz, prognozy, dyskusje

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster


Grupa D [Ukraina]

Ukraina
Szwecja
Francja
Anglia


Terminarz:


11.06.2012 18:00 [Donieck] Francja - Anglia
11.06.2012 20:45 [Kijów] Ukraina - Szwecja

15.06.2012 18:00 [Kijów] Szwecja - Anglia
15.06.2012 20:45 [Donieck] Ukraina - Francja

19.06.2012 20:45 [Donieck] Szwecja - Francja
19.06.2012 20:45 [Kijów] Ukraina - Anglia

Tabela:
1. Ukraina
2. Szwecja
3. Francja
4. Anglia
Zapraszamy do dyskusji na temat grupy D. Wasze prognozy i typy dotyczące reprezentacji Ukrainy, Szwecji, Francji i Anglii. Kto Waszym zdaniem ma największe szanse na awans do kolejnej rundy, a kogo skreślacie już na stracie? Podziel się własnym zadaniem z innymi użytkownikami forum!
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Miasta i stadiony na których rozgrywane są mecze grupy D

Kijów - Stadion Olimpijski

Informacje podstawowe:
Kraj: Ukraina
Miasto: Kijów
Pojemność: 69 004 widzów
Wymiary boiska: 105x68 metrów
Miejsca VIP: 150 miejsc
Miejsca dla prasy 212 miejsc
Projekt:GMP
Zakończenie budowy:czerwiec 2011
Koszt:ok. 1 mld zł
UEFA EURO 2012: w ramach rozgrywek odbędą się tu mecze fazy grupowej, ćwierćfinał i finał
Projekt Stadionu w Kijowie

Plan budowy od podstaw stadionu Olimpijskiego w Kijowie nie został zaakceptowany. Obiekt, który powstał w latach 20, po modernizacji będzie jednym z najnowocześniejszych tego typu stadionów na świecie. Za obecny projekt odpowiada niemiecka firma GMP, która odpowiada min za modernizację stadionu olimpijskiego w Berlinie i projekt areny FC Koeln. Wraz z modernizacją stadionu w najbliższym otoczeniu powstanie zaplecze gastronomiczne oraz parkingi.

Mecze rozgrywane w Kijowie:


11.06.2012 20:45 Ukraina - Szwecja
15.06.2012 18:00 Szwecja - Anglia
19.06.2012 20:45 Ukraina - Anglia
24.06.2012 20:45 Ćwierćfinał

01.07.2012 20:45 Finał

===========================

Donieck - Donbas Arena


Informacje podstawowe:
Kraj: Ukraina
Miasto: Donieck
Pojemność: 51 000 widzów
Wymiary boiska: 105x68 metrów
Powierzchnia działki: ok. 25 ha
Projekt:ArupSport Company
Lata budowy 2005 - 2009
Koszt: 400 mln USD
UEFA EURO 2012: w ramach rozgrywek odbędą się tu mecze fazy grupowej, jeden ćwierćfinał, jeden półfinał
Projekt

Stadion zbudowany w Doniecku zaprojektowany został przez ArupSport Company, znane z realizowanych projektów tj. stadion w Manchesterze, stadion Allianz Arena w Monachium, czy też stadion w Sydney. Realizacja projektu wraz z otaczającym stadion parkiem kosztowała łącznie ok. 400 mln USD. Na stadionie zasiadać będzie jednocześnie ok. 50 000 kibiców, na trybunie bardziej w kształcie owalnym aniżeli czterech osobnych trybunach. Na szczególną uwagę zasługuje projekt dachu, którego wznosząca się konstrukcja przypomina kształtem latający spodek. Zewnętrzne oświetlenie sprawia, że stadion w nocy świeci niczym diament. Owalny kształt stadionu oraz przeszklona fasada tworzą niezapomniane wrażenia. Stadion zbudowany w Doniecku jako pierwszy w krajach Europy Wschodniej spełnił rygorystyczne warunki stadionów klasy ‘elite’.
Mecze rozgrywane w Doniecku:


11.06.2012 18:00 Francja - Anglia
15.06.2012 20:45 Ukraina - Francja
19.06.2012 20:45 Szwecja - Francja
23.06.2012 20:45 Ćwierćfinał
27.06.2012 20:45 Półfinał



Kijów i Donieck - przydatne linki:
▶ Kijów - co warto zwiedzić, jak dotrzeć
▶ Kijów - informacje
▶ Kijów - wikipedia
▶ Donieck - co warto zwiedzić, przewodnik
▶ Donieck - informacje
▶ Donieck - wikipedia
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Zakłady bukmacherskie aktualnie oferowane na grupę D


1 seria spotkań



&gt;&gt; Zobacz pełną ofertę Expekt &lt;&lt;



2 seria spotkań



&gt;&gt; Zobacz pełną ofertę Betsson &lt;&lt;


3 seria spotkań




&gt;&gt; Zobacz pełną ofertę Tobet &lt;&lt;


Kto wygra grupę D
Kto awansuje (1-2 miejsce)



&gt;&gt; Zobacz pełną ofertę Unibet &lt;&lt;


Które zespoły awansują do ćwierćfinału
oraz
W jakiej kolejności awansują czołowe 2 zespoły z grupy D?



&gt;&gt; Zobacz pełną ofertę Bwin &lt;&lt;
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Podepnę mój post tutaj,bo nie wiem gdzie. Chodzi mi o zakład na to,czy John Guidetti zostanie powołany do składu Szwecji na Euro 2012. Pisałem już o tym kilka tygodni temu w HP,wtedy kurs wynosił @5,00.W tej chwili po świetnych występach w Feyenoordzie kurs wygląda następująco:

John Guidetti uwzględniony w składzie Szwecji na Euro? TAK @1,72Unibet

Dla mnie to jest zakład perełka.Oczywiście jest jeden czynnik który może na niego wpłynąć,a mianowicie kontuzja tego zawodnika.W innym wypadku moim zdaniem na 100 procent pojedzie na Euro.Co więcej moim zdaniem może być czarnym koniem tej drużyny dlatego za kilka złotych pograłem sobie już:

Najlepszy strzelec Szwecji-Guidetti @30,00 Unibet

Nie będę się rozpisywał o tym graczu,jak ktoś śledzi Eredivisie ten widział co on już potrafi(w kwietniu skończy 20 lat) i według mnie poza Ibrahimovicem nie będzie miał konkurenta w ataku Trzech Koron.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Angielski związek piłkarski (The FA) jest gotów by ogłosić, że selekcjonerem reprezentacji Synów Albionu zostanie Roy Hodgson.
W poniedziałek odbędą się oficjalne rozmowy prezesa FA, Davida Bernsteina z Hodgsonem. I choć wszystkie źródła trąbiły o tym, że to Harry Redknapp będzie następcą Fabio Capello, to jednak FA poinformowała w niedzielę, że Roy Hodgson był jedynym kandydatem.

64-letni szkoleniowiec dokończy sezon jako trener West Bromwich Albion, po czym zajmie się przygotowaniem reprezentacji do Euro 2012. Ludzie w FA mają jednak świadomość, że przed reprezentacją stoją także inne, długoterminowe cele. Dlatego Hodgson to nie tylko menedżer na Euro, to także prawdopodobnie selekcjoner na kolejne eliminacje wielkiej imprezy. A tą są mistrzostwa świata w Brazylii.
transfery.info
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
GRUPA D
Ostatnia grupa z gospodarzem EURO2012. Ukraina, Szwecja, Francja i Anglia i to kolejna bardzo ciekawa grupa, w której wydawałoby się, że awans z góry mają Francuzi i Anglicy, jednak nie widzi mi się to za bardzo...
Anglia poznała nowego szkoleniowca reprezentacji - Roy&#39;a Hodgsona... Cienko to wygląda. Niby potencjał w piłkarzach wielki, ale no niestety trener słabiutki... Siła ofensywna Anglii jest spota - Sturridge, Walcott, Holt, Graham i najważniejszy napastnik Anglii - Wayne Rooney. Pomoc także dobra - Lampard, Young, Carrick, Parker, Lennon, Johnson, Milner, Barry, Gerrard. Obrona - Richards, Lescott, Ferdinand, Cole, Terry, Carragher, Johnson, Cahill, King czy Walker. To tylko paru graczy, z których może skorzystać Hodgson, a to dopiero początek, bo można by wymieniać i wymieniać.
W reprezentacji Anglii można zauważyć, brak zgrania... Średnio im to wychodzi, gdzieś tkwi problem wielkości dużego rozporowego kołka, z którym ciężko jest sobie poradzić. Jednak na tych Mistrzostwach Anglia może zaskoczyć wszystkich... W grupie są też bardzo silni Francuzi, którzy w narodowej lidze dysponują znakomitymi piłkarzami - Giroud, M&#39;Villa, Sakho, Menez, Hoarau, Gameiro, Bocaly, Marveaux, Debuchy, Pedretti, Balmont, Payet, Cissokho, Gonalons, Gomis, Briand czy też Amalfitano, Valbuena, Gignac czy Remy... Podobnie jak w Anglii wybór spory, a nazwiska na prawdę godne... A przecież, nie możemy zapominać o piłkarzach grających za granicą - między innymi Samir Nasri, Patrice Evra, Karim Benzema, Franc Ribery czy Florent Malouda. Wiadomym jest, że nazwiska nie grają, ale wydawałoby się, że w reprezentacji Francji od pewnego momentu dzieje się coraz lepiej i wszystko wskazuje na to, że będą mogli powalczyć jak równy z równym z każdą drużyną na tych Mistrzostwach.
Oprócz tych dwóch mocarnych ekip, są także gospodarze i Szwedzi. Ci pierwsi zdecydowanie gorzej trafili w losowaniu od Polaków, jednak będą niesieni dopingiem własnej publiczności i może uda im się wyjść z grupy jednak wątpię w to bardzo... Szwedzi, za to są w stanie powalczyć o awans. O składzie ich się nie wypowiadam, ale warto zrócić uwagę na Larssona z Sunderlandu, Guidetti&#39;ego z Feyenoordu i wiadomo - Ibrahimovicia, który jest w znakomitej formie...
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Błochin ogłosił 26-osobowy skład kadry Ukrainy
Błochin ogłosił 26-osobowy skład kadry Ukrainy

Skład reprezentacji Ukrainy na Euro 2012:
bramkarze:
Andrij Piatow (Szachtar Donieck), Ołeksandr Gorjainow (Metalist Charków), Maksym Kowal (Dynamo Kijów), Ołeksandr Bandura (Metalurg Donieck)
obrońcy:
Ołeksandr Kuczer (Szachtar Donieck), Jarosław Rakicki (Szachtar Donieck), Wiaczesław Szewczuk (Szachtar Donieck), Jewhen Czaczeridi (Dynamo Kijów), Taras Michalik (Dynamo Kijów), Witalij Mandziuk (Dnipro Dniepropietrowsk), Jewhen Selin (Worskła Połtawa), Bohdan Butko (Ilicziwiec Mariupol)
pomocnicy:
Ołeksandr Alijew (Dynamo Kijów), Denis Garmasz (Dynamo Kijów), Ołeh Husiew (Dynamo Kijów), Andrij Jarmolenko (Dynamo Kijów), Jewhen Konoplianka (Dnipro Dniepropietrowsk), Rusłan Rotan (Dnipro Dniepropietrowsk), Serhij Nazarenko (Tawrija Symferopol), Taras Stepanienko (Szachtar Donieck), Anatolij Tymoszczuk (Bayern Monachium)
napastnicy:
Artem Milewski (Dynamo Kijów), Andrij Szewczenko (Dynamo Kijów), Marco Devic (Metalist Charków), Andrij Woronin (Dynamo Moskwa), Jewhen Selezniow (Szachtar Donieck).
 
sepson 14

sepson

Użytkownik
Ciężko jednoznacznie wytypować 1 faworyta grupy. Walka bedzie do konca, lecz z tej grupy nie upatrywalbym mistrza europy! Anglia zapewne zagra jak zwykle na dużej imprezie, czyli mizernie, Francja może dużo ugrać, szwedzi na pewno są w stanie wyjsc z tej grupy, moze nawet do polfinalu. Ukraina jako gospodarz też napsuje krwi rywalom.
 
dani88 30

dani88

Użytkownik
Wg mnie grupe wygra Anglia co do drugiego miejsca wszystkie 3 zespoły mają porównywalne szanse aby je zająć,choć gospodarz Ukraina wydaje mi się z tej trójki najsłabszym kandydatem.Raczej walka skupi się między Szwedami z Ibrą który przeżywa chyba najlepszy okres w karierze kontra Benzema,Ribery i reszta.
Wbrew pozorom wcale trójkolorowi oraz Anglicy nie są takim murowanym faworytem,w końcu skandynawska reprezentacja oraz gospodarz turnieju też chcą powalczyć o następny etap rozgrywek.
Ja z sympati trzymam kciuki za Szwedów,licze że się prześlizgną i wskoczą na to drugie miejsce a kto wie może na pierwsze ????
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Gary Neville asystentem Hodgsona
Nowy szkoleniowiec reprezentacji Anglii, Roy Hodgson, mianował Garry&#39;ego Neville&#39;a swoim asystentem na zbliżające się EURO 2012.
37-latek do tej pory pracował jako komentator telewizyjny, po tym jak w 2011 roku zakończył piłkarską karierę. Z Angielskim Związkiem Piłki Nożnej podpisał 4-letnią umowę, który pozwala mu kontynuować dotychczasową pracę na stanowisku eksperta Sky Sports.
Z Manchesterem United ośmiokrotnie sięgał po mistrzostwo Anglii, trzykrotnie Puchar Anglii, oraz dwukrotnie Ligę Mistrzów i Carling Cup.
Neville dołączy do sztabu Hodgsona i będzie obecny na rozpoczynających się za tydzień przygotowaniach Synów Albionu do Mistrzostw Europy.
- Gary sporo osiągnął jako piłkarz Manchesteru United i reprezentacji Anglii - powiedział Hodgson. - Uzyskał trenerskie uprawnienia UEFA i będzie z pewnością szanowany przez graczy ze względu na swoje doświadczenie.
- Na swoim pierwszym spotkaniu z FA wyjaśniłem, że Gary jest kimś, kogo chciałbym mieć w swoim sztabie szkoleniowym. Uważam, że ważnym jest posiadanie młodego trenera, który świetnie zna atmosferę w szatni i ma doświadczenie na szczeblu reprezentacyjnym. Reprezentował Anglię na pięciu ważnych turniejach i właśnie z tego powodu będzie nieocenionym członkiem naszego personelu.
O nowej roli wypowiedział się również Neville, który jest zachwycony powrotem do reprezentacji przed Euro 2012.
- Roy zapytał mnie, czy chciałbym zostać jego współpracownikiem w drużynie narodowej. To wielki zaszczyt dla mnie, ale przede wszystkim wyjątkowy moment - powiedział Gary. - Nie miałem żadnych wątpliwości przy podjęciu decyzji, cieszę się z nowej roli. Współpraca z Royem i drużyną na Euro i w kolejnych dwóch turniejach jest czymś wspaniałym.
devilpage.pl
 
H 902

hank

Użytkownik
Anglia powinna być bardzo mocna, mimo tego że wybrano tak słabego selekcjonera, z drugiej strony cieszę się bardzo że na ławce nie siedzi już Capello, który przed mundialem dokonał fatalnej selekcji. Tylko właśnie... selekcja..... to jest najważniejsza sprawa przy tej ekipie, bo tak naprawdę nikt nie wie jak ten zespół będzie wyglądał nie tylko personalnie ale i taktycznie, a ostatnio dobrze ten zespół wyglądał na EURO2004 gdzie został okradziony z awansu w 1/4 czyli za Erikssona.... trochę dawno! Jeśli Hodgson odrobił lekcje i nie zabierze takich rozdziwi jak Milner, Barry czy Downing to powinno być dobrze. Kolejna kwestia to partner w ataku dla Rooneya, bo jeśli zagrają tylko z Roo z przodu to sami sobie strzelą w stopę. Ten partner to też nie może być &quot;słup&quot; typu Crouch czy tak jak w RPA Heskey, to musi być zwinny, szybki, sprytny koleś jak kiedyś Owen i tutaj idealnie pasuje Defoe, ewentualnie Theo Walcott bądź Sturridge (choć Ci w klubie grają na skrzydle, myślę że na szpicy by sobie poradzili, Sturridge zresztą sam mówi że wolałby grać jak klasyczna 9). Bramkarz i obrona jest ekstra, w zasadzie na każdej pozycji gra piłkarz światowej klasy. Skrzydła piekielnie szybkie co trzeba wykorzystać, dodatkowo Young ma świetnie ułożoną stopę i lubi zejść do środka, z drugiej strony powinien zagrać Lennon albo Adam Johnson bo Ci dla odmiany wolą ciągnąc akcje do linii końcowej co daje więcej opcji w ataku. Środek pola powinien zostać powierzony Stiviemu i Frankowi bo gadki że Oni nie potrafią grać razem można włożyć między bajki, to są kapitalni piłkarze o wielkim charakterze.
Hart- Walker, Cahill(Ferdinand), Terry, Cole- Lennon(Johnson), Gerrard, Lampard, Young- Rooney, Defoe ewentualnie
Hart- Walker, Cahill(Ferdinand), Terry, Cole- Gerrard, Parker, Lampard, Young- Rooney, Defoe
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Kadra Szwecji na EURO 2012​



Erik Hamren, selekcjoner reprezentacji Szwecji ogłosił 23-osobową kadrę na czerwcowe mistrzostwa Europy. W gronie powołanych nie zabrakło największych gwiazd szwedzkiego futbolu.

Co ciekawe, w drużynie znalazło się miejsce dla Johana Elmandera. Ciekawe, ponieważ przed kilkoma dniami w mediach pojawiła się informacja o tym, że napastnik Galatasaray Stambuł złamał nogę. Kontuzja Elmandera okazała się jednak zdecydowanie mniej poważna niż pierwotnie zakładano i będziemy go mogli zobaczyć na polskich i ukraińskich boiskach.

23-osobowa kadra Szwecji na EURO 2012:

Bramkarze:
Andreas Isaksson (PSV Eindhoven), Johan Wiland, (FC Kopenhaga), Pär Hansson (Helsingborg)

Obrońcy:
Mikael Lustig (Celtic Glasgow), Olof Mellberg (Olympiakos Pireus), Andreas Granqvist (Genoa CFC), Martin Olsson, (Blackburn Rovers), Jonas Olsson (West Bromwich Albion), Behrang Safari (Anderlecht Bruksela), Mikael Antonsson (FC Bologna)

Pomocnicy:
Rasmus Elm (AZ Alkmaar), Sebastian Larsson (Sunderland FC), Kim Kallstrom (Olympique Lyon), Anders Svensson (Elfsborg), Pontus Wernbloom (CSKA Moskwa), Samuel Holmen (Istanbul BB), Emir Bajrami (FC Twente), Christian Wilhelmsson (Al Hilal)

Napastnicy:
Zlatan Ibrahimovic (AC Milan), Johan Elmander (Galatasaray Stambuł), Tobias Hysen (IFK Goeteborg), Ola Toivonen (PSV Eindhoven), Marcus Rosenberg (Werder Brema)
 
H 902

hank

Użytkownik
Strikers- Carroll Defoe Rooney Welbeck
Midfielders- Barry Downing Gerrard Lampard Oxlade-Chamberlain Parker Walcott Young Milner
Defender - Baines Cahill Cole Johnson Jones Lescott Terry
goalkeepers- Hart, Green, Ruddy.
Stand-by list - Butland, Jagielka, Henderson, Adam Johnson, Sturridge.
Tragedia, szczególnie na skrzydłach, gdzie Anglicy powinni szukać przewagi nad innymi ekipami. Prawa obrona też jest w dupie, tylko Johnson nominalny prawy defensor.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Podepnę mój post tutaj,bo nie wiem gdzie. Chodzi mi o zakład na to,czy John Guidetti zostanie powołany do składu Szwecji na Euro 2012. Pisałem już o tym kilka tygodni temu w HP,wtedy kurs wynosił @5,00.W tej chwili po świetnych występach w Feyenoordzie kurs wygląda następująco:
John Guidetti uwzględniony w składzie Szwecji na Euro? TAK @1,72Unibet⛔
Dla mnie to jest zakład perełka.Oczywiście jest jeden czynnik który może na niego wpłynąć,a mianowicie kontuzja tego zawodnika.W innym wypadku moim zdaniem na 100 procent pojedzie na Euro.Co więcej moim zdaniem może być czarnym koniem tej drużyny dlatego za kilka złotych pograłem sobie już:
Najlepszy strzelec Szwecji-Guidetti @30,00 Unibet⛔
Nie będę się rozpisywał o tym graczu,jak ktoś śledzi Eredivisie ten widział co on już potrafi(w kwietniu skończy 20 lat) i według mnie poza Ibrahimovicem nie będzie miał konkurenta w ataku Trzech Koron.
Szkoda...
&quot;Napastnik Feyenoordu, John Guidetti ma z głowy mistrzostwa Europy. Winowajcą takiego obrotu sprawy jest wirus, z jakim snajper borykał się przez ostatnie tygodnie. - Nasz personel medyczny badał wczoraj (niedziela, red.) Guidettiego i otrzymaliśmy negatywą opinię - powiedział trener Erik Hamren. - Rehabilitacja Johna przebiega dobrze, ale problem wciąż jest. Musi dalej odpoczywać – dodawał selekcjoner.
---------------------
Nie rozumiem również braku Daniela Sturridge&#39;a w ekipie Anglii i obecność Welbeck&#39;a oraz Terry&#39;ego.W Anglii nie ma zmiłuj i Terry zagra na Euro,bo wiedzą że nie mają lepszych.U nas nie zagra Boruc i Żewłakow bo Dyzma jest najmądrzejszy;)
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Wg mnie akurat Sturridge jest lepszy od Welbecka :p
a Guidettiego szkoda, wielka postać tegorocznej Eredivisie.
do Anglii wraca Rooney, wypada Ferdinand.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
I tego się najbardziej obawiałem jak Hodgson obejmie kadrę Anglików. Drewniany trener to powołał drewnianą ekipę.. Co tam robią Downing, Defoe czy Carroll ? Gdzie w ogóle miejsce dla Richardsa? Rozumiem, że Walker kontuzjowany a wielka szkoda, bo naprawde grał mega sezon i zasługiwał na miejsce ale ta kontuzja. Więc w jego miejsce powinien być Richards, ale pewnie Hodgson zabezpiecza tę pozycje Philem Jonesem mogącym tu też występować. Gdzie Ferdinand ?
Udało mu się zaskoczyć kadrą nie ma co!
Downing to już w ogóle nieporozumienie, koleś dostaje piłkę, klapki na oczach i biegnie przed siebie, jak w ogóle taki skrzydłowy który zagrał 45 meczów w LFC i zanotował 1 asystę i zdobył 2 gole w ogóle może reprezentować Anglie na Euro ? Koleś nie ma papierów na reprezentację po prostu. Dlaczego taki Sturridge jest tylko na liście rezerwowej niby ? 11 goli i 3 asysty w Chelsea w 30 meczach Premiership. Chłopak ma drybling, szybka noga, zwinny. Czyli wszystko to czego nie ma Downing... Czy Hodgson jest ślepy ?
Carroll rozumiem, że ma wzrost, ale co z tego skoro jest najbardziej przepłaconym piłkarzem w Premiership zaraz po Torresie i nic z tego nie wynika. Czyli na dwa pierwsze mecze Anglia zamierza wyjść z nim na szpicy ? No to powodzenia...
O wiele lepszy mógłbyć Grant Holt z Norwich, pokazał duuużo więcej od Carrolla. Niebo a ziemia. Ale jak ktoś kosztuje 45mln no to przecież jest &quot;dobry&quot; a to nie prawda.
Tak więc podsumowując brakuje mi przede wszystkim :
- Richards
- Ferdinand
- Holt
- Lennonn/Sturridge
A kompletne nie porozumienie to obecność w kadrze :
- Carroll
- Downing
- Defoe
 
H 902

hank

Użytkownik
I tego się najbardziej obawiałem jak Hodgson obejmie kadrę Anglików. Drewniany trener to powołał drewnianą ekipę.. Co tam robią Downing, Defoe czy Carroll ? Gdzie w ogóle miejsce dla Richardsa? Rozumiem, że Walker kontuzjowany a wielka szkoda, bo naprawde grał mega sezon i zasługiwał na miejsce ale ta kontuzja. Więc w jego miejsce powinien być Richards, ale pewnie Hodgson zabezpiecza tę pozycje Philem Jonesem mogącym tu też występować. Gdzie Ferdinand ?
Udało mu się zaskoczyć kadrą nie ma co!
Downing to już w ogóle nieporozumienie, koleś dostaje piłkę, klapki na oczach i biegnie przed siebie, jak w ogóle taki skrzydłowy który zagrał 45 meczów w LFC i zanotował 1 asystę i zdobył 2 gole w ogóle może reprezentować Anglie na Euro ? Koleś nie ma papierów na reprezentację po prostu. Dlaczego taki Sturridge jest tylko na liście rezerwowej niby ? 11 goli i 3 asysty w Chelsea w 30 meczach Premiership. Chłopak ma drybling, szybka noga, zwinny. Czyli wszystko to czego nie ma Downing... Czy Hodgson jest ślepy ?
Carroll rozumiem, że ma wzrost, ale co z tego skoro jest najbardziej przepłaconym piłkarzem w Premiership zaraz po Torresie i nic z tego nie wynika. Czyli na dwa pierwsze mecze Anglia zamierza wyjść z nim na szpicy ? No to powodzenia...
O wiele lepszy mógłbyć Grant Holt z Norwich, pokazał duuużo więcej od Carrolla. Niebo a ziemia. Ale jak ktoś kosztuje 45mln no to przecież jest &quot;dobry&quot; a to nie prawda.
Tak więc podsumowując brakuje mi przede wszystkim :
- Richards
- Ferdinand
- Holt
- Lennonn/Sturridge
A kompletne nie porozumienie to obecność w kadrze :
- Carroll
- Downing
- Defoe
Ziomek kompletne nieporozumienie to Barry, Millner i Downing(pokazali w RPA co potrafią, w szczególności pierwsza dwójka). W następnej kolejności Johnson i Welbeck. Walker powinien być brany pod uwagę chociaż w szerokiej kadrze, bo kontuzje palca ze spokojem da się zaleczyć w miesiąc czasu( a jeśli by się nie udało to po prostu by wypadł) Skrzydła to jakaś masakra, nie ma Lenonna który łapał naprawdę fajną formę po kontuzji, Johnsona najprawdopodobniej nie pojedzie. A są te dwa rozdziwie, Joe Cole byłby 100 razy lepszy od tych maślaków. Do tego Lamps z Gerrardem powinni grać razem w systemie 4-4-2( przy 3 w środku po prostu nie mają przestrzeni i dlatego się gubią co widać choćby w klubie, jak grał Steven jak miał koło siebie tylko Xabiego każdy pamięta, albo jak grał Frank gdy grał tylko obok Makalele?), bo tak naprawdę to tylko nieudolność kolejnych trenerów po Erikssonie (gdyby ten wtedy nie miał Scholesa to by pokazał jak tych dwoje poukładać) sprawiła że wszyscy myślą że Oni nie potrafią grać razem. Caroll nie jest taki zły, bo on się przyda w razie końcówek gdzie będzie trzeba wprowadzić kogoś kto wykorzysta jakąś wrzutkę, tylko przy tym składzie kto to wrzuci? bo na pewno nie Millner lub Downing, Theo nie nadaje się do gry na skrzydle przy 4-4-2 a jeśli zagrają 4-5-1 lub 4-3-3 to skończy się jak zawsze ???? jako fan United doskonale wiesz jak gra Roo gdy gra sam w ataku, liczyłem bardzo na atak Roo- Defoe(nie wiem co Ci w nim nie pasuje, bo to koleś o wielkich umiejętnościach, tylko bardzo niedoceniany)
Wielka pomyłka to:
Barry, Downing, Millner, Welbeck
Zabraknie nie wiadomo dlaczego:
Lenonna, Walkera, Richardsa, Sturridge&#39;a i chyba jednak Rio(chociaż jestem za tym żeby grała para z Chelsea)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
kompletne nieporozumienie to Barry, Millner i Downing(pokazali w RPA co potrafią, w szczególności pierwsza dwójka)
Akurat co do Barry&#39;ego to się nie zgodzę bo ma za sobą świetny sezon. Razem z Parkerem stworzą świetny duet w środku pola i jestem o tym przekonany. Chyba, że Hodgson zacznie kombinować i grać tam Gerrardem? Ale Steven jest co raz słabszy.. Zatem dla niego widzę miejsce na ławie. A za plecami napastnika podwieszonego zagra pewnie Lampard.
A Milner faktycznie nie grał za wiele, ale też nie oczekuje, że będzie grał od początku, chociaż znając Hodgsona to moze dla niego zarezerwował prawe skrzydło ?
W następnej kolejności Johnson i Welbeck.
Nie no Glen Johnson to ma pojęcie o grze. Miał dobre mecze w LFC w przeciwieństwie do całego zespołu.
A Welbeck jest młody z ogromnym talentem który już pokazywał w meczach MU w tym sezonie. takze wzięcie go na Euro2012 to dobry ruch bo to przyszłosć tej kadry. Więc nie wiem dlaczego w ogóle to podważasz to powołanie ? ;)
Do tego Lamps z Gerrardem powinni grać razem w systemie 4-4-2( przy 3 w środku po prostu nie mają przestrzeni
Ciągła ta polemika nie ma najmniejszego sensu. W obecnej formie to Gerrard nie łapie sie do składu i tyle. Lampard też zresztą nie błyszczał, ale wyżej go cenie obecnie.
Parę lat temu można było dyskutować czy mogą grać razem czy nie kiedy decydowali o losach LFC i Chelsea, ale to było 3-4 lata temu i dalej. Teraz tak już nie jest.
Caroll nie jest taki zły, bo on się przyda w razie końcówek gdzie będzie trzeba wprowadzić kogoś kto wykorzysta jakąś wrzutkę, tylko przy tym składzie kto to wrzuci? bo na pewno nie Millner lub Downing
Faktycznie pokazywał to jak potrafi grać w powietrzu w tym sezonie. Już bym wolał Holta jak pisałem albo nawet Croucha, który potrafi też na ziemi coś pograć piłką i jest wyższy o te kilka cm i skuteczniejszy. A Carroll , brak mi słow jak go widzę zawsze w akcji to się łapie za głowę z jego wyszkolenia i umiejętości ;/
Theo nie nadaje się do gry na skrzydle przy 4-4-2 a jeśli zagrają 4-5-1 lub 4-3-3 to skończy się jak zawsze
Własnie mi się zdaje, że Anglia zagra w 4-3-3. Bynajmniej ja bym ich tak widział. Bo trzeba wykorzystać jakoś dobrze Walcotta i Younga. Ponadto dwa pierwsze mecze bez Rooneya więc będzie słabo w ataku. Taki system mi pasuje tutaj idealnie. W pomocy Parker- Barry i przed nimi Lampard.
liczyłem bardzo na atak Roo- Defoe(nie wiem co Ci w nim nie pasuje, bo to koleś o wielkich umiejętnościach, tylko bardzo niedoceniany)
Owszem Defoe jest szybki, zwinny i ma spore umiejętności, ale ostatnio jakoś ich nie pokazywał bo po prostu nie mógł bo Redknapp na niego nie stawiał. A przyczyną mogła być jego słabsza dyspozycja.
Może faktycznie źle się wyraziłem, że to nie porozumienie, ale na pewno zaskoczenie.
A oto jak widzę skład na pierwsze mecze Anglików :
Hart - Johnson, Terry, Lescott, Cole - Barry, Parker - Walcott, Lampard, Young - Welbeck
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Hodgson powołał na EURO 2012. Są niespodzianki!


Roy Hodgson, który przed kilkoma dniami objął stery reprezentacji Anglii, ogłosił nazwiska piłkarzy, których powołał na EURO 2012. Nie obyło się bez niespodzianek.
Zgodnie z przewidywaniami w kadrze nie znaleźli się Rio Ferdinand, Micah Richard i Kyle Walker. Na EURO 2012 nie pojadą także Daniel Sturride, Darren Bent i Adam Johnson. Uznania w oczach selekcjonera nie zyskali także Grant Holt i Peter Crouch.

Co ciekawe, w kadrze Anglików na mistrzostwa Europy znalazł się... Stewart Downing. Zawodnik, który w sezonie ligowym nie zdobył ani jednego gola i nie zaliczył ani jednej asysty dla swojego Liverpoolu.

Kadra reprezentacji Anglii na EURO 2012:

Bramkarze:
Joe Hart (Manchester City), Robert Green (West Ham United, John Ruddy (Norwich City)

Obrońcy:
Ashley Cole (Chelsea Londyn), John Terry (Chelsea Londyn) Glen Johnson (Liverpool FC), Phil Jones (Manchester United), Joleon Lescott (Manchester City), Gary Cahill (Chelsea Londyn), Leighton Baines (Everton FC)

Pomocnicy:
Steven Gerrard (Liverpool FC), Scott Parker (Tottenham Hotspur), Ashley Young (Manchester United), Frank Lampard (Chelsea Londyn), Stewart Downing (Liverpool FC), James Milner (Manchester City), Alex Oxlade-Chamberlain (Arsenal Londyn), Gareth Barry (Manchester City), Theo Walcott (Arsenal Londyn)

Napastnicy:
Wayne Rooney (Manchester United), Danny Welbeck (Manchester United), Andy Carroll (Liverpool FC), Jermain Defoe (Tottenham Hotspur)

Lista rezerwowa:
Jack Butland (Birmingham City), Phil Jagielka (Everton FC), Jordan Henderson (Liverpool FC), Adam Johnson (Manchester City), Daniel Sturride (Chelsea Londyn)
 
M 8

maxtomek

Użytkownik
Stewart Downing (Liverpool FC) &lt;HAHAHA&gt; juz Adam Johnson dużo lepszy. Niedość ze bramki nie strzelil ani asysty nie miał to jeszcze karnego nie strzelil z chelsea;p w przedostatniej kolejce na przełamanie się .. dziwne powołanie jak dla mnie. Defoe tez dziwne , przeciez on prawie wogle nie grał.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom