>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Grupa A - POLSKA, Grecja, Rosja, Czechy - terminarz, prognozy, dyskusje

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster

Grupa A [Polska]
POLSKA
Grecja
Rosja
Czechy

Terminarz:

08.06.2012 18:00 [Warszawa] Polska - Grecja
08.06.2012 20:45 [Wrocław] Rosja - Czechy

12.06.2012 18:00 [Wrocław] Grecja - Czechy
12.06.2012 20:45 [Warszawa] Polska - Rosja

16.06.2012 20:45 [Warszawa] Grecja - Rosja
16.06.2012 20:45 [Wrocław] Czechy - Polska
Tabela:
1. Polska
2. Grecja
3. Rosja
4. Czechy
Zapraszamy do dyskusji na temat grupy A. Wasze prognozy i typy dotyczące reprezentacji Biało-Czerwonych, Grecji, Rosji i Czech. Kto Waszym zdaniem ma największe szanse na awans do kolejnej rundy, a kogo skreślacie już na stracie? Podziel się własnym zadaniem z innymi użytkownikami forum!
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Miasta i stadiony na których rozgrywane są mecze grupy A
Warszawa - Stadion Narodowy


Mecze rozgrywane w Warszawie:
08.06.2012 godz. 18:00 Polska - Grecja (mecz otwarcia)
12.06.2012 godz. 20:45 Polska - Rosja
16.06.2012 godz. 20:45 Grecja - Rosja
21.06.2012 godz. 20:45 ćwierćfinał
28.06.2012 godz. 20:45 półfinał
===============
Wrocław - Stadion Miejski

Informacje podstawowe:
Kraj: Polska
Miasto: Wrocław
Pojemność: 43 000 widzów
Wymiary boiska: 105x68 metrów
Wymiary obiektu: : 272 x 224 m
Projekt:Konsorcjum JSK Architekci
Wykonawca:30 grudnia 2009 roku Gmina Wrocław rozwiązała umowę z konsorcjum firm Mostostal Warszawa S.A., J&amp; P Avax, Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Budownictwa Przemysłowego Nr 2 „Wrobis&quot; S.A oraz Modern Construction Design Sp. z o.o. 18 stycznia 2010 roku Gmina Wrocław podpisała umowę z nowym wykonawcą - firmą Max Boegl.
Zakończenie budowy: 2011
Koszt: 612,9 mln zł
UEFA EURO 2012: w ramach rozgrywek odbędą się tu 3 mecze grupowe.
Projekt Stadionu Miejskiego we Wrocławiu
Podobnie jak na Stadionie Narodowym w Warszawie realizacją projektu zajęła się firma JSK Architekci. Zwycięska koncepcja to stadion o wyglądzie lampionu, który symbolizuje dynamiczny rozwój miasta Wrocław. Jest to symbol reprezentujący miasto jako miejsce spotkań dla biznesu. Innowacyjny projekt wyróżnia siatka z włókna szklanego pokrytego teflonem, którą to stadion jest osłonięty, mocowana na stalowych pierścieniach wokół stadionu. Taki projekt elewacji nadaje stadionowi lekkość, a specjalnie zaprojektowane oświetlenie umożliwia nadawanie różnych barw w zależności od charakteru wydarzenia, jakie będzie miało miejsce. Półprzezroczysta elewacja ukrywać będzie żelbetowe trybuny oraz cztery budynki. JSK w swoim projekcie zawarło również wygląd infrastruktury otaczającej stadion m.in. otaczającą stadion promenadę.
Mecze rozgrywane we Wrocławiu:
08.12.2012 godz. 20:45 Rosja - Czechy
12.12.2012 godz. 18:00 Grecja - Czechy
16.12.2012 godz. 20:45 Polska - Czechy

Warszawa i Wrocław- przydatne linki:

▶ Przewodnik po Warszawie - jak dojechać, komunikacja itd.
▶ Wszystko o stadionie Narodowym - dojazd, historia, dane budowy - wikipedia
▶ Baza noclegowa
▶ Jak poruszać się po Warszawie
▶ Strona UEFY o Polsce
▶ Strona Spółki PL2012 - aktualnowści, informacje
▶ Wrocław - jak dojechać, komunikacja, odległości
▶ Wrocław - co warto zwiedzić, jak się poruszać
▶ Przewodnik po Wrocławiu
▶ Stadion Miejski we Wrocławiu - informacje na wikipedii
▶ Strona główna stadionu we Wrocławiu
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Zakłady bukmacherskie aktualnie oferowane na grupę A

1 seria spotkań



&gt;&gt; Zobacz pełną ofertę Expekt &lt;&lt;

2 seria spotkań

&gt;&gt; Zobacz pełną ofertę Betsson &lt;&lt;

3 seria spotkań


&gt;&gt; Zobacz pełną ofertę Bwin &lt;&lt; Kto wygra grupę A
Kto awansuje (1-2 miejsce)


&gt;&gt; Zobacz pełną ofertę Unibet &lt;&lt;

Które zespoły awansują do ćwierćfinału
oraz
W jakiej kolejności awansują czołowe 2 zespoły z grupy A?


&gt;&gt; Zobacz pełną ofertę Bwin &lt;&lt;
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Standardowo widzę liczymy pkt przed meczem ????
grupy lepszej sobie nei mogliśmy wymarzyć , jakby coś się nie udało i usłyszę później tłumaczenia , że mieliśmy mocną grupę czy coś to mnei chyba krew zaleje. Grecja i Czechy w absolutnym zasięgu , i to raczej z nimi będziemy bić się o awans. Rosja swoje raczej zrobi.
Warto też na widelec wziąć terminarz , który również się świetne ułożył. Na początek Grecja. W sam raz rywal do tego , aby dobrze zacząć turniej. Potem Rosja ... może coś dopomoże i jakiś punkcik się ugra. I decydujący mecz z Czechami , których też powinniśmy ograć.
Wszystko ułożyło się pod nas więc trzeba z tego skorzystać.
 
huber55 46

huber55

Użytkownik
No lepszej grupy nie można było sobie wymarzyć. Liczę, że w czerwcu nasi będą w formie. Co do terminarza to bardzo dobrze się ułożył. Mecz otwarcia z Grekami. Tego meczu nie możemy przegrać. Praktycznie wszystko zależy od tego pierwszego meczu. Pamiętając poprzednie wielkie imprezy kiedy to Polacy przegrywali swoje pierwsze mecze a później trzeba było gonić w drugim meczu była presja i nic nie wychodziło a na końcu zostawał już tylko mecz o honor i do domu :? Myślę, że jednak Polacy grając u siebie będą mentalnie dobrze przygotowani i sprawią radość kibicom. Lewandowski będzie siał postrach w polach karnych przeciwników a Szczęsny będzie rządził we własny polu karnym :cool:
Oto mój scenariusz:
Polska - Grecja 2:0 (2x Lewandowski)
Polska - Rosja 1:1 (Błaszczykowski)
Czechy - Polska 1:3 (Piszczek, Błaszczykowski, Lewandowski)
Mamy minimalnie lepsze bramki od Rosji i wychodzimy z pierwszego miejsca z grupy :razz:
Oby się spełniło ;)
PS. Czasami marzenia się spełniają ;P
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Świetne informacje Marcin, duży plus dla Ciebie!
Ja jestem w ciężkim szoku jak widzę kursy na te spotkania... Na Rosje z naszymi 2.3-2.4? Kto to ustawiał?!
Przecież między reprezentacjami jest istna przepaść. Nie trzeba mówić jak wielki postęp wschód poczynił w ostatnich latach w piłce klubowej. Wspierani Arshavinem i Pogrebnyakiem mają niesamowicie silną i przede wszystkim solidną ekipę. Pamiętny półfinał z Oranje pokazuje potencjał tej drużyny. Gracze się nie zmienili.. Dzagoev (może być błędna pisownia, sory) dorósł do zawodnika pierwszej jedenastki i Pan Advocat ma nielada problem kogo posadzić na ławce.
Patrzcie na te nazwiska - Akinfeev w bramce.. wg mnie jeden z najlepszych bramkarzy młodego pokolenia. Tylko tutaj mamy chyba równowagę, bo Wojtek prezentuje równie wysoki jeśli nawet nie wyższy poziom. I to by było na tyle jeśli chodzi o podobieństwa.
Obrona? Bracia Berezutsky, Aniukov, Zhirkov, Kolodin Ignashevich... Trzeba tłumaczyć?
Pomoc? Zyrianov, Denisov, Semak (nie wiem czy w kadrze jeszcze gra, z głowy piszę), Semshov, Arshavin, Bilyaletdinov, Shirokov...
Napad to cała plejada gwiazd.. Kerzhakov, Pavlyuchenko, Dzagoev, Dzyuba i Pogrebnyak.
Choćby sędziowie gwizdali jak w Korei to nie mamy szans i tak i tak w bezpośrednim starciu. Może przemawiać przez Was wiara i patriotyzm, ale jakie mamy argumenty, żeby się przeciwstawić? To jest drużyna celująca spokojnie znów w minimum półfinał...
Taki kurs z pocałowaniem ręki wziąłbym, gdyby nie fakt, że mecz odbędzie się za pół roku, nie przepadam za długoterminowymi inwestycjami. Oby nie spadł zbyt wiele... ????
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Jak podaje Super Express w wałbrzyskiej kolekturze STS anonimowy gracz postawił rekordową sumę 120tys zł na zwycięstwo Polski w pierwszym spotkaniu na Euro ????
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Wspierani Arshavinem i Pogrebnyakiem mają niesamowicie silną i przede wszystkim solidną ekipę.
Arshavin grzeje ławę w Arsenalu, Pogrebnyak w tamtym sezonie strzelił 8 goli w 26 meczach, powalające! W obecnym sezonie coś strzelił w ogóle, czy tak samo jak Arshavin nie gra i nie strzela?
Pamiętny półfinał z Oranje pokazuje potencjał tej drużyny. Gracze się nie zmienili.. Dzagoev (może być błędna pisownia, sory) dorósł do zawodnika pierwszej jedenastki i Pan Advocat ma nielada problem kogo posadzić na ławce.
Było to w 2008 roku, gracze się może i nie zmienili ale za to zmienił się &quot;tylko&quot; trener, i na pewno nie jest on lepszy od Hiddink&#39;a.
Napad to cała plejada gwiazd.. Kerzhakov, Pavlyuchenko, Dzagoev, Dzyuba i Pogrebnyak.
Cała plejada gwiazd, tylko że większość siedzi na ławie, albo nic nie gra...
Choćby sędziowie gwizdali jak w Korei to nie mamy szans i tak i tak w bezpośrednim starciu. Może przemawiać przez Was wiara i patriotyzm, ale jakie mamy argumenty, żeby się przeciwstawić? To jest drużyna celująca spokojnie znów w minimum półfinał...
To jest drużyna która odpadanie od razu po wyjściu z grupy, bo trafią na kogoś z grupy B, czyli do wyboru: Holandia, Niemcy, Portugalia i Dania, a zakładając że z tej grupy wyjdą najmocniejsi czyli Holandia i Niemcy, to Rosja na pewno ich przejdzie. ????
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
My Polacy (ja też) za wcześnie się podpalamy. Że grupa marzeń, łatwa, prosta i przyjemna ???? Ale tak jak się dłużej zastanowimy, to przecież jesteśmy najsłabsi spośród wszystkich tych przedstawicieli. Pamiętam okładkę &quot;Faktu&quot; przed EURO w Austrii i Szwajcarii. Były takie zachwyty nad Leo, nad Rogerem, nad w ogóle całym zespołem. Wiadomo jak się skończyło. Nie mówię, że grzechem jest podgrzewanie atmosfery, ale takie wyolbrzymianie, albo nadmierna pewność siebie - &quot;Wychodzimy na lajcie z drugiego miejsca&quot; - to może nas zgubić jak zawsze. Nie chciałbym teraz podsumowywać tego co dokonał Smuda i czy ta reprezentacja ma szanse. Przyjdzie odpowiedni moment w maju, wtedy będzie już jasne kto znajdzie się w kadrze.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Arshavin grzeje ławę w Arsenalu, Pogrebnyak w tamtym sezonie strzelił 8 goli w 26 meczach, powalające! W obecnym sezonie coś strzelił w ogóle, czy tak samo jak Arshavin nie gra i nie strzela?

Było to w 2008 roku, gracze się może i nie zmienili ale za to zmienił się &quot;tylko&quot; trener, i na pewno nie jest on lepszy od Hiddink&#39;a.

Cała plejada gwiazd, tylko że większość siedzi na ławie, albo nic nie gra...

To jest drużyna która odpadanie od razu po wyjściu z grupy, bo trafią na kogoś z grupy B, czyli do wyboru: Holandia, Niemcy, Portugalia i Dania, a zakładając że z tej grupy wyjdą najmocniejsi czyli Holandia i Niemcy, to Rosja na pewno ich przejdzie. ????
widzę, że od razu wykluczasz wszystkie inne czynniki tylko przewidujesz wyniki spotkań na podstawie gry 2 czy 3 zawodników. Arshavin może i siedzieć na ławie, ale w kadrze i tak da odpowiednią wartość i tak, bo umiejętności ma bardzo wysokie. Zagrał niecałe 600 minut w tym sezonie - ok, mało. Ale rywalizuje o miejsce z Walcottem, Gervinho czy V. Persim, zatem czy to też mu umniejsza? Dzagoev gra regularnie, w CSKA jako pomocnik, bo z przodu jest zabójczy duet Doumbia - Vagner Love. Wg mnie zrobił niesamowity postęp w ciągu ostatnich 2-3 lat. Kerzakhov ma świetny sezon w Zenicie i nie sposób tutaj dyskutować o tym, bo to jest fakt.
Chyba, że fakt, że dwóch kluczowych zawodników z 2008 siedzi na ławie, wyklucza jakiekolwiek szanse Rosji na dojście dalej w fazie play-off to gratuluję. Wtedy też w nich nikt nie wierzył, a niedość, że grali bardzo atrakcyjny dla oka futbol to jeszcze potrafili zagrać genialny mecz z Holandią. Powiesz, że Oranje są teraz dojrzalsi i tak by nie dostali? Zgadza się, ale na tym poziomie decydują detale. Idąc Twoim tokiem myślenia po wyjściu z grupy Ruscy gładko dostaną i dowidzenia, z fusów wróżysz czy jakieś inne rytuały odprawiasz, że to wszystko wiesz pół roku przed Ojro?
Opisałem wcześniej kolektyw, solidną markę w Europie. Oczywiście bez dwóch zdań obecność Advocaata, a nie Hiddinka to jest olbrzymia strata, ale czy to przekreśla jakiekolwiek szanse Rosjan? Wg mnie nie... I z Niemcami, i z Holandią (zakładam, że takie ekipy wyjdą z gr, chociaż z tamtej wszyscy mogą się liczyć, bo w Portugalii CR i Nani mogą wreszcie wypalić na kadrze, a Dania jest niewygodnym przeciwnikem niemal dla wszystkich reprezentacji) spokojnie są w stanie powalczyć, ale przecież nasze zdania mogą się różnić.
Nie chciałem pisać takim tonem, ale odpowiedziałem adekwatnie do Twojej wypowiedzi.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
widzę, że od razu wykluczasz wszystkie inne czynniki tylko przewidujesz wyniki spotkań na podstawie gry 2 czy 3 zawodników. Arshavin może i siedzieć na ławie, ale w kadrze i tak da odpowiednią wartość i tak, bo umiejętności ma bardzo wysokie. Zagrał niecałe 600 minut w tym sezonie - ok, mało. Ale rywalizuje o miejsce z Walcottem, Gervinho czy V. Persim, zatem czy to też mu umniejsza? Dzagoev gra regularnie, w CSKA jako pomocnik, bo z przodu jest zabójczy duet Doumbia - Vagner Love. Wg mnie zrobił niesamowity postęp w ciągu ostatnich 2-3 lat. Kerzakhov ma świetny sezon w Zenicie i nie sposób tutaj dyskutować o tym, bo to jest fakt.
Chyba, że fakt, że dwóch kluczowych zawodników z 2008 siedzi na ławie, wyklucza jakiekolwiek szanse Rosji na dojście dalej w fazie play-off to gratuluję. Wtedy też w nich nikt nie wierzył, a niedość, że grali bardzo atrakcyjny dla oka futbol to jeszcze potrafili zagrać genialny mecz z Holandią. Powiesz, że Oranje są teraz dojrzalsi i tak by nie dostali? Zgadza się, ale na tym poziomie decydują detale. Idąc Twoim tokiem myślenia po wyjściu z grupy Ruscy gładko dostaną i dowidzenia, z fusów wróżysz czy jakieś inne rytuały odprawiasz, że to wszystko wiesz pół roku przed Ojro?
Opisałem wcześniej kolektyw, solidną markę w Europie. Oczywiście bez dwóch zdań obecność Advocaata, a nie Hiddinka to jest olbrzymia strata, ale czy to przekreśla jakiekolwiek szanse Rosjan? Wg mnie nie... I z Niemcami, i z Holandią (zakładam, że takie ekipy wyjdą z gr, chociaż z tamtej wszyscy mogą się liczyć, bo w Portugalii CR i Nani mogą wreszcie wypalić na kadrze, a Dania jest niewygodnym przeciwnikem niemal dla wszystkich reprezentacji) spokojnie są w stanie powalczyć, ale przecież nasze zdania mogą się różnić.
Nie chciałem pisać takim tonem, ale odpowiedziałem adekwatnie do Twojej wypowiedzi.
Uważasz że Rosja ma drużynę na poziomie Holandii? Nie mówię że nie mają dobrego zespołu, ale bez przesady. Co do fusów, nie, nie wróże ale moim zdaniem Niemcy czy Holandia są to ekipy najlepsze w Europie, a Rosja to jak mówiłem wcześniej, dobry zespół, ale o klasę niższy. Arshavin nie gra, więc z formą może być słabo, Kerzakhov ma sezon dobry i sporo strzelił, ale tylko w lidze rosyjskiej, w LM nie strzelił nawet bramki (choć Zenit grał w najsłabszej grupie), a formą tam też zbytnio nie imponował.
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
A po co się sprzeczać pół roku przed spotkaniem. Przez ten czas może tyle zawodników złapać jak i zgubić formę, że szkoda klawiatury zdzierać, że już o kontuzjach nie wspomnę. Co z tego, że teraz ten czy ten gra czy też siedzi na ławce??? Przed nami jeszcze będzie cała wiosna do rozegrania w piłce klubowej i dopiero po tym okresie będzie sens dyskutować o formach poszczególnych zawodników i ich wpływie na postawę poszczególnych reprezentacji.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
08.06.2012 18:00 [Warszawa] Polska - Grecja 3:1(0:0)
08.06.2012 20:45 [Wrocław] Rosja - Czechy 1:1(0:1)
12.06.2012 18:00 [Wrocław] Grecja - Czechy 2:3(2:0)
12.06.2012 20:45 [Warszawa] Polska - Rosja 2:2(1:1)
16.06.2012 20:45 [Warszawa] Grecja - Rosja 3:2(0:2)
16.06.2012 20:45 [Wrocław] Czechy - Polska 2:4(2:2)
Ja tak to widze na dzien dzisiejszy ,Polacy lubią dużo bramek tracic dla tego sądze że i tak będzie wyjdziemy z grupy z 7 punktami .

1.Polska 7 punktów,bramki (9-5)
2.Czechy 4 punkty,bramki (5-8)
3.Grecja 3 punkty,bramki (6-8)
4.Rosja 2 punkty,bramki (5-6)

Chciałbym żeby w tej grupie padało dużo bramek wtedy mecze są ciekawsze .

Dla Polski losowanie sie udało i jesli nie wyjdziemy z tej grupy to poprostu będzie wielki zawód i niesmak.
 
J 0

jarszo

Użytkownik
Naszym problemem nie są stadiony, bo te mamy naprawdę ładne.
Naszym problemem są zawodnicy - może nie wszyscy, ale przynajmniej większość. Jeżeli się ogarną to coś zagrają, nie będzie siary. ????
 
J 0

jeapish

Użytkownik
Mam nadzieję, że będzie tak jak z grupą G w tego rocznej Lidze Mistrzów. Teoretycznie najsłabszy, kandydat do ostatniego miejsca w tabeli wygrywa grupę, mam tu na myśli APOEL Nikozja. Myślę, że tak samo będzie z Polską i wyjdą z grupy ze szczytu. Chociaż wystarczy sam awans ????
 
leci-kasa 8

leci-kasa

Użytkownik
Cześć wszystkim!

Chciałbym poruszyć tutaj pewną kwestię, która nie została jeszcze omówiona. Chodzi mi mianowicie o &quot;atrakcyjnośc&quot; grup EURO2012 pod względem stricte zarobkowym - bukmacherka. Jak dla mnie właśnie grupa do której trafiła Polska reprezentacja jest chyba najmniej ciekawa (najmniejsze szanse wytypowania jakiegokolwiek zwycięscy każdego z grupowych meczy).

Tutaj zdarzyć może się właściwie wszystko, ze wzglądu na własnie brak jakiegoś głównego faworyta w grupie. Jaka jest Wasza &quot;najgorsza&quot; grupa pod tym względem?
 
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
Wiecie co, dziwie się ludziom którzy piszą &quot;jak nie wyjdziemy z tej grupy to będzie wstyd&quot;, &quot;łatwa grupa, awans na wyciągnięcie reki&quot; i tym podobne. Trzeba zrozumieć że nasz Reprezentacja jest najsłabszą drużyną na tym turnieju. Nie ma co ukrywać, gdyby Euro nie odbywało się u nas to w życiu byśmy na nie nie awansowali, z resztą to samo spotkało by Ukraińców.
W żadnym z tych spotkań grupowych nie jesteśmy (przynajmniej na teraz, i raczej wiele się nie zmieni) faworytami pod względem czysto piłkarskim. Jedyne co przemawia za nami to stadiony i może to legendarne sędziowanie pod gospodarza ;). Buki niby stawiają nas trochę wyżej niż Czechow i Greków ale to właśnie przez to że będziemy grali u nas a nie dlatego że jesteśmy od nich lepsi.
Osobiście uważam że ranking Fifa nie oddaje do końca miejsc i różnic między zespołami ale w jakiś tam sposób jednak obrazuję piłkarską siłę. Polacy zdecydowanie najniżej sklasyfikowana drużyna na tym turnieju, Ukraińcy trochę lepiej ale i tak są druga najgorszą ekipą.
W mojej osobistej klasyfikacji jesteśmy bardzo daleko za Rosjanami i daleko za Grekami, do Czechów obecnie nie mamy aż takiej straty bo ich piłka też się trochę posypała w ostatnich latach.
Dlatego właśnie nie podzielam tego strasznego entuzjazmu że jak nic nie spieprzymy to awansujemy. A właśnie nie! To dalej my musimy zagrać swoje maximum aby móc rywalizować, nawet z tymi teoretycznie słabszymi ekipami. Racja że losowanie ekstra udane, szanse na awans są największe z możliwych. Bo gdyby oprócz Rosji był jeszcze jednej jakiś mocniejszy przeciwnik o awansie mogli byśmy pewnie tylko marzyć.
Identyczną sytuację obserwuję teraz po losowaniu Ligi Europy. Wisła trafiła na Standard Liege i już większość ludzi myśli o meczu Wiślaków z Porto czy MC. Fakt że trafili bardzo dobrze, przeciwnik z kategorii tych z którymi można spokojnie powalczyć jednak to dalej Belgowie są faworytami. Choć by dlatego że grają rewanż u siebie.
Tak ogólnie nie wiem czy to dobrze że w obu przypadkach trafiamy na tych potencjalnie słabszych, z którymi teoretycznie możemy rywalizować jak równy z równym. Historia pokazuje że w takim przypadku nie zawsze musi być łatwiej niż z trudniejszym przeciwnikiem. Polskie zespoły jakoś tak maja że na tych z wyższej półki dużo lepiej się mobilizują i czasami potrafią walczyć. Jak będzie w tych opisanych przypadkach? przekonamy się już w 2012, oby skończyło się jak najlepiej. :]
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Moim skromnym zdaniem będziemy mieli problemy z awansem. Mecz z Grecją - myślę że na remis, Grecja stała się bardzo solidną drużyną, wielu zawodników gra w Bundeslidze. Rosja? Moim zdaniem do ogrania. To już nie jest ten zespół z czasów Hiddinka. Czesi? Typuje Czechów jako czarnego konia tych rozgrywek. Wierzę że nasze orły będą skoncentrowane i będą walczyć do upadłego ale moje pesymistyczne podejście podpowiada mi że skończymy Euro na 3 miejscu za Czechami i Grecją ????
Co do poszczególnych meczów to nie ten czas by się wypowiadać.
Offtop - mój 500 post ???? Myślałem, że skoro taki jubileusz to uda mi się napisać coś sensowniejszego, ale cóż.
 
trii 0

trii

Użytkownik
Nie awansujemy! Boję się, że będzie tak: Z Grecją będziemy przeważać. Gra będzie przyzwiota, będą sytuacje. Niestety zawiedzie skuteczność. Grecy będą mieli jedną może dwie okazje...ich skuteczność będzie lepsza...strzelą. Przegramy 0-1. W drugim meczu Rosja bez problemów wygrywa z Czechami. Następny mecz z Rosją będziemy musieli wygrać. Niestety różnica klas będzie widoczna. Przegramy 0-2 lub może 0-3. Grecja wygrywa z Czechami po meczu podobnym do tego z Polską. Został trzeci mecz. Sądzę, że z Czechami uda się wygrać. Natomiast w meczu Rosja - Grecja pewnie będzie remis...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom