>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 07.12.2011 (środa)

Status
Zamknięty.
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Tutaj podajemy typy
na środę - 7 Grudnia

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.
▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:
▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:
▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
areyes 9

areyes

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Ajax - Real Madrid
Typ: 2 (EH -1)
Kurs: 4,55
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Obie drużyny w lidze idą jak burza, wygrywają wszystkie swoje spotkania gramiąc rywali. Real zwyciężył 10 ostatnich spotkań, w ostatnich 6 meczach strzelił rywalom 25 bramek, w najbliższy weekend Real gra Gran Derbi z Barceloną, Murinho napewno będzie chciał oszczędzic czołowych graczy, jednak jednocześnie nie będzie chciał pokazac objawów osłabienia formy dlatego Real będzie musiał wygrac to spotkanie. Zarówno Ajax jak i Królewscy mają awans do następnej fazy ligi mistrzów zapewniony (Lyon ma jeszcze matematyczne szanse, ale matematyczne). Ajax będzie chciał pokazac, że ich awans to nie przypadek i będą chcieli zagrac dobre spotkanie przed własną publicznością, jednak jak już wcześniej pisałem porażka lub nawet remis Realu nie wchodzi w rachubę. Na niekorzysc gospodarzy przemawia również fakt, że z Realem jeszcze nie wygrali, co więcej nie kopnęli im nawet bramki, a stracili 9. Przy aktualnej formie Realu ta statystyka raczej się nie zmieni, dlatego warto wykorzystac kurs na Real i obstawic na ich zwycięstwo, ja pokuszę się o handicap, przy takim kursie? Czemu nie ????
✅355
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maczo19 25

maczo19

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - EUROPA: Liga Mistrzów - Runda grupowa
Spotkanie: Ajax - Real Madrid
Typ: 1
Kurs: 3,11
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Jutro o godzinie 20:45 rozpoczynają się ostatnie spotkania rundy grupowej, ja postawiłem na Ajax Amsterdam
który jest w LM na drugim miejscu, i jak wygra to przechodzi do dalszych rozgrywek LM, w lidze Holenderskiej
Ajax stoi na miejsu 4 z stratą do trzeciego miejsca 3pkt. u siebie Ajax jeszcze nie przegrał co dowodzi że Ajax
jest mocny na włsnym boisku, a Realem Madryt który w LM jest na pierwszym miejscu z maksymalną ilością
pkt. Real w swoiej lidze dominuje ponieważ nie przegrał od kilku spotkań ale te statystyki do niczego się w tym
wypadku nie nadają, ponieważ Real wychodzi całym składem rezerwoym poza Arbeloą. Moim zdaniem Ajax
wygrywając to spotkanie pewnie awansuje z rundy grupowej, Za Ajaxem przemawia własne boisko, mocny
skład, rezerwoy skład Realu i to że w historii to Ajax wygrał więcej razy z Realem .
⛔100
 
damian671 151

damian671

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Europa- Euroleague
Spotkanie: Nancy- Fenerbahce
Typ: 2
Kurs: 1.53
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

7.12.2011r o godzinie 21:00 odbędzie się spotkanie pomiędzy drużynami z grupy A. Mianowicie ostatnią w tabeli Nancy, a pierwszym Fenerbahce. Typ na wygraną Fenerbahce postanowiłem zagrać z następujących powodów:
1. Samo to, że Nancy zamyka tabele a Fenerbahce jest na jej szczycie daje sporo do myślenia.
2. Popatrzmy na ostatnie wyniki obydwu drużyn:
a) Nancy:
- 3 przegrane (z Bilbao, Olympiakos Piraeus, Fenerbahce)
- 2 wygrane (z Cantu, Caja Laboral)
b) Fenerbahce:
- 4 wygrane,
- 1 przegrana (z Caja Laboral)
Rozpatrując owe wyniki znacznie lepiej prezentuje się Fenerbahce.
3. W ostatnim meczu pomiędzy obydwoma zespołami padł wynik 90:86 na korzyść Fenerbahce.
4. Po ostatnim spadku formy Fenerbahce (przegranej z Caja Laboral) drużyna stara się stanąć na nogi i jak narazie trzeba przyznać że przychodzi im to łatwo ( ostatni rozegrany mecz to wygrana z Olympiakos Piraeus)
To wszystkie powody, dla których postanowiłem zagrać ten mecz. Mam nadzieję, że bez problemów Fenerbahce wygra i życzę powodzenia innym typerom, którzy zdecydują się postawić coś na to spotkanie.
Pozdrawiam
✅53
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
tytka 122

tytka

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna Liga Mistrzów
Spotkanie : Dinamo Zagrzeb - Lyon
Typ : 2
Kurs : 1.83
Bukmacher : bet 365
Jutro o godzinie 20:45 Dinamo przed włąsną publicznością zagra z Lyonem . Dinamo po 5 rozegranych kolejkach znajduje się na pozycji 4 na ich koncie jest tylko 5 porażek ich bilans bramkowy to 2:15 . Lyon po 5 rozegranych kolejkach znajduje się na pozycji 3 ( 1 wygrana , 2 remisy , 2 porażki ) co daje im 5 punktów mają 3 punkty straty do drugiego Ajaxu. Niżej zobaczmy po kilka ostatnich spotkań obu drużyn .
5 ostatnich spotkań Dynama

1.LC Cibalia - Dinamo Zagrzeb 2:2
1.LC Inter Zapresic - Dinamo Zagrzeb 0:0
LM-G Real Madryt - Dinamo Zagrzeb 6:2
1.LC NK Split - Dinamo Zagrzeb 0:3
1.LC Dinamo Zagrzeb - Zagrzeb 1:0
5 ostatnich spotkan Lyonu
1.LF Ol. Lyon - Toulouse 3:2
1.LF Auxerre - Ol. Lyon 0:3
LM-G Ol. Lyon - Ajax 0:0
1.LF Ol. Lyon - Rennes 1:2
1.LF Sochaux - Ol. Lyon 2:1
Dynamo w tej edycji ligi mistrzów poprostu nie istniało Lyon powiniewn wygrać bez problemów to spotkanie i do oni są bez wątpienia faworytem tego spotkania po cichu obstawiam wynik tego spotkania 1-3 dla druzyny gości
✅83
 
michal99652 64

michal99652

Użytkownik
Dyscyplina : Hokej na lodzie, NHL
Spotkanie : Carolina Hurricanes - Calgary Flames
Typ : 1 ML OT
Kurs : 2.15
Bukmacher : Bet 365
Już na początku zaznaczę, że może być to typ dosyć ryzykowny, ale mimo wszystko zagram go ze względu na bardzo ładny kurs wystawiony przez buków. O którym spotkaniu mówię? O Calgary Flames – Carolina Hurricanes.

Mecze z udziałem dzisiejszych gości analizowałem już dwukrotnie. Po raz pierwszy przeciwko NY Rangers, a później przeciw Pittsburgh Penguins. W obu analizach wspominałem o nowym trenerze Huraganów. Kirk Muller czeka na swoje pierwsze zwycięstwo prowadząc ekipę z Caroliny. Przed meczem z Rangersami pisałem, że pod wodzą nowego trenera zespół może zacząć grać lepiej i w końcu na pewno zaczną swoje wygrywać. Według mnie pierwsze zwycięstwo nadejdzie właśnie dzisiaj. Jak zauważałem w poprzednich analizach powyżsi rywale Huraganów byli mimo wszystko za mocni na przełamanie złej passy, jednak dzisiaj wszystko może się zmienić.

Najpierw weźmy pod lupę spotkanie Hurricanes – Rangers. Przegrali jak wiadomo 3:5 ale w grze można się było doszukać wielu pozytywów, a myślę, że najbardziej warte uwagi jest to, że zdołali wpakować 3 bramki jednej z najlepszych defensyw w całej lidze. Był to pierwszy mecz pod wodzą Kirka Mullera. Następnie przyszedł mecz z kolejną silną drużyną, a mianowicie z Penguins. Tutaj było już dużo lepiej. Mało, że obie drużyny walczyły zawzięcie mniej więcej do połowy drugiej tercji, kiedy to padł pierwszy gol, ale na dodatek Huraganom w końcówce o mało co nie udało się wyrównać. Jeszcze raz przypominam, że z niewątpliwie mocnym rywalem. W tym spotkaniu znakomicie spisali się obaj bramkarze. Co prawda dzisiaj Boucher prawdopodobnie nie zagra ale zastąpi go nie mniej utalentowany Cam Ward.

Jeśli chodzi o Calgary Flames to zacznę od bramkarzy. Dalej nie wiadomo, który z nich wyjdzie dzisiaj na taflę. Trzeba zaznaczyć, że Karlsson wpuścił ostatnio z Vancouver 5 goli, a jeśli trener postanowi zastąpić go Kiprusoffem to będzie musiał liczyć się z tym, że w grze Finowi przeszkadzać może kontuzja. Wracając do wspomnianego wcześniej meczu z Canuks… Flames pokazali na początku pierwszej tercji, że potrafią grać dobrze. Później w końcówce 1. Tercji bramkę zdobyli Canucks, a co działo się dalej można już z łatwością wywnioskować z wyniku (1:5). Teraz aspekt, który decyduje o tym, że wg mnie typ ten jest troszkę ryzykowny. Chodzi mi o to, że ciężko właściwie powiedzieć w jakiej formie są Flames, gdyż grają po prostu w kratkę. Porażka z Vancouver, ale to wiadomo nieprzeciętny rywal, wcześniej wygrana 5:3 z Oilers, porażka po karnych z Blue Jackets, a przedtem dwie wygrane.

Cóż, reasumując, będzie to na pewno wyrównane spotkanie, ale jeśli Hurricanes pod wodzą Millera mają w końcu wygrać to kiedy jak nie dzisiaj? W ostatnich spotkaniach pokazali, że są w stanie powalczyć i mam nadzieję, że dzisiaj ta walka przyniesie w końcu zamierzony efekt.
⛔100
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL - start: 4:00
Spotkanie: Los Angeles Kings at. Anaheim Mighty Ducks
Typ: Anaheim Mighty Ducks &#39;60
Kurs: 2,79
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj chciałem się przyjrzeć nieco spotkaniu pomiędzy Anaheim Duck i Los Angeles Kings. Anaheim jak wiadomo zmieniło swojego szkoleniowca, który zastąpił swojego poprzednika z powodu głównie słabych wyników. Ogólnie nie wygląda to dobrze, ponieważ na 5 ostatnich meczów wygrali tylko jeden, tymbardziej bolesną porażką okazał się ostatni mecz u siebie z Minnesotą Wild, czy wcześniej z Hawksami z którymi wygrywali już do połowy 2 tercji 3:0 i niestety przegrali w rezultacie po dogrywce. Kings to ekipa dość solidna w defensywie, a potwierdzają to przedewszystkim ostatnie wyniki, gdzie na 5 meczów nie padł a ni jeden over. Ostatnio przegrali u siebie z Montrealem i miałem nawet okazję przyglądać się temu spotkaniu, po czym mogę stwierdzić, że drużyna Kingsów radziła sobie nienajgorzej a brakowało głównie skuteczności. W tym spotkaniu przychylę się bardziej jednak na szalę Kaczek, którzy muszą w końcu wygrywać i grać bardziej regularniej. Czy zmiana trenera wniesie w końcu jakieś pozytywy do drużyny i poprawi złe nastroje graczy? Uważam że tak i dzisiaj stawiam własnie na nich. Grają u siebie, więc tymbardziej powinno im to sprzyjać i nie przegrać po raz 3 na własnej tafli.
✅179
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Villarreal - Napoli
Typ: 2
Kurs: 1.81
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Dla Napoli mecz z Hiszpanami jest decydujący jeżeli chodzi o ich dalszą grę w Lidze Mistrzów. Villarreal nie walczy już o nic w tej edycji Champions League, grają słabo, ostatni przegrany mecz z Santanderem to potwierdza. Napoli na pewno będzie bardzo zmotywowana, bo są świadomi wagi tego pojedynku. Włosi wyprzedzają Man City o jeden punkt i jeśli w środę pokonają Villarreal, to zagrają w następnej rundzie Ligi Mistrzów. Podopieczni Mazzarriego prezentują się bardzo dobrze i nie widzę w tym meczu innego rezultatu niż zwycięstwo drużyny z Serie A.
✅81
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Ajax Amsterdam - Real Madryt
Typ: 2
Kurs: 2,45
Bukmacher: tobet
Spotkanie pomiędzy walczacym o awans Ajaxem i Real, który już awans ma w kieszeni. Ajax aby być pewnym awansu musi zdobyć 1pkt, choć i porażka może dać mu przepustkę do fazy pucharowej. Wszystko zależy od drugiego spotkanie w tej grupie w której Dinamo podejmie Lyon.
W składzie Królewskich na to spotkanie zabraknie kilku podstawowych zawodników. Decyzją trenera nieobecnymi będą: Casillas, Ramos, Marcelo, Pepe, Khedira, Lass, Cristiano, kontuzja zaś wyeliminowała Carvalho. Co do formy Realu nie ma się co rozpisywać, każdy widzi jak grają i jak wygrywają.
Ajax natomiast dobre mecze przeplata słabymi (jak choćby 4-6 z Utrechtem).
Real ma szansę zaliczyć najlepszą fazę grupową w historii Ligi Mistrzów. Jedynie 3 drużyną udało się odnieść 6 zwycięstw w grupie. I to pierwszy argument przemawiający za zagranie na Real. Ponadto Murinho da pograć rezerwowym, którzy będą chcieli z dobrej strony pokazać się przed trenerem.
Ajax w swoim meczach prezentuje dość otwarty futbol, dużo bramek strzelając ale i również dużo tracąc. A napastnicy Realu ( Higuaín, Benzema) z pewnością będą potrafili to wykorzystać. Wysoka wygrana Realu może pomóc w awansie byłemu klubowi Karima Benzemy, przy jednoczesnym wysokim wygraniu Lyonu oczywiście.
Zobaczyć taki kurs na Real to rzadkość (nie liczać Gran Derbi) i grzechem byłoby przejść obojętnie. Powodzenia!!!
✅145
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Mecz: Asseco Prokom Gdynia - Olimpija Ljubljana
Data: 07-12-11 20:45
Typ: 2
Kurs: 10
Bukmacher: Bwin
Analiza: Od razu rzucił mi się w oczy kurs proponowany nam tego dnia na drużyny z Ljubljany, jaki podają bukmacherzy. Nie jest to zła drużyna, a nawet zaryzykuję, że jedna z najlepszych w Europie. Poukładana z dobryki graczami, którzy potrafią zapewnić jej zwycięstwo w znacznie trudniejszych meczach niż ten z Prokomem, który w Eurolidze jeszcze nie wygrał. Ja jednak na nich postawie, ze względu na właśnie bardzo duży możliwy zysk. Nie odstrasza mnie kryzys finansowy, z jakim borykają się władze klubu ze Słowenii, a którego skutkiem było odejście kilku znanych koszykarzy. Odszedł między innymi ratko Varda, znany kibicom z Trójmiasta. Ratko wybrał ofertę Azowmaszu Mariupol i od teraz tam będzie grać. Co więcej z klubu odeszli: obrońca Dany Green oraz rozgrywający Ben Woodside. Niestety kontuzjowany jest Dino Murić, więc i on nie wystąpi w tym spotkaniu. Można liczyć za to na takich graczy jak: młody koszykarz z Finlandii, który na Eurobaskecie potwierdził swoją wysokąwartość. Oprócz Sasu Salina, ciężar gry na siebie musi wziąć lider zespołu Aleksandar Capin, a także David Bertans. Do dorobku, swoje &quot;trzy grosze&quot; dołoży zapewnie Amerykanin Deon Thompson. Ze znanych jest jeszcze Chorwat Damir Markota oraz Jaka Blazić. Bez wątpienia, Olimpija Ljubljana nie jest juz tak groźnym zespołem, jakim była jeszcze niedwano, jednak mimo wszystko pozostali gracze nie oddadzą tego meczu zbyt łatwo. Pozostali są także doświadczeni i grać w koszykówkę potrafię. Co prawda zespół uzupełni grono młodszych kolegów, którzy z Euroligą nie mają jeszcze zbyt wiele wspólnego, lecz mam nadzieję, że zdadzą ten &quot;egzamin&quot;. Prokom w Eurolidze przegrał wszystkie spotkania, a było ich sześć, natomiast Olimpija Ljubljana wygrała jeden z sześciu, a było to starcie w Słowenii z Prokomem, gdzie Olimpija Ljubljana wygrała 70:62. Oby teraz nie było rewanżu...
⛔100
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Dyscyplina Hokej NHL
Spotkanie: Boston Bruins @ Winnipeg Jets
Typ: Total Goals: Over 5.5
Kurs: 1.90
Buk: bet365
Analiza:

Wybór tego meczu dla niejednego może być pewnym zaskoczeniem..Ale Funt idzie w zaparte, że wybrał słusznie..Nawet nie ze względu na Mistrzów, bo bardziej kierowała nim drużyna gospodarzy..Drużyna nowa i stara..Nowa z nazwy i siedziby a stara, bo bądź co bądź to Atlanta Trashers w nowym lepszym wydaniu..
Ekipa zupełnie nieobliczalna..Początek sezonu zgodnie z prognozami wtopa za wtopą..A potem zagrała to na co ich stać..W tym niesamowity mecz 27 października.. (z kim?..Proszę sprawdzić)
Najlepszą analizą będzie wklejenie ich wyczynów..Zwróćcie uwagę na fakt, że w Bostonie padł wynik 2:4..A dziś Boston gra w Kanadzie..I może być 4:2 (niekoniecznie dla Misiów)..

Boston miał wczoraj ciężką przeprawę z Pingwinami, więc dzis under w tym meczu nie wchodzi w rachubę..:razz:
Pavelec puści to co musi..A Kane, Ladd, Wellwood i Burmistrov strzelą tyle zeby w sumie 6 było lub więcej..;)
O Bostonie nic nie piszę, bo wydaje mi się oczywiste, ze nie dostaną do zera..​
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
korzychxp 76

korzychxp

Użytkownik
Spotkanie: Winnipeg Jets - Boston Bruines
Typ: 1
Kurs: 3,00
Buk: bet365
Analiza:
Nie chcę za bardzo pisać tego samego co kolega wyżej, ale tak, Boston wczoraj grał ciężki z mecz z Pittsburgh Penguins na wyjeździe. Co prawda wygrany, ale tylko dzięki swojemu bramkarzowi Timowi Thomasowi. Boston tylko w 1 tercji wyglądał lepiej niż Pittsburgh, potem wykorzystana kara i prowadzenie Bruins. Dzisiaj wcale nie musi być łatwo z Winnipeg Jets. Dawna Atlanta Trashers najczęściej zaskakuje wynikami. Przegrywają co nie mogą przegrać, wygrywają choć nikt na nich nie stawia. A z Bostonem już grali i przegrali 2-4 u nich, ALE po 1 tercji wygrywali 2-0. Czemu tym razem nie miałoby być tak samo? W koncu grają u siebie, z zmęczonym Bostonem. Boston zagra dziś rezerwowym bramkarzem (Tukka Rask), więc o gole bedzie łatwiej. Niestety niepewnym występu jest Nik Antropov, jeden z lepszych zawodników ofensywnych Jets, ale może wystąpi. Ciekawa jest też statystyka meczów Winnipeg w których dochodziło do dogrywki bądź karnych - wszystkie te mecze przegrali. Dlatego nawet jakby dziś był remis, to z góry odrzucam typ moneyline, bo jest to bez sensu. Jets u siebie nie zremisowali jeszcze ani jednego spotkania. Grali 11 z czego 7 wygrali. Jest to dobry bilans. Szczególnie że Jets z dobrymi rywalami potrafią grać. Trudno nie wspomnieć o 9-8 i 6-4 z Philadelphią Flyers, 4-1 z Capitals, 5:2 z Tampą Bay czy 2:1 z Pittsburgh. Moim zdaniem dziś zmęczeni i lekko &quot;zluzowani&quot; Bruins wreszcie przegrają i przerwą swoją najlepszą passę zwycięstw od 1983r.
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
V 23

vegeta20

Użytkownik
Dyscyplina Hokej NHL
Spotkanie: San Jose Sharks -Minnesota Wild
Typ: 2
Kurs: 3,60
Buk:Bet365
Już dzis o godzinie 04:30 polskiego czasu rekiny podejma na własnej tafli mój ylubiony zespół z NHL a mianowicie Minnesote Wild.Jak dla mnie niema tu zdecydowanego faworyta a ze zawsze mam słabośc do zespołu z Minnesoty po takim kursie grzech było by nie zagrac.A wiec tak gospodarze jak do tej pory zajmuja odległe bo az 9 miejsce w konferencji zachodniej, goscie zas plasuja sie na 1 pozycji co jest ogromna niespodzianką.Teraz troche statystyk rekiny na własnej tafli do tej pory notuja bilans 5-3-5 przy stosunku 39:36 zas goscie na wyjazdach notuja bilans 4-5-3 przy stosunku bramkowym 31-28.Cała tajemnica dotychczasowego sukcesu zespołu z Minnesoty tkwi w bardzo dobrej defensywie i stosunkowo dobrej sile ataku.Tak czy inaczej dzis wygra zespół z Minnesoty czy wam sie podoba czy nie:) Polecam!!!
✅260
 
T 98

tomisdz

Użytkownik
Dyscyplina:hokej: NHL
Spotkanie: Toronto Maple Leafs - New York Devils
Typ: Toronto Maple Leafs +2,5 goals OT
Kurs: 1.76
Buk: Betsson
Analiza:
Spotykają się drużyny które lubią strzelać jak i również stracić bramki wniosek taki ze powinien tu być over 5,5 Toronto po 4 wygranych meczach przyszły 2 porażki z rzędu ale dzisiejszej nocy wygrali na wyjedźie nie byle z kim NY Rangeres 4-2 gdzie przerwali passe 7 spotkań bez porazki we własnej hali ekipy NY Rangers. Dziś na drodze ,,klonowych liści&#39;&#39; stanie Ekipa NY Devils która ostatno gra katastrofalnie 4 porażki z rzędu (Winnipeg Jets 4-2 away Minnesota Wild 4-2 away Colorado Avalanche 6-1 away New York Islanders 2-3 home New York Islanders 0-1 away) 3x over 2 under. Bilans NY Devils away (4-3-8) 39:46 6x under 9x over (scored 2.60 avg. received 3.07 avg). Co do ,,klonowych liści&#39;&#39; bilans home (5-3-4) 36:43 4x under 8x over (scored 3.00 avg received 3.58 avg.) W ost. 5 meczach TML zanotowała 4x over 1x under. Uważam ze bramki padną z obu dwóch stron. Liczę tutaj na taki zawodników jak Joffrey Lupul (13goli 18asyst) oraz Phil Kessel (16goli 18asyst) Toronto Maple Leafs na 12 meczy u siebie 6x pokryli over 2,5 z kolei ,,diabły&#39;&#39; na 15 spotkań wyjazdowych 10x dali sobie wbic 3 lub wiecej goli myśle ze warto spróbować. Nie widzę w tym meczu wskazań na wygraną NJ Devils chyba ze przełamnie passy 4 porażek ale wydaje mi się to wątpliwe TML po wygranej NY Rangers bedzie chciała iśc za ciosem i przystąpią do tego meczu bardziej zmobilizowani niż przeciwnicy. Również polecam w tym spotkaniu typ na over 5,5 OT 2.15 Betsson
Bezpośrednie konfrontacje
03.11.2011 NJ Devils - Toronto 3-5
07.04.2011 NJ Devils - Toronto 4-2
11.02.2011 Toronto - NJ Devils 1-2 OT
27.12.2010 NJ Devils - Toronto 1-4
19.11.2010 Toronto - NJ Devils 3-1
Powodzenia
Pozdrawiam
⛔100
 
pindzia 30

pindzia

Użytkownik
Mecz: Olimpo-Estudiantes LP
Typ : over 2,5
Kurs : 2,40
buk : Bwin
Analiza:
Chwile po północy odbędzie się dość istotne spotkanie które może okazać się decydujące o być albo nie być . Obie porównywane ekipy zajmują miejsca w dole tabeli (odpowiednio 17 i 18) . Tylko 2 ekipy spisywały się dotychczas gorzej . Co więcej Estudiantes ma jeden mecz zaległy , dlatego zespół gości nie może sobie pozwolić na strate 3 pkt . Zdziwił mnie kurs oferowany przez bukmacherów. Mecze takie jak te są zazwyczaj bardzo zaciete i nikt nie odstawia nogi . Świadczą o tym statystyki , które pokazują wyraźnie ze oba zespoły w takich spotkaniach preferują ofensywną piłke . Ostatnie spotkania to zdecydowana przewaga gospodarzy którzy na 11 meczy wygrali 6 w tym 4 remisujac i 1 przegrywając . Co wiecej tylko w 2 spotkaniach wygranych przez gosci padł under . Ponad to w remisach również mamy przewage overów . Zeby tego było mało ostatnia wygrana gospodarzy również zakonczyła się wynikiem overowym . Dlatego nie pozostaje nic innego jak spróbować i zagrać ten typ .
⛔100
 
reevers 3

reevers

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna , Liga Mistrzów
Spotkanie: Lille - Trabzonspor
Typ: 2
Kurs: 8.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W środę, 7 grudnia w ostatniej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów zmierzą się: Lille i Trabzonspor.W grupie B awans do 1/8 finału Ligi Mistrzów jest wciąż otwarty ,tylko Inter zapewnił sobie awans ,zdobył on 10 pkt.O drugie miejsce walczą trzy zespoły; Trabzonspor ,Lille i CSKA Moskwa.
O to tabela Grupy B:
1. Inter 10 pkt
2. Trabzonspor 6 pkt
3. Lille 5 pkt
4. CSKA Moskwa 5 pkt
Mecz ten odbędzie się z udziałem Polskich zawodników.We francuskim zespole być może zobaczymy byłego napastnika Auxerre Ireneusza Jelenia i grającego na pomocy Ludovicia Obraniaka.W Trabzonsporze Arkadiusz Głowacki, Paweł Brożek i Adrian Mierzejewski.Zespół który wygra w tym meczu przejdzie do 1/8 finału.Stawiam na Trabzonspor ponieważ skusił mnie bardzo duży kurs,jednak myślę że mają odrobinę szans aby pokonać w tym meczu Lille.Liczę tu że będę miał szczęście i skorzystam z tego dużego kursu ???? Pozdrawiam.
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Napoli (-1 HA) 2,375 bet365

Jak dla mnie to najpewniejsze spotkanie z tych dwóch dni ostatniej fazy grupowej LM. Napoli po prostu musi wygrać ten mecz i jestem przekonany w 99,99% że to zrobią.
Nie tykam nic innego z LM grubiej niż właśnie jutrzejszych Włochów. Nie wierzę po prostu, że Napoli po tak dramatyzującym i pięknym meczu z Manchesterem City, z ogromną szansą na awans do 1/8 nie wygra tego meczu.
Gospodarze nie grają już o nic, w lidze krajowej idzie im kiepsko. Ostatnia porażka 1:0 z 18 w tabeli Racingiem Santander wbiła chyba ostatni gwóźdź do trumny. W LM nie wygrali żadnego meczu i nie zanosi się na to, aby jutro mieli wygrać. Napoli musi ten mecz wygrać, dla Villarrealu ten mecz jest o nic. Do tego borykają się z masą kontuzji kluczowych zawodników, a zmiennicy grają słabo.
Wierzę też w to, że nie padnie tu żaden remis, a Napoli będzie chciało awansować bez oglądania się na City. Bo Włosi dobrze zdają sobie sprawę, że Anglicy u siebie będą grać z nadzieją na awans z o nic już nie grającym Bayernem.
✅138
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 3

masterkarol

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - EUROPA: Liga Mistrzów - Runda grupowa
Spotkanie: Fc Basel- Manchester United (1-0 handicap)
Typ: 2
Kurs: 2.5
Bukmacher: Tobet
W środowy wieczór Basel na własnym stadionie podejmie Manchester United. Podopieczni sir Aleksa Fergusona o awans muszą walczyć do samego końca. Aby go wywalczyć, muszą co najmniej zremisować na wyjeździe z Fc Basel. Manchester przechodzi kryzysik i tego nie da sie ukryc, chcac zaspokoic rządze kibicow wygraja Ten mecz wysoko.
W pierwszym meczu na Old traford wygrywajac 2-0, dali stzrelic szwajcara 3 bramki, by nastepnie w doliczonym czasie gry zremisowac 3-3.
Basel gościli u siebie angielskie zespoły 7 razy. Ostatnio w grudniu 2009 roku, gdy w ostatniej kolejce fazy grupowej potrzebowali zaledwie remisu z Fulham, ale przegrali 2:3. Ich łączny bilans do 2 zwycięstwa, 2 remisy i 3 porażki.
Manchester United na stadionie Basel gral raz i wygrał tam 3-1.
1 Man Utd 5 9 10 - 6
2 Benfica 5 9 7 - 4
3 Basel 5 8 9 - 9
4 Otelul 5 0 3 - 10
Nie ukrywam, ze jestem sympatykiem Man Utd, ale patrzac na klase tego klubu, historie, kadre zaplecze nie widze innego wyniku jak wygrana manchesteru z zapasem bramek ????
⛔100
 
S 318

soren

Użytkownik
Koszykówka Euroliga
07.12.2011 20:45
Asseco Prokom - Union Olimpija
typ: Asseco -22,5 pkt
kurs: 3.25
buk: bet365
Dla Prokomu jest to ogromna szansa na odniesienie pierwszego zwycięstwa na parkietach Euroligi.Do Gdynii przyjeżdża zespół,który odniósł tylko jedno zwycięstwo i to właśnie z polską drużyną 70:62.W drużynie jednak są ogromne kłopoty z rosterem.Z zespołu odeszli Green, Varda, Markota i Woodside.Nie wystąpią również kontuzjowani Goran Jagodnik i Dino Murcić.Trener Saso Filipovski będzie więc miał do dyspozycji zaledwie sześciu zawodników którzy coś grali w Eurolidze,Gezima Morinę,który grał minutę i resztę kompletnych debiutantów.Dodatkowo Izraelczyk Rothbart ma jakieś problemy.
Asseco zagra pełnym składem na czele z takim zawodnikami jak Montiejunas, Laffayette, Lapeta, Zamojski, Hrycaniuk czy Blassingame.Myślę,że wezmą solidny rewanż i wygrają bardzo wysoko.Polecam ten typ.
⛔100
 
milo999 20

milo999

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Spotkanie: Toronto Maple Leafs - New Jersey Devils
Typ: over 5.5
Kurs: 2.15
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Analizując to spotkanie można się skupić głównie na dwóch rzeczach. Pierwsza, czysta matematyka - 5 ostatnich spotkań NJ Devils, trzy zakończyły się takim overem, w tym jedno sporym overem bo aż 7 goli w spotkaniu z Colorado, Toronto natomiast z ostatnich 7 spotkań tylko raz nie zaliczyło w swoim spotkaniu overu 5.5. Druga rzecz zmęczenie, Toronto grało swój mecz wczoraj (tzn. jeszcze dziś), natomiast Devils grali swoje ostatnie spotkanie 4 grudnia, więc mimo, iż Maple Leafs są w tym spotkaniu faworytami to fizycznie przewagę powinno mieć New Jersey, inna sprawa, że w NHL są raczej przyzwyczajeni do takich obciążeń oraz zmiany są w trakcie meczu dokonywane często. Matematycznie 70% szans na taki over ale jak to w hokeju bywa trzeba mieć wiele szczęścia i na takie liczę dziś w nocy. Dodatkowym smaczkiem jest niezwykle słaba forma New Jersey Devils, cztery porażki z rzędu chluby nie przynoszą zespołowi, który jeszcze nie tak dawno był zaliczany do grona faworytów do zdobycia Pucharu Stanleya. Ciekawy typ, ciekawe spotkanie i dobry kurs, polecam.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom