>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 06.12.2011 (wtorek)

Status
Zamknięty.
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Tutaj podajemy typy
na wtorek - 6 Grudnia

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.
▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:
▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:
▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Genk - Leverkusen
Typ: 1X
Kurs: 2,55
Bukmacher: bwin
Pewnie niejednego zaskoczy taki a nie inny typ, gdyż według bukmacherów murowanym kandydatem jest tutaj zespół niemiecki.
Mnie jednak jakoś wcale nie przekonuje granie na Leverkusen. Genk u siebie prezentuje się całkiem przyzwoicie. W Lidze Mistrzów dwa remisy na własnym stadionie. W Jupiler League jedna porażka z Anderlechtem (1:0) i tylko 3 bramki stracone w 6 spotkaniach (jedna z ww Anderlechtem i 2 z Kortijkiem).
Leverkusen natomiast na wyjazdach nie zachwyca. W LM dwie porażki w dwóch meczach. W Bundeslidze też dwie porażki z Bayernem i oraz w pierwszej kolejce z Mainz. 4 zwycięstwa (3 z trzema ostatnimi drużynami) oraz 2 remisy.
Myślę, że Genk będzie chciało się godnie pożegnać z tegorocznymi pucharami i niesieni dopingiem swoim kibiców być może sprawią niespodziankę i zarazem pomogą zwycięzcy meczu na Stamford awansować z pierwszego miejsca spychając Aptekarzy na drugą pozycję.
✅155
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
areyes 9

areyes

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Viktoria Plzen - AC Milan
Typ: 2
Kurs: 2,40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jutro i pojutrze zostaną rozegrane mecze ostatniej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Wybrałem spotkanie Viktoria Plzen i AC Milan ponieważ uważam, że kurs na gości jest okazyjnie wysoki. Zacznę może od tego, że spotkanie tych drużyn pod koniec września na San Siro przyniosło wynik 2:0 dla AC Milan. Wtedy Rossoneri grali lepsze spotkanie od piłkarzy Victori, zresztą niema się co dziwic ponieważ różnica klas jest widoczna. To spotkanie może byc jednak troszeczkę inne; Victoria w domowych meczach ligowych radzi sobie doskonale, w 6 meczach zdobyli 21 bramek tracąc 7, jednak liga czeska a liga mistrzów różnią się poziomem piłkarskim a AC Milan napewno gra lepszą piłkę od zespołów Gambrinus League. Milan ostatnio w Serie A radzi sobie dobrze, nie przegrał spotkania ligowego od spotkania z Juventusem z początku października, coprawda ostatnio w LM przegrał 3:2 z Barceloną ale było to zacięte spotkanie a Barcelona to jedna z najlepszych drużyn w tym momencie. Martwic może jedynie brak kilku ważnych piłkarzy m.in Flaminiego, Gattuso, Cassano jednak uważam, że i bez nich Milan bez problemu poradzi sobie z Viktoria Plzen. Myślę, że zwyciężą podobnie jak w poprzednim spotkaniu dwoma bramkami.
⛔100
 
michal99652 64

michal99652

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL
Spotkanie: NY Rangers - Toronto Maple Leafs
Typ: over 5.5 ML OT
Kurs: 2.02
Bukmacher: Tobet
W Nowym Jorku zmierzą się drużyny Rangers i Maple Leafs. Wiemy, że obie są bardzo dobre, a w ofensywie potencjał mają olbrzymi. Cięzko mi tu dzisiaj wytypować zwycięzcę, bardziej widzi mi się w tym spotkaniu over.

Zacznę od postawy graczy z Toronto. Przegrali ostatnie swoje dwa mecze z nie byle kim, bo z Boston Bruins. Specjalnie skupiam się na ostatnich dwóch ostatnich grach Maple Leafs gdyż nasuwa mi się pewien wniosek odnośnie mojego typu. W pierwszym z tych spotkań Liście chciały zrewanżować się Miśkom za wcześniejszą porażkę, jeden i drugi zespół zagrał otwarcie (40-37 w strzałach dla Bruins), a spotkanie zakończyło się wysokim wynikiem 6-3. No cóż, rewanż nie wyszedł. Trener wyciągnął wnioski i 3 dni później Toronto zagrało już zdecydowanie bardziej defensywnie i z rozwagą (w strzałach 30-22 dla Bruins), jednak znowu bostońska drużyna okazała się lepsza wygrywając 4-1. Myślę więc, że podrażnieni i to mocno, dwiema porażkami z rzędu, w meczach, na które tak ostrzyli sobie pazury, będą chcieli pokazać co potrafią i przeciw Rangersom wyjdą usposobieni bardzo ofensywnie, tak jak w pierwszym meczu z Boston Bruins.

Teraz kolej na NY Rangers. Jak już pisałem mają spory potencjał w ofensywie, a ostatnie mecze pokazują, że tego właśnie potencjału nie marnują. Ładna seria 5 wygranych meczy z rzędu mówi sama za siebie. Naprzeciwko będą mieli defensywę, która w ostatnich dwóch meczach pozwoliła sobie wpakować 10 goli! Mimo, że bramkarz Rangers – Henrik Lundqvist – jest dosyć dobrym goalie to jednak w ostatnich meczach widać było, że przy otwartej grze Rangersi tracą bramki.

Uważam, że obie drużyny będą chciały to spotkanie wygrać. Zapewne w początkowej fazie spotkania zespoły będą się nawzajem badać, podejdą do potyczki ostrożnie, jednak z biegiem czasu postawią na coraz bardziej otwartą grę i zobaczymy kilka ładnych bramek.
✅102
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: APOEL Nikozja vs Shakhtar Donieck
Typ : 1
Kurs: 2.05
Buk: bwin
Analiza
Apoel mimo zapewnionego awansu do 1/8 Ligi Mistrzów z pewnością nie odpuści meczu z Ukraińcami, którzy szans na awans już nie mają. Ba ! nie mają nawet szans na zajęcie 3 miejsca w grupie tak więc podejdą do tego meczu raczej bez motywacji.
Drużyna gospodarzy będzie chciała godnie podziękować kibicom za doping i uczcić awans zwycięstwem i zapewnieniem sobie pierwszego miejsca w grupie.
Kolejnym atutem gospodarzy jest fakt, że wygrywają wszystkie mecze u siebie (zarówno w fazie grupowej jak i w eliminacjach) między innymi dzięki trudnym warunkom panującym na Cyprze do których trzeba kilka dni się przyzwyczaić. Drużyna z DOniecka będzie miała zaledwie 2 dni na aklimatyzację co z pewnością jest zbyt krótkim czasem.
Mój typ to zwycięstwo APOEL-u, a przy takim kursie, aż grzech jest tego nie obstawić.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej NHL
Spotkanie: Tampa Bay Lightning @ Ottawa Senators
Typ: Tampa Bay Lightning Over 2.5
Kurs: 1.769
Buk: Pinnaclesports
Analiza:

To jest moim skromnym zdaniem chyba mój Typ Dnia..Tampa Bay drużyna z niesamowitą linia ofensywną i dramatyczną defensywą na czele z bramkarzem Rolosonem o którym już pisałem nieco..(nic dobrego)..Obok Anaheim i Vancouver jest to ekipa do której mam największą słabość..To co łączy te trzy drużyny to własnie te linie ofensywne..

Mieszanka równie skuteczna jak bliźniaki z Vancouver i Perry, Getzlaf i Ryan z Anaheim..
Może dwie z tych trzech drużyn to nie najwyższa pólka w tym sezonie..Ale nigdy nie grywam przeciwko nim, bo wiem na co ich stać..
Trzy gole z ekipą Ottawy są jak najbardziej na wyciągnięcie ręki..Senators z którymi Washington sie tak męczył o wiele bardziej pasuja gra Tampa Bay..Gdzie szybkie wypady wyżej wymienionej trójki gwarantuja sporo zwrotów akcji..Do tego dochodzą w najlepszym wypadku przeciętni bramkarze..
Tampa Bay strzela średnio 2,6 gola na mecz..Tracąc analogicznie 3,1 bramki..
Ottawa strzela średnio 2,9 bramki w meczu, puszczając prawie 3,5..
A propo wyżej wymienionej trójki..Sprawdziłem tu i tam..I znalazłem cos interesującego..Martin St Louis w ostatnich 5 meczach przeciwko Senators trafiał do bramki aż 5 razy..Imponujące..
Steven Stamkos w ostatnich 7 meczach tego sezonu pięciokrotnie trafiał i tyleż samo razy podawał..Czemu nie miał by powiększyć tego dorobku dziś?..Skoro rywalowi da się postrzelać..
Powrzucałbym tu jeszcze kilka istotnych faktów statystycznych..Ale to zbędne..Skoro Funt mówi, że Tampa swoje strzeli to znaczy że strzeli..:razz:​
⛔100
 
C 11

cbool

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Barcelona - BATE
Typ: Barcelona (HC -3,5 gola)
Kurs: 5,25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam! Barcelona vs. Bate ten mecz moim zdaniem zapowiada się ciekawie .
Dlaczego? Moim zdaniem obejrzymy w nim dużą ilość bramek ale tylko ze
strony Barcelony. Gdy zobaczyłem kurs na HC to wbiło mnie w krzesło .
Mogłoby się wydawać że Barcelona gra już o przysłowiową pietruszkę , ale
nic bardziej mylnego . Barcelona gra o prestiż , pragnę przypomnieć że
wynik obu drużyn w odwrotnej kolejności Bate - Barcelona zakończył się
wynikiem 5-0 dla Barcelony . Myślę że u siebie zagrają podobnie , aby
pokonać bardzo słabo spisujące się Bate nie trzeba wielkiej mocy ,
wystarczy składna gra taka jaką preferuję Barcelona .
Moim zdaniem gospodarze zakończą mecz przynajmniej wynikiem 5-0 .
Mecz rozpocznie się o godzinie 20:45
✅400
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Chelsea - Valencia
Typ: over 2.5
Kurs: 1.87
Bukmacher: Expekt
Analiza: We wtorek na Stamford Bridge, Chelsea oraz Valencia rozegrają ostatni mecz fazy grupowej LM w tym sezonie. Spotkanie zapowiada się niezwykle emocjonująco, ponieważ obie drużyny mają nadal szansę na awans do kolejnego etapu. Hiszpanom wystarczy tylko bezbramkowy remis, by awansować, zaś Londyńczycy muszą wygrać, jeśli oczywiście chcą grać nadal w Lidze Mistrzów. Chelsea w ostatnim pojedynku Champions League niespodziewanie uległa Bayerowi Leverkusen i tym samym skomplikowała sobie sytuacje w grupie. Valencia natomiast poprzedni mecz Ligi Mistrzów może uznać za bardzo pozytywny. Strzeliła drużynie Genk aż 7 bramek i wciąż mogą przejść do następnej rundy. Wtorkowy mecz w Anglii o wszystkim zadecyduje i wg mnie wielce prawdopodobne jest to, że w tym spotkaniu padnie wiele bramek.
✅87
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
Dyscyplina : Hokej na lodzie, Austria EHL
Spotkanie : EC Red Bull Salzburg - KHL Medvescak Zagreb
Typ : 1
Kurs : 1,95
Bukmacher : BAT
Analiza:
Zapowiada się bardzo ciekawy mecz, zagrają lider i wicelider. Obie drużyny mają tyle samo punktów w tabeli. Obie drużyny mają ładne serie wygranych. Zarówno Salzburg jak i Zagrzeb wygrali 5 spotkań, a przegrali tylko jedno. Zwycięstwa drużyny z Zagrzebia były bardziej zdecydowane, bo 5:0 i 5:1. Salzburg wygra zazwyczaj jednym golem, wyjątkiem jest wygrana 5:2 z najsłabszym obecnie w Erste Bank Znojmo. A co przemawia za gospodarzami ? A więc historia spotkań obu drużyn między sobą:
Salzburg wygrał 8 spotkań, Zagrzeb tylko 2 razy (w tym raz po karnych).
W tym roku grali ze sobą 2 razy i wyglądało to tak:
07.10.11 Salzburg vs. M. Zagreb 6:4
11.02.11 Salzburg vs. M. Zagreb 2:0
:grin: BTW - Dziś też starałem się, aby analiza była ciekawa, więc &quot;dzięki&quot; mile widziane :smile:
✅95
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
korzychxp 76

korzychxp

Użytkownik
Spotkanie: New York Rangers - Toronto Maple Leafs
Bukmacher: expekt
Typ: 1
Kurs: 2,05
Analiza:
Z kilku meczów które dziś są grane w NHL podoba mi się najbardziej spotkanie New York Rangers z Toronto Maple Leafs, które w teorii powinno obfitować w bramki. Gospodarze tego pojedynku są w bardzo dobrej formie i trzeba to wykorzystywać. Wygrali 8 z 10 ostatnich 10 meczów i 12 z ostatnich 14. To tylko o jeden mecz słabszy wynik niż Bostonu. Ale akurat Rangers nie wygrywają dużą ilością bramek, zazwyczaj jedną, choć ostatnio często zdarza się że też dwoma. Dziś na wielki wynik chyba nie ma co liczyć, bowiem Toronto ma w swoich szeregach bardzo dobrych zawodników formacji ofensywnej i dzięki temu strzelają bardzo dużo bramek (4 wynik w lidze) ale tracą jeszcze więcej (26 wynik w lidze). Właśnie w traconych bramkach upatruje tutaj szansy dla Rangers, którzy z drużynami które tracą dużo bramek wygrali 7 z ostatnich 8 meczów. Toronto to pierwsza i jedyna drużyna z czołowej &quot;20&quot;, która straciła co najmniej 80 bramek, potem jest Ottawa - która uznawana jest za najsłabszą defensywę NHL. New York Rangers odwrotnie do rywali strzelają mało bramek, ale tracą jeszcze mniej - uwaga ! o 34 mniej od Toronto. To daje przynajmniej jednobramkową przewagę Rangers na starcie. Dziś w bramce oczywiście Lundqvist, który jeśli puszcza średnio 2 bramki na mecz. Na przeciw jemu Gustavsson z jedną bramką więcej na koncie i sporo słabszym procentem obron. Jako faworyci Rangersi spisują się znakomicie, bo wygrali 8 z 8 meczów jako faworyt i 5 z 5 jako faworyt u siebie. W pojedynkach bezpośrednich 6 do 4 dla ekipy z Nowego Jorku, a ostatnio u siebie z Maple Leafs wygrali 7-0. Sądze, że powinni kontynuować dobrą passę i wygrają ten mecz.
⛔100
 
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Chelsea Londyn - Valencia FC
Typ: 1
Kurs: 1,70
Bukmacher: bwin
Analiza:
Przed nami mecz Chelsea- Valencia. Dla ekipy z Londynu i ich trenera: AVB bez wątpienia jest to najważniejszy mecz sezonu. Prze ewentualnej przegranej lub bramkowym remisie dalej przechodzi drużyna nietoperzy. Na pewno piłkarskie atuty są po stronie Chelsea, po meczu z Newcastle widać w ich grze pozytywy. Taktyką Valencii będzie na pewno obrona i liczenie na kontry. Natomiast Chelsea będzie chciała zdobyć jak najszybciej bramkę, bo jak sam trener i wszyscy kibice wiedzą Londyńczycy mają w tym roku dziurawą obronę. Na pewno ten mecz będzie ciężki dla obu drużyn. Jednak Chelsea nie grało w 1/8 Champions League od sezonu 2002/2003 gdy w ogóle nie grała w tych rozgrywkach. Mieli już okazję w Niemczech gdy prowadząc 2:0 z Leverkusen, roztrwonili w bardzo łatwy sposób przewagę i teraz na pewno za wszelką cenę będą chcieli to poprawić. Sądzę, że Chelsea poradzi sobie w tym meczu i wygra dlatego mój typ to jedynka.
✅70
 
tytka 122

tytka

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna Liga Mistrzów
Spotkanie : Dortmund - Marseille
Typ : X - pierwsza połowa
Kurs : 2.25
Bukmacher : bet 365
Jutro o godzinie 20:45 Borussia przed własną publicznością zagra z Marsylią . Dortmund po 5 rozegranych kolejkach znajdują sie na ostatniej 4 pozycji w grupie ( 1 wygrana , 1 remis , 3 porażki ) co daje im 4 punkty . Marsylia po 5 rozegranych kolejkach znajduje się na pozycji 2 ( 2 wygrane , 1 remis , 2 porażki ) co daje im 7 punktów . Niżej zobaczmy po kilka ostatnich spotkań obu drużyn .
5 ostatnich spotkań Dortmundu
Bundesliga B. M&#39;gladbach vs. Dortmund R - 1:1
Bundesliga Dortmund vs. Schalke 04 Z - 2:0
Liga Mistrzów, Grupa F Arsenal vs. Dortmund P - 2:1
Bundesliga Bayern vs. Dortmund Z - 0:1
Towarzyskie Klubów KFC Uerdingen vs. Dortmund Z - 0:7
5 ostatnich spotkań Marsylii
Ligue 1 Caen vs. Ol. Marsylia Z - 1:2
Ligue 1 Ol. Marsylia vs. Paris St Germain Z - 3:0
Liga Mistrzów, Grupa F Ol. Marsylia vs. Olympiakos P - 0:1
Ligue 1 Montpellier vs. Ol. Marsylia P - 1:0
Ligue 1 Ol. Marsylia vs. Nice Z - 2:0
Obie drużyny o coś walczą Dortmund o Ligę Europy Marsylia o wyjście z grupy gospodarze są faworytem tego spotkania lecz Marsylia straciłą w tej edycji ligi mistrzów tylko 2 bramki myśle że remis do połowy w tym spotkaniu jest bardzo prawdopodobny .
⛔100
 
misieklemur 418

misieklemur

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, EBEL
Spotkanie: Klagenfurt-Lublana
Typ: 1
Kurs: 1.90
Bukmacher: bwin
Analiza:

Klagenfurt to mistrz ligi EBEL. Nie ma wątpliwości, że jest obecnie jedną z dwóch najlepszych drużyn w tej lidze. Umiejętności poszczególnych hokeistów oceniam bardzo wysoko szczególnie bramkarza. Jak na tak ofensywną ligę naprawdę nieźle broni. Lublana to klub bez większej przyszłości hokejowej ot typowy średniak. Jutro bez nastawienia na wygraną przyjadą do Klagenfurtu. Ewidentnie Klagenfurt nie jest na pozycji na ,którą go stać. Czas to zmienić. Zdobyć 3 punkty i piąć się po mistrzostwo. Szczególnie, że rywal nie jest wymagający. EBEL jest to liga typowo domowa - to jest głównie zwyciężają gospodarze. Moim zdaniem tak będzie i teraz. Powodzenia.
⛔100
 
majzel 3

majzel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Olympiakos Pireus - Arsenal Londyn
Typ: 1
Kurs: 1,90
Bukmacher: Sportingbet
Analiza. Na dziś wybrałem spotkanie w ramach 6. kolejki fazy grupowej piłkarskiej Ligi Mistrzów pomiędzy Olympiakosem Pireus a Arsenalem Londyn. Uważam, że górą w tym pojedynku będą gospodarze, którzy zachowali jeszcze szanse na awans do fazy pucharowej. Goście z Londynu mają już ten awans w kieszeni, w dodatku z pierwszego miejsca, więc do tego spotkania podejdą na luzie, a Wenger da zapewne pograć zmiennikom. W pierwszym meczu tych zespołów na The Emirates było zaledwie 2:1 dla Londyńczyków. Piszę &quot;zaledwie&quot; ponieważ była to 2. kolejka, Kanonierzy grali podstawową &quot;11&quot; a mimo to wygrali tylko 1 bramką na własnym obiekcie. Teraz zapewne trener nawet nie będzie fatygował swoich największych gwiazd i oszczędzi im podróży do Grecji przez co szanse na grę dostanie młodzież. Jak już wspomniałem, piłkarze z Pireusu mają wystarczającą motywację by pokazać się w tym meczu z jak najlepszej strony, a do tego by pokonać obecnie 5. zespół angielskiej Premiership mają, moim zdanie, wystarczające argumenty oraz sprzyjające okoliczności.
✅90
 
milo999 20

milo999

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów, Grupa G
Spotkanie: FC Porto - Zenit
Typ: Ponad 2.5 goli
Kurs: 1.85
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Wtorek 6 grudnia i rozstrzygnięcia w grupach od E do H Ligi Mistrzów. Wybierając to spotkanie kierowałem się głównie tym by wybrać najbardziej zacięte spotkanie i padło na spotkanie Porto z Zenitem Petersburg. Wystarczy, że spojrzymy na tabelę i od razu pierwsze co nam się narzuca to to, że z pewnością będzie to mecz o zwycięstwo.
Porto by awansować musi ten mecz po prostu wygrać, mimo, iż jest w tym sezonie gorszą drużyną niż w poprzednim to potencjał w ataku nadal mają ogromny, na tyle, że nie wiem czy Zenit sprosta zadaniu by tej bramki nie stracić. Zenit potrzebuje remisu ale w Porto wydaje się to mało realne. Choć piłkarze z Rosji mają naprawdę ciekawych obrońców, takich jak Criscito, Bruno Alves albo Lombaerts to powstrzymać nacierających piłkarzy Porto z Hulkiem na czele będzie niezwykle trudno. Reasumując stawiam, że Porto na pewno wyjdzie na prowadzenie jeszcze w pierwszej połowie i wtedy się zagotuje czego wynikiem będzie over 2.5 ze wskazaniem na portugalczyków.
⛔100
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej NHL
Spotkanie: Toronto Maple Leafs at. New York Rangers
Typ: Toronto Maple Leafs ( Money Line)
Kurs: 2,37
Buk: Pinnacle
Analiza:
Toronto ma za sobą dwie porażki z Bostonem. Czas o tym zapomnieć i jutro czeka ich ciężka przeprawa na obcym terenie w Nowym Jorku, gdzie podejmą Rangersów. Strażnicy do tej pory mogą się poszczycić dobrą serią wygranych pięciu spotkań z rzędu jednak dobra passa kiedyś się kończy co udowodnili wczoraj gracze z Detroit. I choć Rangersi mają jedną z najlepszej lini defensywnej w lidze, to liczę na graczy z Kanady w których drzemie ogromny potencjał i na pewno potrafią grać w drugiej lini, strzelając do tej pory w tym sezonie aż 83 bramki (średnio 3 na mecz), i aż 16 razy ich spotkania kończyły się overem. Ogólnie rzecz biorąc ostatnie dwa spotkania z Bruins nie wyglądały za dobrze, koniczynki popełniały multum błędów w pierwszych tercjach co przekładało się na wynik w całym meczu. Czas najwyższy zacząć grać lepiej z lepszymi drużynami, by pokazać że mogą się liczyć w konferencji i dziś na pewno jest ku temu okazja, tymbardziej że zdołali już wygrać ponad miesiąc temu ze Strażnikami. Myślę ,że powyciągali odpowiednie wnioski z dwóch ostatnich spotkań i dzisiaj znajdą patent na Lunqvista.... a na pewno nie będzie łatwo.
✅137
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maczo19 25

maczo19

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - EUROPA: Liga Mistrzów - Runda grupowa
Spotkanie: FC Porto - Zenit Petersburg
Typ: 1
Kurs: 1,73
Bukmacher:Wiliam Hill
Analiza:
Jutro już ostatnia ostatnia runda w rundzie grupowej w rozgrywkach ligi mistrzów, jutrzejsze spotkanie jest o być albo nie być, pomiędzy FC Porto który w LM nie gra najlepszego futbolu, ale w ostatnim spotkaniu wzięli się w garść i wygrali 0:2 z Shakhtar, FC Porto w swojej lidze jest liderem i na dodatek jeszcze nie przegrał spotkania, a Zenit Petersburg który gra podobnie jak FC Porto tylko że raz przegrali, w lidze tak samo jak Fc Porto są liderem ligi Rosyjskiej ale przegrali trzy spotakania. Spotkanie na pewno będzie wyrównane, ale moim zdaniem lepszą drużyną będzie FC Porto dlatego że jak wygrają to awansują. Głównymi atutami FC Porto to własne boisko i to że w przypadku wygrania awansują do LM .Pozdrawiam .
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Porto-Zenit
Typ: Porto jednym golem
Kurs:3.78
Bukmacher: Betsson
Analiza
:Jutro o godzinie 20:45 odbędzie się ostatnia kolejka fazy grupowej Elitarnych rozgrywek Ligi Mistrzów. Na przeciwko siebie staną ekipy Fc Porto oraz Zenitu Sankt Petersburg. Faworytem tego spotkania naturalnie są gospodarze meczu którzy Jeśli myślą o awansie do kolejnej fazy tego turnieju to muszą w jutrzejszym spotkaniu zgarnąć komplet punktów ponieważ sytuacja w grupie wygląda następująco:
1. APOEL 5 2 3 0 6:4 9
2. Zenit Petersburg 5 2 2 1 7:5 8
3. FC Porto 5 2 1 2 7:7 7
4. Shakhtar 5 0 2 3 4:8 2
Apoel już zapewnił sobie udział w kolejnej fazie tylko kwestia na którym miejscu zakończy rozgrywki Porto i Zenit awans rozegrają pomiędzy sobą i myślę że w lepszej sytuacji jest ekipa która ten mecz rozegra na własnym stadionie poniewaz jak wiadomo w takich spotkaniach bardzo dużą rolę odgrywają kibice którzy potrafią podnieść drużynę na duchu. Myślę że spotkanie będzie wyrównane ponieważ Zenit też wie o co gra się toczy i łatwo spotkania nie odpuści,ale uważam że o jedną bramkę lepszym zespołem będzie jutro FC Porto.
⛔100
 
M 3

masterkarol

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, Czechy Extraliga
Spotkanie: C. Budejovice - Trinec
Typ: over 5.5
Kurs: 1.9
Bukmacher: Tobet
JUtro zmierza sie HC Mountfield Ceske Budejovice i HC Ocelari Trinec. C. Budejovice zajmuje 4 miejsce w ligowej Tabeli, natomiast Trinec 3. Sądze ze bedzie to bardzo wyrownany mecz z duza iloscia bramek, dlatego taki jest moj typ. Głownym Powodem czemu bez wahania gram Over 5.5 sa wyniki tych druzyn bezposrednai miedzy soba.
20/09-11 Extraliga Ceske Budejovic vs. Trinec 4:3
30/01-11 Extraliga Ceske Budejovic vs. Trinec 4:1
07/11-10 Extraliga Ceske Budejovic vs. Trinec 5:6
17/01-10 Extraliga Ceske Budejovic vs. Trinec 5:3
11/10-09 Extraliga Ceske Budejovic vs. Trinec 4:2
Ponadto Trinec jest najbardziej ofensywna druzyan w swojej lidze 89 strzelonych bramek;)
⛔100
 
J 19

jajo

Użytkownik
Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Borussia Dortmund - Olympique Marsylia
over 2,5
1,95
Expekt
W Dortmundzie Mistrz Niemiec podejmie wicemistrza Francji. W pierwszym spotkaniu wygrali Francuzi 3-0, co jednak patrząc przez pryzmat przebiegu meczu było wynikiem wyjątkowo niekorzystnym dla Niemców. Całe spotkanie toczyło się w szybkim tempie, a akcje przenosiły spod jednej bramki do drugiej. W jutrzejszym spotkaniu obie drużyny muszą grać o zwycięstwo. Szanse graczy z Dortmundu są tylko iluzoryczne, jednym z warunków awansu do następnej fazy jest wysokie zwycięstwo. Olympique Marsylia też musi grać o zwycięstwo. Nie może sobie bowiem pozwolić na oczekiwanie na wynik z Pireusu. Tamtejszy Olympiakos, główny rywal w walce o awans, podejmuje liderujący w tabeli i posiądający pewny awans Arsenal. Londyńczycy do Grecji wybierają się mocno osłabionym składem, w którym tylko dwóch zawodników wyszło w pierwszej jedenastce na ostatni mecz ligowy. Dodatkowo BVB ma poważne osłabienia wśród zawodników odpowiadających za defensywę. Nie zagrają Schmelzer, Subotic i Bender a niepewny jest występ Kehla. U gości nie wystąpią defensywni Morel, i Fanni, a niepewny jest występ Mbii. W przeciwieństwie do Borussii posiadają też braki z przodu w osobie Gignaca i niepewnego występu Remyego
✅95
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom