>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Expekt - Wpłaty i wypłaty

expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Expekt

&lt;iframe scrolling=&#39;no&#39; frameBorder=&#39;0&#39; style=&#39;padding:0px; margin:0px; border:0px;border-style:none;border-style:none;&#39; width=&#39;728&#39; height=&#39;90&#39; src=&quot;http://wlbetclic.adsrv.eacdn.com/I.ashx?btag=a_917b_14198c_&amp;affid=220&amp;siteid=917&amp;adid=14198&amp;c=&quot; &gt;&lt;/iframe&gt;

Minimalna stawka: 0,5zł

Minimalna wpłata: 40zł (przelewem i Moneybookers) i 20zł kartą kredytową

Minimalna wypłata: 10zł

Rodzaj wpłaty:

• Przelew bankowy =&gt; (realizacja do 5 dni - bank może pobrać prowizję)
• Karta kredytowa =&gt; (realizacja natychmiast - prowizja 2,5% od sumy wpłaty)
• Moneybookers =&gt; (realizacja natychmiast - brak dodatkowych kosztów)
NETeller =&gt; (realizacja do kilku godzin - brak dodatkowych kosztów przy wpłacie, czy wypłacie może to być 3,9% sumy wypłacanej)
• Western union =&gt; (realizacja do 1 godziny - brak dodatkowych opłat)
• Voucher

Rodzaje wypłaty:
• Karta kredytowa =&gt; (należy wcześniej dokonać depozytu kartą - karta musi być zarejestrowana na tą samom osobę co konto w Expekt - 0% prowizji z wypłacanej sumy - minimalna kwota wypłaty tym sposobem to 4zł)
• Przelew bankowy =&gt; (realizacja 1-5 dni (przeważnie 2-3 dni robocze), brak dodatkowych opłat - wypłata na konto bankowe osoby zarejestrowanej na Expekt - Minimalna kwota wypłaty przelewem to 10zł)
• Moneybookers =&gt; (Tym sposobem można wypłacać pieniądze tylko, jeżeli uprzednio dokonało się depozytu za pomocą Moneybookers)

Dodatkowa informacja:

Należy ukazać dowód tożsamości przy wypłacie, jednak w ostatnim czasie zdarza się, iż support nie prosi o to.
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Metody Wpłaty
1. Karta kredytowa:
* Akceptujemy typowe karty VISA lub MasterCard. Akceptujemy również karty debetowe Visa Electron, ale zależy to od banku wydającego taką kartę czy może ona być stosowana do zakupów przez internet. Na koncie gracza możesz korzystać wyłącznie z własnej, imiennej karty do wpłat depozytu.

* Na stronie wpłaty środków kartą kredytową:
1. Wybierz typ karty
2. Wprowadź 16-cyfrowy numer z Twojej karty kredytowej bez robienia przerw.
3. Wprowadź datę ważności
4. Wpisz CVV2 / CVC2 (ostatnie 3 cyfry na tylnej stronie Twojej karty kredytowej)
5. Wprowadź kwotę, którą chcesz wpłacić
6. Kliknij potwierdź

* Kwota zostanie wpłacona na Twoje konto w ciągu 30 sekund.
Zwróć uwagę, że wpłaty karta kredytową/debetową są obciążone 2,5% prowizją.
Minimalna wpłata wynosi 10 EUR (20 PLN) lub ekwiwalent w innej walucie.

2. Przelew bankowy:
* Na stronie przelewu bankowego znajdź bank w swoim kraju z właściwymi danymi konta, na które możesz zrobić przelew. Upewnij się, że wpisałeś numer ID gracza oraz dopisek &quot;usługi bukmacherskie&quot; w polu tytułem na przelewie.

* Przelewy bankowe zwykle trwają około 2-4 dni robocze zanim znajdą się na Twoim koncie gracza.

* Jeżeli przelewasz pieniądze w walucie, która różni się od waluty na Twoim koncie gracza, zastosowany będzie aktualny kurs wymiany oraz od kwoty przelewu pobrana zostanie prowizja w wysokości 5,00 EUR (30 PLN).

* Minimalny przelew wynosi 10 EUR (40 PLN) lub ekwiwalent w innej walucie.

* Expekt.com nie stosuje żadnych opłat, ale radzimy sprawdzić szczegóły w swoim banku.
3. Moneybookers
* Konto Moneybookers działa jak portfel internetowy. Dzięki Moneybookers możesz wpłacać i wypłacać środki ze swojego konta Expekt.

* Expekt nie pobiera żadnej dodatkowej opłaty za tą usługę.

* Minimalna wpłata wynosi 10 EUR (40 PLN) lub ekwiwalent w innej walucie.

* Wpłacona kwota zostaje natychmiast dodana do Twojego konta zakładów.

* Aby uzyskać więcej informacji wejdź na stronę www.moneybookers.com
4. NETeller
* Konto NETeller działa jak portfel internetowy. Dzięki NETeller możesz wpłacać i wypłacać środki ze swojego konta Expekt.
* Wpłaty/wypłaty NETeller są dostępne w USD, EUR i GBP. Jeżeli Twoje konto Expekt jest prowadzone w innej walucie środki zostaną przeliczone zgodnie z bieżącymi kursami wymiany.

* Minimalna wpłata wynosi 10 EUR (40 PLN) lub ekwiwalent w innej walucie.

* Expekt nie pobiera żadnej dodatkowej opłaty za tą usługę.

* Wpłacona kwota zostaje natychmiast dodana do Twojego konta zakładów.

* Aby uzyskać więcej informacji wejdź na stronę www.neteller.com

Przelewy24 już dostępne. Minimalny depozyt już od 5 PLN. Żadnych prowizji, żadnych opłat. Depozyt złożysz nawet w weekend, praktycznie z każdego banku.
Pieniądze na Twoim koncie gracza w ciągu maksymalnie kilku minut, na ogół już w ciągu 1-2 minut!
 
S 269

sztywny

Użytkownik
Ja mam 2 pytanka:

1.Czy jest konieczne ukazanie dowodu osobistego??
2.Czy konto w expekt musi byc na ta sama osobe co konto bankowe na ktore chce wyplacic pieniadze??

Z gory dziekuj i pozdrawiam
 
mefiupro 0

mefiupro

Użytkownik
Czy jeśli konto jest założone na powiedzmy Pana X, to czy może Pan Y wpłacić pieniądze na konto a potem je wypłacić na swoje po uprzedniej wygranej ? Bo coś chyba pisze, ze nie można czy coś ...

Pozdrawiam
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Panie MefiuPro

Na konto w Expekt można wpłacać od osób trzecich.
Jeżeli chodzi o wypłaty to tylko na konto bankowe osoby zarejestrowanej w Expekt

Nie ma innej możliwości

Pozdrawiam
 
D 0

daro13

Użytkownik
Ej moze mi ktos powiedziec jak dokonac wplaty przelewem na poczcie tzn. co tam trzeba wpisac ??? i jak sie dokonuje wyplaty to kase nprzynosi listonosz do domu??
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Mogę za pomocą urzędu pocztowego wpłcić pieniądze na założone konto w Expekcie?
Tak

I do czego służy Moneybookers, bo za pomocą niego moge wpłcić kase na konto w Expekcie, a czy do Moneybookers za pomoca poczty. Bo nie mam zamiaru zakładać konta bankowego chyba, że zbije grubą kase w Expekcie
Można wpłacić na MB środki za pomocą poczty. Później pan wpłaca na konto w Expekt

Ej moze mi ktos powiedziec jak dokonac wplaty przelewem na poczcie tzn. co tam trzeba wpisac ??? i jak sie dokonuje wyplaty to kase nprzynosi listonosz do domu??
Można wypłacać pieniądze tylko na konto bankowe lub ewentualnie moneybookers.
Proponuję pieniądze wpłacać w banku, wypełniając blankiet danymi, które są dostępne na stronie Expekt. Nalezy kliknąć depozyt, później metoda za pomocą przelewu i mamy wszystkie potrzebne dane.
 
G 0

gringoo

Użytkownik
a ja mam następujący problem:

Chcę wypłacić kaskę z expekta, jednak przy próbie system chce ode mnie 60 zł prowizji.
Wyczytałem, że prowizja jest pobierana, jeśli użytkownik ma konto bankowe w kraju, w którym expekt nie ma konta.
Jednak przecież expekt ma konto w Polsce - dokładniej w BPH-u, bo można na nie wpłacać.

O co chodzi ? :/
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Witam

Niestety, tak czasami bywa, że wyskakuje prowizja.
Wówczas należy dopisać PL przed numerem konta.

Pozdrawiam
 
niedziela1989 0

niedziela1989

Użytkownik
hmm ja mam jeszcze pytanie dotyczące Expektu i MoneyBookers.
Jesli wpłące fundusze na MoneyBookers a z niego na Expekt.
Potem.. z Expektu przeleje na MoneyBookers to czy oni wysla mi je do domu czy niezbędne jest załozenie konta bankowego ?
Dziekuje i prosze o odpowiedz
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Jeżeli chodzi o numer konta to go się wprowadza dopiero wówczas, gdy się chce wypłacić za pomocą przelewu.

Jeżeli chodzi o wypłatę z moneybookers za pomocą przekazu pocztowego to powinien pan się zapytać osoby z MB. Z tego co wiem oni przelewają pieniądze na konto bankowe.
 
F 0

felek007

Użytkownik
Co jesli zlece wyplate na konto corki poniewaz nie posiadam wlasnego? Czy na MB moge wyplacic dowolna sume?
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Witam

Wypłata przeważnie dokonywana jest tylko na konto bankowe osoby zarejestrowanej w Expekt. Jeżeli pan nie ma i będzie chciał wypłacić pieniądze to support może się nie zgodzić lub poprosi pana o zweryfikowanie danych np. w postaci wysłania dowodu tożsamości

Jeżeli chodzi o wypłatę na MB to należy uprzednio dokonać wpłaty za pomocą MB i &quot;. Kwota, którą chcesz wypłacić musi być taka sama lub mniejsza niż kwota wpłacona przez MB na twoje konto gracza.&quot;

Pozdrawiam
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Czyli możliwa jest wypłata na konto innej osoby niż zarejestrowana w Expekt :?:

Liczę się z wysłaniem dowodu, czy kontaktem z supportem. Po prostu czy jest to wogóle możliwe :?:
 
Do góry Bottom