>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Obstawianie Hokeja i kilka pytań

Status
Zamknięty.
K 0

krzysiuwygra

Użytkownik
Witam,chciałbym się zapytać dlaczego np. w stsie obstawiłem mecze hokeja NHL i pisze że na dzisiaj są na godzinę 22:55 a na livesports.pl pisze (zresztą na innych również) iż te mecze są od godziny 1:00 do 5:00 rano :-|
Następne pytanie do was to ile najwięcej obstawialiście meczy w jednym kuponie i za jaką stawkę (Tylko te które wygraliście).Przeanalizowałem mecze hokeja w ostatnich 4 dniach na livesports.pl pod względem Kursów z BAH i wyszło na to iż kursy poniżej 1.50 przegrały jedynie 6-8 razy (W ciągu 4 dni!).Chcę jutro postawić 10 meczy hokeja z kursami nie wyższymi niż 1.50 ze stawką 100 zł.
Wiem że nie ma pewnych meczy ale myślę że jest szansa wygrać te 4678,89 zł z szansą około 50-sięcio procentową ;p
Co o tym myślicie ? ????
 
R 0

road441

Użytkownik
W stsie jest tak ze jak jakies zdarzenie jest w nocy to pisza 22-55 Tak zawsze było . Jezeli wygrasz normalnie kupon rozliczysz jutro.

4 dni to troche mało . Jezeli chcesz zagrac za 100 to wybierz z tej 10 spotkań 3 góra 4 i zagraj , Ja osobiscie niegram wiecej jak 4 na kupon, czasem puszcze wariata jak dzis 8 spotkan i weszło ale to czasem tylko.

Ludzie przewaznie graja single badz duble


Ale sa tu bardziej doswiadczeni wiec niech ktos cos napisze madrego .

Pozdr
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Witam,chciałbym się zapytać dlaczego np. w stsie obstawiłem mecze hokeja NHL i pisze że na dzisiaj są na godzinę 22:55 a na livesports.pl pisze (zresztą na innych również) iż te mecze są od godziny 1:00 do 5:00 rano :-|
Następne pytanie do was to ile najwięcej obstawialiście meczy w jednym kuponie i za jaką stawkę (Tylko te które wygraliście).Przeanalizowałem mecze hokeja w ostatnich 4 dniach na livesports.pl pod względem Kursów z BAH i wyszło na to iż kursy poniżej 1.50 przegrały jedynie 6-8 razy (W ciągu 4 dni!).Chcę jutro postawić 10 meczy hokeja z kursami nie wyższymi niż 1.50 ze stawką 100 zł.
Wiem że nie ma pewnych meczy ale myślę że jest szansa wygrać te 4678,89 zł z szansą około 50-sięcio procentową ;p
Co o tym myślicie ? ????
Powiem tak, masz pytania co do NHLa? To pytaj tych tam w dziale US Sport a nie śmiecisz tutaj... Jeszcze zeby twoje pytania miały sens, o większe pierdoły nie mogłeś zapytać??? Ku... o godzine meczów, pytaj tych z stsu, dlaczego mają tak w systemie. Skąd dany user tego forum ma to wiedzieć.
Totalnie idiotyczny pomysł grać 10 spotkań o takich kursach. Szkoda to nawet komentować.
Zajmij się lepiej nauką, może podstawą matematyki bo jeśli widzisz w kuponie 10 zdarzeniowym 50% szanse to ja papieżem jestem
Jeśli grasz 10 zdarzeniowy kupon w opcji 3-drogowej to masz 59049 kombinacji (3 do potęgi 10). A masz trafić tą 1 - to bedzie Twoj wygrany kupon. Podziel ładnie 1/59049 a wynik zamień na procenty...
Mi wyszło ze masz szanse 0,00169351....% więc nie pieprz tutaj takich głupot.
Jeśli grasz go 2-drogowo, to masz trochę większe szanse. 1024 kombinacji (2 do potęgi 10). 1/1024 a wynik zamieniamy na procenty. Wychodzi 0,10% czyli też niewiele
Przez takich jak Ty mało ludzi odwiedza ten dział, a jak juz to trafiają się tacy osobnicy którzy piszą o takich głupotach ze ręce opadają.
Proszę jakiegoś moda o zamkniecie tego imbecylnego tematu
Przepraszam za to ze byłem wylewny, ale nie mogę po prostu, szlag mnie trafia na takie pytania i takie problemy
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom