>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Eurochallange 2011/2012

Status
Zamknięty.
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
OFICJALNA STRONKA EUROCHALLENGE
OFICJALNY LIVESCORE
Spotkanie: Pau-Lacq-Orthez (FRA) - Keravnos (CYP) 83:85 (17-18, 23-28, 18-21, 25-18)
Typ: dodatni handicap dla Gości czyli Keravnos+7,5
Kurs: 1,85 (bwin) ✅
Opis: Pau fatalnie gra w ostatnim czasie: sześć ostatnich spotkań zakończyło porażkami!. Dodatkowo rozstało się z trenerem i dwoma zawodnikami: M. Shakhur (9.7pts, 4.5reb, 4,2as) i M. Diarra (1.5pts, 2reb). Zatem liga i utrzymanie powinno być priorytetem. Keravnos posiada wysokich zawodników: Trisokkas (2.06m), Veselov (2.07m) i Czech Ales Chan (2.16m!) - jeżeli uda się powalczyć na deskach i wykorzystać ostatnią niemoc Pau to handicap powinni obronić a może nawet sprawią niespodziankę. Kursy na przyjezdnych lecą w dół ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Koszykowka Eurochallenge 16.11 19:30
Bonn - Turk Telekom
typ: 2/2
Gamebookers
3.0
Analiza
Dziś w spotkaniu drugiej kolejki fazy grupowej eurochallengu telekom baskets bonn na wlasnym parkiecie podejmie druzyne turk telekomu. Obydwie druzyny przegrywaly w pierwszej kolejce swoje spotkanie, dlatego dzis musza odniesc zwyciestwo. bonn przegral w wyjazdowym spotkaniu z minskiem. Turk Telekom ulegl natomiast we wlasnej hali pinarowi. porazka Turku Telekom z pinarem moze zostac uznana jako wypadek przy pracy. Tydzien wczesniej w lidze Turk Telekom pewnie ogral tą druzyne roznica az 12 punktow. Turk telekom potwierdzil swoja wysoka forme w ostatnim spotkaniu ligowym, kiedy to pokonal w wyjazdowym meczu druzyne fenerbache ulkeru stambul roznica az 19 punktow! Turk telekom rozegral swietne spotkanie i widac, ze forma tej druzyny wyraznie zwyzkuje. Bonn natomiast na ostatnie cztery spotkania az trzy razy przegrywal, raz zwyciezyl z gottingiem, lecz ta druzyna w tym sezonie spisuje sie zenujaco. ponadto druzyna z turcji posiada w moim odczuciu wiecej atutow po swojej stronie. Doswiadczenie, aktualna forma powinny dzis przechylic szale zwyciestwa na strone druzyny tureckiej.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Nizhny Novogrod - Atomeromu (+10,5) ⛔ miazga ...
1.83
Pinnacle

Rosjanie w tych rozgrywkach, a także w pucharze VTB Promo, jak i we własnej lidze nie spisują się jakoś nadzwyczajnie o czym świadczą duże ilości porażek w każdej z wymienionych lig. Co ciekawe gdy śledziłem spotkanie w lidze rosyjskiej przeciwko Enisey to w ekipie z Novogrodu było dwóch zawodników którzy punktowali stale i chyba tylko oni stanowią prawdziwą &quot;siłę&quot; tego zespołu, był to Michał Ignerski a także zawodnik prawdopodobnie rosyjski, którego nazwiska nie pamiętam. Mimo wszystko tylko dwóch to stanowczo za mało, węgierska drużyna która jutro przyjedzie będzie walczyła z Nizhny&#39;m na pewno bez walki nie wyjedzie, a że grać i wygrywać potrafią świadczy o tym pierwsze spotkanie tych drużyn na Węgrzech gdzie Atomeromu wygrało 83-72. Co prawda nie sądzę by to jutro powtórzyli jednak jak pokazali w pozostałych spotkaniach tej grupy, nie zdarzyło im się przegrać jeszcze różnicą wyższą niż podany hendicap.
 
J 0

jelle-klassen

Użytkownik
Nizhny Novogrod - Atomeromu (+10,5)
1.83
Pinnacle


Rosjanie w tych rozgrywkach, a także w pucharze VTB Promo, jak i we własnej lidze nie spisują się jakoś nadzwyczajnie o czym świadczą duże ilości porażek w każdej z wymienionych lig. Co ciekawe gdy śledziłem spotkanie w lidze rosyjskiej przeciwko Enisey to w ekipie z Novogrodu było dwóch zawodników którzy punktowali stale i chyba tylko oni stanowią prawdziwą &quot;siłę&quot; tego zespołu, był to Michał Ignerski a także zawodnik prawdopodobnie rosyjski, którego nazwiska nie pamiętam. Mimo wszystko tylko dwóch to stanowczo za mało, węgierska drużyna która jutro przyjedzie będzie walczyła z Nizhny&#39;m na pewno bez walki nie wyjedzie, a że grać i wygrywać potrafią świadczy o tym pierwsze spotkanie tych drużyn na Węgrzech gdzie Atomeromu wygrało 83-72. Co prawda nie sądzę by to jutro powtórzyli jednak jak pokazali w pozostałych spotkaniach tej grupy, nie zdarzyło im się przegrać jeszcze różnicą wyższą niż podany hendicap.
Ventspils 69 - 56 Atomeromu
pozdrawiam
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Ventspils 69 - 56 Atomeromu
pozdrawiam
Faktycznie mój błąd, niedopatrzenie ;) no nic mam nadzieje że Węgrzy zbiorą się w sobie żeby trochę powalczyć w Rosji. Póki co nie wygląda to za dobrze ponieważ Nizhny osiągnął dość sporą przewagę na początku spotkania.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Ci ruscy to kompletni frajerzy.Najpierw przegrali gładko z tymi słabiutkimi Węgrami.No a teraz ich kompletnie zniszczyli.Ten Niżny Nowogród to chyba najdziwniej grający zespół w całej Europie.Zawsze jak widzę ich wyniki to jest blowout w którąś ze stron
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Khimik Mytyshi - Nizhny Novogrod
Nizhny Novogrod 1.97 ✅
Pinnacle

Spróbuje dalej rozgryźć ekipę Michała Ignerskiego. Właściwie już dzisiaj będą mogli zaklepać sobie awans do kolejnej rundy. Ostatnie spotkanie mają u siebie z Ventspils, które jutro zagra na Węgrzech i Łotysze w przypadku zwycięstwa również będą mieli pewny awans. Także to spotkanie można powiedzieć że jest o wszystko do obu ekip, pierwszy mecz który odbył się w Rosji dość pewnie wygrali gospodarze różnicą 12 punktów, ale jak wiadomo EuroChallenge rządzi się prawami zwycięstw u siebie w dużej mierze i teraz właściwie dużo zależy od tego jak Ignerski i jego kompanii dziś zagrają, kluczową kwestią będzie poświęcenie większej uwagi osobie Aaron&#39;a Mc Ghee który jest bezsprzecznie najlepiej punktującym Khimika ze średnią 15 pkt na mecz. Nizhny nie grał od ostatniego wtorku żadnego spotkania, mieli dużo czasu aby przygotować się odpowiednio do tego meczu, przeciwko Węgrom Ignerski miał duże wsparcie od reszty drużyny(Ernest Bremer 17pkt; Nemanja Protic 20 pkt) i myślę że to w dużej mierze zadecydowało o tak wysokim zwycięstwie, kwestia czy dzisiaj też będzie ich stać na tak dobrą grę, na pewno rywal u siebie na tak wiele nie pozwoli, jednak potencjał myślę że ze sporą przewagą po stronie Rosjan.
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Mecz: Zorg en Zekerheid Leiden - BC Armia
Data: 13.12.2011
Typ: 2
Kurs: 1.74
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Dzisiaj rozgrywane będą mecze Eurocup&#39;u oraz Eurochallenge, czyli niższa liga międzynarodowa koszykarska. Ja wybrałem tą najniższą ligę, w ramach których spotkają się ze sobą Zorg en Zekerheid Leiden z BC Armią. Faworytem według bukmacherów są goście, a ja podzielam tą opinie, ponieważ ostatni mecz BC Armii udodownił, że stać tą drużynę na bardzo dobrą grę i znacznie lepszą pozycję w tych rozgrywkach. Zorg en Zekerheid Leiden do tej pory wygrywało dwukrotnie. Najpierw na wyjeździe, a później u siebie z niemiecką druzyną Gottingen. Reszta ich meczy to porażki, w tym także ta na wyjeździe z BC Armią 71:74. Jednak biorę pod uwagę ostatni mecz BC Armii, która nieznacznie przegrała u siebie z Besiktasem, który przez większość meczu przegrywał i dopiero w końcówce przechylił szale na swoją korzyść. Bardzo dobre zawody w barwach BC Armii zagrali wtedy przedewszystkim Joakim Kjellbom, który na swoim koncie zgromadził 17 punktów oraz 13 zbiórek, a także po jednej asyście, przechwycie i bloku. Ponadto w BC Armii dobre zawody Richardson, Thomas oraz Woodside. Myślę, że gra Armii z meczu na mecz będzie coraz lepsza, a nowi gracze już powoli rozumieją się z resztą. W tym meczu to udowodnią.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Jak zwykle wszystko naciagasz. Armia zagrala fatalnie z Besiktasem. Kontuzjowany jest mozg zespolu rozgrywajacy Diaz i przez to Armia ma kolosalne problemy z atakiem. Doszedl Hawkins z Poznania. Ok pojawil sie Woodside ale nie ma Gainesa, ktory wrocil do NBA. Ten zespol ma obecnie spore klopoty a lawka rezerwowych jest dramatyczna. Besiktas nie grajacy o nic rozwalil Armie na wyjezdzie grajac nie tylko bez dwoch liderow ale tez bez Kempa. Wstydzic sie powinni Gruzini ze do tego doprowadzili. Leiden jest oczywiscie bardzo przecietne i powinna Armia wygrac ale wcale nie jest to jakis mega dobry bet. Tym bardziej, ze nie wspominasz o niczym waznym w tej niby analizie. W pierwszym meczu Armia wygrala u siebie z tymi cieniasami zaledwie trzema oczkami a liderami byli oczywiscie Diaz i Gaines, ktorych dzis nie ma. Gaines 20 pkt, Diaz 10 i 6 asyst. Ponadto jakie tam byly runy w meczu to masakra:

22-13 na 27-28 na 47-41 na 54-58 na 69-60 na 74-71

Badzmy powazni i przedstawiajmy powazne oba zespoly z argumentami. Ci i ci sa slabi, ciagna gra po czym staja. Nie ma lidera w Armii, sa nowi gracze, uwalili wygrany mecz z Besi bez Erdena Derona i Kempa. To wyglada ok? Nie sadze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Ja wypatrzyłem na dzisiaj Artland z Pau Orthez.Francuzi to lamy kompletne.Artland coś tam gra.Kurs na gości zachęca,za drobne myślę że można zagrać.
Typ:Artland ✅
Kurs:2
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Ja wypatrzyłem na dzisiaj Artland z Pau Orthez.Francuzi to lamy kompletne.Artland coś tam gra.Kurs na gości zachęca,za drobne myślę że można zagrać.
Typ:Artland
Kurs:2
mnie nie zacheca wiedzac ze artland ma pewny awans i jest to ostatni mecz w grupie......
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Koszykowka Eurochallenge 18:00 13.12.2011
Goverla - Pardubice
typ: 2/2
2.25
Bet365
Analiza
Dziś w spotkaniu ostatniej, szostej kolejki koszykarskiego eurochallengu Goverla na wlasnym parkiecie podejmie czeskie Pardubice. Sytuacja w grupie C jest bardzo zawila. Jedyna pewna druzyna swojego losu to Goverla, ktory awans moze wybic sobie z glowy, przegrala jak do tej pory wszystkie piec spotkan. O dwa miejsca, ktore gwarantuja udzial w dalszej fazie rozgrywek walcza Pardubice, Prostejov oraz Roanne. Te dwie ostatnie druzyny zmierza sie przeciw sobie w ostatniej kolejce. W przypadku ewentualnego zwyciestwa Pardubic, zespol musi liczyc na porazke Prostejova, w przypadku porazki Roanne wszystkie zespoly beda mialy te sama liczbe zwyciestw i o awansie beda wtedy decydowac male punkty. W przypadku porazki Pardubic sytuacja bedzie jasna, do kolejnej rundy awansuja Roanne i Prostejov. A wiec wszystko w rekach koszykarzy z Czech, musza oni dzis wygrac, najlepiej wysoko. Zespol dzisiejszych gospodarzy przegral wszystkie spotkania i jedyne o co dziś walczy to o honorowe zwyciestwo w tym sezonie w rozgrywkach. Duzo bardziej zmotywowani powinni byc dzis Czesi, ktorzy maja realne szanse na awans. W pierwszym meczu wygraly Pardubice. Sadze, ze w dzisiejszym pojedynku rowniez Czesi powinni udowodnic swoja wyzszosc.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
psm 921

psm

Użytkownik
Wt 2012-01-10 20:00
EuroChellenge
EWE Baskets Oldenburg - Ventspils
typ-Oldenburg(-14,5)
kurs 3,00
WillHill


Rozpoczyna sie druga faza EuroChllenge,czyli zaplecza Euroligi.W spotkaniu,ktore wybralem zmierzy sie najlepsza lotewska druzyna,Ventspils z tegorocznym bilansem w rodzimej lidze 8-0 z aktualnie szostym zespolem niemieckiej Bundesligi Oldenburgiem (bilans w lidze 10-7).Jednak pucharowe zmagania to juz inna bajka,w pierwszej fazie grupowej EWE odnioslo komplet szesciu zwyciestw oczywiscie wygrywajac grupe.U siebie pewnie pokonywali;
Fuenlabrada 85-66
Bemaco SPU Nitra 88-79
Norrköping Dolphins 106-61
Jak widac przewaga na wlasnym parkiecie nie podlega dyskusji,w lidze niemieckiej,ktora niewatpliwie jest wiele silniejsza od lotewskiej rowniez dobrze sobie radza u siebie wygrywajac ostatnie dwa spotkania roznica 31 i 19pkt.
Ventspils mialo sporo trudniejsza droge do &quot;last 16&quot;,w swojej grupie zajelo 2 miejsce glownie dzieki zwyciestwom na swoim podworku,bo z wyjazdami bylo juz gorzej,porazka 14pkt z ukrainskim Khimikiem,potem wygrana z outsiderem grupy Atomeromu,jedynie jednym oczkiem i na koniec porazka 14pkt z Novogrodem.
Ciezko ocenic jak poradza sobie w drugiej fazie rozgrywek,ale na pewno z punktu widzenia pierwszej jest spora szansa na wysokie zwyciestwo gospodarzy.
 
typplejer 256

typplejer

Użytkownik
Antwerp Giants - Triumph
Typ: 1
Kurs: 1.6
Buk: bwin
Stawka: 5/10

Choć gospodarze mają bilans 0-2, to jest szansa na odnotowanie pierwszego zwycięstwa, bo zespół gości przyjedzie osłabiony brakiem podstawowych zawodników.
Tywain McKee (pierwszy rozgrywający), 9 meczy; średnio 11 punktów, 5 zbiórek i 3 asysty.
Podstawowy rzucający obrońca Dmitry Kulagin - 9 meczy; śr. 8 punktów i 3 zbiórki.
Rezerwowy rzucający obrońca/ niski skrzydłowy Victor Zvarykin- 9 meczy, śr. 9 punktów, 4 zbiórki i 2 asysty.
Do zespołu gospodarzy po kontuzji wraca podstawowy center Salah Mejri, który w ośmiu spotkaniach w ramach EuroChallenge notuje średnio dla swojego zespołu 7 punktów i 8 zbiórek.
W pierwszej fazie EC zespół Giants, na własnym parkiecie pokonał już zespół w Rosji - Enisey 73:69.
Krótka rotacja gości powinna być problemem, w meczu wyjazdowym, bo dodatkowo rezerwowy center Spiridonov nadal pozostaje poza grą.
W wygranym meczu Triumph przeciwko Spartak Primorje powrócił po kontuzji doskonale znany polskim kibicom, center Kyle Landry. Jednak trener zespołu z Rosji powiedział, że jego center nie jest jeszcze w swojej optymalnej formie.

Powodzenia!
 
typplejer 256

typplejer

Użytkownik
Fuenlabrada - Besiktas
Typ: 2
Kurs: 2.04
Buk: Pinnacle
Stawka: 5/10


Zespół Besiktasu po odejściu Deron Williamsa, który robił różnicę w każdym meczu, a klub nawet zawiesił jego koszulkę pod dachem swojej hali, nadal ekipa z Turcji wygląda na bardzo mocną.
Po odejściu Semih Erdena - kolejnego gracza z NBA, to jego &quot;zastępstwo&quot; pełni Pops Mensah-Bonsu. Brytyjczyk otarł się również o parkiety NBA, miał okazję występować w barwach takich klubów z najlepszej ligi światowej, jak : New Orleans Hornets, Toronto Raptors, San Antonio Spurs, czy Houston Rockets.
Z kolei w Europie zawodnik występował w czołowych ligach i mocnych zespołach. Miał okazję grać w Rosji dla CSKA Moskwa, francuskiego ASVELu, czy zespołów z Hiszpanii - Joventutu czy Granady. Jak widać bardzo bogata kariera, więc niewątpliwie jest to ogromne wzmocnienie dla zespołu tureckiego.
Pops w 3 rozegranych meczach w rozgrywach EuroChallenge notuje średnio 16 punktów i blisko 10 zbiórek.
W ligowych pojedynkach w Turcji rozegrał 9 meczy i notuje średnio 14 punktów i blisko 8 zbiórek.
O jego przydatności i wartości dla Besiktasu mówią powyższe cyfry, a nawet chwalą bardziej Brytyjczyka za postawę na parkiecie niż jego poprzednika - Erdena.
Kolejnym &quot;wielkim&quot; nazwiskiem w Besiktasie jest Carlos Arroyo.
Kolejny zawodnik z przeszłością w NBA - chociażby Miami Heat, czy Boston Celtics.
Reprezentant Portoryko dla Besiktasu w lidze tureckiej rozegrał cztery spotkania, w których notuje średnio 11 punktów, 3 zbiórki i 3 asysty.
W europejskim pucharze EuroChallenge notuje średnio w dwóch rozegranych spotkaniach dla Besiktasu 15 punktów, 2.5 zbiórki oraz 2.5 asysty.
Kontuzjowany jest natomiast w ekipie Besiktasu Marcelus Kemp - w EC średnio 15 punktów i 5 zbiórek.


Drużyna gospodarzy zagra prawdopodobnie osłabiona brakiem
Mouhamed Sene - średnio w 6 spotkaniach 12 punktów i 6 zbiórek.
Lubos Barton - 7 meczy średnio 8 punktów i 5 zbiórek.
Gustavo Ayon - 10 meczy , średnio 16 punktów i 10 zbiórek.
Leonardo Mainoldi dla zespołu z Hiszpanii notuje średnio 10 punktów i 6 zbiórek.
Nowi zawodnicy : Saul Blanco oraz Mike Hall prezentują dobrą formę.
Natomiast niezbyt wyglądała gra Miechela Diuofa oraz Roberta Josepha.
W dodatku Fuenlabrada swój ostatnio mecz rozegrała w niedzielę, a Besiktas miał tydzień czasu na przygotowanie się do dzisiejszego meczu, więc drużyna z Hiszpanii powinna być zmęczona i nie miała dostatecznie czasu na rozpracowanie zespołu z Turcji.

Powodzenia!
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Okapi Aalstar-Szolnoki Olaj 1 1,30

Kurs nieco niski uważam,ale na podbitkę jak znalazł.Obie drużyny to ekipy własnego parkietu,obie na wyjeździe grają słabiutko_Obie mają szansę na awans i z pewnością obie będą bardziej zmobilizowane.Okapi ma w pamięci porażkę away z dzisiejszymi rywalami (76-112) i z pewnością chcą rewanżu.Aalstra ograli u siebie niemiecki Bonn to czemu nie mają ograć,kogoś takiego jak Szolnoki Olaj,który w dodatku słabo gra na wyjeździe?
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
No właśnie mnie ciekawi kurs na gości.Dostali od nich 76-112 i teraz mają wygrać? Jakoś mi się to nie widzi.Nawet patrząc w staty z tamtego spotkania,Aalstar zagrało nieźle a i tak zostali zniszczeni.Węgrzy pewnie nie zagrają znowu tak wyśmienicie,ale nie wiem jaka będzie też forma gospodarzy.Mogą zagrac kiepsko i przegrają.
Na pewno kurs 1,3 nie jest wart ryzyka.Jeśli w pierwszym spotkaniu tych ekip węgrzy wygraliby ok.5pkt to spoko,ale nie 36pkt.Dlatego ja handi +7,5 gram.A co z tego wyjdzie zobaczymy
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
No właśnie mnie ciekawi kurs na gości.Dostali od nich 76-112 i teraz mają wygrać? Jakoś mi się to nie widzi.Nawet patrząc w staty z tamtego spotkania,Aalstar zagrało nieźle a i tak zostali zniszczeni.Węgrzy pewnie nie zagrają znowu tak wyśmienicie,ale nie wiem jaka będzie też forma gospodarzy.Mogą zagrac kiepsko i przegrają.
Na pewno kurs 1,3 nie jest wart ryzyka.Jeśli w pierwszym spotkaniu tych ekip węgrzy wygraliby ok.5pkt to spoko,ale nie 36pkt.Dlatego ja handi +7,5 gram.A co z tego wyjdzie zobaczymy
Taki jest wlasnie kosz, dzis moze byc odwrotnie ale rozumiem Twoj tok myslenia i trudno sie z nim nie zgodzic. Wegrzy pokazali ze grac potrafia i zdecydowanie dzis moga wygrac. Handi do gry. Okapi zawodza i nie wiem na ile powaznie traktuja puchar bo czasem sa przedziwne wyniki z nich udzialem.

Szolnoki 3.75 1/10

Szolnoki +7.5 pkt 3/10
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Novgorod i Pardubice mysle, ze moga powalczyc dzis. Kursy dosc dziwne, az 6.50 i 5.0 handicapy tez do wziecia, przeciw Besiktasowi 11.5 a przeciw Fuenlabradzie 10.5 nie spodziewam sie pogromow w tych meczach. Czesi sa przecietni ale ile to meczow Hiszpanie juz nawalili w pucharach i lidze. Klopoty na wysokich pozycjach. Turcy w pucharach w kosza co roku odwalaja dziwne numery, kto wie moze i dzis bedzie niespodzianka. Chalon, Antwerpia i Oldenburg dla mnie no bety, ciezko tam cokolwiek przewidziec.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Szolnoki Olaj-Bonn 2 1,85

Sytuacja prosta.Bonn wygrywa Bonn awansuje,Szolnoki wygrywają,Szolnoki awansują.Goście z Niemiec na papierze o klase lepsi,owszem Szolnoki na własnym parkiecie bardzo dobrze grają (2-0 W z Chalonem i Aalstarem aż 36pkt),Bonn away słabo (0-2 L z Aalstarem i -20 z Chalonem).Skąd więc typ na gości?Otóż uważam,że mimo wszystko ekipa Olaj jest zbyt słaba na Bonn,tutaj nie ma mowy o odpuszczaniu,Bonn przyjeżdża po awans,w weekend nie grali w lidze (chyba specjalnie przełożyli spotkanie by się przygotować do jutrzejszego spotkania,ale pewności nie mam).Goście jadą po pełną pulę,gospodarze na pewno nie odpuszczą,ale personalnie górą są goście i mam nadzieje,że udowodnią to na parkiecie imo żarty się skończyły a kurs dobry.

Leiden-Oldenburg 2 1,20

Nie ma co się rozpisywać,kolejny niemiecki,który musi wygrać away by awansować.Tu sytuacja jednak prostsza,Oldenburg o przynajmniej klase lepsi od gospodarzy,zdecydowany faworyt,na podbitke może być.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom