>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

al_capone 29K

al_capone

Gangster
W tym temacie proszę wpisywać wszystkie pytania, propozycje, niezgodności na temat konkursu.

Moderatorzy postarają się jak najszybciej rozwiać wasze wątpliwości.


Zanim jednak zgłosisz problem, przeczytaj regulamin :!:

==============

Aby wziąć udział w konkursie trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem forum.bukmacherskie.com oraz posiadać konto gracza w William Hill
Jeżeli nie masz konta w William Hill, a chcesz wziąć udział w konkursie załóż je teraz jak najszybciej z tego linku

 
legia 122

legia

Użytkownik
Witam przy podanym linku rejestracyjnym po kliknięciu wyskakuje komunikat:
&quot;Bonus Powitalny
Promocja bonus powitalny 100 £/€ do 100% na start nie jest dostępna dla nowych klientów od poniedziałku 11 lipca, 12:00 CET.&quot;
I tu mam pytanie czy jakikolwiek bonus jest teraz przyznawany ?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Linki zostały poprawione, teraz po kliknięciu powinna wyskoczyć u góry ramka z informacją o promocji 25 euro freebet.
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
Czy kursy podawane mają być tylko z WilliamHill czy też z innych bukmacherów są uznawane? I czy jeden kupon musi byc złożony u jednego bukmachera czy można dobierac najwyższe kursy u kilku?
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
Potrafię czytać, na pewno lepiej od Ciebie skoro nie zwrócileś uwagi na takie coś:
19/05/2008 / 17:30 Lukko Rauma - Saipa--- 1 - @1.85
19/05/2008 / 17:30 TPS Turku - Blues Espoo --- 1 - @2.05
19/05/2008 / 17:30 Jokerit Helsinki - Blues Espoo --- 1 - @1.62
19/05/2008 / 17:30 Ilves Tampere - Kalpa Kuopio --- 1 - @1.46
19/05/2008 / 17:30 TuTo - Hekki --- 1- @1.60

AKO = @14,35
Bukmacher:

Stąd wzięło się moje pytanie. Skoro wszystko ma być z oferty WilliamHill to po co wpisywać bukmachera? Proszę następnym razem nie poprawiaj kogoś skoro sam nie potrafisz doczytać do końca albo czytać i wyciągać z tego odpowiednich wniosków. Pozdrawiam
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Skoro wszystko ma być z oferty WilliamHill to po co wpisywać bukmachera?
To są zapewne kwestie marketingowe i wymóg firmy. Uszanuj to bo WH jest sponsorem i dzięki nim konkurs może się odbyć. Co do pozostałych pytań, tak jak wskazuje regulamin typujemy tylko z oferty WilliamHill.
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
To są zapewne kwestie marketingowe i wymóg firmy. Uszanuj to bo WH jest sponsorem i dzięki nim konkurs może się odbyć. Co do pozostałych pytań, tak jak wskazuje regulamin typujemy tylko z oferty WilliamHill.
Ja nie mówię że coś mi się nie podoba i rozumiem regulamin tylko zadałem pytanie które mi się nasunęło po tym co wkleiłem wyżej. Przecież po to jest ten dział, a nie widzę sensu podawać bukmachera z którego pochodzą kursy skoro pochodzą tlko z WilliamHill.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
W przeszłości były konkursy w trakcie których lista bukmacherów została zwiększona. W tym konkursie przy niewystarczającej ofercie bukmachera, może dojść 1-2 firmy.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
A co to ten sponsor? Pierwszy konkurs do jakiego się zapisałem dlatego pytam...
widzę jeszcze nikt nie uznał tego pytania za poważne, zatem odpowiadam. Otóż, sponsor to firma, z reguły bukmacher, fundująca nagrody dla uczestników konkursu. Z reguły takowe nagrody wypłacane są w formie bonusu na konto gracza w danej firmie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
widzę jeszcze nikt nie uznał tego pytania za poważne, zatem odpowiadam. Otóż, sponsor to firma, z reguły bukmacher, fundująca nagrody dla uczestników konkursu. Z reguły takowe nagrody wypłacane są w formie bonusu na konto gracza w danej firmie.
To dlaczego ma byc kara za brak sponsora? Chodzi o nie posiadanie konta w WilliamHill?
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Po to ma być sponsor żebyś pamiętał skąd podawać typy, takie są wymogi i musisz się dostosować jeśli chcesz brać udział w konkursie.Jeśli nie podasz sponsora, lub zrobisz coś sprzecznie z zasadami z którymi się zapoznałeś i w pełni zaakceptowałeś będziesz karany od ujemnych punktów do wykluczenia.Nie ma lekko.
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Na bank oferta WilliamHill będzie wystarczająca. Jeśli chodzi o hokej, a szczególnie NHL, to WH posiada znakomitą, mocno rozbudowaną ofertę, jedną z najlepszych na rynku ;)
Jeśli możecie, to zastanówcie się nad możliwością typowania under/over na drużynę i handicapów (choćby to pierwsze). W innym wypadku ten konkurs (podobnie jak w poprzedniej edycji) będzie dla wielu festiwalem wstrzeliwania się w remisy ;)
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Ja mam pytanie co do bonusu. Czy jeżeli zarejestruje się teraz w WH a dokonam pierwszej wpłaty 30.11 to będę upoważniony do FB??
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Warunki:

ZAPISY:
Zapisy trwają do 26.11.2011 roku do godz. 12:00 lub do 128 graczy/userów
LOSOWANIE:
Losowanie par odbędzie sie 27.11.2011 r. do godziny 12:00
termin zapisów minął, miało być losowanie z mniejszą ilością uczestników a tu nie ma nic...
 
Do góry Bottom