>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Króla (Copa del Rey) 2011/12

Status
Zamknięty.
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik


L&#39;Hospitalet - Barcelona
Over 3.5 gola
2.00
Bwin

Dzisiaj o godzinie dwudziestej drugiej zero zero zostanie rozegrany w Hiszpanii bardzo interesujący mecz w ramach Pucharu Króla. Zmierzy się ze sobą drużyna z trzeciej ligi Hospitalet (Seguda B) i ekipa z pierwszej ligi (Premiera Division) FC Barcelona. Gospodarze do dzisiejszego meczu musieli wyeliminować trzech rywali byli to kolejno: Manacor, Leganes i Llagostera. Ekipa z Katalonii FC Barcelona dopiero przystępuje do rozgrywek. Ostatnio zremisowali swój ligowy mecz z Athletico Bilbao i dzisiaj będą chcieli udowodnić, ze był to wypadek przy pracy. Co prawda gospodarze to ekipa z przedmieść Barcelony i mecz zapowiada się na takie małe derby ale gracze FC Barcelony poradzą sobie z takim rywalem. Moim zdaniem mimo braku Messiego tacy gracze jak Villa, Cesc i Iniesta rozbiją dzisiaj rywali. Moim zdaniem Barcelona od początku meczu przyciśnie rywali i będą sukcesywnie zwiększać przewagę bramkową. Stawiam na pogrom i 0:5 dla Barcy.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Hospitalet+2,5 - Barca ✅✅✅ pewniaczek
1,98
Pinnacle

Na pierwszy rzut oka typ moze wydawac sie z kosmosu ale wchodzac coraz glebiej w ten mecz zacznie wydawac sie ze to pewniak. Zacznijmy od skladu Barcy : nie zagraja zawodnicy powolani do swoich reprezentacji : Messi, Alves, Alexis, Mascherano, Adriano i mlodziki ktorzy wyjechali na mlodziezowke a ktorzy trzymaja trzon Barcelony B : Montoya, Bartra, Muniesa, Planas,Thiago Alcántara i Cuenca.Do tego lekkie kontuzje Villy i Abidala i jutrzejszy wyjazd zawodnikow na kadre reprezentacji Hiszpanii. Patrzac na te informacje Barca nie ma kim grac ! W Hospitalet trudno doszukiwac sie znanych nazwisk ale patrzac na tabele Segunda Division B zajmuja 2 miejsce i maja passe 6 zwyciestw co swiadczy ze sa w formie.
Dodatkowymi aspektami jest to ze Hospitalet to przedmiescie Barcy w ktorym urodzil sie Valdes. Sadze ze bedzie to mecz przyjazni i biorac pod uwage rewanz nie bedzie tutaj batow. Gospodarze sa nawet w stanie ugrac remis. Handicap +2,5 biore w ciemno i polecam. Mecz na sportlubie o 22 dla dodatkowych emocji
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Albacete - Atletico Madryt (-1,5 HA) 1,65 2:1 ✅
W Atletico zabraknie:
Falcao 11/8
Diego Godin 7/0
Luis Perea 7/0
Gabi 11/1
Felipe 13/0
Diego 12/1
Mario Suarez 11/0
Turan 12/0
Courtois 13/0
Silvio 8/0
Dodajmy do tego fakt, że mecze wyjazdowe nigdy nie były mocną stroną ekipy z Madrytu. Druga sprawa to w takich rozgrywkach nie brakuje niespodzianek, o czym kiedyś przekonał się już Real Madryt odpadając z jakimś 4 ligowcem.
 
river 148

river

Użytkownik
Popieram typ.
W Atletico spore braki, z roznych powodow.
Kadra Atletico:
BRAMKARZE: 1. Joel 25. Sergio Asenjo
OBROŃCY: 3. Antonio López 18. Domínguez 23. Miranda 24. Pulido 28. Javi Manquillo
POMOCNICY: 5. Tiago 8. Salvio 10. Reyes 12. Assunçao 19. Koke 20. Juanfran
NAPASNTICY: 7. Adrián 15. Pizzi 41. Pedro Martín

Sadze, ze gospodarze sa tu w stanie sprawic niespodzianke. Atletico i tak rewanz ma u siebie wiec bedzie miec szanse odrobic ewentualne straty z pierwszego meczu.
Jak uczy historia, zespolu PD do tych pierwszych spotkan na wyjezdzie podchodza bardzo na luzie majac w perspektywie rewanz u siebie.
Moj typ:
Albacete (HA +1,5, +2) - Atletico kurs 1,6
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
Real Oviedo - Athletic Bilbao
Dla mnie jeden z pewniejszych typów na dzisiaj. Wiadomo jak to jest w pucharach, często daje się odpocząć lepszym zawodnikom jednak na liście powołanych znajdują się praktycznie wszyscy podstawowi zawodnicy poza Llorente który jest kontuzjowany. Przede wszystkim dla mnie głównym aspektem dla którego warto postawić na Basków jest to, że oni pucharów nie olewają. Ostatnio często dochodzą bardzo wysoko i widać, że zależy im na Copa del Rey bo w lidze to szans na wyższą lokatę niż 4-5 miejsce nie mają większych. Lista powołanych na to spotkanie:
Iraizoz, Toquero, Aurtenetxe, Amorebieta, San José, David López, Iturraspe, De Marcos, Gabilondo, Raúl, Susaeta, Iraola, Iñigo Pérez, Muniain, Ander Herrera, Ekiza y Javi Martínez.
Moje typy:
-Athletic Bilbao win @1.44 7/10 ✅
-under 2.5 @2.10 5/10 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Mirandes - Cf Villarreal 1:1
Typ: 2
Kurs: 1.90



Zawodnicy Villarrealu poznali już jakiś czas temu, swojego pierwszego przeciwnika w Copa del Rey. 13 Grudnia Submarino zmierzą się w dwumeczu z drużyną Club Deportivo Mirandés, która obecnie rywalizuje w Segunda División B – Group 2, czyli na poziomie trzecioligowym. Ekipie Villarreal nie wiedzie się ostatnio dobrze, jest więc szansa na przełamanie. Trener jak widać zabiera na mecz część składu z pierwszej jedenastki. Różnica klas pomiędzy tymi zespołami mimo wszystko powinna być widoczna i pierwszoligowiec nie powinien mieć problemu z wywiezieniem 3 puntów. Początek meczu dopiero o 21:00. Przypomnę, że tytułu broni Real Madryt, który w ostatnim finale okazał się lepszy od FC Barcelony.

Lista
powołanych graczy Villarreal:
Bramkarze: Diego Lopez Cezara.
Obrońcy: Mario, Kiko, Zapata, Musacchio, Jaume Costa i Marchena.
Pomocnicy: Bruno, Marcos Gullon, Borja Valero, Hernán Pérez, Castellani i Camuñas.
Napastnicy: Joselu i Nilmar.
Gwiazdor ekipy Villarreal Nilmar zagra od pierwszej minuty!
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Mirandes u siebie w tym sezonie zaledwie raz zremisowali, pewnie nie zabraknie im determinacji... kurs fajny ale czy wart ryzyka? Poza tym formuła pucharowa w Hiszpanii jest tragiczna jak dla mnie, jak mają awansować słabsze ekipy jak jest grany dwumecz i to często rewanż na boisku wyżej rozstawionej ekipy.
Moim zdaniem Villarreal ma ważniejsze problemy jak awans w Pucharze Króla.
 
J 6

josed

Użytkownik
Villarreal nigdy nie odpuszczali Pucharu Króla, może być inaczej w tym roku, lecz nie sądzę. Zawsze starają się dojść jak najdalej i kadra nigdy nie jedzie w 100% rezerwowa.
Wie ktoś może o zespołach, które mają zamiar odpuścić pierwszy mecz ? Jakaś Valencia np. ?
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
przewidywane sklady tych większych klubów na dzisiejsze spotkania wg dziennika Marca:
Real vs Ponferradina
Real Madryt: Adam, Raul Albiol, Varane, Sergio Ramos, Marcelo, Khedira, Sahin, Altintop, Kaka, Cristiano Ronaldo i Higuain.
Villareal z Mirandą
Villarreal: Cezar, Mario Zapata, Musacchio, Jaume Costa, Bruno, Marchena, Borja Valero, Hernán Pérez, Camuñas i Nilmar.
Valencia z Cadiz
Valencia: Guaita, Bruno, Dealbert, Rami, Jordi Alba, Topal, Banega, Pablo, Feghouli, Piatti, Aduriz
Sevilla z San Roque
Sevilla: Javi Varas, Coke, Caceres, Fazio, Luna, Armenteros, Medel, Rakitic, Navas, Manu del Moral i Negredo.

Wg mnie Real -1 do grania (1.33 Tobet), bo Jose nie ma zamiaru odpuszczać co widać po składzie. Villareal x2 jak nic (1.24), Valencie odpuszczam, a Sevilla czysta dwójeczka (1.42 bodajże)
 
M 135

mhm

Użytkownik
info o Mirandes:
- 4 gole stracone w domu
- 6 goli w 17 meczach total
12-5-0 rekord ligowy.
Graja pelnym skladem. Czolowka 3 ligi to moga nie byc az takie ogorki. Kurs na Villarreal nieprzypadkowy.
 
river 148

river

Użytkownik
^^ I co w zwiazku z tym? Nie dajmy sie zwariowac, gdzie trzecia liga a gdzie Primiera Division... Oczywiscie niespodzianka jest zawsze mozliwe (patrz Albacete-Atletico) a jak pokazuje CdR czesto kluby z PD pierwsze wyjazdowe mecze traktuja ulgowo. Jednak w tym meczu widze zwyciestwo gosci bo zwyczajnie wszystkiego przegrywac nie moga, poza tym widac jakis postep w porownaniu do poczatku sezonu. Dobra postawa gospodarzy w lidze wg mnie ma tu male znaczenie bo na codzien pilkarze Mirandes nie graja z zespolami na poziomie Villarrealu itp.
Na bet365 na Willarreal kurs jest 2,25, zaklad bez remisu na Łodzie 1,57 i tu mozna wziac.

Ja upatrzylem z dzisiejszych spotkan inny ciekawy kurs.
Ponferradina - Real Madryt, Real strzeli przed 25:00, kurs 1,83
edit: brak gola po 82:59 kurs 1,83
Kadra Realu:
Bramkarze: Adán, Jesús, Pacheco;
Obrońcy: Varane, Marcelo, Albiol, Sergio Ramos;
Pomocnicy: Altintop, Khedira, Granero, Şahin, Özil, Callejón, Kaká;
Napastnicy: Cristiano Ronaldo, Higuaín, Jesé
Ma kto strzelac, Real wystapi w calkiem mocnym skladzie, do tego z pewnoscia beda chcieli dzis wygrac wysoko by troche oslodzic sobie porazke w GD. Atak najpewniej od poczatku by pokazac trzecioligowcowi miejsce w szeregu.
 
M 135

mhm

Użytkownik
I co w zwiazku z tym? Nie dajmy sie zwariowac, gdzie trzecia liga a gdzie Primiera Division
gdzie Wejherowo a gdzie Gornik Zabrze?
Ja jestem za tym, zebym nie grac pucharow w przypadku kiedy nie znamy ligi.
Ktos z zagranicy tez mogl powiedziec tak jak ty i obstawic puchar polski.
Ja sobie puscilem czysta 1 na Wejherowo bo wiedzialem ze KSG nie chce tego grac a ktos z zagranicy mogl zagrac -1 KSG bo zrobil analize jak to oni dobrze nie graja.
Ciezko powiedziec ale lepiej pucharow po prostu nie grac jak sie nie ma 100% info.
Villarreal jedzie w mocnym skladzie. Kursy znacznie wzrosly bo bylo 1,87-2 na otwarcie a teraz nawet 2,3 czyli duzo.
Villarreal moze tez chciec odpasc i skupic sie na lidze ale wydaje sie ze to jeszcze nie ta faza zeby odpadac, teraz bedzie przypal. Moze byc remis wyjazd i win dom i tez bedzie ok. Tylko pisze druga strone medalu, kazdy zagra jak bedzie chcial ale trzeba ostudzic glowy przed rzuceniem sie na bardzo fajny kurs. Sam to jeszcze bede analizowal bo cos Villarreal musi w koncu wygrac.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Villarreal moze tez chciec odpasc i skupic sie na lidze ale wydaje sie ze to jeszcze nie ta faza zeby odpadac, teraz bedzie przypal.
błagam Cie idź po rozum do głowy zanim coś napiszesz ???? ich sytuacja w lidze jest znana przez co ciężko będzie zakończyć sezon w szpicy, a Puchar Króla, przez niektóre ekipy bagatelizowany, może być trampoliną do Europy. Ostatnie lata ekipa Łodzi Podwodnej spędziła na salonach prezentując się z bardzo dobrej strony. Na pewno nie pozwolą sobie na to żeby, jak to ładnie napisałeś, chcieć odpaść i skupić się na lidze ;) przypał... przypał to jest to, co widać w La Liga z ich strony, a tu na tle zdecydowanie niżej notowanego rywala mogą pokazać swoje możliwości, bo nie mam wątpliwości, że ta drużyna ma niesamowity potencjał nawet mimo braku Senny czy Rossiego.
 
M 135

mhm

Użytkownik
błagam Cie idź po rozum do głowy zanim coś napiszesz
Nie obrazaj mnie. Zadowolony jestes ze komus wbijasz?
Idac twoja retoryka to trzeba isc po rozum do glowy, zeby w ogole myslec ze ja mowie o jakimkolwiek wysokim miejscu. O jakiej szpicy mowimy? Oni musza grac zeby nie spasc! Nie wiem czy chca sie pierniczyc w pucharze kosztem ligi. Jak tak jeszcze troche pograja to beda pod kreska
Po 1 szacunek wzgledem innych uzytkownikow forum.
Po 2 merytoryczny argument, zle odczytujesz co pisze a potem to krytykujesz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
olo 2,2K

olo

Użytkownik
San Roque - Sevilla
over 2.5 1.88
Pinnacle
3/10

Marcelinho zapowiedział - &quot;La copa si es un objetivo&quot;.
To, że Sevilla mocniejsza nie ulega wątpliwości. Mogą spokojnie tu sami pokryć over, zwłaszcza, że trzeba się zrehabilitować po porażce z Levante. A może gospodarze też im coś pykną, w końcu dla nich mecz z Sevillą to dobra okazja do pokazania się.
 
M 31

madrala

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania Puchar
Spotkanie: Real Sociedad - Granada
Typ:1
Kurs: 1.88
Bukmacher: Bwin
Analiza:

Na dziś jest kilka ciekawych spotkań z Pucharu Hiszpanii. Ten typ oceniam najwyżej i według mnie ma największe szanse na powodzenie. Kurs też zachęca, aby dołączyć do dubelka lub zagrać jako singla. Dlaczego akurat to spotkanie, a nie inne? Zapraszam do analizy.

Gospodarze w lidze zajmują dwunastą pozycję z dorobkiem szesnastu punktów. W meczach u siebie radzą sobie dobrze. Wyniki do końca tego nie odzwierciedlają, bo mają na swoim koncie tylko dwa zwycięstwa. Jednak potrafili zremisować tutaj z Barceloną, czy przegrać tylko 1:0 z Realem Madrid.
P. Montanier powołał na dzisiaj silną kadrę. Dzisiaj prawdopodobnie zobaczymy wielu zawodników z pierwszego składu. Z podstawowego zabraknie tylko: C. Bravo (15/0) br, Zurutuza (13/0) pom, Agirretxe (13/5) nap i C. Vela (12/2)nap.

Goście obecnie są piętnastym miejscu z dorobkiem szesnastu punktów. Do tej pory w lidze przegrali pięciokrotnie ( w tym również z Real Sociedad 1:0).
Dzisiaj trener postanowił sprawdzić zmienników. I o to w podstawowym składzie zabraknie prawdopodobnie: Roberto (15/0) br, A. Nyom (14/0)obr, G. Siqueira (15/1)obr, Mainz(11/0)obr, Abel Gómez(13/0)pom, Carlos Martins (11/1)pom, (11/0)pom, (14/1)nap.

Według mnie gospodarze są lepsi piłkarsko. W ich składzie trener nie namieszał tak bardzo jak w przypadku ich przeciwników. Do tego dochodzi mecz na własnym obiekcie. Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Lista de convocados
Porteros: Guaita, Diego Alves.
Defensas: Barragán, Rami, Víctor Ruiz, Dealbert, Jordi Alba, Mathieu.
Centro del campo: Albelda, Parejo, Éver, Pablo, Piatti.
Delanteros: Jonas, Aduriz y Soldado.

Widać, że mocną paką Valencia jedzie. Właściwie tylko Feghouli i Costa zostali z mocniejszych. A tak to jest Soldado, jest Jonas, jest Hernandez. Obrona w komplecie. Dla mnie tutaj szykuje się spokojny win Nietoperzy, a ich wygraną rozlokuję na różnych kuponach. Powinno być do zera, bo obrona dobra jest, jedna z mocniejszych w lidze. Co do AKO to o Sevilli wyżej pisałem co powiedział Marcelinho. A Real też powinien ogarnąć izzi. Patrząc na listę powołanych:

Bramkarze: Adán, Jesús, Pacheco;
Obrońcy: Varane, Marcelo, Albiol, Sergio Ramos;
Pomocnicy: Altintop, Khedira, Granero, Şahin, Özil, Callejón, Kaká;
Napastnicy: Cristiano Ronaldo, Higuaín, Jesé

To samo trio Kaka, Żel i Higuain powinni rozpykać gospodarzy.



Valencia 1.47
Pinnacle
2/10

Valencia wygra do zera 2.30
Bwin
2/10

Cadiz - Valencia 1.45
San Roque - Sevilla 1.45
Ponferradina - Real Madrid 1.10
AKO: 2.31
Expekt
2/10
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna: Hiszpania Puchar
Deportivo La Coruna - Levante
Over 2.5 gola
2.10
Unibet

O godzinie 21:00 zostanie rozegrane jedno ze spotkań 1/16 pucharu Hiszpanii. Jest to pierwsze spotkanie. Rewanże zostaną rozegrane za tydzień. W wybranym przez mnie meczu spota się ze sobą Deportivo La Coruna i Levante.

Stawiam w tym meczu na over 2.5 gola. Deportivo w obecnej edycji Pucharu Króla zagrało 2 mecze. W obu spotkaniach padł wynik wyższy niż 2.5 gola (5:1 i 2:1). W lidze są jedną z najbardziej overowych ekip.Na 17 ligowych meczy mieli aż 11 razy +2.5 gola. Są w tym sezonie ofensywnie grającą drużyną (zdobywają jak i tracą sporo goli). Levante dopiero przystępuje do rozgrywek. W lidze są dosyć overową drużyną. Na 15 meczy mieli 8 razy +2.5 gola.

Zagra drugoligowiec z pierwszoligowcem. Ci pierwsi prezentują w tym sezonie ofensywny styl gry. Większość meczy z ich udziałem kończy się wynikiem +2.5 gola. Levante również ponad 50% meczy w tym sezonie miało +2.5 gola. Zapowiada się ofensywny mecz. Stawiam 2:1 dla gospodarzy.
✅
 
J 4

jacovr6

Użytkownik
Retransmisja
Czy ktoś moze pomóc i znaleźć retransmisję meczu Alcorcón - Real Zaragoza.
Potrzebuje dowiedziec się czy w pierwszej połowie pod koniec był rzut rozny czy nie było_Oglądałem na live i na 99% widziałem że był wykonywany.Bardzo będe wdzięczny za pomoc.Jest mi to bardzo niezbędne.Z góry dziekuje za pomoc.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom