>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mecze Przełożone będące jeszcze w ofercie

arturro100 118

arturro100

Użytkownik
Zdecydowałem się założyć nowy temat, o przełożonych meczach (generalnie piłkarskich, ale nie tylko) będących jeszcze w ofercie u niektórych bukmacherów. Dotyczy to meczy przełożonych na bliżej nieokreślony termin wiadomo,że jeśli mecz będzie rozegrany do 3 dni to jest zaliczany jako rozegrany w terminie. Podejrzewam, że dla niektórych z nas to ważne wiadomości, ze względów taktycznych i nie tylko
Generalnie powody przełożenia zwiększają się w okresie blisko zimowym i samej zimie, proste.
ale są jeszcze inne powody:
- strajki piłkarzy, organizacji piłkarskich itp
- rozruchy na mieście
- awarie oświetlenia
- paraliż komunikacyjny
- mgła , opady , itp
- i bliżej nieznane powody
Bardzo proszę o poważne podejście do tematu i wstawianie meczy będącyh na 99 % procent przełożonych, a których bukmacherzy ze wzgledów proceduralnych nie mogą jeszcze zdjąć ze swojej oferty.
Mam nadzieję,że ten temat wielu graczom pozwoli oszczędzić wiele nerwów, i............. kasy
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Po co ci takie mecze jak to automatycznie masz zwrot u buka no chyba ze wlicza je do obrotu tak jak np bwin czy bet-at-home o ile obracasz bonus....
Zwroty trwają z reguły długo u wielu buków - mało to ludzie się skarżą na to?

Piszcie tu mecze, jak np. Chelsea - Man United w zeszłym sezonie, w okresie zimowym na Stamford Bridge.

Od trzech dni przed meczem były ostre śniegi i każdy kibic wiedział, że szansę na występ drużyn są takie, jak na wygranie w totka, a mimo to ludzie na darmo stawiali a potem tylko - jeszcze nie ma zwrotu itp.
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
No włąśnie jak masz 5 tys do obrotu , to takie mecze to zbawienie. Nie wiem dkaczego dzis przełozyli Genoa - Inter, nikt tu nie interweniował
Po co ci takie mecze jak to automatycznie masz zwrot u buka no chyba ze wlicza je do obrotu tak jak np bwin czy bet-at-home o ile obracasz bonus....
 
Do góry Bottom