>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Battlefield 3

zdzicho 155

zdzicho

Użytkownik
Witajcie :grin: jeśli ktokolwiek grał to możecie podzielić się wrażeniami z gry oraz powiedzieć czy gra warta zakupu, bądź zagrania. Osobiście nie grałem ale myślę że jest dobra. ????
 
airborne 105

airborne

Użytkownik
Witajcie :grin: jeśli ktokolwiek grał to możecie podzielić się wrażeniami z gry oraz powiedzieć czy gra warta zakupu, bądź zagrania. Osobiście nie grałem ale myślę że jest dobra. ????
Powiem tak:... Wymagania jak zawsze Ogromne...
ALe gra nie ma sobie ró♦wnych jeśli chodzi o MultiPlayer.

Skonczylem na Battlefield 2 Bad Company....

Battlefielda 3 niestety nie kupie... (mimo ze kupilem laptopa na poczatku roku i mam dosc solidny sprzet....) to Karta grafiki niestety raczej nie pociągnie mi płynnie tej gry nawet na małych detalach... ???? ... (radeon 5470HD)....

Ja bym w ciemno kupował.
Żadna z częsci nie zawiodła.....do tej pory uzbieral wszystkie...
ALe w tą narazie nie inwestuje...moze jak zmienie sprzet... ale raczej planuje kupno PS3...

Kupuj i graj. Pozdro
 
jako47 130

jako47

Użytkownik
gralem jakies 15 min na pc. giera porzadna na multi jedyna wada to ze potrzeba mocarnego kompa. Probowal ktos ciupac w ta giere na ps3 ?? jak tak niech sie wypowie co w trawie piszczy na konsoli
 
blads 187

blads

Użytkownik
ALe gra nie ma sobie ró♦wnych jeśli chodzi o MultiPlayer.
widać że nie grałeś w Call of Duty ;)
Probowal ktos ciupac w ta giere na ps3
na xboxie grałem...dupy nie urywa szczerze mówiąc, zwłaszcza multi. Spodziewałem się czegoś więcej po tych szumnych zapowiedziach i jakże bardzo się zawiodłem. Trochę mniej jak w przypadku poprzedniej części (tam w kampanii wytrzymałem zaledwie 20minut), tutaj ją skończyłem. O ile trzyma nawet poziom i z pewnością będzie to lepsza kampania niż w najnowszym COD, to już odpalenie multi psuje wszelkie pozytywy z singla. Problem tej gry polega na tym że jakiejkolwiek kichy by nie zrobił COD w kampanii, to ludzie będą potem i tak grać cały rok na multi, bo to będzie majstersztyk w każdym calu co roku. Zapowiedzi na tę część są świetne i ja wiem że oni zrobili naprawdę dobrą grę...Reasumując fajnie pograć Battlefielda na singlu i nic więcej, zresztą już cena spadła i to mocno co dobitnie pokazuje że trochę racji mam w tym co teraz piszę.
 
B 0

benji

Użytkownik
jeszcze kilka zakładów będzie mi musiało wejść zanim zmienię komputer na taki, który będzie w stanie to pociągnąć ????
 
blads 187

blads

Użytkownik
jeszcze kilka zakładów będzie mi musiało wejść zanim zmienię komputer na taki, który będzie w stanie to pociągnąć
dlatego nie widzę sensu zmiany komputera skoro można mieć konsolkę za tysiaczka i nie przejmujesz się żadnymi śmiesznymi wymaganiami ;)
 
jako47 130

jako47

Użytkownik
Jakoś nie mogę się przemóc do FPSów na konsoli. Tak bez myszki?
tez tak myslalem jakies 2 lata temu. pozniej doszlem do wniosku ze nie nadazylbym z kupowaniem coraz to nowszych czesci do kompa i tak stalem sie szczesliwym posiadaczem playa 3 ;)
 
blads 187

blads

Użytkownik
kwestia przyzwyczajenia
dokładnie :p początki są tragiczne ale z biegiem czasu jest coraz lepiej i muszę przyznać że gra się całkiem fajnie. Oczywiście możesz dokupić sobie myszkę do konsoli i grać na niej żaden problem ;) w takie Call of Duty największe kozaki to &quot;myszki&quot; właśnie na online. Cholernie ciężko jest z gościami jak są dobrze ogarnięci w temacie, a gram już parę ładnych lat więc dużo już widziałem
 
Do góry Bottom